Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Επισκέπτης
Σωστο σε βρισκω! Πρεπει να εισαι πολυ υπερηφανος λοιπον που περυσι εμεινες κατηγορια με βουλευμα του Μαρινακη και εφετος ο μονος λογος που υπαρχεις στην κατηγορια ειναι να κανεις την Φιλλιπινεζα του γαυρου!
κάποτε έλεγαν οτι ειμαι δική σου φιλλιπινεζα ;)τοτε βεβαια ήσουν περήφανος που κέρδιζες τα πρωταθλήματα ;)αλλα ειδικά φέτος ο μαρινακης με εχει βοηθησει τοσο πολυ που μου εχει δωσει και πολλούς δανεικούς :2funny:
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τύπε τοτε δεν ειχε το στοίχημα στην Ελλάδα τετοια ενότητα.τωρα αν θες να μιλήσουμε για βρωμικα παιχνιδια και πονταρίσματα μπορω να σου πω πολλα και για την τον παο και για την αεκ και για τον παοκ και για όλους.οπου υπάρχει χρήμα υπάρχει και διαφθορα ;)επισης αφου θες να εισαι σωστος θελω να μου πεις αν υπηρχε στον κοσμο ποτε προεδρος ομαδας που να ειχε υπαλληλους στην εταιρεια που εχει διατητες προεδρους ομοσπονδιων επο,επαε αλλα και προεδρους αλλων ομαδων; ;)η εταιρεια λεγοταν motor oil ;)

και σε αυτο μεσα ειμαι δεν εχω καμια αντηρρηση ολοι καπου πρεπει να δουλευουν...δεν αντιλεγω.. σε τιποτα.....
 

Επισκέπτης
ουε ασχετος ειμαι ουτε αφελης για αυτο λεω και αυτα που λεω.....

και οι μικρες ομαδες κατηγορουν τις μεγαλες.....

μηπως ξεχνας ποσες φορες ειχε πληρωσει ο παναθηναικος την ομαδα σου χρωστουμενα για να μπορειτε να παιξετε σε τελικο κυπελου ελλαδος για να το παρει το κυπελο στα χαρτια.....
πραγματικά θα ήθελα να μου θυμίσεις αυτό το γεγονός και ποτε έγινε.χωρις ειρωνεία το λέω ;)
 

Επισκέπτης
και σε αυτο μεσα ειμαι δεν εχω καμια αντηρρηση ολοι καπου πρεπει να δουλευουν...δεν αντιλεγω.. σε τιποτα.....
αρα συμφωνούμε οτι ειδικά ολυμπιακος παναθηναικος δεν πρέπει να μιλάνε ούτε για διαιτησία ούτε για παράγκες ούτε για διαπλεκόμενα ;)
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
πραγματικά θα ήθελα να μου θυμίσεις αυτό το γεγονός και ποτε έγινε.χωρις ειρωνεία το λέω ;)

σε δυο τελικους μεταξυ παναθηναικου πανιωνιου στην δεκαετια του 80

αυτα γινονταν και γινονται για να γινονται οι αγωνες γιατι υπαρχει πολυ χρημα.....
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
κάποτε έλεγαν οτι ειμαι δική σου φιλλιπινεζα ;)τοτε βεβαια ήσουν περήφανος που κέρδιζες τα πρωταθλήματα ;)αλλα ειδικά φέτος ο μαρινακης με εχει βοηθησει τοσο πολυ που μου εχει δωσει και πολλούς δανεικούς :2funny:
Ααααααα,μην παραπονιεσαι,ετσι ειναι οι Φιλλιπινεζες,μολις βρουμε καλυτερη την σουταρουμε την παλια!
 

Επισκέπτης
σε δυο τελικους μεταξυ παναθηναικου πανιωνιου στην δεκαετια του 80

αυτα γινονταν και γινονται για να γινονται οι αγωνες γιατι υπαρχει πολυ χρημα.....
τη δεκαετία του 80 ενα ςτελικος εγινε το 89.εκει ο πανιωνιος ηττηθηκε 3-1 και ήμουν και μέσα.άλλος τελικός τη 10τια του 80 δεν υπηρξε μεταξυ μας.ο επομενος ηταν το 98 στο καραισκακη με γκολ του ναλιτζη ;)
 

Επισκέπτης
Ααααααα,μην παραπονιεσαι,ετσι ειναι οι Φιλλιπινεζες,μολις βρουμε καλυτερη την σουταρουμε την παλια!
αρα συμφωνείς οτι και εσυ έκανες τα ίδια :2funny: :2funny:όποτε μην παραπονιέσαι για τίποτα.τώρα υπάρχει κάποιος καλύτερος απο εσένα που μπορεί και κάνει καλύτερα αυτα που έκανες εσυ στο παρελθόν.φαίνεται οτι ο μαθητής ξεπέρασε το δάσκαλο :2funny:
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τη δεκαετία του 80 ενα ςτελικος εγινε το 89.εκει ο πανιωνιος ηττηθηκε 3-1 και ήμουν και μέσα.άλλος τελικός τη 10τια του 80 δεν υπηρξε μεταξυ μας.ο επομενος ηταν το 98 στο καραισκακη με γκολ του ναλιτζη ;)

το εισητηριο που πηρες ο παναθηναικος το ειχε πληρωσει.....
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
αρα συμφωνείς οτι και εσυ έκανες τα ίδια :2funny: :2funny:όποτε μην παραπονιέσαι για τίποτα.τώρα υπάρχει κάποιος καλύτερος απο εσένα που μπορεί και κάνει καλύτερα αυτα που έκανες εσυ στο παρελθόν.φαίνεται οτι ο μαθητής ξεπέρασε το δάσκαλο :2funny:
Πολυ ωραια,εγω ειμαι λοιπον ενας επιτυχημενος δασκαλος και εσυ μια παρατημενη Φιλλιπινεζα,συμφωνω!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
και να απαντησω σε καθε ολυμπιακο ..... δεν υπαρχει σε αλλη χωρα εκτος απο την ελλαδα πο προεδρος παε να εχει και το στοιχημα.....

να φανταστιστε οτι ο μεγας προεδρο σας ο Κωκαλης εχει πονταρει εναντιον της αγαπημενη σας ομαδας στο φιναλ φορ του ισραηλ οτι ο πασπαγε θα εχανε τις βολες κασι ο ολυμπιακος το κυπελο....
μαθε μπαλιτσα και μετα ποσταρε γιατι δεν εχεις ιδεα, οταν ηταν προεδρος στον ολυμπιακο ο κοκκαλης ειχε το στοιχημα ελληνικες ομαδες;;; αλλα ειπαμε ο καθενας οτι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: την πεταει,,, ο γιος του γιαννακοπουλου που πονταρε και στην ηττα και στο σκορ του παο απο την ξανθη και κονομησε 13 μυρι δεν σε χαλαει ε;
 

Επισκέπτης
Πολυ ωραια,εγω ειμαι λοιπον ενας επιτυχημενος δασκαλος και εσυ μια παρατημενη Φιλλιπινεζα,συμφωνω!
ησουν επιτυχημένος δάσκαλος ;) και τωρα εχεις καταντήσει ενας αποτυχημένος δάσκαλος που φωνάζει που έχασε την πελατεία :2funny:
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
μαθε μπαλιτσα και μετα ποσταρε γιατι δεν εχεις ιδεα, οταν ηταν προεδρος στον ολυμπιακο ο κοκκαλης ειχε το στοιχημα ελληνικες ομαδες;;; αλλα ειπαμε ο καθενας οτι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: την πεταει,,, ο γιος του γιαννακοπουλου που πονταρε και στην ηττα και στο σκορ του παο απο την ξανθη και κονομησε 13 μυρι δεν σε χαλαει ε;

οχι ρε μεγαλε το απεκτησε μετα....καλα μας δουλευεις......τι δεν το ειχε εσυ μαθε και δες και χρονολογιες....ενω ο μπεος που ειναι κολητος του μαρινακη και αλλων με μουσι..πχ πατερα που κατεστρεψε τον παναθηναικο τυχαιο δεν νομιζω....ολοι αυτοι στο ιδιο καζανι βραζουν....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οχι ρε μεγαλε το απεκτησε μετα....καλα μας δουλευεις......τι δεν το ειχε εσυ μαθε και δες και χρονολογιες....ενω ο μπεος που ειναι κολητος του μαρινακη και αλλων με μουσι..πχ πατερα που κατεστρεψε τον παναθηναικο τυχαιο δεν νομιζω....ολοι αυτοι στο ιδιο καζανι βραζουν....
αντε γεια, αντε γεια, ποσο χρονων εισαι;;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ακόμα περιμένω να μου πεις ποιο ηταν το εισιτήριο το πληρωμένο;
ρε συ μην ασχολεισαι, πιτσιρικι που παει στο γηπεδο και φωναζει ΄΄τζιγκερ πουλα'' ειναι, δεν βλεπεις τι μαλακιες γραφει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom