Νέα

samsung galaxy s6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΣΚΡΟΥΝΤΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
την επομενη πεμπτη 21/1 θα εχω στα χερια μου ενα samsung s6 με αποδειξη αγορας ολοκαινουργιο σφραγισμενο στο κουτι του.για 2-3 μερες θα πωλειται 300 ευρω ακατεβατα.οποιος ενδιαφερεται πμ

 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.731
Πόντοι
606
Γιατί τόσο φτηνά;
 
OP
OP
Σ

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
με την εγγυηση τι παιζει???
2 χρονια φιλε οπως ολα.απο ελληνικο μαγαζι ειναι αγορασμενο.λοιπον ξερω οτι θα φαω τρολαρισμα αλλα για να καταλαβετε τι παιζει το κινητο το εχω αγορασει για δωρο σε γκομενα που οι πιο πολλεσ πιθανοτητες ειναι να μην το δεχτει.οποτε στην περιπτωση που δεν το παρει για να μην το πεταξω στη θαλασσα θελω να πουληθει αμεσως.οποιος στειλει πμ ενδιαφεροντος την πεμπτη θα επικοινωνησω μαζι του και θα το παρει.εχω ηδη ενα.για αυτο.και τρολαριστε με οσο θελετε :grin: :grin: :grin:
 

kariptru_01

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
185
Like
12
Πόντοι
1
2 χρονια φιλε οπως ολα.απο ελληνικο μαγαζι ειναι αγορασμενο.λοιπον ξερω οτι θα φαω τρολαρισμα αλλα για να καταλαβετε τι παιζει το κινητο το εχω αγορασει για δωρο σε γκομενα που οι πιο πολλεσ πιθανοτητες ειναι να μην το δεχτει.οποτε στην περιπτωση που δεν το παρει για να μην το πεταξω στη θαλασσα θελω να πουληθει αμεσως.οποιος στειλει πμ ενδιαφεροντος την πεμπτη θα επικοινωνησω μαζι του και θα το παρει.εχω ηδη ενα.για αυτο.και τρολαριστε με οσο θελετε :grin: :grin: :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
με την εγγυηση τι παιζει???
Θα σου πω εγω τα σκρουτζομαγαζα κατα 99% φερνουν συσκευες απο εξω αν ειναι για χωρα της ΕΕ ολα καλα αν οχι πχ Σερβια η Αλβανια εκει εχεις θεμα γιατι δεν εχεις εγγυηση αν το εχεις παρεις απο καταστημα κατι μπορει να γινει δηλαδη να τους παρεις τηλ να πεις οτι ειναι για σερβια το τηλ και να το επιστρεψεις γ αυτο και τουλαχιστον στα samsung ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δε σπαμε την ταινια ασφαλειας προτου παρουμε τηλ στη samsung hellas τους δωσουμε το imei που γραφει εξω στο κουτι και μας πουνε την χωρα προελευσης ετσι ωστε να μπορουμε να το επιστρεψουμε πισω με το καταστημα αυτο παιζει.Με τον ιδιωτη δυστυχως ειναι ρισκο γιατι αμα το παρεις τελειωσε δε το επιστρεφεις γιατι που να τον βρεις.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Τόσες αγγελίες έχω δεί εδώ μέσα που όσοι γράφαν κριτικάραν τις τιμές πώλησης από τον ιδιώτη (σε σχέση με τα skroutzoμάγαζα ή τα κινέζικα sites).......και τώρα που ο συναγωνιστής το σκοτώνει........πάλι κριτική....... :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.117
Like
72.209
Πόντοι
12.756
εννοειται και θα ρωτησουν τυπε, δεν τους πιανεις κοτσο τους μπουρδελιαριδες
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Τελικά το δέχτηκε η κοπελα το κινητο;  :rolleyes:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Τυπε Σκρουντζ ενδιαφερομαι.

το χει κλεισει κανας αλλοσ??
 
OP
OP
Σ

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
εχω αρκετα πμ.θα ενημερωθειτε με σειρα προτεραιοτητας.ευχαριστω
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εγω εμεινα με την απορια γιατι η γκομενα δεν δεχτηκε το κινητο - δωρο
πολυ περιεργο για ελλεεινιδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom