Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγω δεν κοιτάζω αν υπάρχουν κερκυρες οι λεβαδειακοι.κοιτάζω και πέρα απο το δάσος οτι αυτη τη ΣΤΙΓΜΗ ο ολυμπιακός ειναι ομάδα με περισσότερες λύσεις.εσυ για παράδειγμα  αν δενν παίξει ο λετο δεν έχεις αντικαταστάτη.αντίθετα ο γάβρος εχει 3 λυσεις σε κάθε θέση.τωρα αν το γεναρη πάρεις 6-7 παίχτες το συζητάμε ;)
στα λογια μου ερχεσαι παλι, οι 3 λυσεις ΄΄παικταραδες΄΄ με ποιες ομαδες κανουν τα χατ-τρικ :think: εγω εχω καλογυμνασμενη ομαδα που ξεκλειδωνει τους αντιπαλους με την μπαλα κατω, πραγμα που ελειπε τα προηγουμενα χρονια κ την ανεση του αουτσαιντερ κ χαμενου απτον Οκτωβρη συμφωνα με..... ολους
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
δεν νομίζω οτι έχει στοχο να διαλύσει την ομάδα.ο Βαρδινογιάννης πάνω από ολα είναι επιχειρηματίας και μαλιστα επιτυχημένος  και κοιτάζει το συμφέρον του.το ίδιο ηταν και ο κοκαλης και οποίος πιστεύει ότι ηταν ολυμπιακαρας και τα έκανε όλα για την ομάδα άπλα κοιμάται όρθιος.όλες οι μεγάλες επενδύσεις του θειου έγιναν επί προεδρίας του στον  ολυμπιακού.ο βαρδινογιαννης πλεον αυτο που τον ενδιαφερει ειναι το γηπεδο οι χωροι που θελει να τους εκμεταλευτει και φυσικα τα μεγαλα εργα που θα γινουν στην ελλαδα.αυτα ομως προϋποθέτουν δυνατούς συμπαίχτες με άφθονα μετρητά ;)και οι άραβες τα έχουν και θέλουν και να τα επενδύσουν ;)
Μα σοβαρολογουμε? Διαπραγματευεται 3 μηνες με ενα φαντασμα και πιστευεις οτι δεν μας δουλευει?
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
εγω δεν κοιτάζω αν υπάρχουν κερκυρες οι λεβαδειακοι.κοιτάζω και πέρα απο το δάσος οτι αυτη τη ΣΤΙΓΜΗ ο ολυμπιακός ειναι ομάδα με περισσότερες λύσεις.εσυ για παράδειγμα  αν δενν παίξει ο λετο δεν έχεις αντικαταστάτη.αντίθετα ο γάβρος εχει 3 λυσεις σε κάθε θέση.τωρα αν το γεναρη πάρεις 6-7 παίχτες το συζητάμε ;)
Τι λες τωρα ρε μεγαλε? Σε καθε ματς γινωνται τουλαχιστον τρεις αποπειρες δολοφονιας του Λετο που περνανε στο ντουκου απο τα κορακια και οι γαυροι παιζουν με τις πυτζαμες τους! Μονο που δεν τους ζητανε συγνωμη οταν τους ακουμπανε!
 

Επισκέπτης
στα λογια μου ερχεσαι παλι, οι 3 λυσεις ΄΄παικταραδες΄΄ με ποιες ομαδες κανουν τα χατ-τρικ :think: εγω εχω καλογυμνασμενη ομαδα που ξεκλειδωνει τους αντιπαλους με την μπαλα κατω, πραγμα που ελειπε τα προηγουμενα χρονια κ την ανεση του αουτσαιντερ κ χαμενου απτον Οκτωβρη συμφωνα με..... ολους
εγώ  φίλε δεν κοιτάω τα παιχνίδια που παίζετε και και οι δυο σας με λεβαδειακους εργοτεληδες και οφη.ειδα οτι στο μεταξύ σας παιχνίδι σας κανανε 10 ευκαιριες και παιζατε τη γατα με το ποντίκι.η διάφορα αυτη τη στιγμή μεταξύ σας ειναι τεράστια.τώρα οτι φέτος ο παναθηναϊκός έχει ένα πλάνο που όμως πάλι είναι προβλέψιμο αφου στηρίζετε καθαρά στο λετο και λιγοτερο σε κουινσι ζεκα αν καποιος μπλοκαριστει τελος ;)επισης ξερεις εσυ καμια ομαδα που επαιζε χωρις σενετρ φορ και να εχει παρει πρωταθλημα;με αλχημειες δεν πας πουθενα.τωρα αν το γεναρη παρεις παιχτες ειπα το συζηταμε ....αλλα οταν ο αντιπλαος εχει 20 παιχτες που ανα πάσα στιγμή δίνουν λύσεις ενώ εσύ δεν έχεις αυτό λέει πολλά.απλα για να μιλαμε και με παραδειγματα αυτοι εχουν επιθετικους τζιμπουρ μιραλας παντελιτς καιε συ πετροπουλο ρουντολφ ;)
 

Επισκέπτης
Τι λες τωρα ρε μεγαλε? Σε καθε ματς γινωνται τουλαχιστον τρεις αποπειρες δολοφονιας του Λετο που περνανε στο ντουκου απο τα κορακια και οι γαυροι παιζουν με τις πυτζαμες τους! Μονο που δεν τους ζητανε συγνωμη οταν τους ακουμπανε!
αυτό που λες τη σχέσει εχει με αυτά που λέγαμε.το θέμα ειναι να βγαίνουν κάρτες οι οτι δεν εχεις ουσιαστικές λύσεις εκτός του λετο;εχεις 4 παίχτες κλειδιά που δεν εχεις αντικαταστάτη λετο ζεκα κουινσι κατσουρανη ;)
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
εγώ  φίλε δεν κοιτάω τα παιχνίδια που παίζετε και και οι δυο σας με λεβαδειακους εργοτεληδες και οφη.ειδα οτι στο μεταξύ σας παιχνίδι σας κανανε 10 ευκαιριες και παιζατε τη γατα με το ποντίκι.η διάφορα αυτη τη στιγμή μεταξύ σας ειναι τεράστια.τώρα οτι φέτος ο παναθηναϊκός έχει ένα πλάνο που όμως πάλι είναι προβλέψιμο αφου στηρίζετε καθαρά στο λετο και λιγοτερο σε κουινσι ζεκα αν καποιος μπλοκαριστει τελος ;)επισης ξερεις εσυ καμια ομαδα που επαιζε χωρις σενετρ φορ και να εχει παρει πρωταθλημα;με αλχημειες δεν πας πουθενα.τωρα αν το γεναρη παρεις παιχτες ειπα το συζηταμε ....αλλα οταν ο αντιπλαος εχει 20 παιχτες που ανα πάσα στιγμή δίνουν λύσεις ενώ εσύ δεν έχεις αυτό λέει πολλά.απλα για να μιλαμε και με παραδειγματα αυτοι εχουν επιθετικους τζιμπουρ μιραλας παντελιτς καιε συ πετροπουλο ρουντολφ ;)
Eνω περυσι που τους ξεβρακωσα μεσα στο τηγανι με αφησανε να κερδισω...!!!
Ρε ας παιχτει το πρωταθλημα με ορους ισονομιας και μετα βλεπουμε ποιος θα το παρει.
Εδω φτασανε στο σημειο να ξηλωνουν εισαγκελεις,τι αλλο να πουμε?
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
αυτό που λες τη σχέσει εχει με αυτά που λέγαμε.το θέμα ειναι να βγαίνουν κάρτες οι οτι δεν εχεις ουσιαστικές λύσεις εκτός του λετο;εχεις 4 παίχτες κλειδιά που δεν εχεις αντικαταστάτη λετο ζεκα κουινσι κατσουρανη ;)
Μα ρε γιγαντα,αν εχω τους πρωτοκλασατους μου ανυπερασπιστους κινητους στοχους μεσα στο γηπεδο τι να κανω? Τον Μεσι μολις τον ακουμπανε βγαινει καρτα και ο Κωνσταντινεας την Κυριακη απολογηθηκε στον παγκο του Πανιωνιου που εβγαλε καρτα στο ΤΡΙΤΗ δολοφονικο μαρκαρισμα ενος τσουρουκα του παραρτηματος! :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Eνω περυσι που τους ξεβρακωσα μεσα στο τηγανι με αφησανε να κερδισω...!!!
Ρε ας παιχτει το πρωταθλημα με ορους ισονομιας και μετα βλεπουμε ποιος θα το παρει.
Εδω φτασανε στο σημειο να ξηλωνουν εισαγκελεις,τι αλλο να πουμε?
κοίταξε φίλε μου εγω λόγο ηλικίας οπως εχω ξαναπεί ολα αυτα ειναι κύκλος.κάποτε τα έκανες και εσύ.το θέμα ειναι ότι αυτη τη στιγμη δεν ειναι θεμα ούτε διαιτησίας γιατι μέχρι τώρα δεν σε εχει αδικήσει πουθενά,οπως και τον ολυμπιακό ;) εχω κουραστεί να σας ακούω να φωνάζετε για αδικίες οταν εσείς κατά κόρον έχετε κάνει τα αίσχη
 

Επισκέπτης
Μα ρε γιγαντα,αν εχω τους πρωτοκλασατους μου ανυπερασπιστους κινητους στοχους μεσα στο γηπεδο τι να κανω? Τον Μεσι μολις τον ακουμπανε βγαινει καρτα και ο Κωνσταντινεας την Κυριακη απολογηθηκε στον παγκο του Πανιωνιου που εβγαλε καρτα στο ΤΡΙΤΙ δολοφονικο μαρκαρισμα ενος τσουρουκα του παραρτηματος! :tickedoff:
δηλαδή εσυ πιστεύεις οτι η διάφορα ειναι στις κίτρινες κάρτες; εγω θα σου κανω μια ερώτηση αν σε ενα παιχνίδι παίξεις χωρίς λετο κουινσι κατσουρανη πιστεύεις οτι μπορείς να κερδισεις για παράδειγμα τον αστερα εκτος εδρας;
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
κοίταξε φίλε μου εγω λόγο ηλικίας οπως εχω ξαναπεί ολα αυτα ειναι κύκλος.κάποτε τα έκανες και εσύ.το θέμα ειναι ότι αυτη τη στιγμη δεν ειναι θεμα ούτε διαιτησίας γιατι μέχρι τώρα δεν σε εχει αδικήσει πουθενά,οπως και τον ολυμπιακό ;) εχω κουραστεί να σας ακούω να φωνάζετε για αδικίες οταν εσείς κατά κόρον έχετε κάνει τα αίσχη
Καλα,το γνωστο "αλλα και εσεις καιγατε χριστιανους"......
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι σε ποιον παει το χρημακαι ποιος εχει μεγαλυτερη επιροει για να μπορει να κανει παιχνιδι......
ο καθενας εχει φτιαξει την δικια του παραγκα και φατρια......το θεμα ειναι ποτε θα ληξει αυτο το πραγμα για να δουμε επιτελους αθλητισμο.....
 

Επισκέπτης
Καλα,το γνωστο "αλλα και εσεις καιγατε χριστιανους"......
είδες τύπε όταν κάτι δεν μας αρέσει το ρίχνουμε στην τρελιτσα ;)πάντως καλό θα είναι να μην έχουμε ασθενή μνήμη ;)δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλα αν εισαι κοντά στα 35 θα καταλάβεις τη θέλω να πω ;)
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
είδες τύπε όταν κάτι δεν μας αρέσει το ρίχνουμε στην τρελιτσα ;)πάντως καλό θα είναι να μην έχουμε ασθενή μνήμη ;)δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλα αν εισαι κοντά στα 35 θα καταλάβεις τη θέλω να πω ;)
Μεγαλε,μιλανε τα γεγονοτα,στην περιοδο που λες πηρα 5-6 πρωταθληματα και τα υπολοιπα τα μοιραστηκαν κι αλλες ομαδες. Μεχρι η Λαρισα σε μεταξυ μας παιχνιδι ειχε ντοπαρισμενο παιχτη αλλα αλλαξε ο νομος για να παρει ΔΙΚΑΙΑ το πρωταθλημα!
Το συγκρινεις αυτο με την αθλια περιοδο της παραγκας του 12 στα 14 πρωταθληματα?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
το θεμα ειναι σε ποιον παει το χρημακαι ποιος εχει μεγαλυτερη επιροει για να μπορει να κανει παιχνιδι......
ο καθενας εχει φτιαξει την δικια του παραγκα και φατρια......το θεμα ειναι ποτε θα ληξει αυτο το πραγμα για να δουμε επιτελους αθλητισμο.....
:thumbsup:
 

Επισκέπτης
Μεγαλε,μιλανε τα γεγονοτα,στην περιοδο που λες πηρα 5-6 πρωταθληματα και τα υπολοιπα τα μοιραστηκαν κι αλλες ομαδες. Μεχρι η Λαρισα σε μεταξυ μας παιχνιδι ειχε ντοπαρισμενο παιχτη αλλα αλλαξε ο νομος για να παρει ΔΙΚΑΙΑ το πρωταθλημα!
Το συγκρινεις αυτο με την αθλια περιοδο της παραγκας του 12 στα 14 πρωταθληματα?
εγώ δεν διαφωνήσω στο θέμα παράγκας.αλλα δεν μπαινω στη διαδικασία να πω οτι εσυ έκανες πιο πολλά και εγω λιγότερα.δηλαδή είναι σαν να λέμε εγω σκότωσα 50 εσυ 100 αρα εσυ εισαι χειρότερος δολοφόνος :grin: εγω θελω να μου πεις εγω που ειμαι πανιωνιος και την περίοδο σπανεα για να πάρεις πρωταθλημα με έριξες κατηγορία για να πάρεις πρωτάθλημα τη να πω;την περιοδο που ηταν να παρεις το μαραγκο και για να τον παρεις μου διελυσες ολη την ομαδα επειδη ειχες τον έλεγχο της επο και της επαε αυτά τα θυμάσαι;τυπε μην προπσαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολόγητα για μένα ειστε ακριβώς το ίδιο πράγμα.
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
και να απαντησω σε καθε ολυμπιακο ..... δεν υπαρχει σε αλλη χωρα εκτος απο την ελλαδα πο προεδρος παε να εχει και το στοιχημα.....

να φανταστιστε οτι ο μεγας προεδρο σας ο Κωκαλης εχει πονταρει εναντιον της αγαπημενη σας ομαδας στο φιναλ φορ του ισραηλ οτι ο πασπαγε θα εχανε τις βολες κασι ο ολυμπιακος το κυπελο....

 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι σε ποιον παει το χρημακαι ποιος εχει μεγαλυτερη επιροει για να μπορει να κανει παιχνιδι......
ο καθενας εχει φτιαξει την δικια του παραγκα και φατρια......το θεμα ειναι ποτε θα ληξει αυτο το πραγμα για να δουμε επιτελους αθλητισμο.....
θες να σου απαντήσω;ΠΟΤΕ.ο καθένας ανάλογα την εποχη διαμαρτυρετε για το κακο του ποδοσφαίρου και οταν είναι σε θέση ισχύος κάνει ακριβώς αυτά που κατηγορούσε και καταγγέλλει :headbang:και όποιος εχει αντίθετη άποψη ειναι άπλα αφελής η άσχετος ;)
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
εγώ δεν διαφωνήσω στο θέμα παράγκας.αλλα δεν μπαινω στη διαδικασία να πω οτι εσυ έκανες πιο πολλά και εγω λιγότερα.δηλαδή είναι σαν να λέμε εγω σκότωσα 50 εσυ 100 αρα εσυ εισαι χειρότερος δολοφόνος :grin: εγω θελω να μου πεις εγω που ειμαι πανιωνιος και την περίοδο σπανεα για να πάρεις πρωταθλημα με έριξες κατηγορία για να πάρεις πρωτάθλημα τη να πω;την περιοδο που ηταν να παρεις το μαραγκο και για να τον παρεις μου διελυσες ολη την ομαδα επειδη ειχες τον έλεγχο της επο και της επαε αυτά τα θυμάσαι;τυπε μην προπσαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολόγητα για μένα ειστε ακριβώς το ίδιο πράγμα.
Σωστο σε βρισκω! Πρεπει να εισαι πολυ υπερηφανος λοιπον που περυσι εμεινες κατηγορια με βουλευμα του Μαρινακη και εφετος ο μονος λογος που υπαρχεις στην κατηγορια ειναι να κανεις την Φιλλιπινεζα του γαυρου!
 

Επισκέπτης
και να απαντησω σε καθε ολυμπιακο ..... δεν υπαρχει σε αλλη χωρα εκτος απο την ελλαδα πο προεδρος παε να εχει και το στοιχημα.....

να φανταστιστε οτι ο μεγας προεδρο σας ο Κωκαλης εχει πονταρει εναντιον της αγαπημενη σας ομαδας στο φιναλ φορ του ισραηλ οτι ο πασπαγε θα εχανε τις βολες κασι ο ολυμπιακος το κυπελο....
τύπε τοτε δεν ειχε το στοίχημα στην Ελλάδα τετοια ενότητα.τωρα αν θες να μιλήσουμε για βρωμικα παιχνιδια και πονταρίσματα μπορω να σου πω πολλα και για την τον παο και για την αεκ και για τον παοκ και για όλους.οπου υπάρχει χρήμα υπάρχει και διαφθορα ;)επισης αφου θες να εισαι σωστος θελω να μου πεις αν υπηρχε στον κοσμο ποτε προεδρος ομαδας που να ειχε υπαλληλους στην εταιρεια που εχει διατητες προεδρους ομοσπονδιων επο,επαε αλλα και προεδρους αλλων ομαδων; ;)η εταιρεια λεγοταν motor oil ;)
 

tsolias2011

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
θες να σου απαντήσω;ΠΟΤΕ.ο καθένας ανάλογα την εποχη διαμαρτυρετε για το κακο του ποδοσφαίρου και οταν είναι σε θέση ισχύος κάνει ακριβώς αυτά που κατηγορούσε και καταγγέλλει :headbang:και όποιος εχει αντίθετη άποψη ειναι άπλα αφελής η άσχετος ;)

ουε ασχετος ειμαι ουτε αφελης για αυτο λεω και αυτα που λεω.....

και οι μικρες ομαδες κατηγορουν τις μεγαλες.....

μηπως ξεχνας ποσες φορες ειχε πληρωσει ο παναθηναικος την ομαδα σου χρωστουμενα για να μπορειτε να παιξετε σε τελικο κυπελου ελλαδος για να το παρει το κυπελο στα χαρτια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom