Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Lotus: Μαρία ξανθιά, Μαρία μελαχρινή, στα ΟΧΙ. Γενικά το μαγαζί δεν αξίζει για επένδυση. Όλες οι κορασίδες που αξίζουν φευγουν/διώχνονται αμέσως.
θα συμφωνησω μαζι σου. εχουν διωξει ο,τι καλυτερο  και συνεργασιμο .... ειχε κατα διαστηματα το μαγαζι
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Deluxe: Επειδή πιθανά με διαβάζετε. Καλές, χρυσές Εύη και Ρούλα, αλλά μήπως χρειάζεστε λίγο recruiting?


Αυτο τους το ειπα κι εγώ μεσω viber....δήλωσα ευχαριστημενος γενικά αλλα ότι χρειαζονται και νέες κοπέλες...μου είπαν οτι συνεχώς ψάχνουν μετα απο 2 βδομαδες πήραν καινουργια κοπέλα...ίσως αν πιέσουμε όλοι έτσι
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
οχι τηλεφωνητης
αφεντικο
εταξει ρε ΖΑΝ ειπαμε να μην καρφωνομαστε και τελειως ....
παντως απο το αγχος του μου εχει στειλει μερικες φορες κοπελα πριν καν προλαβω να φτασω σπιτι και να κανω και μπανιο.
κατι που μου εχει συμβει βεβαια και με το masazstospiti μια φορα
 

aggelosmpa

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις καμια κοπελα από massagezstospiti που προχωραει σιγουρα σε φραπε η μπριζολα να μου στειλει pm ?
 

dezel80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μου καλησπέρα και από μένα σήμερα και εγώ είχα μία επικίνδυνη αποστολή αλλά εξελίχθηκε η αποστολή ομαλά χωρίς περαιτέρω βάσανα ε άκουγα και εγώ για την nubia στη νέα σμύρνη η οποία είναι στην κατηγορία gif .εύκολη η συνάντηση μέσω τηλεφώνου στην αρχή μου έλεγε πού βρήκες το τηλέφωνό μου γιατί δεν έχω βάλει αγγελία και έχω σταματήσει το μασάζ και θέλω να φύγω και το ένα και το άλλο ε μετά μου είπε ότι έχει παιδιά τα οποία είναι τριών χρόνων και τεσσάρων χρόνων εντάξει εκεί δεν την πίστεψα και τα λοιπά και τα λοιπά και το πρώτο μέρος κυλάει ομαλά με ένα ωραίο χαλαρωτικό μασάζ σάκη όχι όμως στα επίπεδα ζωή στεφάνια και τα λοιπά και στο δεύτερο γύρο ξεκινάει έτσι με ωραία χάδια κάποια έτσι φιλάκια στο κορμί και ξεκινάει με καλαμάκι δεν μπορώ να πω ωραία περιποίηση όχι από αυτές βέβαια που λες ουάου αλλά ήταν τίμια πάνω από όλα και τα διεκδίκησε τα 40 που ζήτησε για την συνεδρία αυτά από μένα καλή συνέχεια σε όλους στους φαν τον ελαιοτριβείων. Βέβαια ξέχασα να πω για όσους δεν γνωρίζουν τη λιούμπα πως είναι μία γυναίκα όπως είχε πει σε προηγούμενες σελίδες κάποιος φίλος κοντά στα 70 αν και μήπως και 70 plus η οποία εντάξει είναι ταλαιπωρημένη το πρόσωπο που δεν θα έλεγα ότι είμαι τόσο πολύ ταλαιπωρημένο από κορμί εντάξει καλά στέκεται για την ηλικία της ένα στήθος κατά τα δικά μου υπέροχο αυτά κατά τη δική μου εκτίμηση και άποψη
Μπορείς να μου στείλεις τηλεφωνο Λιουμπας?
Συναγωνιστές μου καλησπέρα και από μένα σήμερα και εγώ είχα μία επικίνδυνη αποστολή αλλά εξελίχθηκε η αποστολή ομαλά χωρίς περαιτέρω βάσανα ε άκουγα και εγώ για την nubia στη νέα σμύρνη η οποία είναι στην κατηγορία gif .εύκολη η συνάντηση μέσω τηλεφώνου στην αρχή μου έλεγε πού βρήκες το τηλέφωνό μου γιατί δεν έχω βάλει αγγελία και έχω σταματήσει το μασάζ και θέλω να φύγω και το ένα και το άλλο ε μετά μου είπε ότι έχει παιδιά τα οποία είναι τριών χρόνων και τεσσάρων χρόνων εντάξει εκεί δεν την πίστεψα και τα λοιπά και τα λοιπά και το πρώτο μέρος κυλάει ομαλά με ένα ωραίο χαλαρωτικό μασάζ σάκη όχι όμως στα επίπεδα ζωή στεφάνια και τα λοιπά και στο δεύτερο γύρο ξεκινάει έτσι με ωραία χάδια κάποια έτσι φιλάκια στο κορμί και ξεκινάει με καλαμάκι δεν μπορώ να πω ωραία περιποίηση όχι από αυτές βέβαια που λες ουάου αλλά ήταν τίμια πάνω από όλα και τα διεκδίκησε τα 40 που ζήτησε για την συνεδρία αυτά από μένα καλή συνέχεια σε όλους στους φαν τον ελαιοτριβείων. Βέβαια ξέχασα να πω για όσους δεν γνωρίζουν τη λιούμπα πως είναι μία γυναίκα όπως είχε πει σε προηγούμενες σελίδες κάποιος φίλος κοντά στα 70 αν και μήπως και 70 plus η οποία εντάξει είναι ταλαιπωρημένη το πρόσωπο που δεν θα έλεγα ότι είμαι τόσο πολύ ταλαιπωρημένο από κορμί εντάξει καλά στέκεται για την ηλικία της ένα στήθος κατά τα δικά μου υπέροχο αυτά κατά τη δική μου εκτίμηση και άποψη
Μπορείς να μου στειλεις τηλεφωνο Λιουμπας?
 

george2020

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
στο  Massage Art εχει βρεθει κανενας τελευταια να μας πει αν  ειναι καλο το Massage
 

george2020

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ναι πήρα τη Βάσια εγώ παίζει τσιμπος με συν 30 και είναι και ωραιο μουνι αλλά είναι άρπα κολα το παιδί αλλά καλή όμως γύρω στα 37 μικρός ωραίος βυζος και κωλαρακι πεταχτό με Τατου στο δεξιό κωλομερι καλη

μπορεις να με ενημερωσεις αν ειναι ευκολο γιατι με ενδιαφερει η βασια
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπερα αδερφια.Υπαρχει αυτη η Βασια καπου? Μπορουμε να τη βρουμε?Γιατι εμενα με εχει στησει ηδη 2 φορες. Δοκιμασα 2 Ελενες απο τζοι.Τις συστηνω ανεπιφυλακτα.Και μια Χριστινα που γραφετε πιο πανω.Και αυτη πολυ καλη.Αννη απο κει.Καλο μασαζ.Δεν την συστηνω.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
καλησπερα μαγκες, εχει κανεις το τηλεφωνο μιας απο Ελληνικο που εκανε ραντεβου στην αρχη στο χωρο της και μετα το αποφευγε και εκανε σε ξενοδοχειο? Μασαζ μαλλον δεν το κατειχε και πολυ απ οτι θυμαμαι. Ειχα μιλησει καποτε μαζι της αλλα δε μου φανηκε και πολυ σοι και δεν ειχα δοικιμασει. Πρεπει να το ειχα σβησει και απο τοτε εχω χασει τα ιχνη της :think:
 

Vasilisathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
47
Like
16
Πόντοι
0
αν γνωριζει καποιος πληροφοριες για βασια ας μου στειλει πμ..
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Καλησπερα αδερφια.Υπαρχει αυτη η Βασια καπου? Μπορουμε να τη βρουμε?Γιατι εμενα με εχει στησει ηδη 2 φορες. Δοκιμασα 2 Ελενες απο τζοι.Τις συστηνω ανεπιφυλακτα.Και μια Χριστινα που γραφετε πιο πανω.Και αυτη πολυ καλη.Αννη απο κει.Καλο μασαζ.Δεν την συστηνω.

Για καλό μασάζ εννοείς φαντάζομαι , γι'αυτό είναι η σύσταση ε ;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom