Νέα

Σκέφτεστε τη γυναίκα σας όταν πηδάτε άλλες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas2pros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas2pros

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
Όταν έχω στα 4 την πουτάνα και ετοιμάζομαι να χύσω λέω απο μέσα μου κοίτα τι γαμαω και σαν να το φωνάζω στην προσωρινή κοπέλα μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Δηλαδή όταν γαμάτε την νόμιμη κοπέλα η τη γυναίκα σας οι παντρεμένοι σκέφτεστε άλλες γυναίκες η μουναρες που θα θέλατε εκεινη τη στιγμή να γαμουσατε;;;; Το καταλαβαίνουν οι γυναίκες σας αυτό η όχι.;; Είναι υγιές και φυσιολογικό η κάποια στιγμη απο τις φαντασιώσεις βαράμε τρέλα απο την καύλα και ξεσπάμε σε επαγγελματίες;;;;;;
ασε τους αλλους παιχτη και μιλα μας για σενα, για να δωσεις στιγμα και ροτα στο θρεντακι σου.
για πες, εσυ τι κανεις ?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Aλλος ο τίτλος, άλλο αυτό που γράφεις στο νήμα..... το αντίθετο βασικά. Όταν κάποιος πηδάει την γυναίκα του είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα σκεφτεί κάποια άλλη γυναίκα. Αν τώρα πηδάς άλλη γυναίκα και σκέφτεσαι την γυναίκα σου, τότε μάλλον έχεις πρόβλημα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Οταν η πορνη κανει καλο γαμησι τα περιθωρια να σκεφτεις αλλη γυναικα εκεινη τη στιγμη στενευουν

Εγω σκεφτομαι πραγματα για αναστολη εκσπερματωσης οταν η πουτανα ειναι υπερμουναρος και κανει φοβερο γαμησι οπως πχ την τελευταια αγορευση του Μητσοτακη στη Βουλη η τροπους για να περιορισουμε την αναπτυξη του φαινομενου του θερμοκηπιου η σταματαω το γαμησι λεω στην πορνη μισο λεπτο και βαζω βιντεακια με καρτουν στο youtube να παιζουν να με ξενερωνουν ενω γαμαω ωστε να μη χυσω προωρα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
Εγω σκεφτομαι πραγματα για αναστολη εκσπερματωσης οταν η πουτανα ειναι υπερμουναρος και κανει φοβερο γαμησι

τυπε εγω σκεφτομαι τον λογαριασμο του ρευματος.δεν χυνεις με τιποτα :confused::confused::confused:
της δινεις της μποτανας το μουνι στο χερι :wanker::wanker::wanker:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
οχι βεβαια γιατι να χαλασω μια τοσο ωραια στιγμη
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Εγώ με οποία και να πάω σκέφτομαι τη μοναδική που έχω καψούρα. Πάω καλά γιατρέ μου;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Eγώ μέχρι τώρα δεν σκεφτόμουν τίποτα. Αλλά από τώρα και πέρα σκέφτομαι μάλλον φοβάμαι μη με πνίξει με τα ίδια της τα χέρια η γκόμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom