Νέα

Πού να χύσω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelos kavliarhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelos kavliarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
268
Like
1.825
Πόντοι
201
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.404
Πόντοι
2.306

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.404
Πόντοι
2.306
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Τυπε η ομδα τηλεμαρκετινγκ του σαϊτ εχει αναγνωρισει το κενο που υπσρχει στην αγορα, στο θεμα που περιεγραψες και εχει δωσει στο τμημα R&D του σαη, εντολη να εξελιξει το απολυτο τεχνολογικο προϊον για το προβλημα σου.
Οι ερευνες πανε καλα, εχουμε το πρωτοτυπο και οι δοκιμαστικες…πτησεις ειναι πολλα υποσχομενες.
Λιγη υπομονη μονο, ειμαστε κοντα.
Για τωρα παντως, παιχτον μπρουμυτα να λερωσεις το κατωσεντονο, ετσι για αλλαγη
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.996
Like
7.404
Πόντοι
1.056
Έλα τύπε…

Σου βρήκα λύση… :tooth:

IMG_5500.jpeg
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.823
Πόντοι
3.246
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Στη μούρη σου! :jerking:
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.723
Like
11.424
Πόντοι
2.256
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

sperm-donation-sperm-bank.gif
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Τύπε αυτή είναι η επιτυχία της μαλακίας σου να γίνεσαι μουνι .
Μουνι δεν σκέφτεται ότι γαμας???
Ε λοιπόν γίνεσαι ο ίδιος
Μην αλλάζεις τίποτε ....
 

the scent

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
195
Κριτικές
30
Like
1.902
Πόντοι
2.411
Εγώ πάντως την βρίσκω να τα ρίχνω πρόσωπο και στόμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom