Νέα

Πού βρίσκεται το μέρος αυτό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milftaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Λοιπον αλανια μου του Μπου, που τοσα χρονια μπαινω και βλεπω και σας θαυμαζω και σας χαιρομαι !!!!
Ηρθε η ωρα να ζητησω και εγω μια μικρη απειροελαχιστη βοηθεια απο τα λαγωνικα αυτου του ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ Site !!!
για να δουμε λοιπον αν και η τυχη φυσικα βοηθησει το ποσο πραγματικα Λαγωνικα και Νικολουληδες κρυβουν μεσα τους οι τιτανες που γραφουν εδω μεσα.....
Θελω να δειτε προσεκτικα τις παρακατω φωτο που θα παραθεσω και να μου πει καποιος αν γνωριζει που ειναι το μερος αυτο που δειχνουν οι φωτος .... σιγουρα ειναι εδω Ελλαδα, αλλα δεν ξερω που ακριβως ειναι αυτο το μερος ( ειναι σιγουρα παραθαλασσιο τουριστικο και μαλλον ξενοδοχειακη μοναδα ) αλλα θελω αν καποιος εστω τυχαια το αναγνωρισει να μου πει που ειναι, ΑΜΕΣΑ αν γινεται ...... ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ .....
Υ.Γ. τον λογο προς ολους που τυχον εχουν την περιεργια να μαθουν θα τον αποκαλυψω εφοσον βρεθει καποιος να μου δωσει κατευθυντηριες και αφου κανω οτι ειναι να κανω , υποσχομαι θα τον γραψω ( για οποιον τυχον εχει περιεργια )
Υ.Γ. το θεμα δεν ειναι Κυριακατικο ( εννοω μπορει να μοιαζει με θεμα 'Κυριακης' ) ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ζηταω στα ΣΟΒΑΡΑ την βοηθεια σας , αν μπορειτε να μου την δωσετε φυσικα!
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    360,5 KB · Εμφανίσεις: 46
  • Χωρίς τίτλο2.png
    Χωρίς τίτλο2.png
    304,6 KB · Εμφανίσεις: 46
  • Χωρίς τίτλο3.png
    Χωρίς τίτλο3.png
    284,9 KB · Εμφανίσεις: 44

Doberman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
224
Like
388
Πόντοι
21
Λοιπον αλανια μου του Μπου, που τοσα χρονια μπαινω και βλεπω και σας θαυμαζω και σας χαιρομαι !!!!
Ηρθε η ωρα να ζητησω και εγω μια μικρη απειροελαχιστη βοηθεια απο τα λαγωνικα αυτου του ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ Site !!!
για να δουμε λοιπον αν και η τυχη φυσικα βοηθησει το ποσο πραγματικα Λαγωνικα και Νικολουληδες κρυβουν μεσα τους οι τιτανες που γραφουν εδω μεσα.....
Θελω να δειτε προσεκτικα τις παρακατω φωτο που θα παραθεσω και να μου πει καποιος αν γνωριζει που ειναι το μερος αυτο που δειχνουν οι φωτος .... σιγουρα ειναι εδω Ελλαδα, αλλα δεν ξερω που ακριβως ειναι αυτο το μερος ( ειναι σιγουρα παραθαλασσιο τουριστικο και μαλλον ξενοδοχειακη μοναδα ) αλλα θελω αν καποιος εστω τυχαια το αναγνωρισει να μου πει που ειναι, ΑΜΕΣΑ αν γινεται ...... ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ .....
Υ.Γ. τον λογο προς ολους που τυχον εχουν την περιεργια να μαθουν θα τον αποκαλυψω εφοσον βρεθει καποιος να μου δωσει κατευθυντηριες και αφου κανω οτι ειναι να κανω , υποσχομαι θα τον γραψω ( για οποιον τυχον εχει περιεργια )
Υ.Γ. το θεμα δεν ειναι Κυριακατικο ( εννοω μπορει να μοιαζει με θεμα 'Κυριακης' ) ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ζηταω στα ΣΟΒΑΡΑ την βοηθεια σας , αν μπορειτε να μου την δωσετε φυσικα!
στραβωλαιμιασαμε δικε μου καντες κανα φλιπ
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
μοιαζει με Ναυπακτο και απεναντι τα highlands της Αχαιας.μοιαζει λεω τωρα ποιος ξερει ομως?
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Με πεθανατε ρε αυνανες !!!! Μια βοηθεια πηγα να ζητησω εφτα νεφρα απο το γελιο αλλαξα !!!! Χαλαλι σας και το βρηκα το μερος !!! την πουτανα δεν βρηκα ακομα !!!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Με πεθανατε ρε αυνανες !!!! Μια βοηθεια πηγα να ζητησω εφτα νεφρα απο το γελιο αλλαξα !!!! Χαλαλι σας και το βρηκα το μερος !!! την πουτανα δεν βρηκα ακομα !!!!
Aρα δεν ειναι φωτο με μερος που επισκεφτηκε η γκομενα σου ή γυναικα σου,αλλα καποιο cg? Eλα μωρε,ξενερωσαμε.
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Aρα δεν ειναι φωτο με μερος που επισκεφτηκε η γκομενα σου ή γυναικα σου,αλλα καποιο cg? Eλα μωρε,ξενερωσαμε.
Καμια σχεση αδερφε δεν εψαχνα κανενα call girl , μια παλια γαμιολα γνωστη που πηγαινει τωρα τελευταια διακοπες 'μονη' της , επειδη ειναι πολυ..... ανεξαρτητη και δυναμικη ... αυτο ειναι ..
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Kαι ηθελα να βρω το μερος που φωτογραφιζοταν 'μονη της' να παω και εγω εντελεως τυχαια 'μονος μου' να το επισκεφτω της ιδιες μερες ...απλα δεν βολευε τοσο με την δουλεια και βρηκα αλλον τροπο ...βρηκα που ηταν τελικα απο αλλη πηγη αλλα ολα πλεον irrelevant , αλλιως θα σταξει το μελι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom