Νέα

Πωλειται PS2+11 games 130 ευρω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dragonflame
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Πωλειται το playstation 2 (oxι το slim) μαζι με 11 παιχνιδια μονο 130 ευρω.

Η κονσολα ειναι καποια χρονια αγορασμενη και εχει δεχθει αρκετη χρηση, αλλα αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα, ουτε εχει παρουσιασει ποτε κατι.Εντωμεταξει τα τελευταια δυο χρονια δεν εχει χρησιμοποιηθει. Συνοδευεται απο ενα χειριστηριο και 2 καρτες μνημης (αυθεντικες) των 8mb. Nα σημειωσω οτι δεν υπαρχει η χαρτινη συσκευασια του αλλα υπαρχουν ολα τα συνοδευτικα εγχειριδεια.

Τα παιχνιδια ειναι τα εξης.
1.call of duty 2-big red one
2.jak and daxter-the precursor legacy
3.jak 2-renegade
4.kingdom hearts
5.fahreneit
6.wrc 4
7.brothers in arms-road to hill30
8.need for speed undeground 2 (δεν υπαρχει το βιβλιαρακι του)
9.grand theft auto-san andreas (δεν υπαρχει το κουτι του, αλλα το βιβλιαρακι του υπαρχει)
10.commandos 2-men of courage (δεν υπαρχει το βιβλιαρακι και οι οδηγιες)
11.hittman Συλεκτικο πακετο που περιλαμβανει 3 παιχνιδια τα οποια ειναι τα hitman2:silent assasin----hitman:contracts----    hitmanblood money. Aρα ουσιαστικα μιλαμε για 13 συνολικα παιχνιδια.

ολα ειναι σε αριστη κατασταση εκτος απο εκει που αναγραφεται το αντιθετο. εξοδα αποστολης δικα μου.

Αν καποιος θελει σκετη την παιχνιδομηχανη διχως τα παιχνιδια (70 ευρω), και αν καποιος θελει μονο τα παιχνιδια χωρις την κονσολα (80ευρω). σε αυτην την περιπτωση ομως εξοδα αποστολης δικα σας.
Μην ζητατε μεμονωμενα παιχνιδια, η ολα η τιποτα, αλωστε η τιμη που τα δινω ειναι εξευτελιστικη.
Για πληροφοριες
stayros.a@gmail.com η στειλτε μου εδω μεσα με p.m. το τηλεφωνο σας.
Ευχαριστω
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
φιλε να ρωτησω η κονσολα ειναι τσιπαρισμενη?
 

tsoutsounopoulos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
Φιλε μου 97,00 euro κανει το καινουργιο ps2 slim και 140 euro τσιπαρισμενο απο το ebw.gr
Ακριβα το δινεις
 
OP
OP
D

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
ρε παιδια το δινω 130 με 13 παιχνιδια. Αν αυτο το λετε ακριβα τι να πω...Βασικα την κονσολα την εδινα και τζαμπα, περισσοτερο για τα παιχνιδια τα ζηταω τα λεφτα.
τωρα αν θεωρειται πολλα τα 70 που ζηταω για σκετη την κονσολα, ενταξει εκει την συζηταμε την τιμη...
 
OP
OP
D

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
λοιπον επειδη ακομα δεν εχει βρεθει κανεις να το παρει, νεα τιμη ολα μαζι 90 ευρω.
 
OP
OP
D

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
λοιπον επειδη το εχω ακομα και δεν βλεπω να το δινω...ολα μαζι 70 ευρω. εξοδα αποστολης δικα σας.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πωλειται το playstation 2 (oxι το slim) μαζι με 11 παιχνιδια μονο 130 ευρω.

Η κονσολα ειναι καποια χρονια αγορασμενη και εχει δεχθει αρκετη χρηση, αλλα αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα, ουτε εχει παρουσιασει ποτε κατι.Εντωμεταξει τα τελευταια δυο χρονια δεν εχει χρησιμοποιηθει. Συνοδευεται απο ενα χειριστηριο και 2 καρτες μνημης (αυθεντικες) των 8mb. Nα σημειωσω οτι δεν υπαρχει η χαρτινη συσκευασια του αλλα υπαρχουν ολα τα συνοδευτικα εγχειριδεια.

Τα παιχνιδια ειναι τα εξης.
1.call of duty 2-big red one
2.jak and daxter-the precursor legacy
3.jak 2-renegade
4.kingdom hearts
5.fahreneit
6.wrc 4
7.brothers in arms-road to hill30
8.need for speed undeground 2 (δεν υπαρχει το βιβλιαρακι του)
9.grand theft auto-san andreas (δεν υπαρχει το κουτι του, αλλα το βιβλιαρακι του υπαρχει)
10.commandos 2-men of courage (δεν υπαρχει το βιβλιαρακι και οι οδηγιες)
11.hittman Συλεκτικο πακετο που περιλαμβανει 3 παιχνιδια τα οποια ειναι τα hitman2:silent assasin----hitman:contracts----    hitmanblood money. Aρα ουσιαστικα μιλαμε για 13 συνολικα παιχνιδια.

ολα ειναι σε αριστη κατασταση εκτος απο εκει που αναγραφεται το αντιθετο. εξοδα αποστολης δικα μου.

Αν καποιος θελει σκετη την παιχνιδομηχανη διχως τα παιχνιδια (70 ευρω), και αν καποιος θελει μονο τα παιχνιδια χωρις την κονσολα (80ευρω). σε αυτην την περιπτωση ομως εξοδα αποστολης δικα σας.
Μην ζητατε μεμονωμενα παιχνιδια, η ολα η τιποτα, αλωστε η τιμη που τα δινω ειναι εξευτελιστικη.
Για πληροφοριες
stayros.a@gmail.com η στειλτε μου εδω μεσα με p.m. το τηλεφωνο σας.
Ευχαριστω
βάλε και κανα προ ρε χριστιανε να γουσταρουμε
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Πωλειται το playstation 2 (oxι το slim) μαζι με 11 παιχνιδια μονο 130 ευρω.

Η κονσολα ειναι καποια χρονια αγορασμενη και εχει δεχθει αρκετη χρηση, αλλα αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα, ουτε εχει παρουσιασει ποτε κατι.Εντωμεταξει τα τελευταια δυο χρονια δεν εχει χρησιμοποιηθει. Συνοδευεται απο ενα χειριστηριο και 2 καρτες μνημης (αυθεντικες) των 8mb. Nα σημειωσω οτι δεν υπαρχει η χαρτινη συσκευασια του αλλα υπαρχουν ολα τα συνοδευτικα εγχειριδεια.

Τα παιχνιδια ειναι τα εξης.
1.call of duty 2-big red one
2.jak and daxter-the precursor legacy
3.jak 2-renegade
4.kingdom hearts
5.fahreneit
6.wrc 4
7.brothers in arms-road to hill30
8.need for speed undeground 2 (δεν υπαρχει το βιβλιαρακι του)
9.grand theft auto-san andreas (δεν υπαρχει το κουτι του, αλλα το βιβλιαρακι του υπαρχει)
10.commandos 2-men of courage (δεν υπαρχει το βιβλιαρακι και οι οδηγιες)
11.hittman Συλεκτικο πακετο που περιλαμβανει 3 παιχνιδια τα οποια ειναι τα hitman2:silent assasin----hitman:contracts----    hitmanblood money. Aρα ουσιαστικα μιλαμε για 13 συνολικα παιχνιδια.

ολα ειναι σε αριστη κατασταση εκτος απο εκει που αναγραφεται το αντιθετο. εξοδα αποστολης δικα μου.

Αν καποιος θελει σκετη την παιχνιδομηχανη διχως τα παιχνιδια (70 ευρω), και αν καποιος θελει μονο τα παιχνιδια χωρις την κονσολα (80ευρω). σε αυτην την περιπτωση ομως εξοδα αποστολης δικα σας.
Μην ζητατε μεμονωμενα παιχνιδια, η ολα η τιποτα, αλωστε η τιμη που τα δινω ειναι εξευτελιστικη.
Για πληροφοριες
stayros.a@gmail.com η στειλτε μου εδω μεσα με p.m. το τηλεφωνο σας.
Ευχαριστω

Καινουργιο εχει 119 με δυο παιχνιδια και δευτερο χειριστηριο


θα σου ελεγα να πουλησεις τα παιχνιδια και την κονσολα να την χαρισεις Ως ΔΩΡΟ  ;)
(να το παρουσιασεις ετσι δηλαδη)

Ομως δεν νομιζω να ενδιαφερθει κανενας διοτι ειναι παρωχημενης τεχνολογιας...








Ακουσε φιλικη συμβουλη ..... Και πραξε οπως νομιζεις ....


ΧΑΡΙΣΕ την σε ενα απορο παιδακι να δεις και το χαμογελο του...


Εγω ΧΑΡΙΣΑ το δικο μου με 63 παιχνιδια γνησια !!!
(σιγα μην καθομουνα να ακουω τον καθενα εξυπνο να μου κανει παζαρια για πενταροδεκαρες)

Ενω κρατησα και 18 παιχνιδια για το ps3 που εχω.......


Τα αδερφακια πεταγαν απο την χαρα τους μαζι τους κι εγω !!!

ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom