Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα  και από εμένα,
Αναφορικά με το Lotus που είχε αναφερθεί παραπάνω είναι ξεκάθαρα στα δεν μόνο για barefoot αξίζει και όχι με΄ολες τουλάχιστον με τις καινούργιες δεν έχω πάρει ακόμα. Είδα στο yourmassage νέα είσοδο την κάτωθι:
έχε δοκιμάσει κανείς?
Ευχαριστώ,
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Δοκιμή Gonzalez και Χριστίνα από joy κακή εμπειρία
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.510
Πόντοι
25.186
Συναντηση με την καινούρια του οσμοσε,πολυ ομορφη κοπελιτσα όπως στις φωτο,μελαχροινη (φοιτητρια σερβιτορα σε μπαρακι μοιαζει)
Ωραιο σωματακι,κανει και καλό μασαζ.

Ανετα στεκόταν ως call girl,ανωτερη από πολλές,θυμιζει για όσους την ξέρουν την Δανάη του Ντίβα(την μικρη μελαχροινη αν δεν κανω λάθος στο ονομα που τωρα δεν δουλευει)

Μετα από διαπραγματευσεις αλα Βαρουφάκης το 2015,φτασαμε σε ενα ωραιο πρχωρημενο σταδιο,αν και αρχικά ηταν καθετη.
 

giannis lampro

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Συναντηση με την καινούρια του οσμοσε,πολυ ομορφη κοπελιτσα όπως στις φωτο,μελαχροινη (φοιτητρια σερβιτορα σε μπαρακι μοιαζει)
Ωραιο σωματακι,κανει και καλό μασαζ.

Ανετα στεκόταν ως call girl,ανωτερη από πολλές,θυμιζει για όσους την ξέρουν την Δανάη του Ντίβα(την μικρη μελαχροινη αν δεν κανω λάθος στο ονομα που τωρα δεν δουλευει)

Μετα από διαπραγματευσεις αλα Βαρουφάκης το 2015,φτασαμε σε ενα ωραιο πρχωρημενο σταδιο,αν και αρχικά ηταν καθετη.

Όνομα θυμάσαι; αυτή που ήταν με ενα κόκκινο ρούχο στην φωτο λες;
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Συναντηση με την καινούρια του οσμοσε,πολυ ομορφη κοπελιτσα όπως στις φωτο,μελαχροινη (φοιτητρια σερβιτορα σε μπαρακι μοιαζει)
Ωραιο σωματακι,κανει και καλό μασαζ.

Ανετα στεκόταν ως call girl,ανωτερη από πολλές,θυμιζει για όσους την ξέρουν την Δανάη του Ντίβα(την μικρη μελαχροινη αν δεν κανω λάθος στο ονομα που τωρα δεν δουλευει)

Μετα από διαπραγματευσεις αλα Βαρουφάκης το 2015,φτασαμε σε ενα ωραιο πρχωρημενο σταδιο,αν και αρχικά ηταν καθετη.
Διαφωνω πήρα σήμερα κ δ μ άρεσε καθόλου ίδια πολιτική και στυλ με πριν
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.510
Πόντοι
25.186

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;
στειλε το προφιλ με πμ αν θες να δω αν μου λεει κατι
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;
για στειλε
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;
Και σε μενα αδερφε στειλε μου σε πμ αν μπορεις.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;
Πειρατή αν θέλεις και σε μένα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;

Ρε μπας κ λες την δρακουμελ??
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Συναντηση με την καινούρια του οσμοσε,πολυ ομορφη κοπελιτσα όπως στις φωτο,μελαχροινη (φοιτητρια σερβιτορα σε μπαρακι μοιαζει)
Ωραιο σωματακι,κανει και καλό μασαζ.

Ανετα στεκόταν ως call girl,ανωτερη από πολλές,θυμιζει για όσους την ξέρουν την Δανάη του Ντίβα(την μικρη μελαχροινη αν δεν κανω λάθος στο ονομα που τωρα δεν δουλευει)

Μετα από διαπραγματευσεις αλα Βαρουφάκης το 2015,φτασαμε σε ενα ωραιο πρχωρημενο σταδιο,αν και αρχικά ηταν καθετη.
Στα πόσα έκλεισε το..μεσοπρόθεσμο φραπεδάκι?
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Είναι μια στο φμπ που κάνει ρέικι κτλπ αλλά μου μίλησε πολύ άσχημα χωρίς να της πω τίποτα. Η φωτό όλες προκλητικές με μαγιό κτλπ. Ποιός θέλει να κάνει καταδρομική;
Στείλε και σε μένα φίλε
 

Luckyman87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα.Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ της Ιουλίας στο Περιστέρι?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Το  "κατ'οίκον" έχει διφορούμενη έννοια. Πολλοί το ερμηνεύουν ότι σε δέχεται η κοπέλα στο δικό της σπίτι και άλλοι ότι έρχεται στο δικό σου σπίτι.
Ποτέ δεν μπόρεσα να ξεχωρίσω την πραγματική διαφορά ή ποιο από τα δύο είναι σωστό.

Σχετικά με την Ιουλία τώρα επειδή πήγαινα συχνά σπίτι της, έχω καταλάβει ότι πηγαίνει σε σπίτια πελατών αλλά μόνο εκείνων που είναι παλιοί πελάτες της και τους γνωρίζει. Σε πελάτη που θα μιλήσει για πρώτη φορά μαζί του στο τηλέφωνο δεν θα πάει σπίτι του.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
2
Like
779
Πόντοι
96
Το  "κατ'οίκον" έχει διφορούμενη έννοια. Πολλοί το ερμηνεύουν ότι σε δέχεται η κοπέλα στο δικό της σπίτι και άλλοι ότι έρχεται στο δικό σου σπίτι.
Ποτέ δεν μπόρεσα να ξεχωρίσω την πραγματική διαφορά ή ποιο από τα δύο είναι σωστό.

Οταν μιλας για πιτσα που κανει διανομη κατ'οικον, προφανως σου ειναι πιο ξεκαθαρο!

Η Ιουλια ερχεται σε σπιτι, υπο αρκετες προϋποθεσεις.
1. Παλιος πελατης
2. Κοντα
3. Να ειναι αρκετα ελευθερη απο αλλα ραντεβου
4. Η τιμη ΔΕΝ ειναι η ιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom