Νέα

Πως πρεπει να ειναι οι κριτικες;(ας φτιαξουμε ενα οδηγο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sfirihti klania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Τις τελευταιες μερες εχω διαβασει μπολικες κριτικες,αλλες ειναι αληθινες
και αλλες θεωρω οτι ειναι μουφα,ισως βεβαια να αποτελουν στανταρ
δοκιμασμενα για καποιους οποτε και γι'αυτο η σχετικη παρεκτροπη.
Ισως βεβαια και επειδη καποιοι θελουν να γαμανε με το νου.
Νομιζω οτι αφου το βλεπω εγω αυτο θα το βλεπετε και εσεις......
Θα ηθελα να ρωτησω τι πρεπει να περιλαμβανει μια καλη κριτικη για να στηριξει
την αντικειμενικοτητα(σκεφτομαι να ασχοληθω).
Εγω πιστευω οτι η καλη κριτικη για να ειναι αξιολογη θα πρεπει να:
(οτι γραψω ειναι προσωπικη γνωμη κι ας ειμαι νιατο σε ποστ)
1)Πιστευω οτι αν μας αρεσει μια κοπελα η κριτικη γερνει ελαφρως προς το υποκειμενικο
διοτι την επιλεξαμε,δεν μας την εφεραν στημενη και κρεβατωμενη.Αυτο ειναι ενα μικρο
σχολιο,δεν γινεται να πας βεβαια με μια που ειναι σαν αλιεν-μπουλντοζα αν δεν την θες
αλλα να που ετσι απο αντικειμενικος γινεσαι καπως υποκειμενικος.
2)Η κριτικη δεν γινεται να εχει μεσα συναισθηματα βαριας μορφης και επιφωνηματα.
3)Η κριτικη πρεπει να περιλαμβανει λεπτομερειες ετσι ωστε ο αλλος που την διαβαζει
να πιασει το νοημα στα δισεπιλυτα θεματα που θελουν 20αρικακι στα μπουρδελα
και ου το καθεξης σε αλλες μορφες του αγοραιου ερωτα,χωρις να το δωσει.
Να το δωσει αν παει να μπει.
Οταν λεω λεπτομερειες εννοω να υπαρχουν σημαδια και κλικαρισιες που να δειχνουν
την πιπα ας πουμε πως εγινε,με τι παλμο,αν την χαιδευε για να την αποφυγει,αν εγινε
υγρα η στεγνο καθαρισμα κτλ.Αυτο σε καθε τομεα επαφης,να υπαρχει ενα τικ
ξεκλειδωματος της αποριας.
4)Στις στασεις απαραιτητα να υπαρχει παλι μια αναλυση(δεν εννοω βιβλιο)
ετσι ωστε να καταλαβουμε αν η κοπελα αποφευγει
να κανει κατι(δεν εννοω να την πασαλειβουμε με ντουκοχρωμα και να καθεται)οπως
καποιες στασεις η να γερνει τοσο που για να μπεις μεσα θα πρεπει να τον εχεις 70 ποντους
σαν τεθλασμενη γραμμη δυο κατευθυσεων.
5)Επισης σημαντικο πιστευω ειναι η αντιδραση στις επιθυμιες,αν ειναι να το πολυσυζηταμε
η να ακουμε γκρ γκρ και μουτρωματα τοτε να το χεσουμε.
Η το συνηθες φαινομενο να κινουνται σαν χελωνες καποιες.
Αυτα πρεπει να αναφερονται.Νομιζω σε ολους εχουν τυχει.
Αυτα ειχα να πω,τωρα αν θελετε πειτε που συμφωνειτε η διαφωνειτε
η γραψτε τιποτα που ξεχασα και παιζει ρολο.


Εννοεται οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση εδω να γραψω ποια θεωρω μουφα κτλ
(σορρυ για τις τροποποιησεις,μολις εσκασα μια στο πληκτρολογιο και τα ειδε ολα :2funny:)
γιατι θα καταληξουμε σε πολεμο και δεν το ανοιξα για αυτον τον λογο. :grin:
 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Η συμμετοχη ειναι γεγονος  :2funny: μην σπρωχνεστε!
 

Συνημμένα

  • titanic_3.jpg
    titanic_3.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 14

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Τις τελευταιες μερες εχω διαβασει μπολικες κριτικες,αλλες ειναι αληθινες
και αλλες θεωρω οτι ειναι μουφα,ισως βεβαια να αποτελουν στανταρ
δοκιμασμενα για καποιους οποτε και γι'αυτο η σχετικη παρεκτροπη.
Ισως βεβαια και επειδη καποιοι θελουν να γαμανε με το νου.
Νομιζω οτι αφου το βλεπω εγω αυτο θα το βλεπετε και εσεις......
Θα ηθελα να ρωτησω τι πρεπει να περιλαμβανει μια καλη κριτικη για να στηριξει
την αντικειμενικοτητα(σκεφτομαι να ασχοληθω).
Εγω πιστευω οτι η καλη κριτικη για να ειναι αξιολογη θα πρεπει να:
(οτι γραψω ειναι προσωπικη γνωμη κι ας ειμαι νιατο σε ποστ)
1)Πιστευω οτι αν μας αρεσει μια κοπελα η κριτικη γερνει ελαφρως προς το υποκειμενικο
διοτι την επιλεξαμε,δεν μας την εφεραν στημενη και κρεβατωμενη.Αυτο ειναι ενα μικρο
σχολιο,δεν γινεται να πας βεβαια με μια που ειναι σαν αλιεν-μπουλντοζα αν δεν την θες
αλλα να που ετσι απο αντικειμενικος γινεσαι καπως υποκειμενικος.
2)Η κριτικη δεν γινεται να εχει μεσα συναισθηματα βαριας μορφης και επιφωνηματα.
3)Η κριτικη πρεπει να περιλαμβανει λεπτομερειες ετσι ωστε ο αλλος που την διαβαζει
να πιασει το νοημα στα δισεπιλυτα θεματα που θελουν 20αρικακι στα μπουρδελα
και ου το καθεξης σε αλλες μορφες του αγοραιου ερωτα,χωρις να το δωσει.
Να το δωσει αν παει να μπει.
Οταν λεω λεπτομερειες εννοω να υπαρχουν σημαδια και κλικαρισιες που να δειχνουν
την πιπα ας πουμε πως εγινε,με τι παλμο,αν την χαιδευε για να την αποφυγει,αν εγινε
υγρα η στεγνο καθαρισμα κτλ.Αυτο σε καθε τομεα επαφης,να υπαρχει ενα τικ
ξεκλειδωματος της αποριας.
4)Στις στασεις απαραιτητα να υπαρχει παλι μια αναλυση(δεν εννοω βιβλιο)
ετσι ωστε να καταλαβουμε αν η κοπελα αποφευγει
να κανει κατι(δεν εννοω να την πασαλειβουμε με ντουκοχρωμα και να καθεται)οπως
καποιες στασεις η να γερνει τοσο που για να μπεις μεσα θα πρεπει να τον εχεις 70 ποντους
σαν τεθλασμενη γραμμη δυο κατευθυσεων.
5)Επισης σημαντικο πιστευω ειναι η αντιδραση στις επιθυμιες,αν ειναι να το πολυσυζηταμε
η να ακουμε γκρ γκρ και μουτρωματα τοτε να το χεσουμε.
Η το συνηθες φαινομενο να κινουνται σαν χελωνες καποιες.
Αυτα πρεπει να αναφερονται.Νομιζω σε ολους εχουν τυχει.
Αυτα ειχα να πω,τωρα αν θελετε πειτε που συμφωνειτε η διαφωνειτε
η γραψτε τιποτα που ξεχασα και παιζει ρολο.


Εννοεται οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση εδω να γραψω ποια θεωρω μουφα κτλ
(σορρυ για τις τροποποιησεις,μολις εσκασα μια στο πληκτρολογιο και τα ειδε ολα :2funny:)
γιατι θα καταληξουμε σε πολεμο και δεν το ανοιξα για αυτον τον λογο. :grin:
όντως κοιτάζω κάποιες κριτικές που είχα γράψει πριν καιρό και  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ,πρέπει βασικά να φύγει η καύλα
για εμένα βέβαι η κριτική που θα γραφεί μπορεί απλά να είναι εκτός χρόνου και τόπου, παν μέτρο άριστον, βασικά πρέπει να αναφέρουμε και τη δικιά μας κατάσταση πριν και κατά τη διαρκεια της συνάντησης και όχι μόνο της κοπέλας για να είναι πιο αντικειμενική.
 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
όντως κοιτάζω κάποιες κριτικές που είχα γράψει πριν καιρό και  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ,πρέπει βασικά να φύγει η καύλα
για εμένα βέβαι η κριτική που θα γραφεί μπορεί απλά να είναι εκτός χρόνου και τόπου, παν μέτρο άριστον, βασικά πρέπει να αναφέρουμε και τη δικιά μας κατάσταση πριν και κατά τη διαρκεια της συνάντησης και όχι μόνο της κοπέλας για να είναι πιο αντικειμενική.


Εχεις δικιο,την παραμετρο να ειμαστε τιγκα στο υγρο δεν την ειχα σκεφτει.
Νομιζω οτι αν συμβαινει αυτο μαλλον την εξυψωνουμε αλλα παραλληλα μπορουμε ευκολα
να το καταπολεμησουμε(αυτο νικιεται αν διωξουμε τα συναισθηματα)
και η πιεση να εκτονωθει καποιος ειναι σιγουρα συναισθημα δυνατο.
Τωρα για την κατασταση της κοπελας αυτο δεν παλευεται,ειναι που θα σου κατσει η δουλεια.
Συνηθωα αν ειναι ψυχω καταληγουμε στην ανω φωτο! :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Βασικά εγώ θα ήθελα:
1. Αντικειμενική περιγραφή της κοπέλας
2. Συμπεριφορά της κοπέλας στο δωμάτιο αλλά και στο σαλόνι, και όταν μπαίνουμε στο στούντιο και όταν φεύγουμε
3. οποσδήποτε περιγραφή και καθαριότητα δωματίου
4. Τσα2, υπηρεσία
5. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο
6. Τιμή
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Στο φόρουμ υπάρχουν και κριτικές που ειναι ακρως λεπτομερείς,αλλά πολλες φορές καταντάει βαρετό να διαβάζεις τεράστιες κριτικές. Ομως έχει αποδειχτεί οτι πολλες κοπέλες δεν κανουν τα ιδια σε όλους τους πελάτες.Aυτό συμβαίνει αν ο πελάτης αρέσει προσωπικά στην κοπέλα ή αν τον γνωριζει απο παλαιότερη συνευρεση,και ετσι τον περιποιείται καλύτερα.υπάρχουν βεβαια και οι σωστές επαγγελματίες που φροντίζουν ολοι οι πελάτες να περάσουν καλά.Αυτά πρέπει να αναφέροντε στις κριτικές για να ναι αντικειμενικες.Eνταξει θα μου πεις ειναι υπερβολή να πεις ειμαι ωραίος αντρας  :cheesy:  αλλά το αν την γνωριζεις και αν σε γνωρίζει πρέπει να αναφερθει.
Πιστεύω οτι μια σωστή κριτική πρέπει να ναι συμφωνα με το πλάνο της βαθμολογίας,σαν να γραφουμε εκθεση με πλάνο οπως καναμε μικροι.
Δηλαδη,Συντομη περιγραφή χώρου και καθαρίοτητας, συμπεριφορά υπηρεσίας,περιγραφή κοπελας,διάθεση και συμμετοχή κοπέλας.Συμμετοχη σημαινει να κανει ότι της πεις,αλλα  αν ειναι μες στα μουτρα,πρέπει να αναφερθει.Αυτό ειναι η διάθεσηΚαποιοι δεν εχουν πρόβλημα αν η  έχει μούτρα,αλλοι ομως ξενερώνουν.Τωρα για την συνευρεση θα πρεπει να αναφεροντε τι προκαταρκτικά κάνει η γυναίκα και τι πρωτοβουλιες παίρνει από μονη της.Το τι της κάνουμε εμείς ενδιαφέρει λιγότερο τον αναγνώστη.Είχα βρει πριν 3 μήνες μια μουφα κριτική για μια ,η οποία ηταν  για μένα εντελως ψευτικη.Αυτο γιατί δοκιμάστηκε από φίλο,και δεν ειχε την παραμικρή σχέση με την θετική κριτική που της εγραψε ο συγκεκριμένος τύπος!
 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Βασικά εγώ θα ήθελα:
1. Αντικειμενική περιγραφή της κοπέλας
2. Συμπεριφορά της κοπέλας στο δωμάτιο αλλά και στο σαλόνι, και όταν μπαίνουμε στο στούντιο και όταν φεύγουμε
3. οποσδήποτε περιγραφή και καθαριότητα δωματίου
4. Τσα2, υπηρεσία
5. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο
6. Τιμή


Μπηκα στο προφιλ σου και μαρτυρα οτι οντως αυτα θες!
Για σενα το Μεταξουργειο να υποθεσω ειναι χωματοδρομος.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Μπηκα στο προφιλ σου και μαρτυρα οτι οντως αυτα θες!
Για σενα το Μεταξουργειο να υποθεσω ειναι χωματοδρομος.
μια φορά πέρασα έτσι για την εμπειρία, όχι να γαμήσω, απλά για βόλτα, και όπως κατάλαβες, δεν είναι ο κώλος μου για τέτοια  :2funny: :2funny:
μέχρι φυλής καλά είναι, πιο κάτω δεν πλησιάζω  :2funny:
 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Στο φόρουμ υπάρχουν και κριτικές που ειναι ακρως λεπτομερείς,αλλά πολλες φορές καταντάει βαρετό να διαβάζεις τεράστιες κριτικές. Ομως έχει αποδειχτεί οτι πολλες κοπέλες δεν κανουν τα ιδια σε όλους τους πελάτες.Aυτό συμβαίνει αν ο πελάτης αρέσει προσωπικά στην κοπέλα ή αν τον γνωριζει απο παλαιότερη συνευρεση,και ετσι τον περιποιείται καλύτερα.υπάρχουν βεβαια και οι σωστές επαγγελματίες που φροντίζουν ολοι οι πελάτες να περάσουν καλά.Αυτά πρέπει να αναφέροντε στις κριτικές για να ναι αντικειμενικες.Eνταξει θα μου πεις ειναι υπερβολή να πεις ειμαι ωραίος αντρας  :cheesy:  αλλά το αν την γνωριζεις και αν σε γνωρίζει πρέπει να αναφερθει.
Πιστεύω οτι μια σωστή κριτική πρέπει να ναι συμφωνα με το πλάνο της βαθμολογίας,σαν να γραφουμε εκθεση με πλάνο οπως καναμε μικροι.
Δηλαδη,Συντομη περιγραφή χώρου και καθαρίοτητας, συμπεριφορά υπηρεσίας,περιγραφή κοπελας,διάθεση και συμμετοχή κοπέλας.Συμμετοχη σημαινει να κανει ότι της πεις,αλλα  αν ειναι μες στα μουτρα,πρέπει να αναφερθει.Αυτό ειναι η διάθεσηΚαποιοι δεν εχουν πρόβλημα αν η  έχει μούτρα,αλλοι ομως ξενερώνουν.Τωρα για την συνευρεση θα πρεπει να αναφεροντε τι προκαταρκτικά κάνει η γυναίκα και τι πρωτοβουλιες παίρνει από μονη της.Το τι της κάνουμε εμείς ενδιαφέρει λιγότερο τον αναγνώστη.Είχα βρει πριν 3 μήνες μια μουφα κριτική για μια ,η οποία ηταν  για μένα εντελως ψευτικη.Αυτο γιατί δοκιμάστηκε από φίλο,και δεν ειχε την παραμικρή σχέση με την θετική κριτική που της εγραψε ο συγκεκριμένος τύπος!



Μονο μια βρηκες εσυ; :2funny:
Τελοσπαντων αυτα μπορει να γινονται γιατι καμια φορα ειπαμε υπαρχουν και τα στανταρακια
οπως και οι θερμοκεφαλοι.
Οσον αφορα τα σεντονια ειναι αναλογα τον χωρο που απευθυνεσαι πιστευω και το προγραμμα.
Αν εισαι σε στουντιο και εχεις δωσει αρκετα μαλλον βγαινει παραπανω μελανι
οπως και αν κανεις κανενα hyper προγραμμα θες παραπανω χωρο.
Στα μπουρδελα ειναι πιο ευθυβολα τα πραγματα και εχεις παραπανω κοριτσια καθως εκει αλλαζουν
σαν φανελακια οι πιο πολλες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενα στυλ που ειχε προτεινει ο τζο
 

Συνημμένα

  • 07146740136654419371.jpg
    07146740136654419371.jpg
    282,7 KB · Εμφανίσεις: 54

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το στυλ που καθιερωσα εγω (με κοκκινο τα στοιχεια που περιγραφω σε καθε παραγραφο)
-εμφανιση κοπελας :ψηλο-κανονικο αναστημα,κοντο ξανθο μαλλι ,ωραιο σωματακι σφιχτο και αδυνατο με σφιχτο κωλαρακι,τατουαζ στην πλατη ,βυζι φυσικο αλλα μικρο,προσωπο ετσι κι ετσι
-γυμνο τσιμπουκι κανει απο προγραμματα και πρωκτικο
-τιμες 35 απλο,40 γυμνο τσιμπουκι,50 πρωκτικο,60 πρωκτικο....
-ο χωρος ο γνωστος, σχετικα καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια σχετικα καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,το aircondition δουλευε δημιουργωντας καλη θερμοκρασια
-πληρωσα 50 ευρω για προγραμμα με πρωκτικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως και ευγενικα τα προγραμματα,δεν χτυπησε πορτα,με ρωτησε ευγενικα φευγοντας αν περασα καλα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
- καλα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα ,πιπα καλη με καραμελωμα και στις μπαλες και λιγο σκληρη,γρηγορη και εντονη οπως μ αρεσει
-η κοπελα ειχε καλη συμμετοχη με φωνουλες και βογγητα
-γλωσσοφιλα κανει οπως ηδη ανεφερα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι σε καλα επιπεδα
- πιπα καλη,με βαθος αλλα βαζει λιγο δοντι αλλα γλειφει και μπαλακια
-καναμε σεξ μονο στα τεσσερα και απευθειας απο κωλο γιατι ετσι θελησα εγω οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι που την εχυσα δυνατα
-γενικη εντυπωση,καλη η κοπελα κυριως ενδεικνυται για οσους θελουν την αλλη αισθηση του να γαμας εναν σφιχτο νεανικο κωλο.....η κωλοτρυπιδα της να σημειωσω ηταν ιδανικα σφιχτη και η διεισδυση ευκολη και χωρις παρατραγουδα στην εξοδο....
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι κυριως λογω του οτι δινει κουλουρι και μου αρεσε στο γαμησι
 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
μια φορά πέρασα έτσι για την εμπειρία, όχι να γαμήσω, απλά για βόλτα, και όπως κατάλαβες, δεν είναι ο κώλος μου για τέτοια  :2funny: :2funny:
μέχρι φυλής καλά είναι, πιο κάτω δεν πλησιάζω  :2funny:


Κι ομως το μεταξουργειο εχει κατι φοβερες πατουρες καποιες φορες
αλλα εκει τα πραγματα ειναι συγκεκριμενα,μπαινεις,γαμας,βγαινεις,ειναι σαν εργοστασιο.
Εκει μετραει πολυ το πρεστιζ σαν πελατης.
Εγω σπανια παω εκει.
Δηλαδη η αλλη μεσα αν δει κανενα γνωστο εξω και δεκα κυπρινους με παντελονια διπλα
αυθορμητα θελει τον γνωστο πιο πολυ απο οτι στην Φυλης,στην Φυλης θα κανει τον κυκλο της πιο ευκολα.
Καποιοι λενε οτι το Μεταξουργειο ειναι βρωμικο(και εγω μαζι το λεω)αλλα στα 10 ευρω αυτο εχει το μενου.
Πιο κατω δεν παει το πραγμα,μετα ειναι το "παιξιμο" που ειναι τζαμπα.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Κι ομως το μεταξουργειο εχει κατι φοβερες πατουρες καποιες φορες
αλλα εκει τα πραγματα ειναι συγκεκριμενα,μπαινεις,γαμας,βγαινεις,ειναι σαν εργοστασιο.
Εκει μετραει πολυ το πρεστιζ σαν πελατης.
Εγω σπανια παω εκει.
Δηλαδη η αλλη μεσα αν δει κανενα γνωστο εξω και δεκα κυπρινους με παντελονια διπλα
αυθορμητα θελει τον γνωστο πιο πολυ απο οτι στην Φυλης,στην Φυλης θα κανει τον κυκλο της πιο ευκολα.
Καποιοι λενε οτι το Μεταξουργειο ειναι βρωμικο(και εγω μαζι το λεω)αλλα στα 10 ευρω αυτο εχει το μενου.
Πιο κατω δεν παει το πραγμα,μετα ειναι το "παιξιμο" που ειναι τζαμπα.
καλά τα λες αλλά εγώ εκεί δεν ματαξαναπατάω, είναι για σκληρούς χύστες, εγώ είμαι soft  :grin:
και Φυλής που παω καμιά φορά είναι λόγω οικονομικής στενότητας, και πάω πάντα με το φως της μέρας  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλά τα λες αλλά εγώ εκεί δεν ματαξαναπατάω, είναι για σκληρούς χύστες, εγώ είμαι soft  :grin:
και Φυλής που παω καμιά φορά είναι λόγω οικονομικής στενότητας, και πάω πάντα με το φως της μέρας:grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θέλεις εκπαίδευση μου φαίνεται :tooth:
 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
καλά τα λες αλλά εγώ εκεί δεν ματαξαναπατάω, είναι για σκληρούς χύστες


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ολη η σκληραδα εκει ειναι.............(χαριτολογω)

Ας μην το συνεχισω αυτο,στο Μεταξουργειο για'μενα παιζει να πηγαινουν πλεον απλοι κλασσικοι ανθρωποι
αλλα επειδη εχει μποχα το εχουμε κανει απροσιτο βουνο.


 
OP
OP
Sfirihti klania

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Μια απορια που εχω για τις κριτικες ειναι αν πρεπει να γραφουμε αν δουμε κατι
περιεργο και πως αυτο μετα θα διελευκανθει αν προκειται για αστειο,πλακα,μισος
κτλ η καποια εσκεμμενη αποπειρα προς την κοπελα.
Δηλαδη αν σε μια κριτικη διαβασουμε οτι η κοπελα ειναι χαβουζα μικροβιων
κατα ποσο αυτο θα μας κανει να το πιστεψουμε;
Εγω σε αυτο εχω ενα θεματακι γιατι αν το διαβασω αυτο,δεν θα παω καν για να δω αν ειναι αληθεια.
Δεν ειμαι και τοσο καλο παιδι για να προσφερω δια της αυτοθυσιας μου.
Εκει τι γινεται;εσεις ας πουμε πηγαινετε και το ερευνατε με φακο;
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Σε γενικες γραμμες αν διαβασει καποιος ΜΙΑ κριτικη για μια κοπελλα θα βγαλει ενα συμπερασμα θετικο η αρνητικο.
Αν διαβασει ΠΟΛΛΕΣ κριτικες σιγουρα θα βγαλει ενα πιο ασφαλες συμπερασμα σε συνδιασμο με τις φωτογραφιες η την τσαρκα που θα κανει. Συνεπως δεν ειναι απαραιτητη τοσο η φορμα με την οποια θα συμπληρωθει η κριτικη οσο η γνωμη των πολλων.
Ολοι αυτοι θα εχουν προσθεσει ενα λιθαρακι στο "χτισιμο" του image και του prestige της κοπελλας.
Δηλαδη καπως ετσι ανεβοκατεβαινουν στην εκτιμηση μας οι κοπελλες στο χρηματιστηριο του ερωτα.
Ακομα παιζει ρολο ποιοι γραφουν αυτες τις κριτικες. (Κλωνοι, αξιοπιστα μελη του site κτλ.) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom