Νέα

Πόσες φορές μπορείτε να γαμήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Πόσες φορές μπορείτε να γαμησετε;;εγώ είμαι πενήντα και τώρα δεν μπορώ καθόλου. Πριν δέκα χρόνια μπορούσα άνετα τρεις φορές τη μέρα ...τώρα τίποτα .είχα φίλους μεγάλης ηλικίας που μου έλεγαν ότι μπορούν συχνά και στα εξήντα και στα εβδομήντα .ίσως είναι ο οργανισμός .το σώμα .η γυμναστική. Η διατροφή .τα προβλήματα .οι δουλειές .όλα μαζί στον κάθε έναν .εσύ πόσες μπορείς φορά και πόσες μπορούσες πριν δέκα χρόνια ;;;μην γράψετε ψεματα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
Τουλάχιστον μπορείς να τραβήξεις καμιά μαλακία ?? :grin: Σήμερα είναι η χρυσή εποχή του αυνάνα με άπειρο υλικό στο ιντερνετ για να τον παίξεις , οπότε μπορείς να απολαύσεις άλλους να γαμάνε και εσύ να φαντασιώνεσαι ότι είσαι στην θέση τους.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
μετά τα 40 δεν νομίζω ότι πρέπει κάποιος να μετρήσει τις φορές αλλά το ποιοτικό sex και δεν είναι δικαιολογία (δεν είμαι καν 45)
Δεν παίζουμε υπερατού για το πόσες φορές μπορείς να χύσεις σε μια ημέρα!
Αυτά τα κάνουν τα 20 χρονα που γαμάνε σαν τα λαγουδάκια που αν τα σηκώσεις απο τα αυτιά θα συνεχίσουν να γαμάνε τον αέρα!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
αν δεν μπορεις στα 50 τοτε εισαι αρκετα παχυς για αυτο.
το λιπος μειωνει την τεστοστερονη γιατι στο λιπος φτιαχνονται αντιαδρογονες ορμονες.
σε μικρη ηλικια δεν φαινεται ευκολα η διαφορα, ομως σε μεγαλυτερες υπαρχει θεμα γιατι ηδη μειωνεται η τεστοστερονη απο τα 30 35 κτλ.
σε καθε περιπτωση πρειπει να κανεις εξετασεις, η αντιμετωπιση σχεδον παντα ειναι ευκολη
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Εξαρτάται ποια θα έχω δίπλα μου ...

αυτή είναι η ειδοποιός διαφορά και καθοριστικός παράγων, όχι η ηλικία που είμαστε ...

το κίνητρο που λέμε ...
απο μια ηλικια και μετα, για να γαμησεις χρειαζεται περισσοτερος χρονος για να διεγερθει ο αντρας και ναι εξαρταται και απο ποια εχει διπλα του.
ομως εαν σκεφτεις καλα θα δεις οτι στις μικρες ηλικιες αρκει μονο η σκεψη για να εχει ενας αντρας στυση
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
προφανώς και θα έχεις διαφορετικούς χρόνους αντίδρασης, όσο μεγαλώνεις ...
αλλά σημασία έχει να τα καταφέρνεις και να είσαι εσύ ικανοποιημένος με τον εαυτό σου σε όποια ηλικία και να είσαι ...
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Στα 49 μου πλεον μπορω και θελω οπωσδηποτε μια φορα την ημερα αλλα και τρεις φορες την ημερα που μου εκατσε μια φαση μια χαρα τα πηγα. Το μονο που εχω δει αλλαγη ειναι ο χρονος αναμεσα στις εκσπερματωσεις. Παλια πανω στο εικοσαλετο ξαναπυροβολαγα,τωρα θελω απο 45-60 λεπτα να ξανατελειωσω.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.071
Κριτικές
128
Like
22.344
Πόντοι
28.900
Πάντως 2 φορές την ώρα στα ραντεβού που κάνουμε με τα κορίτσια, μια χαρά γαμαμε!!!
 

Darth Skywalker

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
22
Like
21
Πόντοι
0
Με τη πρωίν γκόμενα μου σε μια ημέρα είχε τύχει να το κάνουμε 12 φωρες απλώς μετά τις 5 6 δεν το ευχαριστιεσαι τόσο είναι λες και γίνεσαι σεξομηχανη μετά
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Συμφωνώ με τον φίλο alpula. Σημασία έχει η ποιότητα και όχι η ποσότητα. Ηλικία πενήντα φεύγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Με τη πρωίν γκόμενα μου σε μια ημέρα είχε τύχει να το κάνουμε 12 φωρες απλώς μετά τις 5 6 δεν το ευχαριστιεσαι τόσο είναι λες και γίνεσαι σεξομηχανη μετά
και κοπάνες απο το σχολείο να υποθέσω?
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546
Τα έχουμε ξαναπεί. Το μέσο μέλος γαμεί τουλάχιστον 2 με 3 φορές την ημέρα. :zfuck:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.054
Πόντοι
7.216
Από μικρό παιδί που τον έπαιζα μεχρι και σήμερα (40+) δεν τα έχω φέρει πάνω από 3 φορές την μέρα ενώ πάντα μετά την 2η το θεωρούσα υπερβολή και ψιλοανούσιο.
Σαν την πρώτη τουφεκία, ειδικά μετά από λίγο καιρό εγκράτειας δεν έχει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.781
Πόντοι
4.655
Στο απόγειο (17-22 ετών) νομίζω ότι έχυνα 7 φορές σε λίγες ώρες, μιλάμε για ζενίθ κάβλας

Τώρα, 3 φορές την ημέρα μαξ και φυσικά όχι κάθε μέρα. Προσωπικά, πριν τα 40 ήθελα 2 χυσίματα για να είμαι ΟΚ, όταν γαμούσα. Τώρα η ποιότητα υπερτερει της ποσότητας.

Π
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Οταν χυνεις μια φορα μετα πρεπει να παρελθει μια περιοδος υστερησεως για να ξαναγαμησεις. Αυτος ο χρονος λοιπον, σε μικρες ηλικιες ειναι ελαχιστος (λιγα λεπτα) και σε μεγαλες ηλικιες ειναι τεραστιος (ωρες).
Εκπαιδευεις λοιπον και το πουλι σου (και το κεφαλι σου), ωστε να μειωθει αυτος ο χρονος. Ενα ντουζακι και ενα κατουρημα για επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αναμεσα στις συνεδριες, ισως βοηθησει. Κατα τα αλλα αν η ζωη σου ειναι ανθυγιεινη μεχρι αηδιας μην περιμενεις ως δια μαγειας να μπορεσεις να γαμησεις συνεχομενες φορες.
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
Παίζει μεγάλο ρόλο, όπως είπαν και παραπάνω , πιά θα είναι δίπλα σου.
Στα δίωρα ραντεβού σίγουρα 3- 4 φορές (ωριαία δεν κάνω) και άμα θέλει όταν γυρίσω και η γυναίκα παίρνει και αυτή το μερίδιο της.
Καθημερινά τουλάχιστον μία φορά, άντε να περάσει και κανένα διήμερο χωρίς.
Τριήμερα που το σκάω με γκόμενα που γουστάρω the sky is the limit.
Είμαι 55 και κάτι ψιλά αλλά χωρίς προβλήματα υγείας , είτε σωματικά , είτε ψυχολογικά.
Αθλούμαι συντηρητικά και κρατάω ένα λογικό ,για την ηλικία μου, βάρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom