Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
a propo, στη Ρουμανία, δύσκολo να'χει κάποιος μόνο ένα όνομα...
παίζουν σχεδόν πάντα δύο...
Raluca-Andra...  Ionut-Cornel... Maria-Elena... {^}
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπερα πηρα σημερα την αντρα λιγο μαγκωμενη αλλα ολα γενικα καλα
Αν δεν σου ειναι δυσκολο πες μας δυο λόγια.

Ειναι απο τις παρουσιες που μου αρεσουν και την εχω στα υπ'οψην.........
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Κύριοι,
πριν από μια ώρα, μόλις είχα συνουσιασθεί μετά της δεσποινίδος Έλενας στον επί της οδού Κνίδου Οίκο, ήμουν μόνος μέσα στο αυτοκίνητο επί της οδού Μάγερ στη διασταύρωση με τη Μάρνη (50 μέτρα από το Amnezia), με το τζάμι συνοδηγού μισοκατεβασμένο, περίμενα στο κόκκινο φανάρι, μπροστά μου ήταν άλλο ένα αυτοκίνητο και πίσω μου κανένα.
Δέχθηκα επίθεση από τρεις νεαρούς κακοποιούς, ο ένας από τους οποίους προσπάθησε να ανοίξει την πόρτα του οδηγού, ο δεύτερος την πόρτα του συνοδηγού κι ο τρίτος επόπτευε.
Τους αντελήφθηκα έγκαιρα, κίνησα απότομα το όχημα και λάκισαν στο σκοτάδι.
Αδύνατοι, κοντοκουρεμένοι, ο ένας με καπέλο τζόκεϋ.

Σκούρα τα πράγματα.
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
οταν ακους τετοια πραγματα να γινονται, λες, τι στο καλο, μονο στους αλλους θα συμβαινουν? δεν θα συμβει και σε μενα? και παλι καλα που δεν προχωρησαν οι κακοποιοι παραπανω, αλλα και μονο η τρομαρα που ισως θα πηρε ο οδηγος και τιμημενος συναγωνιστης φτανει!! και τι θα μπορει να συμβει αν καποιος ειναι πεζος εκει στην περοχη? η πανω σε μηχανη οπως εγω, σε κοκκινο φαναρι σταατημενος?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.736
Πόντοι
6.515
σκεφτομαι και τα κοριτσια. Πως φευγουν καθε βραδυ στο σχολασμα σ' αυτη τη κολοπεριοχη?
Μηπως θα επρεπε να τα συνοδεύουμε με βάρδιες?
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
σκεφτομαι και τα κοριτσια. Πως φευγουν καθε βραδυ στο σχολασμα σ' αυτη τη κολοπεριοχη?
Μηπως θα επρεπε να τα συνοδεύουμε με βάρδιες?

:2funny: :2funny: έχεις δίκιο!

θα θέλουν συνοδεία από 2 άντρες κιόλας! να, έτσι  :2on1:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κύριοι,
πριν από μια ώρα, μόλις είχα συνουσιασθεί μετά της δεσποινίδος Έλενας στον επί της οδού Κνίδου Οίκο, ήμουν μόνος μέσα στο αυτοκίνητο επί της οδού Μάγερ στη διασταύρωση με τη Μάρνη (50 μέτρα από το Amnezia), με το τζάμι συνοδηγού μισοκατεβασμένο, περίμενα στο κόκκινο φανάρι, μπροστά μου ήταν άλλο ένα αυτοκίνητο και πίσω μου κανένα.
Δέχθηκα επίθεση από τρεις νεαρούς κακοποιούς, ο ένας από τους οποίους προσπάθησε να ανοίξει την πόρτα του οδηγού, ο δεύτερος την πόρτα του συνοδηγού κι ο τρίτος επόπτευε.
Τους αντελήφθηκα έγκαιρα, κίνησα απότομα το όχημα και λάκισαν στο σκοτάδι.
Αδύνατοι, κοντοκουρεμένοι, ο ένας με καπέλο τζόκεϋ.

Σκούρα τα πράγματα.
Απίστευτο.
Μήπως ήτο παλαιών αρχών αδέλφια η εξαδέλφια της πόρνης που καταγαμήσετε κύριε Πύραυλε?
Ευτυχώς που με τις ρουκέτες σας , αποφύγατε τον παπά αγαπητέ φίλε. :2funny:

kalhspera,ti times paizoun sto magazi?
3 το καπουτσίνο, η τσιτσιμπίρα στα 4!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.669
Πόντοι
22.785
Τα ζητήματα που θέτουν οί άξιότατοι συναγωνιστές , είναι τέτοια
που έγείρουν έρωτήματα καί γιά την άσφαλεια ύμών όπως την ξέραμε.

Ή μάλλον συνέβαινε άλλά όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό και όχι τόσο δημόσια.
Αυτό, έχει φίλοι μου ώς άναγκαστικό έπακόλουθο τήν σοβαρότερη άντιμετώπιση
άπό έμάς τούς ίδιους !!!!!!!

Το γεγονός είναι, ότι σήμερα τά στέκια τής πλατείας
έχουν ένα όλοένα καί ώριμότερο κοινό !!!!!!!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Σχετικά με το θέμα της ασφάλειας στην περιοχής και μετά το περιστατικό που συνέβη στον κύριο Πύραυλο να πω τα ακόλουθα :

Η πλατεία, μέχρι πριν 5 - 6 μήνες ήταν στέκι όλων των φυλών του κόσμου και περισσότερο πολλών ναρκομανών, οι οποίοι δεν δίσταζαν να ανοίγουν πόρτες στα φανάρια και να παίρνουν ό,τι βρίσκουν μπροστά τους.

Ξαφνικά, η πλατεία "καθαρίστηκε" και πλέον κυκλοφορείς άνετα πεζός.

Πάντως άσχετα από αυτό, όταν κυκλοφορούμε στην ευρύτερη περιοχή πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Με αυτοκίνητο, πάντα με κλειδωμένες τις πόρτες και τα παράθυρα ανοικτά μόνο μια χαραμάδα. Πεζοί, πάντα από κεντρικούς δρόμους.

Στην ασφάλεια της περιοχής, βοηθάει πολύ και το πάρκινγκ - ΔΩΡΕΑΝ - που υπάρχει ακριβώς απέναντι από το Αμνέζια και φυλάσσεται.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κατάπλους χθες περί τας έξι!
Ζυθοποσία με αξιόλογους συναγωνιστές και ενημερωτική συζήτηση λόγω δεκαημέρου απουσίας!
Μιχαελα-Ιωάννα-Σιμονα_Ρωξάνη-Ρεβέκκα στο χωριό για Πάσχα!
Άνοδος στο δεύτερο όροφο δια χαλαρωτικές διεργασίες μετά από μια κουραστική μέρα.
Την προτίμηση-αδυναμία μου την καταγαμησατε μεγαλοβδομαδιάτικα και δεν πρόκανα!
Χανκ οβερ έπαθε από το πολύ ασανσέρ!
Μα καλά τι είναι εκεί, το στέκι των απίστων??
Φωτιά θα πέσει να μας κάψει ρεεε!
Έμαθα και το όνομα της διαφανούς-άχρωμης-άοσμης κορασίδας της δεξιάς το οποίο ξέχασα αύθις!
1 ώρα σπάω το κεφάλι μου (το πάνω) και δεν μου έρχεται!
Έμαθα ότι είναι καλλίφωνος και τραγουδά τις μεταμεσονύκτιες ώρες όταν γίνονται κέφια στο μαγαζί.

αυτά για χθες ........

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.669
Πόντοι
22.785
Φίλοι μου λατρεμένοι , καλή άνασταση καί καλό πάσχα νά έχετε !!!!!!!!

Τά σέβη μου σέ όλους www.imagerous.com/] [/URL]
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Έμαθα και το όνομα της διαφανούς-άχρωμης-άοσμης κορασίδας της δεξιάς το οποίο ξέχασα αύθις!
1 ώρα σπάω το κεφάλι μου (το πάνω) και δεν μου έρχεται!
Έμαθα ότι είναι καλλίφωνος και τραγουδά τις μεταμεσονύκτιες ώρες όταν γίνονται κέφια στο μαγαζί.

Ντενίσα...

και ενώ έψαξα στις τελευταίες 150 σελίδες του παρόντος thread, δεν βρήκα την παραμικρή πληροφορία για τη συγκεκριμένη.

Αντίθετα φρέσκαρα τη μνήμη μου με σημαντικές πληροφορίες για κάποιες άλλες...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ντενίσα...

και ενώ έψαξα στις τελευταίες 150 σελίδες του παρόντος thread, δεν βρήκα την παραμικρή πληροφορία για τη συγκεκριμένη.

Αντίθετα φρέσκαρα τη μνήμη μου με σημαντικές πληροφορίες για κάποιες άλλες...

Ντενισα! α μπράβο ευχαριστώ πολύ.

ρε παιδιά γράψτε κάτι για Άντρα,Ντενισα τις έχω λοκαρει και φοβάμαι μη  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγγύηση by amjik ...... Τέλος !!
Αγαπητε ειναι ενα απο τα κοριτσια που με ενδιαφερουν.
Την "μελετω" εδω και καποιες ημερες.

Το σχολιο σου πολυτιμοτατο............

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Λοιπόν μετά την προτροπή του συναγωνιστή "λάγαρου" μετανόησα και μελέτησα τας γραφάς.
Κατόπιν καθημερινής μελέτης και  βοηθουμένου του σκαριφήματος με τις θέσεις των κορασίων εξέδραμα δια το προνομέγαρον.
Είχα δε, και το "σκονάκι" μου, το σκαρίφημα το είχα περάσει σαν εικόνα στο smart-phone μου και επομένως το να γράψω καλά ήταν θέμα χρονου.
Άφιξη Μεγαλη Πέμπτη (βοήθειά μας) στις 7 το απόγευμα. Ήπια το Gin-tonic μου (8€) και κεντράρισα τον στόχο. Πρώτα μίλησα με την Λωρένα και μετά από ώρα, αφού δεν κοιτούσε πουθενά, με την Αλεξάνδρα. Με τις πρώτες κουβέντες είδα μια πολύ ωραία κοπέλλα, καλό συνομιλητή και δεν άργησα να αποφασίσω να σταματήσω το ψάξιμο και να πάμε επάνω(23€).
Πολύ φιλική, καθαρή με διάθεση και επομένως με καύλωσε γρήγορα. Υπήρχε χρόνος πριν και μετά και συζήτηση περί οδοντογιατρών κλπ,  κοινά καθημερινά πράγματα δηλαδή.
Για να δοκιμάσεις και άλλες πρέπει να πας πολλές φορές... και ίσως με παρέα για ανταλλαγή απόψεων κιόλας, αλλά και μόνος τα κατάφερα. H μελέτη συνεχίζεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom