Νέα

Πωλείται FLESHLIGHT - Stamina Training Unit

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα balance(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

balance(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0

[size=14pt]Πωλείται FLESHLIGHT - STAMINA TRAINING UNIT (ΔΩΡΕΑΝ αποστολή)![/size]

20ruy5y.jpg


Λίγα λόγια περί του Fleshlight (Γενικά) για όσους δεν το γνωρίζουν. Το Fleshlight είναιτο Νo.1 σε πωλήσεις ερωτικών παιχνιδιών για άντρες στον κόσμο! Είναι ο καλύτερος εξομοιωτής πραγματικού σεξ που έχει υπάρξει ποτέ! Κατασκευασμένο από βελούδινο, μαλακό δέρμα Real Feel Super Skin, (πατενταρισμένο υλικό υψηλής ποιότητας) θα σε κάνει να νοιώθεις την απόλυτη ερωτική απόλαυση καθώς θα διεισδύεις μέσα του.

Τώρα λίγα λόγια για το BEST SELLER - FLESHLIGHT - STAMINA TRAINING UNIT.
Το μοντέλο STU της Fleshlight είναι ένα sex toy σχεδιασμένο ειδικά για άντρες που παρέχει πρακτική εκπαίδευση "υψηλού" επιπέδου ώστε να τους βοηθήσει να βρούνε τον ρυθμό που θέλουν οι γυναίκες για να γίνουν ασυναγώνιστοι εραστές.
Αυτό σημαίνει ότι αν αντέξετε 10 λεπτά με το STU, μπορείτε να αντέξετε 20 λεπτά στο κρεβάτι με την καθεμία!


ΤΙΜΗ: 49,- Ευρώ (ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ)

Χρήση έγινε μόνο 1 φορά για δοκιμή και αυτή με προφυλακτικό, δηλαδή σχεδόν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!

Όποιος ενδιαφέρετε ας στείλει pm, άσχετα σχόλια και κριτικές παρακαλώ να λείπουν!
 

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
ρε μεγαλε το προιον ειναι καταδικασμενο να αποτυχει....Για τον πολυ απλό λογο οτι αν δε συνοδευεται με βυζάρες και κωλαρες η αερογαμία να μας λειπει
 

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
εγπιπλεον λεω να το βγαλεις και πιατσα στη Σολωνος.Θα πιασεις περισσότερα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
[size=14pt]Πωλείται FLESHLIGHT - STAMINA TRAINING UNIT (ΔΩΡΕΑΝ αποστολή)![/size]

20ruy5y.jpg


Λίγα λόγια περί του Fleshlight (Γενικά) για όσους δεν το γνωρίζουν. Το Fleshlight είναιτο Νo.1 σε πωλήσεις ερωτικών παιχνιδιών για άντρες στον κόσμο! Είναι ο καλύτερος εξομοιωτής πραγματικού σεξ που έχει υπάρξει ποτέ! Κατασκευασμένο από βελούδινο, μαλακό δέρμα Real Feel Super Skin, (πατενταρισμένο υλικό υψηλής ποιότητας) θα σε κάνει να νοιώθεις την απόλυτη ερωτική απόλαυση καθώς θα διεισδύεις μέσα του.

Τώρα λίγα λόγια για το BEST SELLER - FLESHLIGHT - STAMINA TRAINING UNIT.
Το μοντέλο STU της Fleshlight είναι ένα sex toy σχεδιασμένο ειδικά για άντρες που παρέχει πρακτική εκπαίδευση "υψηλού" επιπέδου ώστε να τους βοηθήσει να βρούνε τον ρυθμό που θέλουν οι γυναίκες για να γίνουν ασυναγώνιστοι εραστές.
Αυτό σημαίνει ότι αν αντέξετε 10 λεπτά με το STU, μπορείτε να αντέξετε 20 λεπτά στο κρεβάτι με την καθεμία!


ΤΙΜΗ: 49,- Ευρώ (ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ)

Χρήση έγινε μόνο 1 φορά για δοκιμή και αυτή με προφυλακτικό, δηλαδή σχεδόν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!

Όποιος ενδιαφέρετε ας στείλει pm, άσχετα σχόλια και κριτικές παρακαλώ να λείπουν!
ρε φυλε ειπες να μην κανουμε ασχετα σχολια και κρητικες αλλα και εσυ μην μας δουλεβεις οτι το χρησημοποιησες ΜΟΝΟ μια φορα και ΜΕ προφυλακτικο...........δεν ειμαστε  :jerking:
 

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
πηρα στο αμαξι ενα fleshlight απο σολωνος...Καβλα..Τα εκανε ολα μονο που εχυνε μαζι χωρις καποτα ο προηγουμενος
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ποιος θα το πάρει χρησιμοποιημένο καλέ? :S
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τυπε εγω το θελω παρθενο!
Να το ξεπαρθενιασω εγω!

Τωρα σιγα μην βρεις αγοραστη!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Θα το πάρω εγώ.
Πές μου μόνο αν κάνει για γάϊδαρους.
Σκέπτομαι να κάνω εξαγωγή σπέρματος...
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Έχω χυμένη κυλότα της γυναίκας μου. :cum: Να τη βάλω στο eBay? :2funny:
 

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
ρε μαγκα σου βρηκα αγοραστή....Το λένε Λιλα....Για τον κωλο του το θελει...Αν μπορούσες να αφηνες και το πουλί σου μεσα στο φλεσλαιτ θα σου ηταν ιδιαιτερα ευγνωμων
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
[size=14pt]Πωλείται FLESHLIGHT - STAMINA TRAINING UNIT (ΔΩΡΕΑΝ αποστολή)![/size]

20ruy5y.jpg



Αυτό σημαίνει ότι αν αντέξετε 10 λεπτά με το STU, μπορείτε να αντέξετε 20 λεπτά στο κρεβάτι με την καθεμία!

δηλαδη δεν αντεξες τα 10 λεπτα και το πουλας εεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
B

balance(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
:jerking: Μια γκόμενα όμως που έχει φάει δεκάδες πο...ους και εκκατοντάδες χυσ...τα, πάτε να την γα.....τε ε??  :jerking:

Μήπως επειδή είναι σχεδόν αχρησιμοποίειτο δεν το θέλετε!!!  :uglystupid:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Φίλε, ανταλλαγές γίνονται; Έχω μια Ελευθερουδάκη εποχής ΕΡΕ, αλλά σε καλή κατάσταση ας ούμε. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom