Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
και πως θα παραλαβεις το εισητηριο?
απο τα εκδοτηρια το παραλαμβανεις σου δινουν εναν κωδικο και πας με την ταυτοτητα σου και περνεις το εισητηριο σου... για συναυλιες πχ ρε παιδια δεν εχετε βγαλει ποτε ηλεκτρονικο εισητηριο?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
απο τα εκδοτηρια το παραλαμβανεις σου δινουν εναν κωδικο και πας με την ταυτοτητα σου και περνεις το εισητηριο σου... για συναυλιες πχ ρε παιδια δεν εχετε βγαλει ποτε ηλεκτρονικο εισητηριο?
Μονο στα Village εχω βγαλει αλλα ειχε ενα μηχανημα που εβαζες την καρτα σου και σου εδινε το εισητηριο.Παρε τηλεφωνο να ρωτησεις φιλε μου αυριο,εγω πιστευω σιγουρα θα υπαρχει καποια λυση.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Στο φιναλε ας στειλει ο φιλος ο Νικ τα χρηματα σε κανα γνωστο να πεταχτει να του παρει το εισητηριο...
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
φιλε το εχω ξαναγραψει... μεχρι τωρα για τα εντος εδρας εισητηρια της ομαδας μπορουσες να τα αγορασεις τηλ. με την πιστωτικη σου... για τον τελικο δεν ξερω τι θα κανουν αλλα μπορεις να μαθεις κανοντας ενα τηλεφωνημα σε ενα απο τα νουμερα που εγραψε ποιο πανω ο διομηδης  :sunglasses:

ευχαριστω διομηδη και αλανι. ειστε υπεροχοι!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αν το όλο χρέος είναι 200εκ ε τότε καλύτερα να πάμε ερασιταχνικο, να διαγραφει και το χρεός και να ξεκινήσουμε από την αρχή. Γιατί 200εκ χρέος δε μπορείς να το καλήψεις ούτε με σφαίρες....
άλλη μια μαλακία του ελλ. δημοσίου
άσχετο αν αρέσει στους φιλάθλους ή όχι, το να πέσει μια ομάδα σε ερασιτεχνικό της διαγράφει τα χρέη.
πες τε μου εμένα άλλη εταιρία που να μπορεί να δηλώσει ερασιτεχνική σε μία μέρα και να ξεχαστούν τα χρέη της κι αυτή να λειτουργεί ώστε να επανέλθει σε 4-5 χρόνια σε επαγγελματική κατηγορία...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εχεις φαγωθει ρε Γρηγορη με το ερασιτεχνικο... νιωθεις οτι αν η αεκ πεσει ερασιτεχνικο οι αντιπαλοι της και η παραγκα θα φροντισει να μεινει στα χαμηλα πατωματα για αρκετα χρονια? και μολις επανελθεις μετα απο καμια δεκαετια στην Α' τοτε θα εισαι 100% μικρη ομαδα... η μονη λυση αυτη τη στιγμη ειναι να πληρωσουν οι μετοχοι και αμετοχοι το μεγαλυτερο μερος των χρεων που διμιουργηθηκαν απο το 2004 εως σημερα και να την κανουν... μονο τοτε μπορει να μπει κανας τιγρης και να δουμε ασπρη μερα.
καλά δεν είναι έτσι ακριβώς
αν πέσει ερασιτεχνικό η ΑΕΚ, την παίρνει ένας λεφτούδιας και χωρίς συναγωνισμό στα ερσιτεχνικά την ανεβάζει στο πι και φι

όσο για τα της παράγκας...δεν νομίζω να ασχοληθεί κανείς με την ΑΕΚ που θα είναι 4-5 κατηγορίες χαμηλότερα - άντε να την κοιτάξουνε μόλις φτάσει στην κοπρολίγκα2...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σφίγγει η θηλιά για την ΑΕΚ

Η άκρη για τη δεύτερη φάση στο θέμα της εξασφάλισης της άδειας συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα, βρέθηκε για την ΑΕΚ με τους Παππά, Νοτιά να καταβάλλουν περί τα 4,5 εκ. ευρώ, πριν από δύο εβδομάδες. Το πρόβλημα όμως δεν λύθηκε, καθώς ως τις 30/4 η Ενωση πρέπει να παρουσιάσει στην ΕΠΟ εγγυητική επιστολή ύψους 7 εκ. ευρώ, ενώ ως τις 30/6 να καταβάλλει ακόμα 8 εκ. ευρώ, που αντιστοιχούν σε οφειλές, δάνεια, διακανονισμένα χρέη και φόρους. Ποιός ο ρόλος των Ντέμη, Μελισσανίδη, αλλά και Νίκου Στράτου. :new_shocked:
Το περιβάλλον του Ντέμη Νικολαΐδη παρουσιάζει τη συνάντηση με τον Δημήτρη Μελισσανίδη ως ένα τυχαίο γεγονός. Την ίδια ώρα, ο νικαιώτης επιχειρηματίας εμφανίζεται ενοχλημένος με τη διαρροή προς τον Τύπο, θεωρώντας πως είναι μέτρο πίεσης προς τον ίδιο, εκθέτοντάς τον ουσιαστικά, στον κόσμο της ΑΕΚ.
Τα περσινά επεισόδια με τους οπαδούς του Ηρακλή να κατεβαίνουν στους δρόμους, προκειμένου να πιέσουν καταστάσεις για την εξασφάλιση της αδειοδότησης από την ΕΠΟ, είναι πιθανό να επαναληφθούν και φέτος, με διαφορετικά... κασκόλ (ή και ίδια μεταξύ άλλων) στους λαιμούς των οπαδών. Κι αυτό γιατί ελάχιστες ομάδες έχουν λύσει το οικονομικό τους πρόβλημα, έστω και για την εξασφάλιση των τυπικών και των θεωρητικά αυτονόητων, όπως είναι η συμμετοχή τους και μόνο στο πρωτάθλημα.

Μία από αυτές είναι και η ΑΕΚ, που αν και κατέβαλλε στο τέλος Μαρτίου, περί τα 4,5 εκ. ευρώ, καλείται να βρει περισσότερα από 8 εκ. ευρώ ακόμα, ως το τέλος Ιουνίου, προκειμένου να εξοφλήσει τους διακανονισμούς που έχει κάνει. Εκτός αυτού, καλείται από την ΕΠΟ να παρουσιάσει και εγγυητική επιστολή ύψους 7 εκ. ευρώ μέχρι τις 30/4, προκειμένου να πάρει το ΟΚ για να προχωρήσει ο φάκελός της. Κάτι που προς το παρόν φαντάζει απίθανο, καθώς ουδείς εκ των μετόχων της, είναι πρόθυμος να βάλει πλάτη για ένα τέτοιο ποσό. Την ώρα που η ΕΠΟ μέσω του Πιλάβιου, εμφανίζεται αταλάντευτη στη θέση, πως "δεν θα γίνουν εκπτώσεις για κανέναν φέτος".

Ο ρόλος του Ντέμη
Για τον λόγο αυτόν άλλωστε, ο Ντέμης Νικολαΐδης προθυμοποιήθηκε να πάει από μόνος του στον Δημήτρη Μελισσανίδη, έστω κι αν το περιβάλλον του πρώτου μιλάει για τυχαία συνάντηση, ζητώντας του να κάνει τώρα την κίνηση για την ΠΑΕ. "Αν σκέφτεσαι να μπεις κάποια στιγμή στην ΑΕΚ, πιστεύω ότι τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή", φέρεται να είπε ο πρώην παίκτης και πρόεδρος της ΠΑΕ, στον άλλοτε ισχυρό άνδρα της. Παράλληλα όμως, του εξέφρασε και τους προβληματισμούς του για το μέλλον.

"Δεν πληρώνω χρέη άλλων!"
"Ο Παππάς δεν μπορεί να σηκώνει το βάρος και ο Νοτιάς δεν πρόκειται να μείνει για να ξοδεύει 10 εκατομμύρια κάθε χρόνο επειδή έχει ένα προπονητικό κέντρο. Δεν υπάρχει λόγος να δίνει τόσα λεφτά για να παίρνει απλώς ένα μίσθωμα 700.000 ευρώ", ήταν η εκτίμηση του Ντέμη και δεν έχει και πολύ άδικο, σύμφωνα με τα όσα προκύπτουν και από το περιβάλλον των δύο μεγαλομετόχων της ΠΑΕ. Οσο για τον Τίγρη, ξεκαθάρισε πως παρακολουθεί τις εξελίξεις, αλλά προς το παρόν και υπό τις υπάρχουσες συνθήκες, απέχει. Κοινώς, η θέση του "δεν πρόκειται να πληρώσω εγώ χρέη που δημιούργησαν άλλοι", τα οποία μάλιστα ξεπερνούν τα 30 εκ. ευρώ σε πάγιες υποχρεώσεις, δεν έχει αλλάξει.

Κάτι περιμένουν...
Σε ό,τι αφορά το μέλλον τώρα, στην Ενωση έχουν την πληροφόρηση για μια κίνηση μέσα στις επόμενες 20 μέρες και αυτή θα αφορά πρόταση για μόνιμη λύση και όχι παροδική. Σύμφωνα με πληροφορίες μάλιστα, στο θέμα έχει εμπλακεί ο παλιός παράγοντας της ομάδας, Νίκος Στράτος αλλά και ο Γιώργος Δαλακούρας, :zombie: :priest: οι οποίοι προσπαθούν να προσεγγίσουν νέους επενδυτές! Το ιδανικό για όλους (μεταξύ των οποίων του Νικολαΐδη, των Νοτιά, Παππά, των οργανωμένων της Original αλλά και του ίδιου του Μελισσανίδη) θα ήταν η επαναδραστηριοποίηση του Πόλυ Χατζηϊωάννου, κάτι που πάντως δεν προκύπτει από κάπου, τουλάχιστον προς το παρόν.

Δεν ανησυχούν για την Εφορία
Στο θέμα που προέκυψε σχετικά με τα 152 εκ. ευρώ, οφειλές προς την Εφορία, στην ΠΑΕ δεν ανησυχούν, ξεκαθαρίζοντας πως το συγκεκριμένο ποσό είναι το πρωτογενές, προ υπαγωγής στο άρθρο 44. Από τη στιγμή που η εταιρία υπάχθηκε στο εν λόγω άρθρο, οι υποχρεώσεις της έπεσαν στα 15,5 εκ. ευρώ περίπου, τα οποία διακανονίστηκαν μέχρι το 2016 και τα οποία φυσικά συνεχίζει και πληρώνει κανονικά, για να μπορεί μεταξύ άλλων να κάνει μεταγραφές και να συμμετέχει στις διοργανώσεις της ΕΠΟ και της UEFA.

www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=92378]http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=92378[/url]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Στο φιναλε ας στειλει ο φιλος ο Νικ τα χρηματα σε κανα γνωστο να πεταχτει να του παρει το εισητηριο...
από το στόμα μου - εμ, συγγνώμη τα χέρια μου εννοούσα, το πήρες...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
άλλη μια μαλακία του ελλ. δημοσίου
άσχετο αν αρέσει στους φιλάθλους ή όχι, το να πέσει μια ομάδα σε ερασιτεχνικό της διαγράφει τα χρέη.
πες τε μου εμένα άλλη εταιρία που να μπορεί να δηλώσει ερασιτεχνική σε μία μέρα και να ξεχαστούν τα χρέη της κι αυτή να λειτουργεί ώστε να επανέλθει σε 4-5 χρόνια σε επαγγελματική κατηγορία...
Μπουρδέλο μονοπρόσωπη επε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Για ερασιτεχνικό δε το λέω επειδή έτσι μου ήρθε. Απλά το θεωρώ ως τη μόνη (για μένα) λύση που θα μπορέσει να βγάλει την ΑΕΚ από αυτό τον φαύλο κύκλο. Από τη στιγμή που οι μέτοχοι ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να πληρώσουν για κανένα από τα χρέη (πριν από αυτούς και κατά την διάρκεια αυτών) κανένας λογικός άνθρωπος δεν έχει σκοπό να βάλει τα λεφτά του και είναι η ΑΕΚ ομάδα ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΓΗΠΕΔΟ, ΜΕ ΝΕΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ (ΑΕΚ σοπς) ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (εάν δε κάνω λάθος). Αν σήμερα πουν όλοι οι μέτοχοι "μάγκες εμείς βάζουμε 20εκ και καθαρίζουμε την ομάδα από τα χρέη που δημιουργήσαμε" θα είναι χαράς ευαγγέλλια. Αλλά επειδή είμαι στην Άπω Ανατολή δεν έχω τέτοιες πληροφορίες (ούτε καν από έναν φίλο μου που είναι κοντά στην ομάδα). Αν κάποιος συνΑΕΚτζης έχει τέτοιες πληροφορίες, ότι δηλαδή θα πληρώσουν οι μέτοχοι για το χρέος που δημιούργησαν ας το πει.
Μοικανέ στη ναυτιλία ένα πλοίο είναι και επιχείρηση. Αν έχει χρέη ο πλοιοκτήτης του χτυπάει μια πτώχευση, αλλάζει το όνομα του και τσουπ να μια καινούργια. Τώρα για τις στεριανές εταιρείες δε ξέρω μη με ρωτάς. Αλλά και στο εξωτερικό πάνω κάτω κάτι ανάλογο συμβαίνει. Πχ η αγαπημένη μου ιταλική ομάδα (Νάπολι, έτσι και πάρει φέτος το πρωτάθλημα με βλέπω να πηγαίνω στη Νάπολη για να αγοράζω διαρκείας) πριν από σχεδόν 10χρόνια "έκλεισε" και ξανάνοιξε με ελαφρώς αλλαγμένο όνομα (από Società Sportiva Calcio Napoli σε Napoli Soccer).
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και για να συνεχίσω τη σκέψη μου (που την διέκοψαν οι γαμοκινέζοι -κοίτα να δεις που θα με κάνουν να ξαναρχισω μετά από 4 χρόνια το τσιγάρο) θα ήθελα πολύ να έχω 2δις ευρώ για πέταμε, να αποπληρώσω το ΟΛΟ χρέος (πριν μπει η ΑΕΚ στο 44) να φτιάξω και ένα γήπεδο υπερσύχρονο που θα κάνει όλα τα μίντια να ασχοληθούν με αυτό και για καμιά 20αριά χρόνια να χαρίζω και στην ομάδα 60εκ ευρώ. Αλλά επείδη στη ζωή μου έχω μάθει να είμαι ρεαλιστής τέτοιο πράγμα δε το βλέπω να γίνεται (όχι από μένα αλλά από κανέναν λεφτά). Για αυτό και θεωρώ ως μόνη λύση την επιστροφή της ΑΕΚ στα ερσιταχνικά. Καλώς ή κακώς (μοικανέ) αυτό σημαίνει μηδενισμό του χρέους με συνέπεια ο Μελισσάς και ο κάθε Μελισσάς να μην έχουν την καραμέλα του υπέρογκου χρέους να πιπιλίζουν. Συν ότι θα φανεί ποιός ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ και ποιος ΛΕΕΙ πως είναι ΑΕΚ. Και θα συμφωνήσω με τον μοικανό. ΑΝ την αγοράσει ένας (χωρίς να είναι και ο τρελλός λεφτάς) σοβαρός άνθρωπος που να ξέρει τι ποσό βάζει, που πάει αυτό το ποσό που βάζει και κάνει στην τελική μια σωστή και συγκροτημένη δουλεία η ΑΕΚ σε 4 χρόνια θα είναι πίσω στη Σούπερ Λίγκ.Σιγά μη κάτσει η "παράγκα" να ασχοληθεί με την ΑΕΚ. ΙΣΩΣ όταν φτάσει στη Β εθνική να της ρίξουν μία ματιά, αλλά μέχρις εκεί. Θα ξανασχοληθούν μαζί της όταν φτάσει πάλι στη μεγάλη κατηγορία.
Θα ήθελα πολύ να το συζητήσω κι άλλο, αλλά οι σχιστομάτιδες εδώ μου έχουν πρήξει τα ούμπαλα και το βλέπω να αρχίζω να ρίχνω κουτουλιές και μπουνιές μεσα στα δόντια.
Τα λέμε αδέρφια.
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
Χρόνια Πολλά στην ΟΜΑΔΑ της ΚΑΡΔΙΑΣ μας

 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
Ο υμνος της ομαδας μας απο εναν ζωντανο θρυλο τον ΜΙΜΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Kύριος με τα όλα του και με το Κ κεφαλαίο Κύριος Πόλυς Χατζηιωάννου
Κρίμα που τον εξανάγκασαν οι γνωστοί-άγνωστοι να αποστασιοποιηθεί απο τα κοινά της ΑΕΚΑΡΑΣ μας

Σκέψεις επιστροφής από Χατζηιωάννου

www.aek365.gr/a-115095/skepseis-epistrofhs-apo-xatzhiwannou.htm]http://www.aek365.gr/a-115095/skepseis-epistrofhs-apo-xatzhiwannou.htm[/url]

*και ένα σχετικό άρθρο-αναφορά για το οικονομικό μέγεθος του ανθρώπου αυτού

www.mediashipping.gr/?q=node/69]http://www.mediashipping.gr/?q=node/69[/url]
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
87 ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ! ! !  :rockon:

Ποδοσφαιρο
11 Πρωταθλήματα
13 Κύπελλα
2 Σούπερ Καπ
1 Λιγκ Καπ
1 Κύπελλο Μεσογείου

Μπασκετ
8 Πρωταθλήματα
3 Κύπελλα
2 Ευρωπαϊκά Κύπελλα

Επισης
Έντεκα πρωταθλήματα στίβου
Ένα κύπελλο χάντμπολ
Επτά πρωταθλήματα Πυγμαχίας
23 τίτλους στην Ποδηλασία

Ολα μαχιμα και οχι χαρτινα...

ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ !!!  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μια παρατήρηση σχετικά με τον Χατζηιωάννου (και γενικότερα για τους εφοπλιστες). Το πόσα πλοία ή τι επενδύσεις κάνει κάποιος το μόνο που δείχνει είναι οικονομική ευρωστία και όχι το πόσο είναι διαθετιμένος να σπρώξει στην ομάδα. Αν πάρουμε ΜΟΝΟ σα δεδομένο τα πλοία ή τις επενδύσεις τότε και ο Παππάς και Νοτιάς δεν είναι και πολύ πίσω. Γιατί ο μεν Παππάς έχει περίπου 10 πλοία και ο Νοτιάς έχει κάνει επένδυση για 11 νέα πλοία. ΠΡΟΣΟΧΗ δε λέω ότι ο Χατζηιωάννου δεν είναι όνομα στην ναυτιλία, αυτό που λέω είναι πως ΑΝ αποφασίσει να ξανασχοληθεί με την ΑΕΚ αυτό δε σημαίνει και αυτόματα ότι θα σπρώξει και ένα καράβι λεφτά στην ομάδα. Για να μη πω πως εάν δει την οικονομική κατάσταση της ομάδας να αποφασίσει πρώτα να την φέρει ίσα βάρκα ίσα νέρα, με ότι συνεπάγεται αυτό (πώληση παικτών, μείωση μπάτζετ ώστε τα έξοδα να ισοσκελίσουν τα έσοδα κτλπ).
Μακάρι να γυρίσει ο ανθρωπος να φέρει μαζί του και άλλους και να βάλουν κάποιον να τρέχει την ομάδα (γιατί ο ίδιο με την καμία) και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ (διοικητικά) ΔΡΟΜΟ. ΟΤΑΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Το εχω πει και το ξαναλεω... η μονη λυση την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ειναι να πληρωσουν ενα μεγαλο μερος του χρεους που διμιουργηθηκε απο το 2004 μεχρι τωρα οι μετοχοι και αμετοχοι και στη συνεχεια να μπουν και αλλοι αεκτζηδες λεφταδες οπως οι χατζηιωαννου-τιγρης... μαζι με ολα αυτα μια μετακομιση στη ριζουπολη (την οποια θα κανουμε καυτη εδρα) και 3-4 μεταγραφες ελληνων παιχτων που θα ιδρωνουν την φανελα μπορουν να σπρωξουν την ομαδα ποιο ψηλα... :grin:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ενας των εκ των ιδρυτων της ομαδας μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom