Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
μπορεις να ζησεις μεσα στην ανασφαλεια και την αμυνα, αν σε κανει να νιωθεις καλυτερα, αυτο να κανεις! Ομως οι παραινεσεις στο τι θα κανει ο καθε ενας τριτος, απλα περισσευουν!
Φυσικα και με συμβουλεψες και σου λεω οτι δεν εχει νοημα, ΔΕΝ μεταφερω οτι μου ειπαν, μεταφερω οτι εγω εμαθα για τις σχεσεις μου.
Τυπε μου εχεις κανει πολυ μικρο αριθμο σχεσεων για να εισαι καλος γνωστης των γυναικων
Δε σε συμβουλεψα και δε με νοιαζει ξαναλεω
Αν δε σου αρεσει να δεχεσαι γνωμες τοτε κρατα κι εσυ τα προσωπικα σου για τον εαυτο σου και σταματα να εισαι ευθικτος.Δε σου προσφερει τιποτα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
To γιατί θα ενδιέφερε κάποιον το πόσα χιλιόμετρα πέοντα έφαγε έχει να κάνει με προφανή πράγματα που η θολοπροοδευτικούρα έχει συγκαλύψει.
Πολύ απλά τύποι, το παρελθόν δείχνει το μέλλον. Όσο πιο πολλή πούτσα στο παρελθόν, τόσο πιο εύκολα θα τη φάει στο μέλλον όσο είναι "μαζί σου" :2funny:

Τι τον νοιάζει τον άνδρα? Προφανώς τον νοιάζει για να ξέρει πόσο σίγουρο είναι τα παιδιά του να έχουν αυτόν πατέρα και να μη μεγαλώνει τα παιδιά του γαλατά και του ταχυδρόμου δουλεύοντας σα σκλάβος. Επίσης στις μέρες μας τον νοιάζει για να ξέρει πόσο εύκολα θα μείνει με το πουλί στο χέρι και τα μισά λεφτά μετά το διαζύγιο.

Απλούστατα πράγματα. Και βεβαίως τον νοιάζει και πριν τον γάμο, ώστε αν έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα να μη βρεθεί ξαφνικά σε γάμο λόγω κρεμπιέδων και βαράει το κεφάλι του για τα παραπάνω. Άρα διπλά προφυλακτικά ή και γεια σας.

Τώρα όσοι εξισώνουν άνδρες γυναίκες δεν ξέρουν τι τους γίνεται από την πολλή πλύση εγκεφάλου των ημερών.

Και ένα άλλο στοιχείο που δείχνει ότι το θέμα δεν έχει σημασία είναι το ότι οι γυναίκες χάνουν τη δυνατότητα να δεθούν με έναν άνδρα (pair bonding) μετά από κανά 2-3 πούτσες. Προφανώς όσο περισσότερες τόσο στα παπάρια γράφουν τον άνδρα και τον αφήνουν/κερατώνουν στο άψε σβήσε, αλλά δεν πάει γραμμικά, πάει λογαριθμικά δλδ αν έχει φάει πάνω από 5-6 δεν έχει και μεγάλη σημασία αν έχει φάει 60 ή 600 :tooth:

Οπότε τι το ψάχνετε, ή μείνετε μπάκουροι αλλά όχι τάρανδοι ή αποδεχτείτε το κέρατο και τα μπασταρδάκια και μη ρωτάτε πολλά :confused:
Φίλε να το προσέξεις...όλο αυτό... :confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
εχω κανει 4-5 σχεσεις
στην πρωτη ειμουν ο 2ος και μαλιστα παραλληλα με τον πρωτο και εις γνωση μου, τον παντρευτηκε και την πηδουσα καθε φορα που πηγαινα στο χωριο της ενω με καλεσε και στα βαφτισια του παιδιου της!
στην δευτερη ειχα θεση καπου μεσα στην δευτερη πενταδα και μαζι μου πηρε καμποσους και καμποσες ακομα
στην τριτη ειμουν μετα την πρωτη εικοσαδα και την πηδαω ακομα αλλα πολυ σπανια.
στην τεταρτη ειμουν τριτοτεταρτος και περασα πολυ καλα
στην πεμπτη ειμουν ο δευτερος και ακομα και τωρα την κανω οτι θελω, οποτε θελω γιατι ειναι πιτσιρικι και κανει τα παντα, εχει παει με ακομα δυο μετα απο μενα και το ξερω γιατι εχω προσβαση σε ολη την επικοινωνια της ;)
οι υπολοιπες (που δεν ξερω ποσες ειναι) ηταν γνωριμιες για να τον φανε και δεν εχω ιδεα τι σειρα ειχα!

Σε καμια και ποτε δεν με ενοιξε τι σειρα ειχα και αλλα τετοια χαζα!
Να περνατε καλα!
Στα βαφτίσια σε κάλεσε....λες ...λες ....
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Γενικά και μετά από όλα όσα έχουμε ακούσει τι πιστεύετε πραγματικά απ’ όσα μας λένε;
Ας κάνουμε ένα γκάλοπ λοιπόν απαντώντας στις παρακάτω ερωτήσεις:

- Με πόσους έχει πάει η δικιά σας;
- Σε πόσους έχει κάνει απλά μια πίπα;
- Με πόσους έχει φασωθεί;
- Σε τι ηλικία ξεκίνησε το άθλημα;

Όποιος θέλει προσθέτει επιπλέον ερωτήματα. Επίσης μπορούμε όλοι μας να αναφέρουμε για πάνω από μία σχέση μας.
Η δικια μου έχει πάει με 3 από τα 18 μέχρι τα 20 της οπότε και τα έφτιαξε μαζί μου (άρα είμαι ο τέταρτος). Οπότε η πρώτη φορά στα 18. Έχει φασωθει με έναν σίγουρα ( ίσως να πήρε και πιπα). Αυτά ξέρω τουλάχιστον.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Η δικια μου έχει πάει με 3 από τα 18 μέχρι τα 20 της οπότε και τα έφτιαξε μαζί μου (άρα είμαι ο τέταρτος). Οπότε η πρώτη φορά στα 18. Έχει φασωθει με έναν σίγουρα ( ίσως να πήρε και πιπα). Αυτά ξέρω τουλάχιστον.
Και τώρα πόσο χρονών είναι?
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Δίδυμο κορασίδων από επαρχία που γνώρισα (αδελφές) μου είχαν αναφέρει ότι ο ιδανικός αριθμός είναι να έχουν πάει-πάρει 30 μέχρι να γίνουν 30.
Η μεγάλη μάλλον έπιασε στόχο γιατί είναι σε σοβαρή σχέση πλέον.
Η μικρή για την οποία αποτέλεσα μέρος του στόχους της λογικά είναι στη τελευταία πεντάδα..
Κουράγιο λίγο έμεινε..
Η πρόταση πάντως που έκανα να γράψω και στα δύο σκορ..αν και εξετάστηκε σοβαρά τελικά δεν έγινε πράξη..
Κώλο πληροφοριακά έδιναν μετά το πρώτο γλωσσοφιλο...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Η δικια μου έχει πάει με 3 από τα 18 μέχρι τα 20 της οπότε και τα έφτιαξε μαζί μου (άρα είμαι ο τέταρτος). Οπότε η πρώτη φορά στα 18. Έχει φασωθει με έναν σίγουρα ( ίσως να πήρε και πιπα). Αυτά ξέρω τουλάχιστον.
Ποσο καιρο τα εχετε και ποσες φορες σε ενα μηνα θα σου πει οτι βγηκε με φιλη της;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δίδυμο κορασίδων από επαρχία που γνώρισα (αδελφές) μου είχαν αναφέρει ότι ο ιδανικός αριθμός είναι να έχουν πάει-πάρει 30 μέχρι να γίνουν 30.
Η μεγάλη μάλλον έπιασε στόχο γιατί είναι σε σοβαρή σχέση πλέον.
Η μικρή για την οποία αποτέλεσα μέρος του στόχους της λογικά είναι στη τελευταία πεντάδα..
Κουράγιο λίγο έμεινε..
Η πρόταση πάντως που έκανα να γράψω και στα δύο σκορ..αν και εξετάστηκε σοβαρά τελικά δεν έγινε πράξη..
Κώλο πληροφοριακά έδιναν μετά το πρώτο γλωσσοφιλο...
Μετα ενω μπουν στη σοβαρη σχεση ο στοχος θα διπλασιαστει να σαι σιγουρος τυπε μου
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Ποσο καιρο τα εχετε και ποσες φορες σε ενα μηνα θα σου πει οτι βγηκε με φιλη της;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μετα ενω μπουν στη σοβαρη σχεση ο στοχος θα διπλασιαστει να σαι σιγουρος τυπε μου
Υπήρχε και ένα σχετικό άγχος από μέρους της το οποίο εγώ τουλάχιστον εκμεταλλεύτηκα για να βγάλω πολλά βίτσια.
Μην γυρνούσε ξαφνικά πίσω στο χωριό και πως θα πηδιομαστε δίχως αύριο..
Κάπως έτσι μου οργάνωσε τη παρτούζα με τη κολλητή της .
Μια νύξη απλώς έφθανε..
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Η δικιά μου είναι οδηγός σε ταξί εδώ και μια 5ετία , με 50000 χλμ το χρόνο 250000 χλμ περίπου ! Κερδάω ?

taxi driver woman GIF by euronews
Τις εσκισε ολες :upsidedown:
 

dragajia

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Like
37
Πόντοι
0
ωραιο το ερωτημα,αλλα ψωλομετρο δεν εχει βγει ακομα,οποτε οτι μας λενε,το δεχομαστε,η γυναικα με τα πουλια ειναι σαν τον κυνηγο,αυτος βαραει 1 και λεει οτι βαρεσε 20 ,η γυναικα βαραει 20 και λεει 1,καποτε πηραμε σε ολοημερη παρτουζα μια γκομενα πολλοι,ημουν 20ος καπου εκει,σε κανα 5 μηνο ειχε αραβωνιαστει το κορασιον και ηταν με τον αραβωνιαρη στο γηπεδο της τοπικης ομαδας,οι μισοι απο τους θεατες την ειχαμε γαμησει..αυτος καμαρωνε για το κοριτσι του....οποτε κατα προσεγγιση χ20?καλα πρεπει να ειναι..
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
ωραιο το ερωτημα,αλλα ψωλομετρο δεν εχει βγει ακομα,οποτε οτι μας λενε,το δεχομαστε,η γυναικα με τα πουλια ειναι σαν τον κυνηγο,αυτος βαραει 1 και λεει οτι βαρεσε 20 ,η γυναικα βαραει 20 και λεει 1,καποτε πηραμε σε ολοημερη παρτουζα μια γκομενα πολλοι,ημουν 20ος καπου εκει,σε κανα 5 μηνο ειχε αραβωνιαστει το κορασιον και ηταν με τον αραβωνιαρη στο γηπεδο της τοπικης ομαδας,οι μισοι απο τους θεατες την ειχαμε γαμησει..αυτος καμαρωνε για το κοριτσι του....οποτε κατα προσεγγιση χ20?καλα πρεπει να ειναι..


Λογικα και αυτη θα καμαρωνε μαν, εσας δεν σας εβλεπε σοβαρα...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Γενικά και μετά από όλα όσα έχουμε ακούσει τι πιστεύετε πραγματικά απ’ όσα μας λένε;
Ας κάνουμε ένα γκάλοπ λοιπόν απαντώντας στις παρακάτω ερωτήσεις:

- Με πόσους έχει πάει η δικιά σας;
- Σε πόσους έχει κάνει απλά μια πίπα;
- Με πόσους έχει φασωθεί;
- Σε τι ηλικία ξεκίνησε το άθλημα;

Όποιος θέλει προσθέτει επιπλέον ερωτήματα. Επίσης μπορούμε όλοι μας να αναφέρουμε για πάνω από μία σχέση μας.
Τι σε νοιάζει πόσους είχε πάρει;Εσύ θα πεις την αλήθεια δηλαδή;Θα βάλεις στο λογ/σμο τις πουτάνες;Αυτά δεν πρέπει να σε ενδιαφέρουν.Το πιο ενδιαφέρον ερώτημα,για το οποίο δε θα πάρεις απάντηση εννοείται,είναι αν όταν είχε σχέση με κάποιον πηδιόταν και με κάποιον άλλο.Το πόσοι την πήδηξαν είναι άσκοπο ερώτημα.Εκτός αν θέλεις παρθένα οπότε έπρεπε να τη βρεις στα 12 σου,συμμαθήτρια από το σχολείο και να την είχες ακόμα.Έναν ξέρω προσωπικά που έχει παντρευτεί την γκόμενα που είχε από το...Δημοτικό...Για εμένα είναι ήρωας αυτός βέβαια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom