Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κανενα προβλημα, διαβασα και τα δυο μελη και τους απαντω.......στην συζητηση που ειχε γινει παλια....στο τελικο της σταδιο ακουστηκαν διαφορες αποψεις... με τελικο αποτελεσμα......να μην τοποθετηθει η διοικηση του site.... ουτε με την.. μια μερια, της απελευθερωσης των κριτικων για την ιδια εργαζομενη...ουτε με την αλλη.....για μια μονο κριτικη το πολυ δυο, για την ιδια εργαζομενη.....η μη  απαντηση των υπευθυνων, εγω δεν το μεταφραζω οτι συμφωνουν να συνεχιστει το ιδιο, που γινοτανε μεχρι σημερα και επαναλαμβανω δεν βοηθα για τον απλουστατο λογο οτι εστιαζονται συνεχεια οι ιδιες εργαζομενες!!!!!!...Καλα θα ειναι λοιπον να τοποθετηθει καποιος υπευθυνος του site... και να δωσει γραμμη για τις κριτικες!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Για να τελειωνουμε..... χτες πηγα σε μια εργαζομενη, που ειχα γραψει κριτικη πριν δυο μηνες....δεν εγραψα σημερα αλλη, γιατι υπαρχει ηδη απο μενα κριτικη, αλλα και απο αλλους συναγωνιστες υπαρχει...αν παρατηρουσα διαφορα στην αποδοση της,.... τοτε θα εγραφα.......σε αντιθετη περιπτωση, αν εγραφα, θα κινδυνευα να χαρακτηριστω...ειτε οτι την διαφημιζω....ειτε οτι αυτοπροβαλλομαι!!!!!..Ετσι το βλεπω σαν σωστος πελατης που δεν εξυπηρετει κανενα συμφερον και σκοπος μου ειναι η ανταλλαγη αποψεων στα πλαισια της ηλεκτρονικης ενημερωσης.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Για να τελειωνουμε..... χτες πηγα σε μια εργαζομενη, που ειχα γραψει κριτικη πριν δυο μηνες....δεν εγραψα σημερα αλλη, γιατι υπαρχει ηδη απο μενα κριτικη, αλλα και απο αλλους συναγωνιστες υπαρχει...αν παρατηρουσα διαφορα στην αποδοση της,.... τοτε θα εγραφα.......σε αντιθετη περιπτωση, αν εγραφα, θα κινδυνευα να χαρακτηριστω...ειτε οτι την διαφημιζω....ειτε οτι αυτοπροβαλλομαι!!!!!..Ετσι το βλεπω σαν σωστος πελατης που δεν εξυπηρετει κανενα συμφερον και σκοπος μου ειναι η ανταλλαγη αποψεων στα πλαισια της ηλεκτρονικης ενημερωσης.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
α ρε γραψε εκει και μην κολλας....οι κριτικες ειναι απλα σαν τους τιτλους στα πρωτοσελιδα των εφημεριδων για το σαιτ....μοστρα,μεγαλοσχημοι τιτλοι,δηθεν ειδησεις για να τραβηξουν το ματι του περιστασιακου αναγνωστη,συχνη ανανεωση θεματολογιας για να αλλαζει οψη και η πρωτη επαφη του κοινου με το σαιτ και κατα τα αλλα τα ιδια και τα ιδια....

επειτα μην ξεχνατε οτι οι κριτικες στο νεο σαιτ ειναι τα μονα εργαλεια που εχει ενα μη μελος/επισκεπτης για να βλεπει τι παιζει στην μπουρδελιαρα αθηνα και σαλονικη αφου το σχετικο φορουμ ειναι μονο για μελη ενω οι κριτικες διαβαζονται απο ολους..... ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
α ρε γραψε εκει και μην κολλας....οι κριτικες ειναι απλα σαν τους τιτλους στα πρωτοσελιδα των εφημεριδων για το σαιτ....μοστρα,μεγαλοσχημοι τιτλοι,δηθεν ειδησεις για να τραβηξουν το ματι του περιστασιακου αναγνωστη,συχνη ανανεωση θεματολογιας για να αλλαζει οψη και η πρωτη επαφη του κοινου με το σαιτ και κατα τα αλλα τα ιδια και τα ιδια....

επειτα μην ξεχνατε οτι οι κριτικες στο νεο σαιτ ειναι τα μονα εργαλεια που εχει ενα μη μελος/επισκεπτης για να βλεπει τι παιζει στην μπουρδελιαρα αθηνα και σαλονικη αφου το σχετικο φορουμ ειναι μονο για μελη ενω οι κριτικες διαβαζονται απο ολους..... ;)
Ειναι και αυτο μια αποψη.....εχεις σκεφτει ομως, οτι αν βελτιωθουν ορισμενα κριτηρια στις κριτικες απο την διοικηση του site...ισως να αρχισουν και αλλα μελη να γραφουν κριτικες και να εχουμε καλυτερη ενημερωση, για κοπελλες που εργαζονται και δεν εχουμε....... αλλα και για αλλες που δεν εχουμε καθολου...οπως π.χ ειναι μια εβδομαδα που εργαζεται καποια με το ψευδωνυμο.."Μικρη ΜΑΡΙΑ".. στο Αχαρνων 85....και δεν εχουμε, μια κριτικη εδω μεσα,αλλη περιπτωση μια Αννα απο Βριλησου 55 και να μην αναφερω κι αλλες..... για να δουμε ποιες ειναι... και αν ειναι καλες στις υπηρεσιες τους...πολλα μελη παντως δεν γραφουν κριτικες...γι αυτο πιστευω αν αλλαξουν τα κριτηρια..... ισως αρχισουν και γραφουν κι αλλοι, με αποτελεσμα οσο περισσοτεροι.... τοσο και καλυτερη ενημερωση και οχι φυσικα μονοπλευρη!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τετοιες κριτικες βοηθανε αφανταστα....αν και στουντιακιας...θα παω....αν με διαβαζει αυτος που την εγραψε...ειναι πρωινη....η   βραδυνη??????

Πρωινη.
Το εχει βαλει στην κριτικη του στο "βαρδια επισκεψης"........
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γεμισαμε Σερβες ρε τυπε!!
Δυστυχως ομως σαν την Αννουλα(στις αρχες της..Φυλης,Διδυμου,Ηλια Ηλιου)παρα πολυ δυσκολα θα ξαναεμφανιστει!!
Με το που πηγε στην Κασσανδρας πηρε την κατηφορα οκ!
Μακαρι να βγω λαθος
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γεμισαμε Σερβες ρε τυπε!!
Δυστυχως ομως σαν την Αννουλα(στις αρχες της..Φυλης,Διδυμου,Ηλια Ηλιου)παρα πολυ δυσκολα θα ξαναεμφανιστει!!
Με το που πηγε στην Κασσανδρας πηρε την κατηφορα οκ!
Μακαρι να βγω λαθος
τυπε λες να την βγαλουν και αυτην τραβελι? :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γεμισαμε Σερβες ρε τυπε!!
Δυστυχως ομως σαν την Αννουλα(στις αρχες της..Φυλης,Διδυμου,Ηλια Ηλιου)παρα πολυ δυσκολα θα ξαναεμφανιστει!!
Με το που πηγε στην Κασσανδρας πηρε την κατηφορα οκ!
Μακαρι να βγω λαθος
Οντως.

Εκτος απο αυτη που αναφερει ο συναγωνιστης, υπαρχει και η Μαρια η Σερβα στα studio της Κασσανδρας.

Καμια σχεση ομως με την Αννα...............
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τυπε λες να την βγαλουν και αυτην τραβελι? :2funny:
Για την Μαρια τουλαχιστον του Κασσανδρας, δεν θα μου εκανε ιδιεταιρη εντυπωση αν ακουγα κατι τετοιο, μιας και εχει πολλες "προσθηκες" (σιλικονες, κολλαγονο κλπ)

Την κοπελα στην Φυλης δεν την εχω δει.........
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Για να τελειωνουμε..... χτες πηγα σε μια εργαζομενη, που ειχα γραψει κριτικη πριν δυο μηνες....δεν εγραψα σημερα αλλη, γιατι υπαρχει ηδη απο μενα κριτικη, αλλα και απο αλλους συναγωνιστες
Γραψτο στην ημερησια ενημερωση με δυο τρεις λεξεις!
Για να ενημερωνονται τα μελη :thumbsup:

 

Επισκέπτης
Φυλής 71 άνω:
{Μου άρεσε!, Δευτέρα 19 Απρ 2010, στις 11:20
Γράφτηκε από τον egwthelw 
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μπάρμπορα)
Μετά από πολλά σχόλια που άκουσα είπα και εγώ να τιμήσω την κοπέλα των πολλών γούστων.
Από εμφάνιση τίποτα ιδιαίτερο αλλα κάτι στο βλέμμα σε τραβάει. Σώμα καλο αν και πρόσεξα πολλές μελανιές που με ανησύχησαν λίγο.
Είναι "ομιλιτικια" (μιλάει πολύ!) αλλα δεν βιάζεται αν και ήταν το τέλος της βάρδιας (ήμουν τελευταίος).
Κάνει απόλα άμα σε γουστάρει από ότι μου είπε φιλια "γλυφομουνει"...αλλα δεν τόλμησα "ακαποτο" αν και ήθελα και δίνει καλή πίπα και γαμιέται με γρήγορους ρυθμούς χωρίς πρόβλημα.
Θα ξαναπάω σε λίγο καιρό να την ξαναδώ και να δω άμα η κατάσταση του σώματος της είναι καλύτερη. Είναι καλή κοπέλα και αξίζει τα λεφτά της!!!}


Η εντύπωση που έχω σχηματίσει για την Μπάρμπορα πέραν των ιδιαιτεροτήτων της  είναι οτι έχει καλή ψυχή.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαζί σου εδώ


Φυλής 71 άνω:
{Μου άρεσε!, Δευτέρα 19 Απρ 2010, στις 11:20
Γράφτηκε από τον egwthelw   
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μπάρμπορα)
Μετά από πολλά σχόλια που άκουσα είπα και εγώ να τιμήσω την κοπέλα των πολλών γούστων.
Από εμφάνιση τίποτα ιδιαίτερο αλλα κάτι στο βλέμμα σε τραβάει. Σώμα καλο αν και πρόσεξα πολλές μελανιές που με ανησύχησαν λίγο.
Είναι "ομιλιτικια" (μιλάει πολύ!) αλλα δεν βιάζεται αν και ήταν το τέλος της βάρδιας (ήμουν τελευταίος).
Κάνει απόλα άμα σε γουστάρει από ότι μου είπε φιλια "γλυφομουνει"...αλλα δεν τόλμησα "ακαποτο" αν και ήθελα και δίνει καλή πίπα και γαμιέται με γρήγορους ρυθμούς χωρίς πρόβλημα.
Θα ξαναπάω σε λίγο καιρό να την ξαναδώ και να δω άμα η κατάσταση του σώματος της είναι καλύτερη. Είναι καλή κοπέλα και αξίζει τα λεφτά της!!!}


Η εντύπωση που έχω σχηματίσει για την Μπάρμπορα πέραν των ιδιαιτεροτήτων της  είναι οτι έχει καλή ψυχή.
 

Επισκέπτης
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Η Μικαέλα κυοφορεί περικαυλίδα, Δευτέρα 19 Απρ 2010, στις 18:35

Γράφτηκε από τον ΠΥΡΑΥΛΟΣ  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μικαέλα)


Συνολική βαθμολογία 7.5
Εμφάνιση κοπέλας 6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 8.0
Πρόσβαση/Parking 8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 7.0


Αργά, μεσημέρι Κυριακής.

Ψητά ψάρια, τσίπουρα, ντίρλα, αναβράζουσα λίμπιντο.

Δυνατός ήλιος, η Θησέως έλαμπε, λίγα αυτοκίνητα.

Ο 2ος όροφος ήταν κλειστός, τρεις νεαρές είχαν μαζευτεί στον 1ο.

Στην επίδειξη που επακολούθησε, η μέτριας εμφάνισης αλλοδαπή Μικαέλα, ήταν η νεότερη και η πιο συνεσταλμένη ως προς τις άλλες δυο υποψήφιες.

Στο συνουσιαστήριο, επαληθεύτηκαν όλες μας οι εκτιμήσεις: Δεν ομιλεί ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά, χαριτωμένα άπειρη και αδέξια στην τέχνη της συνουσίας, ελαφρά αγωνιούσα, αμήχανη, παραδομένη με υποτυπώδεις αντιστάσεις στις ασελγείς πρωτοβουλίες μας… Κοντολογίς, άκρως θελκτική και ερεθιστική…

Με μεγάλη μας χαρά είδαμε ότι αδυνατούσε να εφαρμόσει την περικαυλίδα στο μόριό μας, παρά το ότι αυτό ήταν εντελώς ερεθισμένο.
Σε κάθε αποτυχημένη της προσπάθειά, ο ερεθισμός μας αυξανόταν κι άλλο… κι άλλο… κι άλλο…
Ως άλλος Μωάμεθ Β΄ ο Πορθητής, ενώπιον παλλακίδας…
Τελικά εφαρμόσαμε εμείς την περικαυλίδα, με δυσκολία ωστόσο, λόγω του ότι οι επάλληλες ατυχείς απόπειρες είχαν παγιδεύσει αέρα εντός αυτής.

Ήταν μια από τις λίγες φορές που αποφύγαμε πεολειχία - πεοθηλασμό, καθότι από τον ερεθισμό χτυπούσαν οι βρεγματικές πλευρές του κρανίου μας και επιθυμούσαμε την όσο το δυνατόν ταχύτερη και εντονότερη διείσδυση στον κόλπο της.

Στην εξέλιξη της συνουσίας, σε μια ανεμογαμική στάση κατά την οποία αφενός εξασκούντο ροπές αρκετών Νιούτονς μεταξύ των δυο γεννητικών οργάνων, και αφετέρου είναι δύσκολο έως αδύνατο να την περιγράψουμε λεπτομερώς, συνέβη απροσδόκητη και βίαιη αποσύνδεση των δυο οργάνων.

Με μεγάλη μας έκπληξη, διαπιστώσαμε ότι η περικαυλίδα είχε εξαφανιστεί!

Ενώ η νεαρά ερευνούσε απορημένη τον ελλιπώς φωτισμένο χώρο, εμείς επιδοθήκαμε σε εφαρμογή άλλης περικαυλίδας.

Σε στιγμή όπου η νεαρά ήταν πρηνής επί του κρεβατιού ερευνώντας το πάτωμα, σπεύσαμε και παραχώσαμε εκ νέου το έτοιμο να εκραγεί αναψοκοκκινισμένο πέος μας στο εκδιδόμενο αιδοίο.

Ενώ εμείς παλινδρομούσαμε πανηγυρικά εντός της νεαρής, αυτή μετακινούταν με τα γόνατα και τις παλάμες, ερευνώντας προσεκτικά κάθε σπιθαμή του στρώματος, ανασηκώνοντας μαξιλάρια, πηγαίνοντας όλο και πιο πέρα… Εμείς ακολουθούσαμε, μετακινούμενοι με τα γόνατα, παλινδρομώντας αδιάλειπτα…

Μετά από ζωώδη σπερματέγχυση, αφαιρέσαμε τη δεύτερη περικαυλίδα έμπλεη από μεγάλη ποσότητα προστατικών και σπερματικών υγρών, χωρίς παρ’ όλα αυτά να αντιληφθούμε τυχόν συν-εξαγωγή της πρώτης περικαυλίδας από την κολπική κοιλότητα της νεαρής.

Η Μικαέλα απήλθε με απορίες και σκέψεις, τις οποίες δεν θα μάθουμε ποτέ, καθότι όπως προαναφέραμε δεν ομιλεί ευρέως γνωστές γλώσσες, οπότε ακόμη και στην περίπτωση που τυχόν ερωτηθεί από αναγνώστη αυτού του κειμένου, δε θα δυνηθεί ούτε να καταλάβει αλλά ούτε και να απαντήσει.

Συμπεραίνουμε ότι ο εξής συνδυασμός τροφών, κατά πάσα πιθανότητα είναι αφροδισιακός:
Ένα καραφάκι τσίπουρο Τυρνάβου χωρίς γλυκάνισο, μια ψαρόσουπα, μια ψητή γαρίδα «τζάμπο», μια τυροκροκέτα, μια μερίδα χόρτα, μια μερίδα κολοκύθια βραστά, λίγη φέτα, 100 γρ φαγκρί ψητό, 100 γρ χαλβάς σιμιγδαλένιος, μισό κιλό νερό μεταλλικό.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Μικαέλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 18.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)

3 νέαι! Ἡμέραι δόξης!

Υ.Γ. Κε Πύραυλε συνουσία καλύτερον ΠΡΟ τοῦ φαγητοῦ - δὲν θὰ ἠθέλωμεν νὰ στερηθῶμεν ἀποτόμως τὴν εὐχάριστον παρουσίαν σας

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...

Υ.Γ. Κε Πύραυλε συνουσία καλύτερον ΠΡΟ τοῦ φαγητοῦ - δὲν θὰ ἠθέλωμεν νὰ στερηθῶμεν ἀποτόμως τὴν εὐχάριστον παρουσίαν σας [/color]

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και τα καλά σας λόγια αγαπητέ κύριε Μπακάλη.
Ξέρετε, αρκετές φορές έχουμε σκεφτεί ότι ένας τέτοιος θάνατος δεν είναι καθόλου ευκαταφρόνητος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom