Νέα

Πόσα πέρνει μια πουτανα για ενα γαμήσι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καταρχας να πω πως δεν με ενδιαφέρει αν το θρεντ πάρει πουλο η οχι,,απλα εχω εδο και καιρο την απορία!!Και θα θελα να μου την λυσουν οι παλιοι του αθληματος!! Αν και εχω πάει πολλες φορες εχω ξεχασει να ρωτήσω ειτε οτι θα φανώ περιεργος ,ειτε οτι εχω ξεχασει κλπ!!  Μια φορά επι φυλής περιμένα στο σαλονι ,,βγενει η κοπέλα ,,μπαινει μέσα στο δωματιάκι που καθόταν η τσατσα και η τσατσα της δινει 2 ευρο,,η 3 δεν θυμάμαι!! Μάλλον αντιστηχούσε για εναν πελάτη!! Δηλαδη 20 πελάτες 40-60 ευρο η βαρδια ?? Όλα τα υπολοιπα ξερω πέζουν πολλα νταβάδες και τετοια!! Απλος για την κοπελα ήθελα να ξερω!! Ευχαριστω!! :rockon:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος για τα στουντιο παε:50ε ο πελατης. 5ε τσατσα,20ε κοπελα και 25ε το μαγαζι. αν και μπορει να ειναι και 25 κοπελα και 20 μαγαζι δεν ειμαι σιγουρος!
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος για τα στουντιο παε:50ε ο πελατης. 5ε τσατσα,20ε κοπελα και 25ε το μαγαζι. αν και μπορει να ειναι και 25 κοπελα και 20 μαγαζι δεν ειμαι σιγουρος!
κανα 100μπαλο δλδ?πλακα κανουμε? πολλα....σαν το τζαμπα δεν εχει
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καταρχας να πω πως δεν με ενδιαφέρει αν το θρεντ πάρει πουλο η οχι,,απλα εχω εδο και καιρο την απορία!!Και θα θελα να μου την λυσουν οι παλιοι του αθληματος!! Αν και εχω πάει πολλες φορες εχω ξεχασει να ρωτήσω ειτε οτι θα φανώ περιεργος ,ειτε οτι εχω ξεχασει κλπ!!  Μια φορά επι φυλής περιμένα στο σαλονι ,,βγενει η κοπέλα ,,μπαινει μέσα στο δωματιάκι που καθόταν η τσατσα και η τσατσα της δινει 2 ευρο,,η 3 δεν θυμάμαι!! Μάλλον αντιστηχούσε για εναν πελάτη!! Δηλαδη 20 πελάτες 40-60 ευρο η βαρδια ?? Όλα τα υπολοιπα ξερω πέζουν πολλα νταβάδες και τετοια!! Απλος για την κοπελα ήθελα να ξερω!! Ευχαριστω!! :rockon:
 Πιασαι μια ποτανα γκομενα και ρωτα την!!!!!!!
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος για τα στουντιο παε:50ε ο πελατης. 5ε τσατσα,20ε κοπελα και 25ε το μαγαζι. αν και μπορει να ειναι και 25 κοπελα και 20 μαγαζι δεν ειμαι σιγουρος!
δλδ η κολογρια η τσατσα πέρνει παντα τα ψιχουλα?? :2funny: :2funny:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα ειναι τοτε..ενα 50αρακι μια χαρα ειναι..στους δικους μας τους καιρους πηδουσαμε με 5 χιλιαρικα θυμαμαι γμστ
Πάντος δεν εξαρταται απο τον νταβα της ποσα θα πέρνει??
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλα ειναι τοτε..ενα 50αρακι μια χαρα ειναι..στους δικους μας τους καιρους πηδουσαμε με 5 χιλιαρικα θυμαμαι γμστ
Το 1980 πηδουσα στα μπουρδελα της Φυλης με 250-300 Δραχμες!!!!!!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πάντος δεν εξαρταται απο τον νταβα της ποσα θα πέρνει??
δεν εχουν νταβαδες οι πουτανες με την κλασικη εννοια του ορου πια...αλλο οι αγαπητικοι που τους τα μασανε.....


μισα μισα ειναι τα λεφτα με το μαγαζι και την τσατσα παιζει να την πληρωνουν οι ιδιες μεροκαματο....σαν υπηρεσια τους...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Το 1980 πηδουσα στα μπουρδελα της Φυλης με 250-300 Δραχμες!!!!!!!!!!!!

καλα 30 χρονια δεν εχεις κολλησει κανενα νοσημα?

αυτο που κανεις ειναι πολυ επικινδυνο και ανθυγειινο σπορ φιλτατε.

δεν φοβασαι?

ικανοποιεισαι συναισθηματικα η κλεινεσαι περισσοτερο ετσι?
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
δεν εχουν νταβαδες οι πουτανες με την κλασικη εννοια του ορου πια...αλλο οι αγαπητικοι που τους τα μασανε.....


μισα μισα ειναι τα λεφτα με το μαγαζι και την τσατσα παιζει να την πληρωνουν οι ιδιες μεροκαματο....σαν υπηρεσια τους...


και οταν αλλαζει η κοπελα περνει και την υπηρεσια μαζι?

μαλλον παιζουν στανταρ υπηρεσιες και αλλαζουν οι κοπελες,αρα πως γινετε αυτο  που λες?
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα 30 χρονια δεν εχεις κολλησει κανενα νοσημα?

αυτο που κανεις ειναι πολυ επικινδυνο και ανθυγειινο σπορ φιλτατε.

δεν φοβασαι?

ικανοποιεισαι συναισθηματικα η κλεινεσαι περισσοτερο ετσι?
Άμα υπάρχουν η απαραιτητες προφυλάξεις γιατη να πάθεις κατι
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλα 30 χρονια δεν εχεις κολλησει κανενα νοσημα?

αυτο που κανεις ειναι πολυ επικινδυνο και ανθυγειινο σπορ φιλτατε.

δεν φοβασαι?

ικανοποιεισαι συναισθηματικα η κλεινεσαι περισσοτερο ετσι?
Εκτος απο κατι μουνοψειρες πιτσιρικας που ειχα κολλησει και οχι απο πουτανα αλλα απο μια γκομενα που ειχα το καιρο εκεινο....τιποτα αλλο μεχρι σημερα!!!!!!!!!! Και που υπαρχουν γκομενες στη ζωη μου...στον αγοραιο ερωτα θα ανηκω παντα τον ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εκτος απο κατι μουνοψειρες πιτσιρικας που ειχα κολλησει και οχι απο πουτανα αλλα απο μια γκομενα που ειχα το καιρο εκεινο....τιποτα αλλο μεχρι σημερα!!!!!!!!!! Και που υπαρχουν γκομενες στη ζωη μου...στον αγοραιο ερωτα θα ανηκω παντα τον ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Έτσι μαγκα μου :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και οταν αλλαζει η κοπελα περνει και την υπηρεσια μαζι?

μαλλον παιζουν στανταρ υπηρεσιες και αλλαζουν οι κοπελες,αρα πως γινετε αυτο  που λες?
κοιτα στην θεσσαλονικη που ηξερα πολλες κοπελες κουβαλουσαν μαζι και τις υπηρεσιες τους απο μαγαζι σε μαγαζι...και ειχαν πολλες φορες στανταρ υπηρεσια....δεν λεω οτι ισχυει απολυτα....αθηνα με τις τοσες αλλαγες και τα πολυαριθμα στουντιο  μαλλον δεν παιζει...αλλα δεν ειμαι σιγουρος....

σε καποια στουντιο της θεσσαλονικης πληρωνε η κοπελα ημερησιο ''ενοικιο'' στο στουντιο και οτι εβγαζε ηταν δικα της με χρεωση και της υπηρεσιας σε αυτην ....ειναι θεμα συμφωνιας ας το πουμε ετσι αλλα προφανως θα ισχυε σε εποχες με λιγα μαγαζια και λιγα κοριτσια που ηταν καπως στανταρ.....και δεν πολυμετακινουνταν απο μαγαζι σε μαγαζι

 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κοιτα στην θεσσαλονικη που ηξερα πολλες κοπελες κουβαλουσαν μαζι και τις υπηρεσιες τους απο μαγαζι σε μαγαζι...και ειχαν πολλες φορες στανταρ υπηρεσια....δεν λεω οτι ισχυει απολυτα....αθηνα με τις τοσες αλλαγες και τα πολυαριθμα στουντιο  μαλλον δεν παιζει...αλλα δεν ειμαι σιγουρος....

σε καποια στουντιο της θεσσαλονικης πληρωνε η κοπελα ημερησιο ''ενοικιο'' στο στουντιο και οτι εβγαζε ηταν δικα της με χρεωση και της υπηρεσιας σε αυτην ....ειναι θεμα συμφωνιας ας το πουμε ετσι αλλα προφανως θα ισχυε σε εποχες με λιγα μαγαζια και λιγα κοριτσια που ηταν καπως στανταρ.....και δεν πολυμετακινουνταν απο μαγαζι σε μαγαζι
'Aρα η αποδοχες αλλαζουν οταν πανε σε αλλο σπιτακη!! Το λεω αφτο γιατη το ενοικιο μπορει να ναι πιο ακριβο η πιο φτηνο !!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Βρισκεις πραγματα στον αγοραιο ερωτα που δεν σου τα κανει η γκομενα σου, ειτε η συζυγος σου...Την Πεμπτη που ειχα παει στην Μιλβα.. μου πηρε αεροπλανικη πιπα ανασκελα αυτη στο κρεβατι...ενα ποιημα ηταν η ολη φαση...αντε να το πεις στην γκομενα σου να σου το κανει αυτο???Μεχρι και ανωμαλο θα σε αποκαλεσει!!!!!!!!!!:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Βρισκεις πραγματα στον αγοραιο ερωτα που δεν σου τα κανει η γκομενα σου, ειτε η συζυγος σου...Την Πεμπτη που ειχα παει στην Μιλβα.. μου πηρε αεροπλανικη πιπα ανασκελα αυτη στο κρεβατι...ενα ποιημα ηταν η ολη φαση...αντε να το πεις στην γκομενα σου να σου το κανει αυτο???Μεχρι και ανωμαλο θα σε αποκαλεσει!!!!!!!!!!:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Χαχαχα ειδικα αν της ζυτησεις τιποτα στάσεις 69 και τετοια :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom