Νέα

Ρωσίδα έβγαλε την παρθενιά της σε δημοπρασία στο διαδίκτυο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
Βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη για χρήματα και γι αυτό πουλάω ό,τι πολυτιμότερο έχω, είπε…Μία 18χρονη κοπέλα από τη Ρωσία αποφάσισε να βγάλει χρήματα με έναν διαφορετικό τρόπο. Με το….



ψευδώνυμο Shatuniha, έβγαλε την παρθενιά της σε δημοπρασία. Η πρώτη της νύχτα ήθελε να είναι σε ξενοδοχείο της πόλης Krasnoyarsk, ενώ είχε θέσει ως βασικό όρο της περίεργης αυτής της συναλλαγής, να πάρει τα λεφτά πριν την πράξη.

Το θέμα είχε πάρει τεράστια έκταση στα ΜΜΕ και την αστυνομία. Η 18χρονη δήλωνε: «Βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη για χρήματα και γι αυτό αποφάσισα να πουλήσω ό,τι πολυτιμότερο διαθέτω. Είμαι έτοιμη για την πράξη και θέλω να γίνει άμεσα, ακόμα και αύριο. Θα έχω μαζί μου στο ξενοδοχείο και έγγραφα που πιστοποιούν ότι είμαι παρθένα. Δέχομαι μόνο μετρητά».

Μία μετά μετά τη δημοπρασία η αξία της κοπέλας έφτασε πολύ ψηλά και άγγιξε τα 22.000 ευρώ. Η πράξη έγινε και η κοπέλα πήρε τα χρήματα.
 
OP
OP
johnys77777

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
ολες εκει το ριχνουν μεγαλη αναγκη μαλακιες μαλλον για να γαμηθουν και πληρωθουν τα κανουν αυτα τα παλιομουνα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
OP
OP
johnys77777

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
παντως η συγκεκριμενη εχει και πιστοποιητικο παρθενιας θα τρελαθω τι αλλο θα δα δω  :jerking: :jerking: :jerking: ηθελα να ηξερα ποσες παρθενοραφες να εκανε η καριολα  :think: :think: :think:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
αντε καλες δουλειες!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
καλο πουτανακι καβλιαρικο

στα 4 την εχουμε;;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Το θέμα είχε πάρει τεράστια έκταση στα ΜΜΕ και την αστυνομία. Η 18χρονη δήλωνε: «Βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη για χρήματα και γι αυτό αποφάσισα να πουλήσω ό,τι πολυτιμότερο διαθέτω. Είμαι έτοιμη για την πράξη και θέλω να γίνει άμεσα, ακόμα και αύριο. Θα έχω μαζί μου στο ξενοδοχείο και έγγραφα που πιστοποιούν ότι είμαι παρθένα. Δέχομαι μόνο μετρητά».

Μία μετά μετά τη δημοπρασία η αξία της κοπέλας έφτασε πολύ ψηλά και άγγιξε τα 22.000 ευρώ. Η πράξη έγινε και η κοπέλα πήρε τα χρήματα.

Καλά αυτό δέν είναι καθαρά πράξη πορνείας αδήλωτης γκόμενας; Τί κυνηγάνε τίς καλντεριμιτζούδες μετά; Δηλαδή αυτή έκοψε καί απόδειξη πού τό διαλάλησε κιόλας;
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη για χρήματα και γι αυτό πουλάω ό,τι πολυτιμότερο έχω, είπε…Μία 18χρονη κοπέλα από τη Ρωσία αποφάσισε να βγάλει χρήματα με έναν διαφορετικό τρόπο. Με το….



ψευδώνυμο Shatuniha, έβγαλε την παρθενιά της σε δημοπρασία. Η πρώτη της νύχτα ήθελε να είναι σε ξενοδοχείο της πόλης Krasnoyarsk, ενώ είχε θέσει ως βασικό όρο της περίεργης αυτής της συναλλαγής, να πάρει τα λεφτά πριν την πράξη.

Το θέμα είχε πάρει τεράστια έκταση στα ΜΜΕ και την αστυνομία. Η 18χρονη δήλωνε: «Βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη για χρήματα και γι αυτό αποφάσισα να πουλήσω ό,τι πολυτιμότερο διαθέτω. Είμαι έτοιμη για την πράξη και θέλω να γίνει άμεσα, ακόμα και αύριο. Θα έχω μαζί μου στο ξενοδοχείο και έγγραφα που πιστοποιούν ότι είμαι παρθένα. Δέχομαι μόνο μετρητά».

Μία μετά μετά τη δημοπρασία η αξία της κοπέλας έφτασε πολύ ψηλά και[size=20pt] άγγιξε τα 22.000 ευρώ[/size]. Η πράξη έγινε και η κοπέλα πήρε τα χρήματα.
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Δεν πάμε καλά,με 22.000 ευρώ είχε ο άλλος τοπ μοντέλο που θα ήξερε και τι να κάνει  :idiot: :uglystupid:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Υποθέτω οτι η συγκεκριμένη δεν θα το ξανακάνει!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Από πότε στην εποχή μας η παρθενιά για μια κοπέλα,είναι ότι πολυτιμότερο έχει? :think:

Μάλιστα......το έκανε και πήρε 22.000 ευρώ.......Βιζιτού πολυτελείας δηλαδή......Αλλωστε πήρε τα χρήματα πριν την πράξη......μαθαίνει γρήγορα.....

Επιταγή γιατί δεν δέχθηκε? :think:  Μόνο μετρητά δέχεται λέει..... :grin:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Επιταγή γιατί δεν δέχθηκε? :think:  Μόνο μετρητά δέχεται λέει..... :grin:

Γιά νά μήν τήν μπλοκάρει κανάς εισαγγελέας ή φάει καμιά πέτσινη; Πούλησα σού λέει τήν πέτσα στήν πούτσα μήν φάω καί πέτσα. :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Από πότε στην εποχή μας η παρθενιά για μια κοπέλα,είναι ότι πολυτιμότερο έχει? :think:

Μάλιστα......το έκανε και πήρε 22.000 ευρώ.......Βιζιτού πολυτελείας δηλαδή......Αλλωστε πήρε τα χρήματα πριν την πράξη......μαθαίνει γρήγορα.....

Επιταγή γιατί δεν δέχθηκε? :think:  Μόνο μετρητά δέχεται λέει..... :grin:
γιατι ολο και καποιος ακαλυπτος θα εβρισκε να ''εκμεταλευτει''τετοια ευκαιρια  :grin:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Soukeras,λες....ε? :grin:  Ευκαιρία ε? :grin:    :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.281
Κριτικές
8
Like
2.058
Πόντοι
266
Δυστυχως στους καιρους που ζουμε σχεδον ολα πωλουνται η αγοραζονται
 

Επισκέπτης
Ετσι ακριβως.
Η τιμη (υποληψη) εχει κι αυτη τιμη (κοστος).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom