Νέα

Πώς πείσατε τη γυναίκα σας για κάτι διαφορετικό στο σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostas Leo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Σε μπουρδελακι μια φορα μια δεν εδινε κωλο ολο μα μου σου του τελος παντων σε μια φαση ενω τσεπωνε 10ευρω μεταξι βλεπεις βγαζω απο τσεπη 20ευρω της λεω αν δωσεις δικο σου το αρπαζει και μου τουρλωνει κωλο σε χρονο ντε τε,της εκανα το κωλοτρυπιδι γαρυφαλλο
Για να απαντάς εσύ σε ΟΛΑ τα νήματα γυναικών/γκομενών/συντρόφων/συζύγων κτλ και να αναφέρεσαι σε πουτάνες... κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά!!!! :tooth:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μην αφήνετε τα όνειρά σας να μένουν όνειρα.
Μια τρύπα είναι.
Πάρτε ένα τρυπάνι και ανοίχτε την.

Θα φάτε όμως πολύ δούλεμα.
Γιατί τα gloryholes στο εξωτερικό κατά 99% είναι πούστηδες που τσιμπουκώνουν.
Μην νομίζετε ότι αυτά που βλέπουμε στις τσόντες γίνονται σταλήθεια.
Τύπε μου γιατί το γράφεις σε μένα; Δεν ψάχνω εγώ για τσόντες και υλικό με glory holes. Στο μύστη που το ψάχνει είπα αυτό που συμβαίνει. Δεν υπάρχουν γιατί δεν υπάρχει και κοινό στην Ελλάδα που να ζητάει τέτοια παιχνίδια. Είχε κάτι σαν glory hole κάποια χρόνια πριν ένα swingers club, αλλά στην ανακαίνιση που έκανε το έβγαλε, καθώς δεν το χρησιμοποιούσε κανείς και απλά έπιανε χώρο. Κι εδώ σε gay club και gay saunas θα βρεις όπως και στο εξωτερικό. Είναι κάτι ξένο προς την κουλτούρα του Έλληνα. Στο Cap d' Agde το bukkake είναι κάτι συνηθισμένο στις παραλίες γυμνιστών. Οι Γαλλίδες το λατρεύουν. Εδώ οι κοπέλλες ούτε καν το πλησιάζουν. Είναι θέμα του τι αρέσει και τι ταιριάζει σε κάθε λαό. Κάτι που ο ένας βρίσκει εξαιρετικά ενδιαφέρον ο άλλος το βρίσκει εξαιρετικά βαρετό και αδιάφορο. Γούστα είναι αυτά.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Τύπε μου γιατί το γράφεις σε μένα; Δεν ψάχνω εγώ για τσόντες και υλικό με glory holes. Στο μύστη που το ψάχνει είπα αυτό που συμβαίνει. Δεν υπάρχουν γιατί δεν υπάρχει και κοινό στην Ελλάδα που να ζητάει τέτοια παιχνίδια. Είχε κάτι σαν glory hole κάποια χρόνια πριν ένα swingers club, αλλά στην ανακαίνιση που έκανε το έβγαλε, καθώς δεν το χρησιμοποιούσε κανείς και απλά έπιανε χώρο. Κι εδώ σε gay club και gay saunas θα βρεις όπως και στο εξωτερικό. Είναι κάτι ξένο προς την κουλτούρα του Έλληνα. Στο Cap d' Agde το bukkake είναι κάτι συνηθισμένο στις παραλίες γυμνιστών. Οι Γαλλίδες το λατρεύουν. Εδώ οι κοπέλλες ούτε καν το πλησιάζουν. Είναι θέμα του τι αρέσει και τι ταιριάζει σε κάθε λαό. Κάτι που ο ένας βρίσκει εξαιρετικά ενδιαφέρον ο άλλος το βρίσκει εξαιρετικά βαρετό και αδιάφορο. Γούστα είναι αυτά.
:coffee:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα συμφουρίτες με βασανίζουν οι σκέψεις πως μπορώ να πείσω την γυναίκα μου να κάνουμε κάτι διαφορετικό απ το συνηθισμένο sex.... όχι ότι είναι χάλια . Έτσι θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος ή κάποια με εμπειρία δηλαδή έβαλε στην σχέση τους αγόρι /κορίτσι άλλο ζευγάρι bi ή straight να πει δυο κουβέντες συμβουλευτικές .Ξέρω κάποιοι κλασικά θ αρχίσουν να λένε τα γνωστά τρολ αλλά δεν με νοιάζει ???
Την έπεισα υποσχόμενός της ότι θα της βγάλω κι άλλη πιστωτική.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Eδω δεν μπορουμε να την πεισουμε να κανει σεξ,θα την πεισουμε να κανει και κατι διαφορετικο; Με τον πονο μας παιζεις;:grin:
 

blaster

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2011
Μηνύματα
87
Like
107
Πόντοι
0
Ποιος ειπε οτι την πεισαμε;
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Κατ αρχην σημασια εχει το ταξιδι και οχι ο προορισμος. Αν το θελω σου ειναι να την δεις να πηδιετε μπροστα σου και δεν απολαμβανεις το σεξ μαζι της πριν απο αυτο ή τα βρομολογα ,τοτε δεν το ζεις και το καταλαβανει .
Εγω ξεκινησα με κανα δυο βοηθηματα και βρομολογα , μονο κατα την ωρα του σεξ. Οσο περνουσε ο καιρος (μιλαμε για χρονια) τοσο εμπαινε η ιδεα και εμπιστευονταν την φαση σαν σεξουαλικο παιχνιδι και οχι σαν ευκαιρια να ξενογαμησω. Δεν καναμε "ανοιχτη συζητηση" γιατι ηξερα οτι νιωθει αβολα με το θεμα. Τελικα στις διακοπες την πηγα σε στριπ κλαμπ (αφου την ξεναγησα ΠΟΛΛΕΣ φορες με περιγραφες) και μπηκαμε σε δωματιακι οπου χαμουρευτικε με το κοριτσι . Μετα απο καιρο ,καλεσαμε ενα κοριτσι επι πληρωμη. Μας αρεσε και το επαναλαβαμε πολλες φορες.
Το "ταξιδι" συνεχιζεται με διαφορες φαντασιωσεις αλλα οσο το σεξ ειναι απολαυστικο ,δεν υπαρχει λογος να γινουν πραγματικοτητα πριν ωριμασουν πληρως στο μυαλο μας...αν ποτε γινει αυτο .
Το θεμα ειναι να μην την πιεζεις. Εγω πχ εβαζα μια σχετικη τσοντουλα να παιζει και εβλεπα αντιδρασεις. Αν δεν της αρεσε το αλλαζα. Μετα απο καιρο ξαναπροσπαθουσα .Εφτασε να τις ζηταει αυτη τελικα
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.427
Πόντοι
6.490
Δεν είμαι παντρεμένος, αλλά το ακόλουθο τέχνασμα λειτουργούσε σχεδόν πάντα, με όλες μου τις σταθερές σχέσεις:

Tους έλεγα ότι είδα ένα φοβερό σεξουαλικό όνειρο με εσένα πρωταγωνίστρια και κάναμε αυτό, αυτό και αυτό και ήσουν φοβερή, μόνο με εσένα θα μπορούσα να δω κάτι τέτοιο κλπ κλπ.

Έτσι τρέφοντας το "εγώ" τους και ρίχνοντάς τα όλα στο όνειρο (ιδίως αν επρόκειτο κάτι πολύ ανώμαλο), πέτυχα να κάνω αρκετά πράγματα που γούσταρα, κάποια από αυτά extreme.
 
OP
OP
K

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Κατ αρχην σημασια εχει το ταξιδι και οχι ο προορισμος. Αν το θελω σου ειναι να την δεις να πηδιετε μπροστα σου και δεν απολαμβανεις το σεξ μαζι της πριν απο αυτο ή τα βρομολογα ,τοτε δεν το ζεις και το καταλαβανει .
Εγω ξεκινησα με κανα δυο βοηθηματα και βρομολογα , μονο κατα την ωρα του σεξ. Οσο περνουσε ο καιρος (μιλαμε για χρονια) τοσο εμπαινε η ιδεα και εμπιστευονταν την φαση σαν σεξουαλικο παιχνιδι και οχι σαν ευκαιρια να ξενογαμησω. Δεν καναμε "ανοιχτη συζητηση" γιατι ηξερα οτι νιωθει αβολα με το θεμα. Τελικα στις διακοπες την πηγα σε στριπ κλαμπ (αφου την ξεναγησα ΠΟΛΛΕΣ φορες με περιγραφες) και μπηκαμε σε δωματιακι οπου χαμουρευτικε με το κοριτσι . Μετα απο καιρο ,καλεσαμε ενα κοριτσι επι πληρωμη. Μας αρεσε και το επαναλαβαμε πολλες φορες.
Το "ταξιδι" συνεχιζεται με διαφορες φαντασιωσεις αλλα οσο το σεξ ειναι απολαυστικο ,δεν υπαρχει λογος να γινουν πραγματικοτητα πριν ωριμασουν πληρως στο μυαλο μας...αν ποτε γινει αυτο .
Το θεμα ειναι να μην την πιεζεις. Εγω πχ εβαζα μια σχετικη τσοντουλα να παιζει και εβλεπα αντιδρασεις. Αν δεν της αρεσε το αλλαζα. Μετα απο καιρο ξαναπροσπαθουσα .Εφτασε να τις ζηταει αυτη τελικα
Κατατοπιστικότατος φίλε μου ... Ευχαριστώ που το μοιράστηκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom