Νέα

Πωλειται samsung galaxy s6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blooddead
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Ειναι το black sapphire 32gb σε πολυ καλη κατασταση με ελαχιστα σημαδια χρησης. Οθονη αψεγαδιαστη. Υπαρχουν κουτι, αποδειξη και παρελκομενα και επισης δινονται και 2 θηκες, η μια spigen και ενας ασυρματος φορτιστης της samsung. 230 ευρω μονο Αθηνα.
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
203
Πόντοι
16
Ειναι το black sapphire 32gb σε πολυ καλη κατασταση με ελαχιστα σημαδια χρησης. Οθονη αψεγαδιαστη. Υπαρχουν κουτι, αποδειξη και παρελκομενα και επισης δινονται και 2 θηκες, η μια spigen και ενας ασυρματος φορτιστης της samsung. 230 ευρω μονο Αθηνα.
επειδη λειπει ο ιακωβος, μπουκα ή ριφιφι τυπε?   :grin:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ειναι το black sapphire 32gb σε πολυ καλη κατασταση με ελαχιστα σημαδια χρησης. Οθονη αψεγαδιαστη. Υπαρχουν κουτι, αποδειξη και παρελκομενα και επισης δινονται και 2 θηκες, η μια spigen και ενας ασυρματος φορτιστης της samsung. 230 ευρω μονο Αθηνα.

Γραψε και ποσες ωρες κρατα η μπαταρια... Μη μου πεις πανω απο 5 ωρες συνεχους χρησης διοτι θα σου βγαλω καρτα.....
 
OP
OP
blooddead

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Γραψε και ποσες ωρες κρατα η μπαταρια... Μη μου πεις πανω απο 5 ωρες συνεχους χρησης διοτι θα σου βγαλω καρτα.....

Δεν εχω ιδεα για ωρες συνεχους χρησης. Μου κραταει μια φουλ μερα παντως με αρκετη χρηση.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Ειναι το black sapphire 32gb σε πολυ καλη κατασταση με ελαχιστα σημαδια χρησης. Οθονη αψεγαδιαστη. Υπαρχουν κουτι, αποδειξη και παρελκομενα και επισης δινονται και 2 θηκες, η μια spigen και ενας ασυρματος φορτιστης της samsung. 230 ευρω μονο Αθηνα.

Δυστυχώς όπως βλέπεις, με το που μπαίνει ένα σοβαρό θέμα, πέφτουν οι ξύπνιοι να πουν τις παπαριές τους...καλά θα κάνεις να βάλεις αγγελία σε άλλο site, γιατί εδώ μέσα δεν θα δεις προκοπή...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
130 ευρω, πήρα προχτες από Ομονοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom