Νέα

Ποιό είναι το πιο «απίθανο» μέρος που έχετε κάνει ποτέ σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μέρη που σας φτιάχνουν…….εκτός στρώματος οικίας και hotel.

  • Σε ταράτσα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στη παραλία / θάλασσα με την αλμύρα ..

    Ψήφοι: 8 66,7%
  • Στην εθνική οδό..

    Ψήφοι: 5 41,7%
  • Σε τουαλέτα bar..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Σε δημόσια υπηρεσία..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο γραφείο..

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σε φάρμα..

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Ξένη ιδιοκτησία / παράνομη είσοδος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νεκροταφείο (περί ορέξεως…)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δίκυκλο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στο καπό ..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο μπαλκόνι..

    Ψήφοι: 4 33,3%
  • Σε κοινή θέα ( ή σχεδόν σε κοινή θέα)…

    Ψήφοι: 2 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
μου τον εχει παιξει γκομενα διακριτικα ενω καθομασταν σε καφετερια..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εχω αρμεξει τη σαυρα μου σε τουαλετες σε μοναστηρι και μια αλλη φορα μεσα στο δασος ........ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Έχουμε και λέμε! Τράβηγμα μαλακίας στο σπίτι της καθηγήτριας που έκανα ιδιαίτερα στα αρχαία, όταν αυτή είχε πιάσει την πάρλα στο τηλέφωνο (ήταν σε άλλο δωμάτιο, αλλά πάντα υπήρχε ο φόβος να μπουκάρει!)!! Τσιμπουκάκι από πρώην γκόμενά μου στο σινεμά, σε μια μεταμεσονύχτια προβολή μιας παπαριάς όπου είμασταν όλοι κι όλοι 6 άτομα σε μια τεράστια αίθουσα! Και τέλος τρύψιμο πούτσας με πατούσα από γκόμενα σε χασαποταβέρνα, ενώ παρα δίπλα μας καθόταν ένα ζευγάρι ηλικιωμένων και εννοείται ενώ μασαμπούκιαζα ζουμερά σουτζουκάκια!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Και περίμενα ρε hrys μόλις είδα ότι πόσταρες να πεις ότι το έχεις κάνει σε πορεία ή σε αφισοκόλληση!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
1.) Όπως και ο φίλος Gamolas χάιδεμα του πέους μου από την πατούσα μιας πρώην μου μπροστά στους φίλους μου, κάτω από το τραπέζι στο οποίο τρώγαμε. Να μου έχει γίνει κάγκελο και σε μια φάση η πουτάνα να μου λέει
-Μπορείς να μου δώσεις την τσάντα μου; (η οποία ήταν πίσω από εμενά στο διπλανό τραπέζι και έπρεπε να σηκωθώ για να την πάρω)
2.) Να γαμάω στην παραλία βράδυ με κόσμο να μας κοιτάνε και να μην μας καίγεται καρφί
3.) Σε δημοσίας χρήσης ασανσέρ με καθρέπτες πισωκολλητό γαμήσι στα όρθια ηδονικά χυδαία!
4.) Να την έχω πάρει στο δρόμο σε γωνία με τα αυτοκίνητα να παιρνούν (όλο και κάποιος θα μας είδε αλλά και πάλι στα αρχίδια μας)

Είναι μερικές από τις μαλακίες που έκανα αλλά δεν τις μετάνιωσα
 

Επισκέπτης
Και περίμενα ρε hrys μόλις είδα ότι πόσταρες να πεις ότι το έχεις κάνει σε πορεία ή σε αφισοκόλληση!

Μπα, που τέτοια τύχη! Απλά περιμένω εσένα να μας πεις πως είναι να το κάνεις στα γραφεία της Τοπικής της ΝΔ με κανένα ξεγυρισμένο πουρό, απ' αυτά που βρίθουν εκεί!   :dancing:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
ΟΠΑ!! Σαν κάποιος να εκνευρίστηκε...τς, τς, τς δεν πρέπει.. Αυτά είναι χαρακτηριστικά του αδυσώπητου ιμπεριαλισμού.. ρώτα και τον Παρμενίωνα, θα στο επιβεβαιώσει.

Κράτα ψηλά το κεφάλι σου στην μοναχική σου πορεία και μην μασάς.. απλά για καλό και για κακό πάρε ομπρέλα
 

Επισκέπτης
ΟΠΑ!! Σαν κάποιος να εκνευρίστηκε...τς, τς, τς δεν πρέπει.. Αυτά είναι χαρακτηριστικά του αδυσώπητου ιμπεριαλισμού.. ρώτα και τον Παρμενίωνα, θα στο επιβεβαιώσει.

Κράτα ψηλά το κεφάλι σου στην μοναχική σου πορεία και μην μασάς.. απλά για καλό και για κακό πάρε ομπρέλα

Το δεξιό χιούμορ ποτέ δεν ήταν καλής ποιότητας τελικά! Κάντου ένα μαθηματάκι βρε str81977!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Αυτό άστο να το κρίνει κάποιος ουδέτερος.. Θα μου πεις για χιλιοστή φορά βέβαια ότι έχουμε δημοκρατία, αλλά μην αφήνουμε υπόννοιες ότι μπορεί να επιβάλλουμε σε άλλους τί να πιστέψουν για το ο,τι δήποτε.. να το συζητήσουμε πρώτα στην κεντρική επιτροπή του κόμματος και βλέπουμε.

Α! Και άστον άλλο τον χριστιανό να γαμεί στα γραφεία της ΝΔ.. Αρκέσου στις καρακαλλόνες που συναντάει κανείς προς Περισσό μεριά.. Μόνο που εκτός από την ομπρέλα πάρε και χλοοκοπτική μηχανή
 

Επισκέπτης
Αυτό άστο να το κρίνει κάποιος ουδέτερος.. Θα μου πεις για χιλιοστή φορά βέβαια ότι έχουμε δημοκρατία, αλλά μην αφήνουμε υπόννοιες ότι μπορεί να επιβάλλουμε σε άλλους τί να πιστέψουν για το ο,τι δήποτε.. να το συζητήσουμε πρώτα στην κεντρική επιτροπή του κόμματος και βλέπουμε.

Α! Και άστον άλλο τον χριστιανό να γαμεί στα γραφεία της ΝΔ.. Αρκέσου στις καρακαλλόνες που συναντάει κανείς προς Περισσό μεριά.. Μόνο που εκτός από την ομπρέλα πάρε και χλοοκοπτική μηχανή

Είσαι όντως τόσο ηλίθιος η το παίζεις ηλίθιος για να μας σπάσεις τα νεύρα; Διάβασε πουλάκι μου το θέμα του thread, μετά διάβασε και τις απαντήσεις και κάνε μας τη χάρη. (Όλα αυτά βέβαια ΑΝ γνωρίζεις ελληνικά, για το οποίο αμφιβάλλω)
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Τι λες ρε φιλαράκι.. μα εγώ την άποψη μου λέω, δημοκρατία δεν έχουμε? Πάντως έπεσες μέσα.. ελληνικά δεν ξέρω. Η αμφιβολία σου και μόνο φτάνει. Όσο για την ηλιθιότητα.. ε και αυτό άστο να το κρίνουν οι άλλοι. Κρίμα πάντως.. η μοναδική γνήσια φωνή να χάνει την ψυχραιμία της έτσι.. πολύ κρίμα. Είναι που δεν βρήκες να μου πεις κάτι από τα έξυπνα που λες ε, όπως για το αν θα πολεμούσα για μία πατρίδα όταν δεν συμφωνώ με αυτά για τα οποία πολεμάει? ΟΠΑ συγγνώμη είναι άποψη σου.. απλά πάω να πλύνω τα χέρια μου.

Και για να μην είμαι εντελώς εκτός θέματος, μου την έχουν παίξει στην τουαλέτα του φροντιστηρίου.. πολύ άγχος η τρίτη λυκείου!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Μπα, που τέτοια τύχη! Απλά περιμένω εσένα να μας πεις πως είναι να το κάνεις στα γραφεία της Τοπικής της ΝΔ με κανένα ξεγυρισμένο πουρό, απ' αυτά που βρίθουν εκεί!   :dancing:

Δε ψηφίζω ΝΔ, ΔΕ πάω στα γραφεία της ΝΔ, αλλά ότανν βλέπω αυτή τη Παπακώστα στην TV (που όταν αρχίσει να μιλάει δε την κόβει κανείς και με τίποτα) κάτι μου έρχεται.... Όχι πολιτικό πράμα, απ το άλλο!
 

Επισκέπτης
τα μαθατε?εξω βρεχει!!!ξερετε ποιος φταιει?το ΚΚΕ!! :2funny: :jerking:!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπα, που τέτοια τύχη! Απλά περιμένω εσένα να μας πεις πως είναι να το κάνεις στα γραφεία της Τοπικής της ΝΔ με κανένα ξεγυρισμένο πουρό, απ' αυτά που βρίθουν εκεί!  :dancing:

Βρε hrys, παρασύρεσαι  :dancing:  Τα γκομενάκια της ΝΔ δε κάθονται στην τοπική, αλλά ψάχνουν να βρουν που είναι η Paris Hilton να της ζητήσουν αυτόγραφο  :cheesy:
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
3
Πόντοι
1
μου τον χαϊδευε μια συμμαθητρια μου στην ιστορια δεσμης και εγω της επιανα τα βυζια μεσα απο το μπουφαν.τι να κανει αυτη η ψυχη?ΡΑΝΙΑ σε ψαχνει ο χιτλερ σου.που εισαι?
 

tsodas77

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πριν από 10 χρόνια ταξίδευα με λεωφορείο. Καθόμουνα γαλαρία και διάβαζα περιοδικό πορνό. Καύλωσα τόσο πολύ που κάποια στιγμή, που οι γύρω επιβάτες είχαν κατέβει στις ενδιάμεσες στάσεις,τα πέταξα όλα έξω.
Πέρυσι σε διάκοπές πήδηξα μια αλλοδαπή πουτάνα στην αυλή ξενοδοχείου πίσω από ένα παρτέρι. Η φάση έγινε στις 3 το πρωι, γιατί από τη ρεσεψιόν μου ζητούσαν να πληρώσω έξτρα για το δωμάτιο, επιδή είχα κάνει κράτηση για μονόκλινο και όχι δικλινο...!!! Τελικά, ήταν φοβερή φάση! Το κάναμε στα όρθια: η γκόμενα είχε κατεβάσει το παντελόνι ως τα γόνατα και αφού έκανε το στριγκ στο πλάι της έχωσα από πίσω. Επειδή ήμουνα πιωμένος αργούσα να χύσω και τελικά όταν άδειασα, τα είδα όλα από την καύλα!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μέσα σε αμφιθέατρο πανεπιστημίου κατά τη διάρκεια πάρτυ της ΔΑΠ,πήδηξα μια γκόμενα που μπαλαμούτιαζα από καιρό.Ανεβήκαμε στα πάνω έδρανα του αμφιθεατρου,την έβαλα πάνω σε ένα έδρανο κ την άρχισα στο γαμήσι.Περιττό να σας πω,οτι κάτω στο αμφιθέατρο πηγαινοερχόταν κόσμος,άλλα δεν μας πήρε κανείς χαμπάρι(νομίζω)γιατί ήταν μέσα στα σκοτάδια.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Στο σπιτι της πρωην γκομενας μου προ 12ετιας(ημουνα 16 ετων) στις 2.00 το βραδυ  με τον πατερα της,τν μητερα της και τους 2 αδελφους της οι οποιοι ηταν μεγαλυτεροι απο εμενα να κοιμουνται.
Δεν ειναι ακριβως περιεργο μερος ,Ειναι ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.
Τολμησα και το εκενα καμια 15αρια βραδια.
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom