Νέα

Σεξ στο δευτερο ραντεβου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
O tempora o mores! - θα έλεγε ο Κυκέρωνας βλέποντας την συμπεριφορά των σύγχρονων γυναικών. Αλλά τι ξέρει αυτός για την γυναικεία ψυχή που αποτελεί ένα δύσβατο μονοπάτι χωρίς τέλος και το κίνητρα έχουμε ... Με ενδιαφέρουν πάλι οι απόψεις σας σχετικά με το σεξ στην αρχή της γνωριμίας.
Βοηθείστε παρακαλώ.
α) Θεωρείτε εύκολη την γυναίκα που θα κάνει σεξ μαζί σας στο πρώτο -δεύτερο ραντεβού;
β)Την γυναίκα που στο πρώτο σεξ σας επέτρεψε τα πάντα, σας έδωσε όλα, την θεωρείτε πουτάνα;
γ)Αν ακόμα και μετά το τρίτο ραντεβού δεν έχετε προχωρήσει,πιστεύετε ότι σπαταλατε το χρόνο σας;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εξαρτάται από τη γκόμενα.Αμα είναι μουνάρα μπορεί να κάνεις υπομονή και μετά το τρίτο ραντεβού.Από τη σκοπιά των αντρών αν κάτσει στο πρώτο ή στο τρίτο ραντεβού δεν έχει διαφορά.Σημαίνει οτι γουστάρει.Οι γκόμενες βλέπουν τη διαφορά.
Πουτάνα λένε αυτή που πάει με πολλούς και λέει ψέμματα και αυτή που τρώει λεφτά.Δε λενε αυτη που κάθεται στο πρώτο ραντεβού.Εύκολη λένε αυτή που έχει χαμηλές απαιτήσεις,χαμηλά στάνταρντς οπότε είναι εύκολο να τη ρίξεις.
Συνήθως στο πρώτο ραντεβού δεν τη γαμάς την άλλη,παίζει όμως γλωσσόφιλο αν ενδιαφέρεται.Δεύτερο ραντεβού χαμούρεμα και δυνατή φάση και στο τρίτο συνήθως κλειδώνει ο πούτσος.Είναι βέβαια και μερικές που κωλύονται λένε είμαι παρθένα ή θέλω χρόνο,δεν είμαι έτοιμη κτλ αλλά είναι εξαιρέσεις.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
τύπε κμαν ο τυπος πολλυ κανει για σπόνσορετ ; :confused:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι σπονσορέτς είναι σβέλτες κάθονται άμα τη εμφανίσει αλλιώς δεν έχει μπαγιόκο.Εχει και παραλλαγές βέβαια.
Γενικώς άμα η άλλη ενδιαφέρεται να φάει,δείχνει γρήγορα τις προθέσεις της,δεν παίζουν τερτίπια.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
Πιο παλιά είχα γαμησει μια γκόμενά που την είχαν πάρει και δύο φίλοι μου. Ε ναι λοιπόν με όλους γαμηθηκε στο δεύτερο ραντεβού!! :sunglasses:
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Σε ενα φιλο μ του εκατσε υστερα απο 1 μηνα αλλα απο πισω του εκανε παρτουζες...(απλα αυτον επειδη ειχε φραγκα ηθελε να του τη βγει στο σοβαρο)...ε τι να σ πω τωρα? παντως ετσι στο μπαμ μπαμ καλου κακου δεν...απαπα:think:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Δηλαδή και να γαμάμε χωρίς να χάνουμε άσκοπα τον καιρό μας σε συζητήσεις θέλουμε και να τις λέμε πουτάνες; Όχι ρε παιδιά. Πουτάνα είναι αυτή που κοροϊδεύει ,που χρησιμοποιεί το σεξ σαν δόλωμα για να πετύχει άλλους σκοπούς. Κανένα πρόβλημα με γυναίκα που ξέρει τι θέλει ,ίσα ίσα το θεωρώ και πλεονέκτημα. Αν όχι στο πρώτο ,οπωσδήποτε στο δεύτερο ραντεβού πρέπει να έχει ξεκαθαρίσει αν θα προχωρήσει η φάση ή όχι. Στο τρίτο αν δε μπει ο σύρτης (εκτός αν υπάρχουν άλλοι λόγοι, γυναικολογικά, λίγος χρόνος κτλ) τότε κάτι δεν πάει καλά.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
[quote author=Polly_L link= ]O tempora o mores! - θα έλεγε ο Κυκέρωνας βλέποντας την συμπεριφορά των σύγχρονων γυναικών. Αλλά τι ξέρει αυτός για την γυναικεία ψυχή που αποτελεί ένα δύσβατο μονοπάτι χωρίς τέλος και το κίνητρα έχουμε ... Με ενδιαφέρουν πάλι οι απόψεις σας σχετικά με το σεξ στην αρχή της γνωριμίας.
Βοηθείστε παρακαλώ.
α) Θεωρείτε εύκολη την γυναίκα που θα κάνει σεξ μαζί σας στο πρώτο -δεύτερο ραντεβού;
β)Την γυναίκα που στο πρώτο σεξ σας επέτρεψε τα πάντα, σας έδωσε όλα, την θεωρείτε πουτάνα;
γ)Αν ακόμα και μετά το τρίτο ραντεβού δεν έχετε προχωρήσει,πιστεύετε ότι σπαταλατε το χρόνο σας; [/quote]
Λοιπόν έχουμε και λέμε...
α) Όχι δεν είναι εύκολη αν κάνουμε σεξ στο πρώτο/δεύτερο ραντεβού... Τα παιδάκια σκέφτονται έτσι. Εγώ πχ που είμαι 33 θα θεωρήσω ότι της αρέσω πραγματικά.
β) Όχι δεν είναι πουτανα. Θα σκεφτώ ότι είτε είχε καιρό να κάνει σεξ, είτε την καυλωσα πολύ, είτε ότι γουστάρει το σεξ γενικότερα (το οποίο δεν είναι κακό).
γ) Αν δεν μου κάτσει και στο τρίτο ραντεβού, θα πληρώσω τον λογαριασμό, θα της πω ότι χάρηκα για την γνωριμία και δεν θα της ξαναστειλω πότε για να βγούμε.
Κακά τα ψέματα στην ηλικία που είμαι δεν υπάρχει χρόνος για παιδιαρισματα. Ή αρέσει ο ένας στον άλλο ή όχι. Δεν υπάρχει λόγος να χάνουμε και οι 2 τον χρόνο μας.
Αυτά που ρώτησες τα σκέφτονται τα κοριτσάκια και μου κάνει εντύπωση που μια μεγάλη γυναίκα ρωτάει τέτοια πράγματα.
Αν είσαι βέβαια γυναίκα και δεν είσαι πουστης, τραβελι, είτε κάποιος που απλά τρολαρει.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.379
Πόντοι
6.955
[quote author=Polly_L link= ]O tempora o mores! -
Βοηθείστε παρακαλώ.
α) Θεωρείτε εύκολη την γυναίκα που θα κάνει σεξ μαζί σας στο πρώτο -δεύτερο ραντεβού;
β)Την γυναίκα που στο πρώτο σεξ σας επέτρεψε τα πάντα, σας έδωσε όλα, την θεωρείτε πουτάνα;
γ)Αν ακόμα και μετά το τρίτο ραντεβού δεν έχετε προχωρήσει,πιστεύετε ότι σπαταλατε το χρόνο σας; [/quote]

α) Ναι! Μία γυναίκα λέει σε εμάς τους απλούς άνδρες της διπλανής πόρτας πως δεν κάνει σεξ στο πρώτο ραντεβού. Σε κάποιον πλούσιο, δημοφιλή ή πετυχημένο κάθεται στο πρώτο ραντεβού πανεύκολα.
β) Όχι, οι παραπάνω συνομιλητές έδωσαν τον ορισμό της πουτάνας.
γ) Σαφέστατα ναι. Ύστερα από την ηλικία των 41 το μόνο που με ενδιαφέρει πλέον είναι απλά το σεξ. Έτσι επιδιώκω πήδημα στο πρώτο ραντεβού και προς έκπληξη μου πιάνει συχνά. Θα της δώσω ευκαιρία και σε ένα δεύτερο ραντεβού κι αν δεν μου κάτσει ούτε τότε, δεν επικοινωνώ άλλη φορά μαζί της.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Αν σου κατσει ευκολα ειναι πουτανα και εσυ μαγκας, αν οχι ειναι καριολα και εσυ εισαι μαγκας και θα την στειλεις για να βρεις αλλη.

Μαλακιες λεω εγω, μην ειστε μιαογυνιδες.

Οπως θελετε να γαμηθειτε θελουν κ αυτες.

Ο καθενας κανει οτι γουσταρει με το σωμα του, μην σκεφτεστε ετσι και μην ψαχνετε ταμπελες
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Δηλαδή και να γαμάμε χωρίς να χάνουμε άσκοπα τον καιρό μας σε συζητήσεις θέλουμε και να τις λέμε πουτάνες; Όχι ρε παιδιά. Πουτάνα είναι αυτή που κοροϊδεύει ,που χρησιμοποιεί το σεξ σαν δόλωμα για να πετύχει άλλους σκοπούς. Κανένα πρόβλημα με γυναίκα που ξέρει τι θέλει ,ίσα ίσα το θεωρώ και πλεονέκτημα. Αν όχι στο πρώτο ,οπωσδήποτε στο δεύτερο ραντεβού πρέπει να έχει ξεκαθαρίσει αν θα προχωρήσει η φάση ή όχι. Στο τρίτο αν δε μπει ο σύρτης (εκτός αν υπάρχουν άλλοι λόγοι, γυναικολογικά, λίγος χρόνος κτλ) τότε κάτι δεν πάει καλά.
οκ και γω τοσες γκομενες εχω παρει απο τιντερ-μπαντου και μαλιστα οχι απλα στο πρωτο ραντεβου,αλλα στο πρωτο 2ωρο.Τι σχεση να κανω τωρα με δαυτες για πες μ? οκ ναι ξερανε τι θελανε
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
Πιο παλιά είχα γαμησει μια γκόμενά που την είχαν πάρει και δύο φίλοι μου. Ε ναι λοιπόν με όλους γαμηθηκε στο δεύτερο ραντεβού!! :sunglasses:
Φαινεται κοπελα με αρχες :sunglasses:
Κρατησες τηλεφωνο?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.591
Πόντοι
20.686
Πιο παλιά είχα γαμησει μια γκόμενά που την είχαν πάρει και δύο φίλοι μου. Ε ναι λοιπόν με όλους γαμηθηκε στο δεύτερο ραντεβού!! :sunglasses:
Και στο πρώτο ραντεβού τί κάνατε?:think:
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Το στερεότυπο πάντως ότι οποία γαμηθεί από το πρώτο ραντεβού είναι πουτάνα.. μόνο οι Ελληνίδες το έχουν.. Όλες οι υπόλοιπες Ευρωπαίες και μη μια χαρά τον παίρνουν με το Καλημέρα.Και μη ξεχνάμε ότι πρώτο ραντεβού σημαίνει δεύτερη επαφή ή προσέγγιση με την άλλη.Κάπου σε είδε,κάπου μιλήσατε και ορίστηκε ραντεβού..
 

kakaounakis

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
152
Like
93
Πόντοι
1
Εξαρταται απο το ποσο θες καποια. Αν τη γουσταρεις τρελα περιμενεις. Αλλιως την κανεις πολυ γρηγορα οταν αρχισει τα μα και μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom