Νέα

Πορνοεκδρομή στην Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toni2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
78
Πόντοι
1
Έχω την επιθυμία να ανέβω Θεσσαλονίκη για μια πορνοεκδρομή και θέλω να με βοηθήσετε συναγωνιστές. Πρώτο πρόβλημα είναι που θα μείνω φτηνά... ξέρετε τίποτα δωμάτια με 10 15 άντε 20 ευρώ την μέρα; Μετά χρειάζομαι info για μπουρδέλα, πιάτσες με πουτάνες δρόμου αλά Σόλωνος, στριπτιζάδικα, και studios. Από μιά ματιά που έριξα στα forums τα μπουρδέλα χρεώνουν 40γιούρια και οι πουτάνες δεν έχουν καλή εξεπερέτηση π.χ. δεν βγάζω το σουτιέν κλπ.  :S Που μπορώ να καλογαμήσω; Τι φάσεις πάιζουν γενικότερα στην νύμφη του Θερμαϊκού :think: Ας βοηθήσει κάποιος Σαλονικός συναγωνιστής  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Έχω την επιθυμία να ανέβω Θεσσαλονίκη για μια πορνοεκδρομή και θέλω να με βοηθήσετε συναγωνιστές. Πρώτο πρόβλημα είναι που θα μείνω φτηνά... ξέρετε τίποτα δωμάτια με 10 15 άντε 20 ευρώ την μέρα; Μετά χρειάζομαι info για μπουρδέλα, πιάτσες με πουτάνες δρόμου αλά Σόλωνος, στριπτιζάδικα, και studios. Από μιά ματιά που έριξα στα forums τα μπουρδέλα χρεώνουν 40γιούρια και οι πουτάνες δεν έχουν καλή εξεπερέτηση π.χ. δεν βγάζω το σουτιέν κλπ.  :S Που μπορώ να καλογαμήσω; Τι φάσεις πάιζουν γενικότερα στην νύμφη του Θερμαϊκού :think: Ας βοηθήσει κάποιος Σαλονικός συναγωνιστής  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τι άλλο θα ακούσουμε  :rockon: :rockon: :rockon:ευ γογοσαπιε ζεις στην εποχή τις ακριβής που δωμάτια με 10 ευρώ ? τι πίνετε λεβέντες μου βραδιάτικα ,πείτε  και στο παππου :2funny:
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Εδω βρε ΤΟΝΙ δεν μαμανε οι περισσοτεροι στην θεσσαλονικη,με τετοιεs καταστασειs που επικρατουν.Το μονο φθηνο ξενοδοχειο που θα βρειs με 10-20 ευρω ειναι να στησειs ΑΝΤΙΣΚΗΝΟ καπου.Οι ακρεs με τετοιεs φασειs ειναι ολων μαs κρυφεs κ περιμενειs να σου πει καποιοs???Σε εναν αγνωστο???Παρε αγγελιοφορο η πεξε λοττο.Υσυχασε κ κατσε στα αυγα σου!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εδω βρε ΤΟΝΙ δεν μαμανε οι περισσοτεροι στην θεσσαλονικη,με τετοιεs καταστασειs που επικρατουν.Το μονο φθηνο ξενοδοχειο που θα βρειs με 10-20 ευρω ειναι να στησειs ΑΝΤΙΣΚΗΝΟ καπου.Οι ακρεs με τετοιεs φασειs ειναι ολων μαs κρυφεs κ περιμενειs να σου πει καποιοs???Σε εναν αγνωστο???Παρε αγγελιοφορο η πεξε λοττο.Υσυχασε κ κατσε στα αυγα σου!!!
Και εγω για καμπινγκ προτεινω με αυτα τα λεφτα,για γαμησι ωμος γαμα 3 συνεχομενες μερες μεχρι να ρεψεις και μετα ελα ειναι ακριβα δεν συμφερη
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Το προτείνω ανεπιφύλακτα πάντως για να μην ξοδεύεσαι στην Θεσσαλονίκη...

HOTEL AFGHAN: 2,5 ευρώ το βράδυ, για ένα στρώμα και κοινόχρηστο μπάνιο.


Οι πορτοκαλί πινακίδες από τα μπαρ με τις σκοτεινές βιτρίνες ανάβουν σιγά σιγά και στις δύο πλευρές του δρόμου. Ο ουρανός σκισμένος στα δύο. Από τη μια ένα θαμπό ροζ. Από την άλλη το γκρίζο-μπλε να γίνεται ένα με τους κατοίκους αυτής της αθηναϊκής γειτονιάς που μιλάνε γλώσσες μακρινές. Περπατάνε με το κεφάλι σκυφτό ανάμεσα σε σωρούς από σκουπίδια και σέρνουνε καροτσάκια με πατάτες και μεταχειρισμένα ρούχα. Τα γυαλιστερά μαγαζιά του κέντρου της πρωτεύουσας έχουν ξεχαστεί μόλις μερικά στενά πιο πίσω. Το ίδιο και η βουή των βιαστικών Αθηναίων που τρέχουν να ετοιμαστούν για τη βραδινή τους έξοδο.

Σ' αυτήν τη γειτονιά της Αθήνας,κοντά στην Αχαρνών,λίγο πριν πέσει η νύχτα, τα περιστέρια κουρνιάζουν σιωπηλά το ένα δίπλα στο άλλο πάνω στα σύρματα της γραμμής του τρόλεϊ. Και απέναντι από τη θεόρατη εκκλησία, τα φώτα στο Hotel Afghan ανάβουν. Οι μελαχρινοί ένοικοί του φαίνονται πίσω από τα ορθάνοιχτα παράθυρα - τα περισσότερα χωρίς κουρτίνες. Πού και πού ακούγονται χαρούμενα αφγανικά τραγούδια. Στα μπαλκόνια σειρές με άτακτα κρεμασμένα ρούχα σε σχοινιά, που σίγουρα δεν έπλυνε κάποια καμαριέρα. Στην είσοδο δυο τρεις νεαροί παίζουν ξυπόλητοι κυνηγητό και σκορπάνε τα γέλια τους στους περαστικούς. Και στην ταράτσα παραταγμένη μια ολόκληρη σειρά με δορυφορικά πιάτα για να τους φέρνουν ειδήσεις απευθείας από το κανάλι της Ariana στο Αφγανιστάν και τα αγαπημένα τους ινδικά σίριαλ.

Πηγή:
 

gatakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
11
Like
38
Πόντοι
10
Γειά σας παιδιά....
Έιναι η πρώτη φορά που προσπαθώ να γράψω κάτι σε αυτό το πολύ χρήσιμο και πρακτικό κανάλι επικοινώνιας που με έχει βοηθήσει αρκετές φορές να κάνω μια καλή επιλογή(σπιτάκια,στριπ/κα,κ.τ.λ)όσες φορές χρειάστηκε να κατέβω στην Αθήνα.
Παίρνω αφορμή από το θέμα αυτό του μαχητή που θέλει να κάνει μια εκδρομή στα μέρη μας και θα ήθελα να προσφέρω και εγώ κάτι στην ενημέρωση.
λοιπόν αγαπητέ τα πράματα εδώ έιναι αρκετά περιορισμένα και λίγες οι καλές επιλογές και οι τιμές σεχτικά ακριβές κατώτατη 30 αρκετές το πήγαν στα 40 στα στούντιο απο 40 μέχρι όσο αντέχεις οικονομικά και σωματικά .
από σπιτάκια θα σου πρότεινα να επισκεφτείς την Μαρίνα την πολωνέζα που βρίσκεται στα γνωστά του βαρδάρη στην ταντάλου το μεσαίο από δεξιά(από πρωί περίπου 8-9 μέχρι 10 το βράδυ)ωραίο κοριτσάκι γλυκό θα περάσεις καλά μετά στην ίδια περιοχή στην προμηθέως κάνε μια βολτούλα απο την Μαιρούλα στον μπλέ σπίτι(7-8 απόγευμα μέχρι 3-4 ξημέρωμα) στα αριστερά καλή με ενφανή προσόντα ευγενική όχι σπαστικιά που έιναι σημαντικό και κάποιες άλλες επιλογές στην περιοχή που ρίξε μια ματιά τι παίζει γούστα έιναι αυτά τώρα όσον αφορά στούντιο έχει κάποια στην περιοχή του μύλου ωραία σαν μέρη αλλά έχω καιρό να πάω προτείνω την Μαρία την Τσέχα στην Α.Ανδρέου Γεωργίου 4 διασταύρωση με 26ης Οκτωβρίου,από βίζιτες τηλ. και τέτοια δε ξέρω προσωπικά γιατί κάποιες φορές που δοκίμασα ήταν απο γνωριμία άλλου δεν έχω πρόσβαση κανα δυο παιδιά όμως ήταν επιπέδου συνοδού και όχι σε τιμές 400 ευρώ τις 2 'ωρες αλλά με 200-250 σε κάναν πύραυλο..
'Οσον αφορά τα μέρη που ρωτάς τα φτηνά έιναι για τον π...ο πέρα απο τα κανονικά ξενοδοχεία υπάρχει ένα που έχω πάει λίγες φορές έιναι το παλιό πρίαπος τώρα ανδρομέδα
στην παραλία νίκης σε ένα στενό δε θυμάμαι οδό σε πολύ καλή τοποθεσία έιναι για λίγες
΄ωρες αλλά πρέπει να μπορείς και να μείνεις αν θυμάμαι καλά αλλά οι τιμές ίσως αγγίζουν των κανονικών
Αυτά τα λίγα ελπίζω να βοήθησα λίγο καλό βόλι και καλά να περάσεις στην πόλη μας που έχει και άλλα πράματα να δεις....
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Έχω την επιθυμία να ανέβω Θεσσαλονίκη για μια πορνοεκδρομή και θέλω να με βοηθήσετε συναγωνιστές. Πρώτο πρόβλημα είναι που θα μείνω φτηνά... ξέρετε τίποτα δωμάτια με 10 15 άντε 20 ευρώ την μέρα; Μετά χρειάζομαι info για μπουρδέλα, πιάτσες με πουτάνες δρόμου αλά Σόλωνος, στριπτιζάδικα, και studios. Από μιά ματιά που έριξα στα forums τα μπουρδέλα χρεώνουν 40γιούρια και οι πουτάνες δεν έχουν καλή εξεπερέτηση π.χ. δεν βγάζω το σουτιέν κλπ.  :S Που μπορώ να καλογαμήσω; Τι φάσεις πάιζουν γενικότερα στην νύμφη του Θερμαϊκού :think: Ας βοηθήσει κάποιος Σαλονικός συναγωνιστής  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



Κάτσε σπίτι σου.
Η Θεσσαλονίκη δεν είναι για πορνοεκδρομή. Είναι για άλλα.
 
OP
OP
T

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
78
Πόντοι
1
καλά το θέμα διαμονή θα το λύσω. Γιά πείτε για πουτανοπιάτσες και μπουρδέλα  :rockon:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μεγαλε αραξε σπιτακι σου κι αν θες πορνοεκδρομη πηγαινε οπουδηποτε αλλου ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
τι τη θες τη Σαλονικη? δε χτυπας καμια Βουλγαρια ή και Σκοπια να βρεις την υγεια σου και με τα μισα λεφτα μαλιστα :rockon:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μισο λεπτο ρε παιδια,αν γουσταρει θς νικη να του πουμε τι παιζει.αδερφε αν κ δεν θα το εκανα εγω αν ημουν απο αλλη πολη κ μου λεγαν τοσα αρνητικα ολοι,τεσπα.πιατσες εχει γιαννιτσων με λιγες κοπελες πλεον κ 28ης με τραβελακια.μπουρδελα στο μυλο κ πισο απο δικαστηρια.τωρα για κοπελες που να ερθουν στο δωματιο,κανε μια προσευχη κ παρε απο καμια αγγελια μπορει κ να εισαι φαρδος κ να πετυχεις ωραιο μουνι.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Φίλε
πραγματικά αν ο μόνος λόγος που θέλεις να κάνεις εκδρομή στην Θεσσαλονίκη, είναι το πληρωμένο sex, πραγματικά ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ...
Πιο πολλες πιθανότητες θα έχεις να κρατήσεις τα λεφτά σου και να τα φας σε τίποτα φοιτητομάγαζα που έχει δεκάδες η Σαλονίκη και να την πέφτεις σε φρέσκιες φοιτητριούλες που ακόμα ψάχνονται... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom