Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τρίτη φορα γράφω σχολειό για την Ντενίσα και δεν το δημοσιεύουν ??? Γιατί?
ʼρα το βάζω εδώ για όλους ευχαριστώ...

Λοιπόν Για την γνωστη μας ντενίσα λίγο πολύ όλοι ξέρουμε.
Την ξέρω εδώ και τρία χρονια οποτε και ήρθα στην ελλάδα, και έχω μια καλή γνώμη για την κοπέλα.
Δεν είναι η πιο κούκλα που υπάρχει και δείχνει κουρασμένη πλέον αλλα έκοψε τις 2 βάρδιες που έκανε τώρα μονο απογεύματα. Είναι πάντα με χαμόγελο φιλια παντού και γενικός δέχεται δακτυλοσκόπηση χωρίς αντιρρήσεις.
Κάνει "ακαποτο" μονο σε όσους την γνωρίζουν και είναι πελάτες της και πραγματικά δίνει την αίσθηση ευχαριστήσεις. Δώστε της σεβασμό και θα βγείτε κερδισμένοι σας το λέω εγώ....





Και πριν κάνεις αποστολή, να την σώσεις στο text document η στο Word καλού-κακού.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

Για αυτή την κριτική έχουν πει αρκετοί συνάδελφοι, τα καλύτερα λόγια γιατί το αξίζει και με το παραπάνω!  :thumbsup:

Ο συνάδελφος Deicidious έγραψε μια από τις καλύτερες κριτικές!   :thumbsup:
Οντως συμφωνω απολυτα για την κριτικη του συναδελφου... :thumbsup: Το συγκεκριμενο μαγαζι πηγαινα πριν 15 χρονια τοτε αξιζε...ειχε ωραιες γυναικες με καλες υπηρεσιες....τωρα ουτεν γυναικες φερνει και οι υπηρεσιες ειναι του κωλου!!!!!!!!!!!Ασε που το εχουν κατι μεταξυ στουντιο και μπουρδελου..αυτο φαινεται απο την τιμη 30 ευρω...και υπηρεσιες της ξεπετας...ρε ουστ...και παλι συγχαρητηρια στον συναδελφο για την κατατοπιστικη κριτικη του!!!!!!!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

Για αυτή την κριτική έχουν πει αρκετοί συνάδελφοι, τα καλύτερα λόγια γιατί το αξίζει και με το παραπάνω!  :thumbsup:

Ο συνάδελφος Deicidious έγραψε μια από τις καλύτερες κριτικές!   :thumbsup:


Πωπω..... διαιώθηκε.....
χαράς στο κουράγιο του!!!! Ήρωας!!!!
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230

Για αυτή την κριτική έχουν πει αρκετοί συνάδελφοι, τα καλύτερα λόγια γιατί το αξίζει και με το παραπάνω!  :thumbsup:

Ο συνάδελφος Deicidious έγραψε μια από τις καλύτερες κριτικές!   :thumbsup:

φίλε μου δεν υπάρχει αυτό που περιγράφεις ..... αφού είχες το κουράγιο να κάτσεις μέχρι τέλους μπράβο


 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Είχα λιώσει όλη μέρα στη δουλειά, ρε παιδιά, δεν την πάλευα να κάνω τσάρκα.  :rockon:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Πραγματι, μιλαμε για αθλο.. μιαμιση ωρα στο περιμενε.. για το μπαζο..? χαρας στο κουραγιο σου φιλε.

Και μπραβο για την κριτικη για να σωθει και κανας αλλος.  :thumbsup:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Πάντως, μου έκανε εντύπωση που με τον άλλο έμεινε... 40 λεπτά μέσα! Βέβαια, απ' ό,τι κατάλαβα όσο περίμενα, ήταν γνωστός της (γιατί την περίμενε στην κουζίνα και αυτή έκανε χαρές μόλις τον είδε). Πάμε γι' άλλα!  :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παρεμπιπτόντως το Δηώ από πού βγαίνει ? Άπό το "θα πάρεις τ'αρχίδια μου τα δυό " ?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μόλις μπήκε, λέει: Δηώ. Δέλτα, ήτα, ωμέγα.
Μάλλον, για να μην τη ρωτήσω αν βγαίνει από το "Διονύσης"  :rockon:
 

Επισκέπτης

Deicidious, λυπάμαι με το πάθημα σου, αλλά η κριτική σου ΕΓΡΑΨΕ :rockon: :rockon: :rockon:
Τι αναλυτικό χρονορεπορτάζ ήταν αυτό! Απίθανο. Χαρά στο κουράγιο σου. Το Δηώ είναι Δήμητρα στα αρχαία. Μήπως τελικά ήταν... Δημήτρης?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.449
Πόντοι
41.447
Πρόκειται για μεγάλη κριτική, πράγματι. Κατευθείαν από τώρα στα all time classics πιστεύω.

μπήκε στο Πανθεον των μεγάλων κριτικών...
καποια στιγμή πρέπει να κάτσουμε και να βγάλουμε ενα τοπ 10 ή 20 των καλύτερων κριτικών ever
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μόλις μπήκε, λέει: Δηώ. Δέλτα, ήτα, ωμέγα.
Μάλλον, για να μην τη ρωτήσω αν βγαίνει από το "Διονύσης"  :rockon:

Ήθελε να πει ότι έχει βιολογική πιστοποίηση:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom