Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Διαφωνώ.
Πανέξυπνος είναι και έχει γνώσεις.
Είναι λίγο καταθλιπτικός,οκ.
Αποτέλεσμα...
Βλέπει πάντα την αρνητική σκοπιά σε κάτι.

"Καθυστερημένους" έχουμε άλλους εδώ.

Πληθώρα....
Και το λέω με κάθε σεβασμό σε άνθρωπο ΑΜΕΑ.
ενα μισανθρωπο κωλοσκυλο ειναι, ημιμαθης, σκατοβλαχος, κακιασμενος, με αποψη επι παντως επιστητου, και ειρωνια μεγαλυτερη απτο μποι του. Γιαυτο τρωει καρπαζιες.

Η ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗ ΣΑΜΠΖΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚ
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.877
Κριτικές
2
Like
73.304
Πόντοι
12.056
Μου κάνει εντύπωση,γιατί ο Αλβέρτης ήταν τέρας ψυχραιμίας και πολύ κούλ τύπος.

:think:
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΗΞΕΡΑ για τον φρανκι ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΑ 25 ΤΟΥ ξερω και τι μαλακιστηρι ειναι... και παντα ηθελε να το παιζει καποιος
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
ενα μισανθρωπο κωλοσκυλο ειναι, ημιμαθης, σκατοβλαχος, κακιασμενος, με αποψη επι παντως επιστητου, και ειρωνια μεγαλυτερη απτο μποι του. Γιαυτο τρωει καρπαζιες.

Η ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗ ΣΑΜΠΖΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚ
Εντάξει και εγώ αυτό νόμιζα για πολύ καιρό.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
τι πολυ πραμα ρε μαλακισμενο μαλακιστηρι?????
επειδη μοιραζετε χρημα με τα λογια, νομιζετε οτι θα γινετε οι γκολντεν στειτ γουοριορς????πανε αυτα....δεν ειμαστε στο 2005.....
στο εχω πει εδω και καιρο και βαλτο στο μυαλο σου :
του χρονου θα ειστε η ιδια ομαδα + τον τζειμς.....
τερμα...αυτοι θα ειστε...και αφηστε τα ευρωπαικα και τα φαιναλ φορ για τις κανονικες ομαδες...

Σιγα μην έρθει κι ο Τζειμς,με τον Πάρη Λι θα μείνουνε :tooth:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
εδω μια χαρα νηματακι τιγκα στις πουτανες ειναι :2on1:

Βλεπεις ρε μλκ @Zebu τι του χεις κανει; Σαν τον σκυλο του παβλοφ εχει καταντησει ο κακομοιρης, για λυπηση, ακουει καμπανακι και τρεχει να ρουφηξει για χυσαμολια των γαυρων μπαμπαδων του απο το νημα, μη και του θιξουμε τον κουρελιασμενο παρτουζωμενο συλλογο χαχα

Ακομα και μετα τα χτεσινα εχεις μουτρα ρε μλκ να μιλας... Ντρεπεται και η ντροπη ρε μλκ ξεκολα :2funny:
Βρες λιγη αξιοπρεπεια και αποδεξου το γαμησι που εφαγες. Ελα δεν πειραζει, θα μπορουσε να ειναι 16-0, την λες και πετυχημενη την σεζον στο τελος :2funny:

Arrested Development Crying GIF by HULU
Μιλαμε για ατομο που πιαστηκε με μαλακια για να ερθει στη ζωη και περιμένεις να εχει αξιοπρεπεια; Ενα τελειωμενο ειναι.

Τωρα θα βαλει καμια λουγκρα να κουνιεται και θα μου μιλαει για φερετρα ως απαντηση. Τι στοιχημα βαζεις.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
ενα μισανθρωπο κωλοσκυλο ειναι, ημιμαθης, σκατοβλαχος, κακιασμενος, με αποψη επι παντως επιστητου, και ειρωνια μεγαλυτερη απτο μποι του. Γιαυτο τρωει καρπαζιες.

Η ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗ ΣΑΜΠΖΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚ
Αμα σε εχει μπλοκαρισμενο τα κανω εγω παραθεση για να τα βλεπει. :grin: Αλλα και μπλοκ να σε εχει τα διαβαζει ως επισκεπτης. Τον τρωει δεν γινεται να μην τιν τρωει να μαθει τι λες γι αυτον.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.745
Like
14.315
Πόντοι
3.506
τι πολυ πραμα ρε μαλακισμενο μαλακιστηρι?????
επειδη μοιραζετε χρημα με τα λογια, νομιζετε οτι θα γινετε οι γκολντεν στειτ γουοριορς????πανε αυτα....δεν ειμαστε στο 2005.....
στο εχω πει εδω και καιρο και βαλτο στο μυαλο σου :
του χρονου θα ειστε η ιδια ομαδα + τον τζειμς.....
τερμα...αυτοι θα ειστε...και αφηστε τα ευρωπαικα και τα φαιναλ φορ για τις κανονικες ομαδες...
:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
Ναι είδαμε και τις ''κανονικές'' ομάδες να χάνουν το Ευρωπαικό μέσα από τα χέρια τους...:confused:
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Ο ΠΑΟ θα κάνει μεταγραφές και μάλιστα καλές.Παντως σίγουρα θα είναι πολύ καλύτερος από φέτος.Τωρα από τα step 1,2,3,4,5,6...,,θα δούμε στην πράξη.Αλλα ρε μάγκες διαβάζουμε τόσο καιρο για Καμπατσο ,παντερ, Τζέιμς, Χεζονια,Λεσορ,Μιροτιτς και Μίσιτς, Λεντει..και καταλήξετε σε Καλάθη Ντόρσεϊ Παπαπέτρου και κρατήσετε Αγραβάνη μιλάμε για άλλο τσίρκο..μόνο αν αφήσει ο dpg τον τεχνικό διευθυντή και τον Αταμαν μπορεί να κάνετε κάτι..το θέμα είναι ότι πληρώνετε υπεραξίες και δεν έρχονται..
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.772
Like
11.354
Πόντοι
3.656

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
Ο ΠΑΟ θα κάνει μεταγραφές και μάλιστα καλές.Παντως σίγουρα θα είναι πολύ καλύτερος από φέτος.Τωρα από τα step 1,2,3,4,5,6...,,θα δούμε στην πράξη.Αλλα ρε μάγκες διαβάζουμε τόσο καιρο για Καμπατσο ,παντερ, Τζέιμς, Χεζονια,Λεσορ,Μιροτιτς και Μίσιτς, Λεντει..και καταλήξετε σε Καλάθη Ντόρσεϊ Παπαπέτρου και κρατήσετε Αγραβάνη μιλάμε για άλλο τσίρκο..μόνο αν αφήσει ο dpg τον τεχνικό διευθυντή και τον Αταμαν μπορεί να κάνετε κάτι..το θέμα είναι ότι πληρώνετε υπεραξίες και δεν έρχονται..

ρε τυπε, ο τρακης καθε χρονο τετοια εποχη αμολαει τα αρδακια και λενε τις ιδιες πιπες....τα ιδια λεγανε και περυσι με κατι γκριγκονις και λοιπες πιπες που μας τους παρουσιαζαν σαν παιχταραδες....τα ιδια θα κανουν και φετος....
δεν υπαρχει σαλιο λεμε...πανε οι εποχες του 2005 που ειχαν το νουμερο 1 μπατζετ στην ευρωπη....τωρα οταν λεει ο τρακης οτι θα ανεβασει το μπατζετ, εννοει οτι θα το παει απο τα 8 μυρια στα 10 μυρια....αυτο ειναι ολο...και οι μπουφοι νομιζουν οτι θα εχουν μπατζετ 30 μυρια οπως ειχε ο αταμαν στην εφες...:confused:
για αυτο τους λεω οτι η ομαδα τους θα ειναι η ιδια με φετος + τον τζειμς...δηλαδη θα φερουν νεους γκριγκονιδες + ενα ακριβο ονομα στυλ τζειμς...
τι καμπατσο, παντερ, τζειμς, χεζονια, μιροτιτς και μισιτς μας λες?????Τα λεφτα τους φτανουν για να φερουν μονο εναν απο αυτους...οι υπολοιποι θα ειναι γριγονιδες και αγραβανηδες....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
183
Like
43.839
Πόντοι
21.896
ρε τυπε, ο τρακης καθε χρονο τετοια εποχη αμολαει τα αρδακια και λενε τις ιδιες πιπες....τα ιδια λεγανε και περυσι με κατι γκριγκονις και λοιπες πιπες που μας τους παρουσιαζαν σαν παιχταραδες....τα ιδια θα κανουν και φετος....
δεν υπαρχει σαλιο λεμε...πανε οι εποχες του 2005 που ειχαν το νουμερο 1 μπατζετ στην ευρωπη....τωρα οταν λεει ο τρακης οτι θα ανεβασει το μπατζετ, εννοει οτι θα το παει απο τα 8 μυρια στα 10 μυρια....αυτο ειναι ολο...και οι μπουφοι νομιζουν οτι θα εχουν μπατζετ 30 μυρια οπως ειχε ο αταμαν στην εφες...:confused:
για αυτο τους λεω οτι η ομαδα τους θα ειναι η ιδια με φετος + τον τζειμς...δηλαδη θα φερουν νεους γκριγκονιδες + ενα ακριβο ονομα στυλ τζειμς...
τι καμπατσο, παντερ, τζειμς, χεζονια, μιροτιτς και μισιτς μας λες?????Τα λεφτα τους φτανουν για να φερουν μονο εναν απο αυτους...οι υπολοιποι θα ειναι γριγονιδες και αγραβανηδες....
Τυπε με αυτά που γράφονται στο σδνα νομίζω ότι του χρόνου ο ΠΑΟ θα παιζει κατευθείαν στην ανατολική περιφέρεια NBA :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
Τυπε με αυτά που γράφονται στο σδνα νομίζω ότι του χρόνου ο ΠΑΟ θα παιζει κατευθείαν στην ανατολική περιφέρεια NBA :confused:
ειναι η γραμμη που δινει ο τρακης στην εγκληματικη οργανωση του πορτοκαλι βοθρου....τους εχει πει αυτο τον καιρο χτυπατε μπαρτζωκα και γραφτε για λεμπρον τζειμς και γιοκιτς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom