Νέα

Ποιά να διαλέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιά είναι η καλύτερη επιλογή;

  • Bianca

    Ψήφοι: 10 32,3%
  • Melina

    Ψήφοι: 9 29,0%
  • Nina

    Ψήφοι: 12 38,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μετά απο αρκετό καιρό κυρίως λόγω κακής οικον.κατάστασης, λέω να πάω σε στουντιάκι για κατάθεση σε καλό μωρό. Επειδή όμως όπως προείπα τα λεφτά δε περισσέυουν(ειδικά τέτοια εποχή σε όλους μας), θα ήθελα τη βοήθεια-γνώμη σας, η οποία θα βασίζεται τόσο σε εμφάνιση όσο και σε service, με άλλα λόγια VFM επιλογή.

Είμαι μεταξύ αυτών των 3...

1.
2.
3.
θα ληφθούν υπόψη όλες οι γνώμες.

επίσης όποιος άλλος συναγωνιστής έχει κάποιο παρόμοιο δίλλημα μπορεί να το εκφράσει σε αυτό το θρέντ. :)
 

Επισκέπτης
Aφού δεν δείχνουν φάτσα ρε κολλητέ ? :think:  Πάντως το καλύτερο σώμα το έχει η τρίτη απ'ότι βλέπω...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ή μπιανκα ή μελινα απο εξωτερικη ομορφια παντα,δεν τις εχω δοκιμασει!
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Aφού δεν δείχνουν φάτσα ρε κολλητέ ? :think:   Πάντως το καλύτερο σώμα το έχει η τρίτη απ'ότι βλέπω...

λίγες δείχνουν φάτσα φίλε μ όπως θα εχεις παρατηρήσει. Περιμένω ανταπόκριση και απο συναγωνιστές που τις ξέρουν και τις έχουν τιμήσει. Πάντως και οι 3 είναι τούμπανα..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
λίγες δείχνουν φάτσα φίλε μ όπως θα εχεις παρατηρήσει. Περιμένω ανταπόκριση και απο συναγωνιστές που τις ξέρουν και τις έχουν τιμήσει. Πάντως και οι 3 είναι τούμπανα..
απο σωμα ειναι και οι 3 τουμπανα...το θεμα ειναι και το προσωπο..!
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
απο σωμα ειναι και οι 3 τουμπανα...το θεμα ειναι και το προσωπο..!

και το service. Πάντως απο κριτικές που διάβασα οι 2 πρώτες έχουν πολύ καλές συμμετοχές η τρίτη πάσχει..
 

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
  Από κοντά (αν εξαιρέσεις την 2η) χάνουν πόντους όσον αφορά το πρόσωπο.
Εγώ θα κοίταζα και :                     Karolina από στούντιο 12
που είναι στα ίδια κυβικά..  ;)
                 
               
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
  Από κοντά (αν εξαιρέσεις την 2η) χάνουν πόντους όσον αφορά το πρόσωπο.
Εγώ θα κοίταζα και :                      Karolina από στούντιο 12
που είναι στα ίδια κυβικά..  ;)
                   
               
πολυ καλο και αυτο το κομματι τυπε
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
  Από κοντά (αν εξαιρέσεις την 2η) χάνουν πόντους όσον αφορά το πρόσωπο.
Εγώ θα κοίταζα και :                      Karolina από στούντιο 12
που είναι στα ίδια κυβικά..  ;)
                   
               

χμ..not bad..απλά πολύ ..δε ξέρω ψεύτικη ή κανω λάθος..; :think: απο service καλή ;
 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Καλύτερα μου αρέσει η Μπιάνκα !
Πιο καυλωτικά στησίματα , πιο ¨φυσική" !
 

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
χμ..not bad..απλά πολύ ..δε ξέρω ψεύτικη ή κανω λάθος..; :think: απο service καλή ;
Είναι πιο καλή από κοντά παρά στις φοτό  :boobies:. Παραμονή Χριστουγέννων που έκανα ένα περασμα πάντως, είχε ουρά 5 ατόμων και άλλους 2 μέσα... Φυσικά όταν βλέπεις τέτοιες ουρές αποχωρείς ταχέως και ξαναχτυπάς κάποια άλλη στιγμή γιατί αλλιώς τρως σούπα (Σέρβα γαρ) όσον αφορά τις υπηρεσίες... ;)
Η Καρολίνα πάλι  από 12 που είναι ιδίων προδιαγραφών, αλλά χωρίς κονίτσα, είναι παντώς καιρού, δεν πάει να γίνεται έξω χαμός.. :)
Και οι 2 εμφανισιακά ανήκουν σε κατηγορία εσκορτ . Δες από κοντά  και αποφάσισε.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Aφού δεν δείχνουν φάτσα ρε κολλητέ ? :think:   Πάντως το καλύτερο σώμα το έχει η τρίτη απ'ότι βλέπω...

τυπε μου δεν παιζει με την καμμια,ειδικα σε στουντιο να υπαρχει κοριτσι που να μην ειναι τουλαχιστον αποδεκτο στο προσωπο.δεν λεμε να αρεσει σε ολους,αλλα να ειναι τουλαχιστον καυλωτικη
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μετά απο αρκετό καιρό κυρίως λόγω κακής οικον.κατάστασης, λέω να πάω σε στουντιάκι για κατάθεση σε καλό μωρό. Επειδή όμως όπως προείπα τα λεφτά δε περισσέυουν(ειδικά τέτοια εποχή σε όλους μας), θα ήθελα τη βοήθεια-γνώμη σας, η οποία θα βασίζεται τόσο σε εμφάνιση όσο και σε service, με άλλα λόγια VFM επιλογή.

Είμαι μεταξύ αυτών των 3...

1.
2.
3.
θα ληφθούν υπόψη όλες οι γνώμες.

επίσης όποιος άλλος συναγωνιστής έχει κάποιο παρόμοιο δίλλημα μπορεί να το εκφράσει σε αυτό το θρέντ. :)

τυπε επειδη βαριεμαι να ψαξω τωρα,τι λενε οι κριτικες για τα συγκεκριμενα μωρα;
 
Εγγρ.
13 Νοε 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καρολινα ειναι σουπερ στουντιο 12 Ισαβελλα κροκεων 6 παρα πολυ καλη Συλβια πειραιως 193 απιστευτη
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μετά απο αρκετό καιρό κυρίως λόγω κακής οικον.κατάστασης, λέω να πάω σε στουντιάκι για κατάθεση σε καλό μωρό. Επειδή όμως όπως προείπα τα λεφτά δε περισσέυουν(ειδικά τέτοια εποχή σε όλους μας), θα ήθελα τη βοήθεια-γνώμη σας, η οποία θα βασίζεται τόσο σε εμφάνιση όσο και σε service, με άλλα λόγια VFM επιλογή.

Είμαι μεταξύ αυτών των 3...

1.
2.
3.
θα ληφθούν υπόψη όλες οι γνώμες.

επίσης όποιος άλλος συναγωνιστής έχει κάποιο παρόμοιο δίλλημα μπορεί να το εκφράσει σε αυτό το θρέντ. :)

bianca  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Από αυτές που αναφέρεις εγώ θα πήγαινα στη bianca αν και δουλεύει σε περίεργη αλυσίδα..... :( 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom