Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αλβανίδα Μαρία Τούβλο!, Τρίτη 23 Μάρ 2010, στις 14:36
Γράφτηκε από τον bambaacha  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Απ΄ότι φάνηκε η μικρά ήταν δασκαλεμένη στα τεχνάσματα "κόντρα λεκάνη" και "γόνατα στο στέρνο του πελάτη στο ιεραποστολικό".
Μπράβο bambaacha για την ενεργητική και δραστική αντιμετώπιση της κρίσης!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τελικά τι εστί κόντρα λεκάνη;;;
 

Επισκέπτης
τι λες ρε φιλε???
ποσα θες να μας τρελλανεις???
μηπως να σου πληρωσω μια επισκεψη σε οποιον οφθαλμιατρο θελεις???
η γκαμπι ειναι τουλαχιστον 20 κιλα παραπανω απ' οτι φαινεται στις φωτο..
ο κωλος της ειναι σαν τραπεzι δηλωτης & στην κοιλια της ακουμπας ανετα το πολεμος & ειρηνη του ντοστογιεφσκι,που αν θυμαμαι καλα ειναι γυρω στις 800 σελιδες..
η πιπα της παντελως αδιαφορη..
το μονο που αξιζει,ειναι οι τεραστιες φυσικες βυζαρες της,με οτι αυτο συνεπαγεται βασει του νομου της βαρυτητας..
κατα τ΄αλλα,ειναι βλαχακι απο ενα κωλοχωρι της τσεχιας που καλλιστα θα μπορουσαμε να την χυνουμε στο μεταξι για ενα 20αρικακι..
εξυπακουεται οτι της γαμησα-εχυσα μονο τα βυζια αφου δεν αξιζε & κατι αλλο..


Ασχετο αλλά για την ιστορία το Πόλεμος και Ειρήνη είναι του (μακαρίτη) Τολστόι. Ο Ντοστογιέφσκι είχε, μεταξύ άλλων, γράψει τους Αδελφούς Καραμαζόφ.
Και κάτι ακόμα: Tόσα λεφτά για (έστω) ημίμπαζα και χύσiμο βυζιών???!!!!!!!!!! :tits: Χαρά στις τσέπες σας εν μέσω κρίσης...
Υστερόγραφο: Ψυχραιμία... Genikws psixraimia... :birdman:
:dancing:
 

Επισκέπτης
Διδύμου 20-Ιβάνα:
{Γράφτηκε από τον egwthelw   -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου
Έχω πάει αρκετές φορες με την Ιβάνα και επειδή είχα μια ευγενική αντιπαράθεση με το jockerx (που εύχομαι να είμαι ok μαζί του τώρα) με "προτρηνε" να γράψω για την κοπελια μια και την ξέρω καιρό και ποτε δεν έχω αφήσει σχολειo. Ήταν με ένα δικτυωτό κορμάκι πολύ sexy τελευταία φορα που πήγα και όπως και την πρώτη φορα ομιλητική και ευχάριστη. Προκαταρκτικά λίγα πράγματι μερικά φιλάκια και μετά στην "ακαποτη" που με πολύ σάλιο γλύφει με τον τρόπο που μου αρέσει.
Στο κύριο τώρα μετά την τοποθέτηση καποτάς της λέω να κάτσει επάνω μου όπου και με πολλά χάδια και ηχους δείχνει να θέλει να με ευχαριστήσει. Να μην λέω πολλά μια και αρχίζει να ακούγεται πολύ βαρύ καταθέτω στο στόμα της αφού για αυτό είναι και γνωστη άλλωστε. Ορίστε κύριε jockerx το έκανα....}

Όχι που δεν θά΄γραφες!!!.Και μετά την τελευταία κακή κριτική για την Ιβάνα...
"Τραβάτε με κι ας κλαιω" είσαι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τελικά τι εστί κόντρα λεκάνη;;;
Στο πισωκολλητό όταν κάνεις πίσω για να βγεις και να ξαναμπείς κάνει και αυτή πίσω για να μην βγεις από το μουνί.Έτσι ώστε ο πούτσος να μένει σχεδόν ακινητοποιημένος μέσα στο μουνί.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Jockerx εγώ την έγραψα πριν δω την άλλη κριτική αλλα μου την δημοσίευσαν μετά... μήπως ξέρεις τους διαχειριστές αυτού του site???



Διδύμου 20-Ιβάνα:
{Γράφτηκε από τον egwthelw   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου
Έχω πάει αρκετές φορες με την Ιβάνα και επειδή είχα μια ευγενική αντιπαράθεση με το jockerx (που εύχομαι να είμαι ok μαζί του τώρα) με "προτρηνε" να γράψω για την κοπελια μια και την ξέρω καιρό και ποτε δεν έχω αφήσει σχολειo. Ήταν με ένα δικτυωτό κορμάκι πολύ sexy τελευταία φορα που πήγα και όπως και την πρώτη φορα ομιλητική και ευχάριστη. Προκαταρκτικά λίγα πράγματι μερικά φιλάκια και μετά στην "ακαποτη" που με πολύ σάλιο γλύφει με τον τρόπο που μου αρέσει.
Στο κύριο τώρα μετά την τοποθέτηση καποτάς της λέω να κάτσει επάνω μου όπου και με πολλά χάδια και ηχους δείχνει να θέλει να με ευχαριστήσει. Να μην λέω πολλά μια και αρχίζει να ακούγεται πολύ βαρύ καταθέτω στο στόμα της αφού για αυτό είναι και γνωστη άλλωστε. Ορίστε κύριε jockerx το έκανα....}

Όχι που δεν θά΄γραφες!!!.Και μετά την τελευταία κακή κριτική για την Ιβάνα...
"Τραβάτε με κι ας κλαιω" είσαι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Jockerx εγώ την έγραψα πριν δω την άλλη κριτική αλλα μου την δημοσίευσαν μετά... μήπως ξέρεις τους διαχειριστές αυτού του site???
Οι ώρες που είναι αναρτημένες στις δύο κριτικές αποδεικνύουν οτι την έστειλες μετά από εκείνη την κακή κριτική και αφού είχε δημοσιευθεί.Αλλά δεν τίθεται θέμα επ'αυτού.Όλοι έχουν καταλάβει την συμπάθειά σου στην Ιβάνα και καλά κάνεις.
Δεν ξέρω τους διαχειριστές.Τους θέλεις;
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Παράξενα αυτά που λες...
Έβαλα και για την Ντενίσα εχτές κριτική και ακόμα δεν έχει εισέλθει? Γιατί λες?
Όπως εγώ μπορεί να έχω συμπάθεια και άλλοι εσύ έχεις αντιπάθεια και δεν έχεις πάει από πέρσι οι καιροί αλλάζουν και οι γυναίκες αλλάζουν. Όσο για την άλλη κριτική που έφαγε η Ιβάνα εκτος από τα χάδια που λέει ότι δεν άφησε (αν και εμενα αφήνει) δεν λέει για πιο λόγο είναι απαράδεκτη. Όπως είπαμε όμως δεν μπορούν όλοι να είναι ευχαριστημένοι θέμα γούστου... γνώμη μου όπως σέβομαι γνώμες άλλοn


Οι ώρες που είναι αναρτημένες στις δύο κριτικές αποδεικνύουν οτι την έστειλες μετά από εκείνη την κακή κριτική και αφού είχε δημοσιευθεί.Αλλά δεν τίθεται θέμα επ'αυτού.Όλοι έχουν καταλάβει την συμπάθειά σου στην Ιβάνα και καλά κάνεις.
Δεν ξέρω τους διαχειριστές.Τους θέλεις;
 

Επισκέπτης
Δεν έχω αντιπάθεια για την Ιβάνα.Νά'ναι καλά το κορίτσι.
Που τα είδες τα παράξενα;.Αντικειμενικός χρονικός προσδιορισμός είναι.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Ok νομίζω αρκετά με αυτά να συνεχίσουμε έτσι??? Τι λες?
Για ντενίσα δεν έχει μπει η κριτική μου ακόμα κρίμα...

Δεν έχω αντιπάθεια για την Ιβάνα.Νά'ναι καλά το κορίτσι.
Που τα είδες τα παράξενα;.Αντικειμενικός χρονικός προσδιορισμός είναι.
 

Επισκέπτης
Αν έσωσες την κριτική για Ντενίσα,ξαναστείλε την.Εν πάσει περιπτώσει γράψε την εδώ.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0


Δεν την είχα σώσει. ʼμα μέχρι αύριο δεν βγει βάζω άλλη για να είμαι και εγώ σωστός... ευχαριστώ

Αν έσωσες την κριτική για Ντενίσα,ξαναστείλε την.Εν πάσει περιπτώσει γράψε την εδώ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Φίλε egwthelw ξαναβάλτη αν θες, ναι. Με όλα τα στοιχεία (ημερομηνία συνάντησης, βάρδια, αναφορά σε παρεχόμενες υπηρεσίες κλπ. κλπ.).
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
εχω κανεις μερικα σχολια τωρα τελευταια αλλα δεν μπηκαν γιατι
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Για αυτή την κριτική έχουν πει αρκετοί συνάδελφοι, τα καλύτερα λόγια γιατί το αξίζει και με το παραπάνω!  :thumbsup:

Ο συνάδελφος Deicidious έγραψε μια από τις καλύτερες κριτικές!   :thumbsup:
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Οντως πολυ καλη η κριτικη του Deicidious

Απο τις κλαυτερες που εχω διαβασει.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom