Νέα

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος παπάς που έχετε πουλήσει σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Koukou_561
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Koukou_561

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
0
2009/2014. Κάθε Αύγουστο αυτών των 6 ετών με καλό και έμπιστο φίλο αξιοποιούσαμε οικονομίες ύψους 3000€ (1500 εγώ, 1500 αυτός) και ανεβαίναμε Σαλούγκα για να νοικιάσουμε για 2 μέρες ένα supercar από γνωστή εταιρεία ενοικίασης πολυτελών αυτοκινήτων. Έπειτα πηγαίναμε σε όλες τις διαθέσιμες αιδιοφωλιές της πόλεως, χωρίς να ενοχλούμε κανέναν. Εμείς απλώς αράζαμε στο παγκάκι, (με ανάλογη ενδυμασία προφανώς) ανάβαμε τσιγάρο και όλες οι αθώες κορασίδες που κοιτάζουν τον άνδρα στην ψυχή μας πλησίαζαν από μόνες τους. (Δεν έχω ζήσει πιο ξεκούραστο καμάκι 33 χρόνια τώρα). Από εκεί και πέρα με ένα supercar όλα τα ψέματα γίνονται πιο εύκολα πιστευτά. Ήταν ήταν τα 12 πιο ακριβά :fuck2::fuck2::fuck2: της ζωής μου, όμως η ικανοποίηση στο δεύτερο ραντεβού, βλέποντας τα ξινισμένα μούτρα τους μπρος στην θέα του κανονικού μας αυτοκινήτου (Nisan Almera 2005:2funny:) ήταν ανεκτίμητη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.670
Πόντοι
3.346
Sliding Season 1 GIF by Nanalan'
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.222
Like
16.044
Πόντοι
2.256
Ένας ΕΠΟΠ στο στρατό μου έλεγε ότι πήδαγε την Ιωάννα Λίλλη πριν τον Ζαγοράκη. Μου φαίνεται πιο credible.
Αν θυμάσαι τον πρώην της, είναι πολύ πιθανό ο ΕΠΟΠ να την έσκιζε κι ας ήταν ΑΜΕΑ!!!
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.964
Like
8.087
Πόντοι
2.306
2009/2014. Κάθε Αύγουστο αυτών των 6 ετών με καλό και έμπιστο φίλο αξιοποιούσαμε οικονομίες ύψους 3000€ (1500 εγώ, 1500 αυτός) και ανεβαίναμε Σαλούγκα για να νοικιάσουμε για 2 μέρες ένα supercar από γνωστή εταιρεία ενοικίασης πολυτελών αυτοκινήτων. Έπειτα πηγαίναμε σε όλες τις διαθέσιμες αιδιοφωλιές της πόλεως, χωρίς να ενοχλούμε κανέναν. Εμείς απλώς αράζαμε στο παγκάκι, (με ανάλογη ενδυμασία προφανώς) ανάβαμε τσιγάρο και όλες οι αθώες κορασίδες που κοιτάζουν τον άνδρα στην ψυχή μας πλησίαζαν από μόνες τους. (Δεν έχω ζήσει πιο ξεκούραστο καμάκι 33 χρόνια τώρα). Από εκεί και πέρα με ένα supercar όλα τα ψέματα γίνονται πιο εύκολα πιστευτά. Ήταν ήταν τα 12 πιο ακριβά :fuck2::fuck2::fuck2: της ζωής μου, όμως η ικανοποίηση στο δεύτερο ραντεβού, βλέποντας τα ξινισμένα μούτρα τους μπρος στην θέα του κανονικού μας αυτοκινήτου (Nisan Almera 2005:2funny:) ήταν ανεκτίμητη.

Δεν τα λέμε αυτά. Τα κάνουμε ακόμη, και παίζει να μας αναγνωρίσουν.:cheesy:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
ο Κύριλλος Σταυρόπουλος
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.222
Like
16.044
Πόντοι
2.256
Στα νιάτα μου έχω πουλήσει πολύ παπά!!! Ένα που μου έρχεται έτσι στα γρήγορα, ήταν τότε που τα μπουζούκια ήταν στα φόρτε τους κι έχω γνωρίσει κορασίδα με 2 μήνες εγγραφή σε σχολή χορού. Της είπα ότι είμαι κολλητός με τον τύπο που χορογραφεί τα μπαλέτα του Πανταζή στο Διογένη και ότι θα του μιλήσω ώστε να παρακάμψει την οντισιόν που μαντέψτε... Έπαιρνε συνέχεια αναβολή :cheesy::cheesy:
Σ. Σ εγώ από Διογένη μόνο απ έξω είχα περάσει :cheesy::cheesy::cheesy:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Φίλος κάποτε είχε πει ότι είναι αστυνομικός στην Ασφαλεια ΓΑΔΑ και θα βοηθούσε αλλοδαπή στο διαβατήριο απο τότε λοιπόν βγήκε το ρητό στη παρέα
Ρε τι κάνει ο κόσμος για να γαμησει ….
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
2
Like
2.656
Πόντοι
456
Ο μεγαλύτερος παπάς, μια φορά μου είπε μια πουτάνα σε στούντιο να πάρω το έξτρα πρόγραμμα και της είπα δεν έχω άλλα λεφτά, ενώ είχα, και πήρα το απλό τελικά :confused:
 

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
187
Κριτικές
29
Like
1.577
Πόντοι
2.411
Πριν 2-3 χρόνια έχω πετάξει σε κανα δυο γκόμενες τρομερά σώτα. Το ένα από αυτά είναι πως είμαι επιχειρηματίας της εστίασης και έχω 2-3 μαγαζιά, αλλά δεν επιδεικνύω τα λεφτά μου και είμαι ικανοποιημένος με το σμαρτ που έχω.
Τις καλούσα σπίτι μου δήθεν, το οποίο ήταν ενοικιασμένο Airbnb στα νότια προάστια ( το πλήρωσα ακριβά η αλήθεια είναι ) και γαμουσα ασταμάτητα. Και οι καριολες ρε φίλε , δεν με άφηναν σε ησυχία. Όσο άσχημος και να είσαι αν έχεις λεφτά έχεις τα πάντα!!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.172
Like
2.060
Πόντοι
456
Εκεί που δούλευα σεζόν πέρυσι , γνώρισα μια τύπισσα. Δεν την είπα ψέματα αλλά ας πούμε πως έκρυψαν μερικά πράγματα για να φανώ πιο ψαγμενος και κουλ φάνηκε να με πιστεύει.
Καλά πήγε όσο πήγε μια μέρα κάτι με έπιασε τη πείρα και την είπα όλη την αλήθεια.
Έχω ακόμα ένα κομμάτι χυλόπιτα στο ψυγείο.
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
15
Like
437
Πόντοι
290
Miami πέρσι. Να πω ότι αναγκάστηκα και πως είμαι 28χρ γυμνασμένος σχετικά. Μαιαμι με τον κολλητό να έχουμε γνωρίσει 3 παρέες (2 κοπέλες η κάθε παρέα πολύ δυνατά λατινομουνα) και μετά που λέμε για τι δουλειά κάνουμε κλπ να τρώμε ακυρο μετά απο λίγα λεπτά. Αλλαζουμε το τροπάριο και λέμε τις μαγικες λέξεις κλειδί Mykonos hotels! Νοικιάσαμε και ένα δυνατό τούτουνι πάρτι με τα λατινακια θα σε πάρω στην Ελλάδα μωρό μου! Μετά το σεξ σε ερωτεύτηκα τι είναι αυτό δώσε μ και την κωλαρα σου. Αυτά απο παπά δε μετανιώνω καθόλου.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
177
Κριτικές
14
Like
2.332
Πόντοι
491
Πολύ παλαιός παππάς, των φοιτητικών ετών. Είχα ένα φίλο ποιητή, βραβευμένο. Του ζήτησα να μου σκαρώσει ένα ρομαντικό καψούρικο ποίημα, τεχνικά άρτιο, με στοχασμούς, με φεγγάρια, άστρα κλπ. Μετά το αντέγραψα με τον δικό μου γραφικό χαρακτήρα. Οποτε έπεφτα σε ρομαντική τύπισα, έβαζα μια αφιέρωση με το όνομά της κάτω απο τον τίτλο και της το χάριζα. Γάμησα 3 φορές με αυτό το κόλπο.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.023
Like
7.499
Πόντοι
1.056
Πιτσιρικάς, έχω περάσει μία περίοδο μεγάλης καφρίλας...

Το τί μαλακίες έχω κάνει με τον κολλητό μου δε λέγεται.!!

Είμαστε σε ένα μπαράκι στου Ψυρρή, γνωρίζουμε δύο χαζά κοριτσάκια, και εκεί που τα παίζαμε, μου λέει το ένα:

-Τι δουλειά κάνεις?

Της λέω: Πιλότος.!

Μου ρίχνει ένα βλέμμα ο κολλητός μου του τύπου: "ρε μαλάκα.?!?" :confused:

Μου λέει το κοριτσάκι:
-Πιλότος? Ουάου.!!

Για να το σώσω της λέω:
-Ελικοπτέρου.!

Ε, το πήδηξα το κοριτσάκι... :tooth:
 

gidovoskos007

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2013
Μηνύματα
185
Like
444
Πόντοι
21
Δεν λέω ψέματα στις γκόμενες γιατί είμαι ειλικρινής, όμως έχω έναν φίλο που πούλαγε παπάδες και γαμούσε ο τύπος! Ήταν μεν εμφανίσιμος και πολύ γυμνασμένος, από μυαλό όμως ήταν φλογέρα, ούτε να γράφει δεν ήξερε, αγράμματος λέμε, έλεγε στις χαζογκόμενες ότι είναι γιατρός χειρούργος και οι χαζοβιόλες καθόταν και γαμιότουσαν!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom