Νέα

Σκηνικά με πελάτισσες στο stage ή σε privé

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hunter_30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
149
Like
629
Πόντοι
81
Μπορούμε να μοιραστούμε διάφορες εμπειρίες που έχουμε ζήσει ή που έχουμε δει με πελάτισσες που έχουν ανέβει στο stage και πέταξαν τα ρούχα τους ή να τις έχουμε πετύχει σε prive καταστάσεις. Νομίζω ότι είναι πολύ καυλωτικό να βλέπουμε να σκάει από το πουθενά μια μη επαγγελματίας να θέλει να γίνει θέαμα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.456
Κριτικές
36
Like
38.049
Πόντοι
18.565
Μπορούμε να μοιραστούμε διάφορες εμπειρίες που έχουμε ζήσει ή που έχουμε δει με πελάτισσες που έχουν ανέβει στο stage και πέταξαν τα ρούχα τους ή να τις έχουμε πετύχει σε prive καταστάσεις. Νομίζω ότι είναι πολύ καυλωτικό να βλέπουμε να σκάει από το πουθενά μια μη επαγγελματίας να θέλει να γίνει θέαμα.
Για πες τυπε, για πες.
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Στο Αλκατράζ παίζει πολύ αυτό. Σηκώνουν οι άντρες στρίπερ γκόμενες απτό κοινό και τις χορεύουν και αν δουν ότι είναι άνετες, θα πιάσουν κάνα βυζί και θα ρίξουν και κάνα κωλοχαστουκο
 
OP
OP
H

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
149
Like
629
Πόντοι
81
Έχω πετύχει σκηνικά στο Le cabaret και στον Caligula. Στο stage Le cabaret είχε ανέβει πελάτισσα τούμπανο και ο στρίπερ της τα έβγαλε όλα και την έβαζε να κάνει βαθειά καθίσματα στην περιστρεφόμενη. Στο Caligula πέτυχα στο πριβέ την Καρολίνα με πελάτισα να την γλύφει.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
351
Πόντοι
21
Έχω πετύχει σκηνικά στο Le cabaret και στον Caligula. Στο stage Le cabaret είχε ανέβει πελάτισσα τούμπανο και ο στρίπερ της τα έβγαλε όλα και την έβαζε να κάνει βαθειά καθίσματα στην περιστρεφόμενη. Στο Caligula πέτυχα στο πριβέ την Καρολίνα με πελάτισα να την γλύφει.
Ποια είναι η Καρολίνα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Στο Αλκατράζ παίζει πολύ αυτό. Σηκώνουν οι άντρες στρίπερ γκόμενες απτό κοινό και τις χορεύουν και αν δουν ότι είναι άνετες, θα πιάσουν κάνα βυζί και θα ρίξουν και κάνα κωλοχαστουκο
Στριπερ γκόμενες από το κοινό;
Δηλαδή λες ότι είναι στημένα;

Γιατί εγώ έχω πάει αρκετές φορές στο μαγαζί αυτό και έχω δει να σηκώνονται πελάτισσες αλλά η συμπεριφορά τους κάθε άλλο από επαγγελματίες του χώρου δεν ήταν.

Δηλαδή εσύ έχεις πετύχει τέτοιες πελάτισσες πολλές φορές;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Τα πολύ πολύ παλιά χρόνια στο τέσσερα που τραγουδούσε η Κατερίνα Σνάιντερ, ανέβαιναν και τα πέταγαν και οι γκαρσόνες και μια άλλη τραγουδίστρια ? μετά το τραγούδι, ανέβαινε και τα πέταγε κι αυτή ?
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Τα πολύ πολύ παλιά χρόνια στο τέσσερα που τραγουδούσε η Κατερίνα Σνάιντερ, ανέβαιναν και τα πέταγαν και οι γκαρσόνες και μια άλλη τραγουδίστρια ? μετά το τραγούδι, ανέβαινε και τα πέταγε κι αυτή ?
Ρε φιλε που με πήγες. 2 ζευγάρια τρέλα όλοι και οι γκόμενες ακόμα ποιο τρέλα. Ντυνόμαστε όλοι τις απόκριες γύφτοι καβαλάμε τα σουπερ ντουπερ dr250 και αρχίζουμε να γυρνάμε τους δρόμους να βρούμε κανένα αποκριατικό πάρτυ να μπούμε. Στην γωνία βλέπουμε τις ποδάρες για ταμπέλα και μια αφίσα αποκριάτικο πάρτι. Μπαίνουμε μέσα σαν τον ταμτάκο και οι 4 και καθόμαστε πρώτο τραπέζι κάτω από τα κλουβιά. ΧΑΜΟΣ πρέπει να ξενέρωσε όλο το μαγαζί. Ακομα το θυμάμαι και κλαίω από τα γέλια!! Από τις ποιο τέλεια αποκριατικα παρτυ που εχω περάσει και έχω πάει σε παααααρα πολλά ακόμα και prive
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Στριπερ γκόμενες από το κοινό;
Δηλαδή λες ότι είναι στημένα;

Γιατί εγώ έχω πάει αρκετές φορές στο μαγαζί αυτό και έχω δει να σηκώνονται πελάτισσες αλλά η συμπεριφορά τους κάθε άλλο από επαγγελματίες του χώρου δεν ήταν.

Δηλαδή εσύ έχεις πετύχει τέτοιες πελάτισσες πολλές φορές;
Δεν είπα ότι είναι στημένα. Ούτε ότι είναι στριπερ. Πελάτισσες ειναι
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Δεν είπα ότι είναι στημένα. Ούτε ότι είναι στριπερ. Πελάτισσες ειναι
Δεν κατάλαβε σωστά την πρόταση,
έγραψες " Σηκώνουν οι άντρες στρίπερ γκόμενες απτό κοινό "
και τη λέξη στρίπερ αυτός θεώρησε ότι εννοεί τις γυναίκες
δλδ ότι είναι γυναίκες στρίπερ,
ενώ χρησιμοποιήθηκε για τους άντρες στρίπερ.

Θα καταλάβαινε την πρόταση σωστά, αν την έγραφες
οι άντρες στρίπερ Σηκώνουν γκόμενες απτό κοινό

Έχω παρακολουθ΄ήσει και εγώ φάσεις στο Αλκατράζ με
πελάτισσες που τους κάνουν χορό άντρες στρίπερ
αλλά και γυναίκες που πηγαίνουν να τους κάνουν
χορό γυναίκες στριπτηζούδες.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Έχει τύχει φίλε μου σε εμένα και να γίνω μέλος ηδονοβλεψίας σε μια τρελή παρτουζα
Το πιο ακραίο που έχω δει στο Αλκατράζ, είναι να σηκώνουν μια τύπισσα απτό κοινό ( παίζει να ήταν κάτω από 24) και να την παίζουν μπάλα 2 στρίπερ ντυμένοι πυροσβέστες. Της τα έβγαλαν όλα,εκτός απτό Στρινγκ, την πέταγαν στον αέρα ο ένας στον άλλον και σε κάποια φάση κάπου στο τέλος η τύπισσα τους πήρε πίπα πάνω στην σκηνη... Μέχρι και εκείνοι ξαφνιάστηκαν
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Το πιο ακραίο που έχω δει στο Αλκατράζ, είναι να σηκώνουν μια τύπισσα απτό κοινό ( παίζει να ήταν κάτω από 24) και να την παίζουν μπάλα 2 στρίπερ ντυμένοι πυροσβέστες. Της τα έβγαλαν όλα,εκτός απτό Στρινγκ, την πέταγαν στον αέρα ο ένας στον άλλον και σε κάποια φάση κάπου στο τέλος η τύπισσα τους πήρε πίπα πάνω στην σκηνη... Μέχρι και εκείνοι ξαφνιάστηκαν
Εγώ έχω γίνει ηδονοβλεψίας σε παρτουζα με μια γκόμενα και μια τρανς στο Γκόλντεν Κουίνς στο Μπουρνάζι στο πριβέ ήταν το η κοπέλα πελάτησα με την τρανς φίλη της και μια γυναίκα από τής γυναίκες τού καταστήματος εγώ είχα πάρει ένα πριβέ και ετιχε να είμαι εκεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom