Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα!!!!!να χαιρετησεις και τον καινουργιο φιλο μας ρε!!!!!κιαλο χανουμι στο θρεντακι μας!!!!

υ.γ.τα θυμιατηρια ειναι μην τον ματιασουνε...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΈΧω κουραστεί να καλοσωρίζω καινούργια Αεκόμουτρα εδώ μέσα.Μόνο την τελευταία εβδομάδα είχαμε 5 νέα μέλη.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΣ.Καλημέρα ΖΟRO μου.Καλημέρα στα καινούργια αδέρφια.


[move]ΑΕΚ ΓΕΡΑ-ΓΕΡΑ,ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ[/move]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μας δείχνει η τηλεόραση την Κυριακή παίδες;;;Θα μαι Κύπρο μέχρι κ την Δευτέρα.Πιστεύω να βρω καμμιά NOVA να το δω το ματς στην Λεβαδειά.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Μας δείχνει η τηλεόραση την Κυριακή παίδες;;;Θα μαι Κύπρο μέχρι κ την Δευτέρα.Πιστεύω να βρω καμμιά NOVA να το δω το ματς στην Λεβαδειά.

Το δείχνει ο Alpha στις 16:45...

Καλά να περάσεις στην Κύπρο...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μας δείχνει η τηλεόραση την Κυριακή παίδες;;;Θα μαι Κύπρο μέχρι κ την Δευτέρα.Πιστεύω να βρω καμμιά NOVA να το δω το ματς στην Λεβαδειά.
Στον  Alpha  το  δείχνει...να  δουμε  τι  θα  σκαρφιστεί  ο  Σέρα  τώρα  που  γυρνάει  ο  Λύμπε...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ελπίζω να μην έχει καμμιά φαεινή ιδέα κ πετάξει έξω τον Ζορό για τον Λύμπε :uglystupid: :idiot:

Εκτός κ αν τους χωρέσει κ τους 2,οπότε μάλλον βάζει εκτός τον Ρίμπο.Εκτός κ αν βάλει κ τους 3 κ παίξουμε με ένα αμυντικό χαφ.Φουλ επίθεση ορεεεεεεεεεεεεεεεεεέ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
στον αλφα!!!!θα εχει και βαν...?πουρουπουπου προσεχε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θυμάστε το τρελλό αγόρι στα επεισόδια της Λειβαδειάς;κείνο το φαλακρό μαστόδοντο που ήταν 750 κιλά που είχε πετάξει την μπλούζα έξω κ στεκόνταν μπροστά από αυτούς που έκαναν επεισόδια;Καθόντουσαν τα χουλιγκάνια στα 10 μέτρα όταν έσκασε μύτη κ δεν κουνιοντουσαν.Sas περιμένω να ανεβάσεις φώτο ή βίντεο από κεινο το τρελλό αγόρι.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
4395apeni2.gif

οκ dark..?
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλημέρα και από εμένα.............. :rockon: :rockon: :rockon:
enwsh_b.jpg
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Saaaaaaaaaaaaaaaaaas περιμένω το τρελλό αγόρι της Λειβαδειάς.Ελπίζω να μην με διαψεύσεις.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κοιτάχτε τι θέλει ο Μπλάνκο να κάνουμε οι Αεκτζήδες όταν θα βάζει γκολ.


Αποφασισμένος να συνεχίσει να εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στο σκοράρισμα και τους πρωτότυπους πανηγυρισμούς του δηλώνει ο Ισμαέλ Μπλάνκο σε εφημερίδα της πατρίδας του. «Θέλω να ξεπεράσω τον εαυτό μου και να πετύχω ακόμα περισσότερα γκολ από τα 28 που πέτυχα πέρσι. Έχω εμπιστοσύνη στις δυνατότητές μου», δήλωσε ο «Ζορό» και πρόσθεσε για τα μελλοντικά του σχέδια όσον αφορά στους πανηγυρισμούς του: «Θα μου άρεσε μόλις σκοράρω να ακούω τη μουσική του Ζορό από τα ηχεία και να φορά ο κόσμος μάσκες». Ακολουθεί αναλυτικά η συνέντευξη του... μασκοφόρου επιθετικού της ΑΕΚ.

«Θέλω πάνω από 28 γκολ»

«Θέλω να ξεπεράσω τον εαυτό μου και να πετύχω ακόμα περισσότερα γκολ από τα 28 που πέτυχα πέρσι. Το θέλω πάρα πολύ. Έχω εμπιστοσύνη στις δυνατότητες μου και η δουλειά ενός επιθετικού είναι να βάζει γκολ. Πρώτα όμως πρέπει να σκέφτομαι τη συνολική απόδοση της ομάδας και όχι τις ατομικές μου επιδόσεις».

«Κάτι θα σκεφτώ για τον επόμενο πανηγυρισμό»

«Η ιδέα του ‘Ζ’ είναι κάτι τελείως προσωπικό. Είναι δική μου ιδέα. Ήθελα να κάνω κάτι ξεχωριστό και επινόησα αυτό. Έβλεπα τον Παλέρμο να πανηγυρίζει με διαφόρους τρόπους και είπα γιατί όχι και εγώ; Η πρώτη φορά ήταν σε μια προπόνηση της Ολίμπο το 2005. Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να βάζω γκολ. Από τη χαρά μου θα σκεφτώ κάτι... Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πού πουλάνε μάσκες στην Αθήνα! Αυτή που φόρεσα την είχα μαζί μου από την Αργεντινή. Είναι ένα από τα αγαπημένα μου αντικείμενα. Μακάρι να μου δοθεί η ευκαιρία να τη χρησιμοποιήσω τόσο πολύ ώστε να φθαρεί».

«Σαν κινηματογραφική ταινία»

«Θα μου άρεσε μόλις σκοράρω να ακούω τη μουσική του Ζορό από τα ηχεία. Θα ήταν ένα κινηματογραφικό σκηνικό και θα ένιωθα σαν να έπαιζα σε ταινία! Επίσης, θα ήταν καταπληκτικό να με ακολουθήσει και ο κόσμος και να φορέσει μάσκες! Θα ήταν απόδειξη ότι με αγαπάει και του αρέσει αυτό που κάνω στο γήπεδο. Θα αισθανόμουν πολύ περήφανος. Μου αρέσει πάρα πολύ η δημοσιότητα. Δεν είμαι βέβαια ασυνήθιστος σε κάτι τέτοιο μετά την περσινή χρονιά. Για να συμβεί, όμως, αυτό πάει να πει ότι η δουλειά κάποιου αξίζει και ανταμείβεται γι' αυτό».

Το παρελθόν στους πανηγυρισμούς

«Όταν ανεβήκαμε κατηγορία με την Ολίμπο, σκαρφάλωσα πάνω σε ένα δέντρο που βρισκόταν πίσω από το τέρμα για να πανηγυρίσω ένα γκολ! Ευτυχώς δεν έσπασε... Ο αγαπημένος μου πανηγυρισμός είναι να ανεβαίνω στα κιγκλιδώματα και να γίνομαι ένα με τον κόσμο, αλλά αυτό δεν ξέρω ακόμα αν επιτρέπεται στην Ελλάδα. Με διασκεδάζει πάρα πολύ όταν χαράζω το Ζ του Ζορό και φοράω τη μάσκα. Τρελάθηκα όταν είδα ότι αρέσει και στον κόσμο αλλά και στους συμπαίκτες μου. Το κυριότερο επίσης είναι ότι αρέσει και στην κόρη μου».

Ο Ρίμπο και ο Φερέρ

«Είναι ένα παιδικό μου όνειρο που πραγματοποιήθηκε να γίνω συμπαίκτης με τον Ριβάλντο. Δεν είναι μικρό πράγμα να είσαι έτσι ξαφνικά συμπαίκτης με έναν ποδοσφαιριστή που αποτελούσε παιδικό σου είδωλο και τον έβλεπες στην τηλεόραση. Περιμένω και ελπίζω να μάθω πάρα πολλά από αυτόν».

«Ο προπονητής μας είναι άνθρωπος της σκληρής δουλειάς, που πάντα μας σπρώχνει να δίνουμε το κάτι παραπάνω και μας γεμίζει όρεξη για τα παιχνίδια και τη νίκη. Για κάποιον σαν εμένα, που ήρθε για πρώτη φορά στην Ευρώπη και το ελληνικό ποδόσφαιρο, περιμένω από αυτόν να αποτελέσει το δάσκαλό μου, έτσι ώστε να μάθω όσα περισσότερα πράγματα μπορώ».

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέρφια μου καλό Πασαββατοκύριακο.Ελπιζω να κάνουμε τα 3/3 την Κυριακή κ να κρατήσουμε την κορυφή.Ελπίζω να συνοδευτεί κ με καλή εμφάνιση.Δδυστυχώς δεν θα μαι εδώ.Θα πάρω σήμερα το Φροσάκι μου κ θα πάμε Κύπρο στην Λάρνακα.Θα τα ξαναπούμε την Τρίτη.

[move]ΑΕΚ γερά-γερά πρωτάθλημα ξανά. :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
  :rockon:    :rockon:    :rockon:    :rockon:   :rockon:   :rockon:
     
                                     :rockon:

                         :rockon:

         :rockon:


:rockon:    :rockon:    :rockon:    :rockon:   :rockon:   :rockon:
 

jimiwho

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
θα ήταν καταπληκτικό να με ακολουθήσει και ο κόσμος και να φορέσει μάσκες!
Ολοι μασκες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ήρθε ο Μπλάνκο στην ΑΕΚ και ο Λούα Λούα στον Ολυμπιακό και επιτέλους είδαμε γνήσιους και καλούς σκόρερ! Και πώς ξεθωριάσαν με τη μια οι ντόπιοι «παιχταράδες». Τι Μιχαλάκηδες και Νικολάκηδες! Μέχρι τη Μύκονο και την Αράχωβα είναι αυτοί!  Γνώμη μου έτσι?
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ήρθε ο Μπλάνκο στην ΑΕΚ και ο Λούα Λούα στον Ολυμπιακό και επιτέλους είδαμε γνήσιους και καλούς σκόρερ! Και πώς ξεθωριάσαν με τη μια οι ντόπιοι «παιχταράδες». Τι Μιχαλάκηδες και Νικολάκηδες! Μέχρι τη Μύκονο και την Αράχωβα είναι αυτοί!  Γνώμη μου έτσι?
για τον λυμπε δεν εχεις δικιο φιλε.ξεχωριζε απτη καλαματα ακομα που ηταν.τον θεωρω εναν απο τους πιο ποιοτικους ελληνες παιχτες παρολο που τον εχουν αλλαξει τοσες θεσεις.και δεν τα λεω τωρα αυτα που ειναι στην αεκ αλλα και πριν στο βαζελο που ηταν.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
για τον λυμπε δεν εχεις δικιο φιλε.ξεχωριζε απτη καλαματα ακομα που ηταν.τον θεωρω εναν απο τους πιο ποιοτικους ελληνες παιχτες παρολο που τον εχουν αλλαξει τοσες θεσεις.και δεν τα λεω τωρα αυτα που ειναι στην αεκ αλλα και πριν στο βαζελο που ηταν.
ναι αλλα ο λυμπε δεν ειναι σεντερ φορ...ειναι περιφεριακος επιθετικος!!!!!αυτο εννοει ο germaon kai συμφωνω μαζι του!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom