Νέα

Πορνοδουλειές!!!!!!Σχόλια-Απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 853
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Γειά χαρά μάγκες. Συλλογιζόμουν κατά την ώρα του αφρόλουτρου διάφορα.Ένα απ'αυτά ήταν η κατάσταση στην οποία έχουμε περιέλθει τελευταία ώς χώρα, ως κοινωνία κ.λ.π.

Κρίση παντού κρίση, η οποία πηγάζει κυρίως απ την οικονομική κρίση και ακολούθως εξελίσσεται σε κοινωνική, ψυχολογική ατομική εξαθλίωση..κ.λ.π. Στις χώρες τις οποίες έχουν ζήσει στο πετσί τους τη κρίση αυτή, παλαιότερα, βλέπε Ουκρανία,Ρωσία,Ρουμανία,Σλοβακία κ.α. άνθισε ιδιαίτερα η πορνεία και τα ναρκωτικά.

Αναρωτιέμαι λοιπόν κι εγώ, για κάποιον τον οποίο θα ενδιαφερόταν να ανοίξει για παράδειγμα ένα  στούντιο παροχής σεξουαλικών υπηρεσιών τι προϋποθέσεις χρειάζονται? Κατ'αρχάς νομικά είναι νόμιμη η διαδικασία? Γιατί αν δεν είναι πως τόσο καιρό είναι ανοιχτά τόσα στούντιο; Γενικότερα έχω πάρα πολλές απορίες τις οποίες και θα ήθελα να εκφράσω κατά τη ροή του θρέντ, εάν και εφόσον μου το επιτρέψουν ορισμένα μέλη-πειραχτήρια και δε γαμήσουν ένα ακόμη θρεντ  γεμίζοντάς το με σπαμς και ειρωνικά σχόλια.

Αυτά..

μετά τιμής.. :)

:sunglasses:ο Πυρόκαυλος :sunglasses:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Για νομικα θέματα μίλησε με τον χασοδικη στρειτ

Πάντως καλά τα λες, καιρός να στήσουμε κώλο έμεις τώρα.
Νάρχονται τα Αλβανα και τα Μπαλκανικά να μας  :knockinb: τσάμπα.

Εχει ο καιρός γυρίσματα - παλε με χρόνια με καιρους πάλε δικά μας θαναι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ο ανθρωποs ειναι φτιαγμενοs για να τα κανει ολα η σχεδον ολα..........Δεν νομιζω ναχειs ιδιαιτερο προβλημα να το κανειs, εφ οσον πραγματικα τοχειs αποφασισει.........Εφ οσον λοιπον, μπορεσειs να χειριστειs το οικογενειακο-φιλικο περιβαλλον σου, γιατι οσο ναναι.....δεν παs να γινειs κατι το ηθικα αποδεκτο.....καποιο κραξιμο θα το φαs, ισωs και καποια αποξενωση.....τοτε οι δρομοι ειναι ανοιχτοι και τα σκυλια δεμενα....Τα αλλα ειναι λεπτομερειεs
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Φιλε μου αν εχεις ορεξη να ανακατευτεις με τον υποκοσμο καντο.
Τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα και ροδινα ετσι οπως μπορει λανθασμενα να νομιζεις,θα σε φανε ζωντανο ρε αν δεν εχεις τις καταλληλες διασυνδεσεις...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Φιλε μου αν εχεις ορεξη να ανακατευτεις με τον υποκοσμο καντο.
Τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα και ροδινα ετσι οπως μπορει λανθασμενα να νομιζεις,θα σε φανε ζωντανο ρε αν δεν εχεις τις καταλληλες διασυνδεσεις...
Γερασιμε τα κατεχεις τα κολπα απο οτι διαβαζω....
 

xostikas36

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Γειά χαρά μάγκες. Συλλογιζόμουν κατά την ώρα του αφρόλουτρου διάφορα.Ένα απ'αυτά ήταν η κατάσταση στην οποία έχουμε περιέλθει τελευταία ώς χώρα, ως κοινωνία κ.λ.π.

Κρίση παντού κρίση, η οποία πηγάζει κυρίως απ την οικονομική κρίση και ακολούθως εξελίσσεται σε κοινωνική, ψυχολογική ατομική εξαθλίωση..κ.λ.π. Στις χώρες τις οποίες έχουν ζήσει στο πετσί τους τη κρίση αυτή, παλαιότερα, βλέπε Ουκρανία,Ρωσία,Ρουμανία,Σλοβακία κ.α. άνθισε ιδιαίτερα η πορνεία και τα ναρκωτικά.

Αναρωτιέμαι λοιπόν κι εγώ, για κάποιον τον οποίο θα ενδιαφερόταν να ανοίξει για παράδειγμα ένα  στούντιο παροχής σεξουαλικών υπηρεσιών τι προϋποθέσεις χρειάζονται? Κατ'αρχάς νομικά είναι νόμιμη η διαδικασία? Γιατί αν δεν είναι πως τόσο καιρό είναι ανοιχτά τόσα στούντιο; Γενικότερα έχω πάρα πολλές απορίες τις οποίες και θα ήθελα να εκφράσω κατά τη ροή του θρέντ, εάν και εφόσον μου το επιτρέψουν ορισμένα μέλη-πειραχτήρια και δε γαμήσουν ένα ακόμη θρεντ  γεμίζοντάς το με σπαμς και ειρωνικά σχόλια.

Αυτά..

μετά τιμής.. :)

:sunglasses:ο Πυρόκαυλος :sunglasses:
τα περισσοτερα μπουρδελα η στουντιο ειναι χωρις αδεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom