Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 585K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Έτσι ακριβώς! Τη προηγούμενη πενταετία ήμουν Αθήνα λόγω δουλειάς και επειδή παρατηρούσα τις στυλιστικές επιλογές των γυναικών που κυκλοφορούσαν στο δρόμο, διαπίστωνα ότι όντως, απείχαν παρασάγγας από τις δικές μας, εδώ. Ακόμη και στη λαϊκή, στη Θεσσαλονίκη μπορεί να έβλεπες γυναίκα με ωραίο ντύσιμο και ψηλοτάκουνο και γενικά τα πρωινά. Αλλά, στην Αθήνα, μόνο το βράδι και υπό προϋποθέσεις...Η Σοφία Αλατζά, ρεπόρτερ σε Metrosport, "κατέβηκε" Αθήνα και πήρε μεταγγραφή στο MEGA, σε εκπομπή αθλητικού περιεχομένου, πλαισιωμένη από τους δύο "μπαρμπάδες" αλά Μάπετ Σώου...Είναι κάποιες στιγμές που τη βλέπουν σαν ξερολούκουμο...
Ξεσκίζουν τις γυναίκες τους φαντασιωνομενοι την ζουμερη Βόρεια συναδελφισσα!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Ξέρω γιατί δεν λέει...Τα κρατά για λογαριασμό του...Είναι μία "μάρκα" αυτός...
Ούτε σε καμμία κωλοφυλλαδα δεν έχω βρει στοιχεία...μήπως πουλάει παπα ο συναγωνιστής;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Το άτιμο το τσιγάρο..."Τρελαίνει" το μεταβολισμό και αν γενικά, δε προσέξει κάποιος, εύκολα παίρνει την "ανηφόρα"...
Προτιμώ μια γυναίκα να είναι λίγο πιο τσουπωτη παρα κατι μίζερες που την βγάζουν με σαλατουλες και από την έλλειψη υδατανθράκων έχουν σαλταρει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.575
Πόντοι
3.506
Κάτι μου λέει ότι κάνει αυτό που λες...το μωρό μου το έχει για το σπίτι και για κοιν.εκδηλωσεις...αλλου τρωει,αλλού πίνει,αλλου πάει και το δίνει.
Tον έστειλε αυτή που νταλαβερίζονταν με τη μαλακία που έκανε και είναι στο ψάξιμο τώρα...
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.575
Πόντοι
3.506
Δεν την λες και άσχημη αλλά χρειαζεται συνεχεια να παλευει για να κρατηθει σε ικανοποιητικα επιπεδα.
Ο αυτιστικος μαλακοδημαρχος σιγουρα της τα φοραει αλλά το ζευγαρι πρεπει να δειχνει αγαπημενο για λογους δημοσιας εικονας. Αλλωστε μετα το εξωγαμο και τα δικαστηρια δεν αντεχει το Ντορόπουλο αλλα σκανδαλα, πρεπει μετα απο μια 5ετια να ετοιμαζεται για τη Βουλή για να διαδεχτει το θείο του όταν έρθει η ωρα
Παρατρίχα να του ξανακάτσει παρόμοιο σκάνδαλο, αλλά το έπνιξε επιτυχώς το καλοκαίρι. Το ακάποτο θα τον φάει αυτόν.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
την είχα συναντήσει στο μακρυνό 2008-9 δεν θυμάμαι ακριβώς , σε κάποιο αθηναϊκό εστιατόριο

έτρωγε με κάποιον 60αρη τότε που δεν γνώριζα

δεν μου έδωσε εντύπωση σαν γυναίκα...

τότε δεν είχε ακόμα τον Μπακογιάννη
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
519
Κριτικές
26
Like
1.924
Πόντοι
1.076
την είχα συναντήσει στο μακρυνό 2008-9 δεν θυμάμαι ακριβώς , σε κάποιο αθηναϊκό εστιατόριο

έτρωγε με κάποιον 60αρη τότε που δεν γνώριζα

δεν μου έδωσε εντύπωση σαν γυναίκα...

τότε δεν είχε ακόμα τον Μπακογιάννη
Εμφάνιση τότε;καλύτερη από τώρα;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Εμφάνιση τότε;καλύτερη από τώρα;
τώρα είναι γεμάτη με πιασίματα, 15 χ΄ρονια πίσω είχε καλό σώμα αλλά η φάτσα της δεν μου έλεγε τίποτα

δεν θα την κοιτούσα αν δεν ήταν η Κοσιώνη ούτε τότε ούτε τώρα.
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
519
Κριτικές
26
Like
1.924
Πόντοι
1.076
τώρα είναι γεμάτη με πιασίματα, 15 χ΄ρονια πίσω είχε καλό σώμα αλλά η φάτσα της δεν μου έλεγε τίποτα

δεν θα την κοιτούσα αν δεν ήταν η Κοσιώνη ούτε τότε ούτε τώρα.
Κατάλαβα
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.542
Πόντοι
206
ειμαι σε συγγενικό σπιτι και την είδα στην τηλεοραση γιατι εγω δεν εχω. καμία σχέση με αυτό που θυμόμουν. ασχημη τοσο βαμμένη σχεδον παραμορφωμένη. και κοντο μαλλι που δεν της παει γνώμη μου πάντα. δεν μπορω να καταλάβω γιατί βαφονται τόσο πολύ.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.575
Πόντοι
3.506
Μιλάς με γρίφους γεροντα...
Ξέρω τί λέω, αλλά είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα παράνομων σχέσεων... Πάντως πρέπει να 'ναι πολύ συμφεροντολόγα η Σία. Άλλη αν έτρωγε τέτοια νίλα, θα 'χε βροντήξει τη πόρτα πίσω της και ακόμα θα τρεχε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
ειμαι σε συγγενικό σπιτι και την είδα στην τηλεοραση γιατι εγω δεν εχω. καμία σχέση με αυτό που θυμόμουν. ασχημη τοσο βαμμένη σχεδον παραμορφωμένη. και κοντο μαλλι που δεν της παει γνώμη μου πάντα. δεν μπορω να καταλάβω γιατί βαφονται τόσο πολύ.
Βάφονται για να εντυπωσιάσουν με το βάψιμο αφού το ντύσιμο είναι αδιάφορο...συνήθως το μωρό μου βγαίνει κοστουμαρισμενο σαν διευθυντής τράπεζας.
Ξέρω τί λέω, αλλά είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα παράνομων σχέσεων...
Δεκτόν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
ειμαι σε συγγενικό σπιτι και την είδα στην τηλεοραση γιατι εγω δεν εχω. καμία σχέση με αυτό που θυμόμουν. ασχημη τοσο βαμμένη σχεδον παραμορφωμένη. και κοντο μαλλι που δεν της παει γνώμη μου πάντα. δεν μπορω να καταλάβω γιατί βαφονται τόσο πολύ.
Πώς ενημερώνεσαι;
Από το bou.;
Aξιολογοτατο και για ενημέρωση αλλά σου αρκεί αυτό η όταν εννοείς ενημέρωση εννοείς αν τα κακακια του αγαπημένου σου παίκτη στην "Φάρμα" ήσαν σφικτά η ύδαρη;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Ξέρω τί λέω, αλλά είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα παράνομων σχέσεων... Πάντως πρέπει να 'ναι πολύ συμφεροντολόγα η Σία. Άλλη αν έτρωγε τέτοια νίλα, θα 'χε βροντήξει τη πόρτα πίσω της και ακόμα θα τρεχε.
Η σύζυγος της είναι ο επόμενος πρωθυπουργός...κάνει υπομονή για να ασχοληθεί με τον νέο της ρόλο,επενδύει στο μέλλον.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.542
Πόντοι
206
Πώς ενημερώνεσαι;
Από το bou.;
Aξιολογοτατο και για ενημέρωση αλλά σου αρκεί αυτό η όταν εννοείς ενημέρωση εννοείς αν τα κακακια του αγαπημένου σου παίκτη στην "Φάρμα" ήσαν σφικτά η ύδαρη;
Απο το ίντερνετ ενημερώνομαι. Η τηλεόραση μόνο ως οθόνη για ταινίες. Τηλεόραση βλέπω μόνο με τους γονείς μου όταν είμαι στο πατρικό μου, για να τους κάνω παρέα πιο πολύ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Απο το ίντερνετ ενημερώνομαι. Η τηλεόραση μόνο ως οθόνη για ταινίες. Τηλεόραση βλέπω μόνο με τους γονείς μου όταν είμαι στο πατρικό μου, για να τους κάνω παρέα πιο πολύ.
Σελίδες εφημερίδων και καναλιών η Mykonos T.V.;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom