Νέα

Πουλάω 700 Ταινίες DVD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nyxtopouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nyxtopouli

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
  ΠΟΥΛΑΩ 700 ΤΑΙΝΙΕΣ DVD... ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ 3 Euro Η ΜΙΑ.
  ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΕΣ, ΣΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΞΩΦΥΛΛΑ ΤΟΥΣ. ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΛΟΓΟ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΟΣ DVD CLUB ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΠΩΛΗΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.
  ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...


edit_Duracell: Κατ' αρχήν θα έπρεπε ΠΡΙΝ γράψεις οτιδήποτε, να έχεις διαβάσει τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum!
]


warnwarn.gif
 ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η μόνιμη χρήση κεφαλαίων αλλά και η δημοσίευση τηλεφώνων... εντελώς χαριστικά δεν σου σβύνω το μήνυμα (επειδή είναι το πρώτο σου), αλλά αν την επόμενη φορά δεν συμμορφωθείς θα διαγραφείς (ban)...
 

bourdelomania

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
τι ειδους ειναι οι ταινιες?γιατι δεν τις πουλας μεμονομενα?για να τις παρει καποιος ολες θελει 2400ευρω.σε περιοδο κρισης ειναι μεγαλο το ποσο
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Γιατί να σου δώσει κάποιος 2100 Ευρώ τη στιγμή που μπαίνει π.χ. torrent και έχει όσες ταινίες θέλει καρατσάμπα;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για να τις πουλήσεις κ τις 700 σε 1 άτομο,ξέχνα το.Μόνο μεμονωμένα μπορεί να κάνεις κάτι.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
φιλε γιατι δεν πας μοναστιρακι να τις σπρωξεις λιγες,λιγες? γιατι ολες μαζι αποκλειετε,ξεχασετο.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
τοτε ας περιμενει κανενα 2 μηνες και να βγει στις παραλιες  μηπως και τις πουληση.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
δεν νομιζω να πουλανε 0,50 αυθεντικες!
αντεγραμενες ναι!

ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΤΑΤΕΣ, με το έγχρωμο τυπωμένο φακελλάκι (ή το πλαστικό κουτάκι τους), αναλόγως τι έχουνε κάθε φορά... από 0,50 - 1 ευρώ / dvd !!!

Η πλάκα είναι ότι πολλές τσόντες είναι πλέον 2 σε κάθε dvd, αλλά κ πάλι η τιμή παραμένει 0,50 / δισκάκι !!!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
η ταινιες που ειναι 0,50 η περισσοτερες φιλε ειναι κακογραμμενες αντιγραφες,και σε πολλες περιπτωσεις δεν διαβαζοντε απο τα DVD κατι ταινιες σαν αυτες που δινουν δωρο τα τσοντοπεριοδικα και δεν παιζουν ειναι.εγω μια φορα που ειχα παρει τις πηγα πισω και μου λεει ο τυπος,τυχαινουν αυτα,τη περιμενεις να παρεις με 1ευρω μου λεει.και στο τελος αρχισε να μου λεει οτι μπορει και εγω να τις χαλασα.και λεω δεν γαμιετε τωρα για 5 ευρω δεν ζαλιζω τα αρχιδια μου αλλο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΤΑΤΕΣ, με το έγχρωμο τυπωμένο φακελλάκι (ή το πλαστικό κουτάκι τους), αναλόγως τι έχουνε κάθε φορά... από 0,50 - 1 ευρώ / dvd !!!

Η πλάκα είναι ότι πολλές τσόντες είναι πλέον 2 σε κάθε dvd, αλλά κ πάλι η τιμή παραμένει 0,50 / δισκάκι !!!
a,καταλαβα!
ε τοτε μπορει να τις πουλησει 700(ταινιες) κανα 1000 το πολυ! maximum αλλα το θεμα ειναι ποιος θα τις παρει μαζεμενες!!
εχω δει DVDclub να δινει μεχρι και αντεγραμενες.....ετσι οπως γιναν οι ταινιες και το internet....
λιγες λιγες δεν το συμφερει το παληκαρι να τις πουλησει...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Σήμερα είναι να απορείς ποιος αγοράζει DVD με τσόντες...
Όντως υπάρχουν σχεδόν όλα "τσάμπα"...

Αλλά όταν έχεις πληρώσει κάτι για να το αγοράσεις, θεμιτό είναι να θες να πάρεις (κάποια από) τα λεφτά σου πίσω...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Γιατι να αγορασεις ταινια οταν πλεον τις κατεβαζεις ταμπα... :think:

βαλε παντως καμια λιστα με τι ταινιες εχεις δε ξερεις ποτε...
 
OP
OP
N

Nyxtopouli

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
  Παιδια...ξαναλεω
  Οι ταινιες αυτες ειναι ολες αυθεντικες αρα δεν τιθεται θεμα να συγκρινεις την ποιοτητα τους (και οχι μονο) απο τις ripαρισμενες ταινιες που κατεβαζεις απο torrent η απο οπουδηποτε αλλου στο internet.
  Ειναι 2100 και οχι 2400...και οπως ειναι λογικο η τιμη συζητιεται. 
  Τωρα..οσο για τα ειδη των ταινιων ειναι λογικο να εχει απο ολα εφοσων ειναι τοσες πολλες και εχουν μεινει απο DVD Club.Αν και ειναι πολυ δυσκολο να αρχισω να γραφω τιτλους εδω...ισως να καταφερω κατι.
  Οι ταινιες που κανουν 0,50 στο μοναστηρακι η και οπουδηποτε αλλου η ειναι αντιγραφες η ειναι ''αυθεντικες'' αλλα ελληνοποιημενες...Ελληνοποιημενες ειναι αυτες που φαινονται αυθεντικες αλλα στην ουσια μεσα στα μενου τους λειπουν πολλα πραγματα...οπως υποτιτλους,extras κ.α.
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε, κάνε μια λίστα με κατηγορίες, πες και μερικούς τίτλους και ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να γίνει.

Κάνε τουλάχιστον το κόπο...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
  Ελληνοποιημενες ειναι αυτες που φαινονται αυθεντικες αλλα στην ουσια μεσα στα μενου τους λειπουν πολλα πραγματα...οπως υποτιτλους,extras κ.α.

Και εγω σε ρωταω λοιπον ....

Ποσοι ανθρωποι ειναι αυτοι που θα δουν τα extras ?

Τι ταινια (οχι τσοντα) ειναι αυτη που δεν εχει υποτιτλους ?

Μην μας απαντησεις οτι οι τσοντες χρειαζονται υποτιτλους .......

Τεσπα καλοπουλητες


ΑΝ εχεις τις τριλογιες ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ - ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ - STAR WARS I,II,III
ας δωσουμε ραντεβου να στις αγορασω αλλα τις θελω σε αψογη κατασταση

Α μαζι και το blade trinity

10 κομματια μαζι !!!!!

στειλε μου πμ

 
OP
OP
N

Nyxtopouli

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
  Οι ανθρωποι που βλεπουν τα extras ειναι αρκετοι.
  Οταν ειπα για τους υποτιτλους εννοουσα οτι δεν εχουν αλλες γλωσσες σε υποτιτλους αλλα και παλι ειναι και ποιοτικα σε ηχο και κυριως σε εικονα κατωτερες αλλα ειναι και αλλα, ομως δεν θεωρισα οτι οτι χρειαζεται να τα αναφερω γιατι νομιζα οτι θα τα γνωριζες.
  Θα μπορουσε να ενδιαφερθει και καποιος που εχει ενα τετοιο καποιο video club...
 

private_pt

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
26
Like
5
Πόντοι
0
opoios fanatikos tsontakias, endiaferetai gia antallagi tainion as mou steilei minima pm ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom