Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.214
Κριτικές
2
Like
18.837
Πόντοι
3.656
γιατι δεν κερδισες πεναλντι ρε μουνι???
παει το 20αρικο....
:cry:
αφού όσοι μπορούν να διεισδύσουν περιοχή είναι εκτός ,τραυματίες ..
θα σου δώσω αν μάθω κανά καλό στημένο να κονομήσουμε :angel:

τη κυριακή έβλεπα τεράστια Χ Λεωφόρο-τρίπολη αλλά δεν το έπαιξα ... είχα κ εισιτήριο, τι να παίξω ? 12 απόδοση :confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.214
Κριτικές
2
Like
18.837
Πόντοι
3.656

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
θα ξεκινησω με μια μινι ανασκοπηση του παρακρατους της εξυγιανσης τα τελευταια χρονια...αυτου που δεν υπαρχει επειδη ο ολυμπιακος πηρε τα 3 τελευταια πρωταθληματα, οπως δηλωσε χθες ο απερχομενος πρωθυπουργος :

σεζον 2021 - 2022
1)παοκ 13 πεναλντι
2)βαζελος 8 πεναλντι
3)αρης 7 πεναλντι
4)γιαννενα 6 πεναλντι
5)ΘΡΥΛΟΣ 5 πεναλντι

(Ο θρυλος ειχε 308 τελικες προσπαθειες και 62 γκολ....ο μπαοκ ειχε 297 τελικες προσπαθειες και 58 γκολ...διαφορα ποντων στην κανονικη διαρκεια : 12 ποντοι....διαφορα ποντων μετα τα πλευ οφ : 19 ποντοι!!!!!!!!!!)

σεζον 2020 - 2021
1) παοκ 8 πεναλντι
2)ατρομητος 6 πεναλντι
3)βολος 6 πεναλντι
................
12!!!!!) ΘΡΥΛΟΣ 3 πεναλντι

(Ο θρυλος ειχε 318 τελικες προσπαθειες και 82 γκολ....ο μπαοκ ειχε 358 τελικες προσπαθειες και 60 γκολ...διαφορα ποντων στην κανονικη διαρκεια : 20 ποντοι....διαφορα ποντων μετα τα πλευ οφ : 26 ποντοι!!!!!!!!!!)

σεζον 2019-2020
1)βαζελος 12 πεναλντι
2)τριπολη 8 πεναλντι
3)ΘΡΥΛΟΣ 8 πεναλντι

(Ο θρυλος ειχε 355 τελικες προσπαθειες και 74 γκολ....ο βαζελος ειχε 246 τελικες προσπαθειες και 43 γκολ...διαφορα ποντων στην κανονικη διαρκεια : 22 ποντοι....διαφορα ποντων μετα τα πλευ οφ : 34 ποντοι!!!!!!!!!!)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!!
ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ!!!!!
:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
επειδη αγραμματο γιδι γραφεις για ντοκουμεντα παρτο στα μουτρα σαν του σποραρ στο 103"
ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΜΑΛΑΚΑ !!!
ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣΤΟ ΝΟΠΑΝΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ!!
ΡΟΥΦΑ!!!:bigdick::bigdick:
 

Συνημμένα

  • 314045187_10228673302328184_424052703668278021_n.jpg
    314045187_10228673302328184_424052703668278021_n.jpg
    44,8 KB · Εμφανίσεις: 30

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.687
Like
6.065
Πόντοι
1.406
δεν το ειδα το ματς τυπε...
με την καθιερωμενη αμφισβητουμενη φαση ή με την κλασικη κωλοφαρδια σας, κερδισατε αυτη την φορα?
:think: :confused:
Άσε μωρη τσιγκολελετα που δεν είδες το ματς,που ήσουν αγκαλιά με την εικόνα του Αγίου Νεκταρίου (μεγάλη η χάρη του) κ προσευχοσουν να γκελαρουμε,κ πάνω που είχε αρχίσει να χαμογελάει το χειλάκι σου κ να ετοιμάζεις τα ποστ σεντόνια για την ολική κατάρευση μας κ την επέλαση της ομαδάρας του τρελογιατρου,ήρθε η ψωλή του ιωαννιδαρου κ σου κάθησε στο λαρύγγι
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
επειδη αγραμματο γιδι γραφεις για ντοκουμεντα παρτο στα μουτρα σαν του σποραρ στο 103"
ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΜΑΛΑΚΑ !!!
ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣΤΟ ΝΟΠΑΝΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ!!
ΡΟΥΦΑ!!!:bigdick::bigdick:
Παντως απο καταβολής super league (2006 και μετά) ο ΠΑΟ έχει περισσοτερα πέναλτυ από ΟΣΦΠ, παρόλο που σχεδόν κάθε χρονιά είχε χειρότερη επίθεση..Τώρα εσύ πόσταρες κάτι που δεν λέει καν ποια περίοδο αφορά..άσε να φανταστώ, sdna?
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.687
Like
6.065
Πόντοι
1.406
με βρωμιες και σπρωξιμο απο παντου βαλατε ενα γκολ...
2 μπεναλτυ μας έπνιξε σήμερα λόγω της συνεχόμενης γκεμπελικης βρωμερης προπαγανδας κ κλάψας σας,έχομεν ομάδα όμως που κερδίζει κ τη διαιτησία,προχωράμε για το πιο αντρικιο πρωτάθλημα της ιστορίας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
επειδη αγραμματο γιδι γραφεις για ντοκουμεντα παρτο στα μουτρα σαν του σποραρ στο 103"
ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΜΑΛΑΚΑ !!!
ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣΤΟ ΝΟΠΑΝΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ!!
ΡΟΥΦΑ!!!:bigdick::bigdick:
τι ειναι αυτη η μαλακια που ποσταρες τυπε?
απο ποια χρονια το ξεθαψες????γιατι βλεπω εχει και τον ηρακλη μεσα... :confused:
δηλαδη λεει οτι 18 φορες ειχα τα περισσοτερα πεναλντι στην σεζον?????δηλαδη απο τα 48 πρωταθληματα που εχω βγει 1ος, μονο στα 18 ειχα παρει τα περισσοτερα πεναλντι????αν ειναι ετσι, μιλαμε για σκανδαλο να βγαινω εγω 1ος και αλλη ομαδα να παιρνει περισσοτερα πεναλντι... :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
Άσε μωρη τσιγκολελετα που δεν είδες το ματς,που ήσουν αγκαλιά με την εικόνα του Αγίου Νεκταρίου (μεγάλη η χάρη του) κ προσευχοσουν να γκελαρουμε,κ πάνω που είχε αρχίσει να χαμογελάει το χειλάκι σου κ να ετοιμάζεις τα ποστ σεντόνια για την ολική κατάρευση μας κ την επέλαση της ομαδάρας του τρελογιατρου,ήρθε η ψωλή του ιωαννιδαρου κ σου κάθησε στο λαρύγγι
δεν το ειδα σου λεω ρε μουνοπανο....
σιγα μην κατσω να δω μονομαχιες μαγκουνσον - κορνιλιους ναπουμε...
μιλαμε για ξεφτυλικια πραματα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.742
Like
14.306
Πόντοι
3.506
δεν το ειδα σου λεω ρε μουνοπανο....
σιγα μην κατσω να δω μονομαχιες μαγκουνσον - κορνιλιους ναπουμε...
μιλαμε για ξεφτυλικια πραματα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
Για να σας δω την Κυριακή με Αεκ...
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
επιασε τοπο το κλαμα του χοντρου! σαν τερματοφυλακας απεκρουσε ο αμυντικος και ο διαιτητης εξηγουσε στους παιχτες οτι η μπαλα βρηκε το χερι στηριξης ενω ειναι εμφανες οτι το χερι ειναι απλωμενο για να αποκρουσει!
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Παντως απο καταβολής super league (2006 και μετά) ο ΠΑΟ έχει περισσοτερα πέναλτυ από ΟΣΦΠ, παρόλο που σχεδόν κάθε χρονιά είχε χειρότερη επίθεση..Τώρα εσύ πόσταρες κάτι που δεν λέει καν ποια περίοδο αφορά..άσε να φανταστώ, sdna?
Φιλε αν δεν μπορεις να διαβασεις ουτε τα απλα αστο καλυτερα!!!! ασε να φανταστω..γαυρος ε?????
για διαβασε τη φωτο και θα μαθεις για ποσες περιοδους αφορα...
δεν ειναι δυσκολο ,πιστεψε με...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
τι ειναι αυτη η μαλακια που ποσταρες τυπε?
απο ποια χρονια το ξεθαψες????γιατι βλεπω εχει και τον ηρακλη μεσα... :confused:
δηλαδη λεει οτι 18 φορες ειχα τα περισσοτερα πεναλντι στην σεζον?????δηλαδη απο τα 48 πρωταθληματα που εχω βγει 1ος, μονο στα 18 ειχα παρει τα περισσοτερα πεναλντι????αν ειναι ετσι, μιλαμε για σκανδαλο να βγαινω εγω 1ος και αλλη ομαδα να παιρνει περισσοτερα πεναλντι... :confused:
τα καταφερες ρε αγραμματε και το κατανοησες??!!!!για σενα που εισαι καραπαπαρας ,τσουκαλας και υπαλληλος μαζι ,ειμαι σιγουρος οτι το βλεπεις σκανδαλο!!!:2funny::2funny::2funny:
δεν βαζει μεσα τα χρονια που εγω επαιζα με την αεκ και συ με τα πρασινα πουλια και εβγαινες πρωταθλητης!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
τα καταφερες ρε αγραμματε και το κατανοησες??!!!!για σενα που εισαι καραπαπαρας ,τσουκαλας και υπαλληλος μαζι ,ειμαι σιγουρος οτι το βλεπεις σκανδαλο!!!:2funny::2funny::2funny:
το θεμα ειναι αν εσυ καταλαβες τι μαλακια ποσταρες????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
το θεμα ειναι αν εσυ καταλαβες τι μαλακια ποσταρες????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πες το μου και στα αγγλικα ρε αγραμματε αυτο που εγραψες να δω κατι!!!
φανταζομαι θυμασαι γιατι στο λεω !!!:2funny::2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
πες το μου και στα αγγλικα ρε αγραμματε αυτο που εγραψες να δω κατι!!!
φανταζομαι θυμασαι γιατι στο λεω !!!:2funny::2funny:
τυπε εσυ εισαι εκεινο το αυτιστικο που περυσι πανηγυριζε που πηρατε τον παρις λι και οτι θα σβησει τον σλουκα???
γι αυτο φετος δεν μπορειτε να κερδισετε ουτε τον αρη????
ρε τι μπουφοι ειναι τουτοι....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Λοιπόν να πω και εγώ τη γνώμη μου.

Καταρχήν καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους τους φίλους.

Μακάρι να γίνεται ένας πολιτισμένος διάλογος χωρίς αντιπαραθέσεις και ύβρεις.

Ο Ολυμπιακός αναμφισβήτητα και ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξε εξαιρετικά και κατα την γνώμη μου φανήκατε πολύ μικρή ομάδα μπροστά του.

Εμείς με παιχταράδες όπως ο Χάμες, Εμβιλά, Ιν Μπέομ, Μπιέλ κλπ ... να κοσμούν το Ελληνικό πρωτάθλημα.

Έσείς έχετε βαφτίσει κάτι δευτερότριτους ως παιχταράδες.

Θα μπορούσαμε κάλλιστα να είχαμε βάλει άλλα 2 γκολ αν δεν ήταν ο Βιτριόλι να σας σώσει σε 2-3 περιπτώσεις.

Δεν βάλαμε δεύτερο γκόλ και τελικά το πληρώσαμε.

Σε μια ανύποπτη φάση ο Αβιλά απλώνει το χέρι του και ο δικός σας πέφτει κάτω λες και τον χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα.

Αναρωτιέμαι οι αμυντικοί δεν τους μαθαίνουν να μην χρησιμοποιούν τα χέρια τους σε ανάλογες επικίνδυνες περιπτώσεις ???

Προέρχεται από προηγμένο πρωτάθλημα.

Όμως δεν γνωρίζω τι θα έκανε ένας άλλος διαιτητής στη θέση του.

Ίσως σφύριζε τη λήξη του μάτς εκείνη τη στιγμή ίσως και όχι.

Ίσως σφύριζε και για θέατρο του επιθετικού παίχτη.

Αναρωτιέμαι όμως για 2 πράγματα :-

1. Για ποιό λόγο κράτησε 6 λεπτά καθυστέρηση και για ποιο λόγο άφησε να κυλήσει ο χρόνος πέραν των 6 λεπτών.

2. Αν η ίδια φάση γινόταν στο κέντρο του γηπέδου με την μπάλα να κατευθύνεται στο αράουτ θα σφύριζε φάουλ ή την λήξη του αγώνα ?

Πάντως η γνώμη μου είναιι ότι χθες φανήκατε πολύ λίγοι και δυστυχώς ομάδα δεν έχετε.

Απλώς μας πετύχατε σε μια περίοδο που τα κάναμε σκατά εμείς με διάφορες επιλογές που κάναμε το καλοκαίρι.

Επίσης αυτή τη στιγμή υπάρχει και η ρετσινιά της διαιτησίας και βλέπω τα πράγματα για εσάς πολύ δύσκολα στο μέλλον.

Δεν έχετε και παίκτες πλέον.

Σε κάθε περίπτωση το πρωτάθλημα δεν έχει τελειώσει ακόμα και με την καθολική άνοδο του Ολυμπιακού αποκτά πολύ ενδιαφέρον.

Καλή σας μέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε.
Καλά όλα αυτά αλλά:
1. Και με όλα αυτά και με το καλύτερο παιχνίδι σας απέναντι στον μισό και χειρότερο Παναθηναϊκό, πάλι Χ πήρατε
2. Και πάλι 10 βαθμούς πίσω είστε. Αυτό δείχνει πόσο ομάδα είμαστε, καθώς και ΠΑΟΚ νικήσαμε στην Τούμπα και ΑΕΚ και Χ με σας, δηλαδή στα 3 ντέρμπυ 7 βαθμούς.
Αντιθέτως να σου θυμίσω το πάρτυ του ΠΑΟΚ στο Καραισκάκη πριν λίγες εβδομάδες, ή το ξέχασες;
Όσο για τη διαιτησία, αν άρχισαν να σας φταίνε και οι Σκανδιναυοί διαιτητές επειδή πήρατε το Μαρσέλο που είναι ένα κοπάδι όρκες μόνος του, φίλε τα παράπονά σου στο Μαρινάκη.
Μου θυμίζεις Αστερίξ και οι Ολυμπιακοί αγώνες (δεν είναι τυχαίο το Ολυμπιακός).
- Ο στίβος ήταν βαρύς
- Τα αγριογούρουνα δεν είχαν τραφεί σωστά,
...κι άλλα τέτοια.
Όσο για τον Μπρινιόλι είναι τερματοφύλακας και ο τερματοφύλακας είναι μέρος της ενδεκάδας.
Η Μπάγιερν τις μισές νίκες τις χρωστάει στον τερματοφύλακα αν έχεις δει.
Είναι Μπρινιόλι, όχι Παρτσαλάκης.

Ακόμα δεν είστε σε τροχιά τίτλου, ούτε εσείς ούτε ο ΠΑΟΚ. Μόνο Παναθηναϊκός και ΑΕΚ έχουν αξιόλογες και σταθερές ομάδες αυτή τη στιγμή.
Και πριν πεις άλλες μεγαλοστομίες, υποδέχεστε ΑΕΚ το ΣΚ, θα απαντήσω μετά το ντέρμπυ με την ΑΕΚ σε ό,τι κι αν γράψεις.
Έχω λόγους να πιστεύω ότι δε θα σταυρώσετε νίκη και πάλι, οπότε 0/3 ντέρμπυ.
Όσο για τους πρωτοκλασάτους παικταράδες σας, θύμησέ μου πόσα γκολ φάγατε Ευρώπη φέτος;
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Φίλε μην πετάξεις τα σκατα,να τα βάλεις σε μια σακούλα να τα δώσουμε σε αυτόν που έχει πρόβλημα με φασαρία από πιτσιρικάδες στην οικοδομή του.
Καποιος να φερει τις ατζουγιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom