Νέα

Πήξαμε στο πουσταριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παιδες βλεπω καποιες καταστασεις στην καθημερινοτητα, στην τηλεοραση,αλλα και δω σ'αυτο το site που μου γυριζουν τ'αντερα απο την πουσταριλα.Στην τηλεοραση εχουμε πηξει απο αδερφαρες Σεργιανοπουλος,κατι αλλες στα πρωινα ενας Τακης Ρουσος ενας αλλος στη Μελετη,κατι Κωστετσοι ,Μουτσιναδες,Καπουτζιδηδες και αλλοι που δεν θυμαμαι τωρα.
Βλεπω και δω μες το site που το γουσταρω πολυ καποιους να ρωτανε ποια ενυδατικη να βαλουν για να ξυρισουν τ'αρχιδια τους και να υποστηριζουν τους τρεντοπουστοφλωρους με τις μουναρες.Τα περισσοτερα νεαρα αγορια δεν ειναι αυτο που λεμε αγριμια μαλλον γατακια σαλονοπυ τα κοβω.Τι γινεται ρε μαγκες που πηγανε οι αντρες τους πατησε το τραινο? :headbang:
 

Επισκέπτης
Αυτό που δεν γουστάρω είναι το γεγονός ότι όπου υπάρχει ένας χώρος χωρίς αυτούς ( όπως πχ εδώ) ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΧΩΘΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ...
Αυτό είναι ΦΑΣΙΣΜΟΣ.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Το προβλημα δεν ειναι οτι υπαρχουν παντου πουστακια!
Το προβλημα ειναι οτι δεχονται υποστηριξη προτιστως απο το γυναικειο φυλλο και επειτα απο straight ηθικολογους.
Σε αλλες εποχες θα πεφτε φαπα συννεφο αν καποιος τολμουσε να βγει και να δειξει τις παραφυσιν του ορεξεις.Σημερα δυστυχως εχουν δικαιωματα ισα με ολους αν και ακομα η κοινωνια τους καταδικαζει στη πλειοψηφια και τους εχει στην αποξω,τουλαχιστον στις μικρες κοινωνιες.
Μη κοιτας την tv που εχουν βρει το βημα τους.Ειναι και θαναι παντα η μειοψηφεια στην κοινωνια μας.Δε παυει ομως ναναι καρκινομα.
Θαναι πλεον αργα οταν καταλαβουμε την κατηφορα μας και θα αποζητουμε
παλαιοτερες εποχες οπου ακομα υπηρχαν ηθη και εθιμα..
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Τι γινεται ρε μαγκες που πηγανε οι αντρες τους πατησε το τραινο? :headbang:
[/quote]

Ετσι είναι φίλε μου γιατί κάποιοι θέλουν να είναι έτσι.Κάποιους συμφέρει.Εμένα εκείνο που με συφυλιάζει είναι οτι πάνε να μας το περάσουν και για φυσιολογικό.Δικαιωμά τους τα παιδια να κάνουν οτι θέλουν.Δεν είναι ανάγκη όμως να βγάζουν και ντουντούκα.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το προβλημα δεν ειναι οτι υπαρχουν παντου πουστακια!
Το προβλημα ειναι οτι δεχονται υποστηριξη προτιστως απο το γυναικειο φυλλο και επειτα απο straight ηθικολογους.
Σε αλλες εποχες θα πεφτε φαπα συννεφο αν καποιος τολμουσε να βγει και να δειξει τις παραφυσιν του ορεξεις.Σημερα δυστυχως εχουν δικαιωματα ισα με ολους αν και ακομα η κοινωνια τους καταδικαζει στη πλειοψηφια και τους εχει στην αποξω,τουλαχιστον στις μικρες κοινωνιες.
Μη κοιτας την tv που εχουν βρει το βημα τους.Ειναι και θαναι παντα η μειοψηφεια στην κοινωνια μας.Δε παυει ομως ναναι καρκινομα.
Θαναι πλεον αργα οταν καταλαβουμε την κατηφορα μας και θα αποζητουμε
παλαιοτερες εποχες οπου ακομα υπηρχαν ηθη και εθιμα..
Συμφωνω αδερφε αλλα και αυτοι που τους λεμε θηλυπρεπεις αντρες εχουν περισσοτερες επιτυχιες στο αλλο φυλο και οχι μονο αυτο, το πουσταριλικι γενικοτερα υπαρχει παντου καταλαβαινεις τι εννοω,που ειναι το αγριμι το αιμοβορο αρσενικο μωρε?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εχει σχεση με την εν' λογο εκπομπη. και εκει τα ιδια λεγανε. " δεν υπαρχουν ανδρες "  :P :P

Αυτή τη μαλακία αν την ξανακούσω μούρη με μούρη από κανένα καργιολάκι θα μας δείξει το ...CNN :knuppel: :knuppel: :knuppel:
Αυτό που δε γουστάρω είναι ότι όλα αυτά τα μουνόπανα επινοούν και επιβάλλουν το σύγχρονο, ανέραστο, χωρίς ίχνος θηλυκότητας γυναικείο πρότυπο...Ποιοί, αυτοί που ΜΙΣΟΥΝ το γυναικείο φύλο...Κι αυτές οι μαλακισμένες τους ακούνε ρε, λες και θέλουν οι αδερφάρες το καλό των γυναικών :jerking: :jerking: :jerking:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Εκτος απο τη τηλεοραση και τα καλλιτεχνικα εχουν βρει και βημα στο ιντερνετ.
Μιλαμε στα τσατ γινεται της πουτανας. Μπειτε στο zoo.gr να ξερασετε.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Παντως το μεγαλυτερο γελιο ειναι να βλεπεις τα γκει να κανουν κριτικες για ταινιες οπως το 300!Να μπαινουν μεσα ζευγαρακια να τη δουν κιολας!
Φιλε αποτι ξερω οι πουστηδες μπορει μεν επικοινωνιακα να εχουν αριστες σχεσεις με το γυναικειο φυλλο,μεσα τους ομως ζηλευουν του κερατα που δε μπορουν να ειναι γυναικες.
Προσωπικα μου εχει τυχει να γνωριστω με πολλους αλλα ποτε δεν επετρεψα παρε δωσε.Θεωρω υπερτατη ντροπη να εισαι straight και να βγαινεις μαζι τους.
Σε αλλες χωρες τοχουν περασει ως κατι το νορμαλ να υπαρχουν στην κοινωνια και αυτοι.Εδω ομως ειναι ελλαδα και οσο και να προσπαθουν ειμαι σιγουρος οτι και στην επομενη γενια δε θα γινουμε αγγλια η αμστερνταμ τουλαχιστον στη νοοτροπια.
Οσο για τα πρωιναδικα το αποφευγω να τα βλεπω γιατι η προκλητικοτητα τους με κανει να σπασω την tv.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Κατω τα πουστρολια καθε μορφης μωρε!Τ'αρχιδια δεν ειναι μπιμπελο ουτε ειναι να κανεις ερωτα ειναι να ξεσκιζεις μουνια και να τα κανεις τασακια μετα >:cheesy:
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Η έννοια πούστης έχει ευρεία έννοια. Δε περιλαμβάνει μόνο αυτούς που τον τρώνε από πίσω. Πιάνει κ την κατηγορία εκείνων που γαμάνε μεν, αλλά φέρονται άνανδρα στις παρέες,φιλίες κ.ο.κ.
Γι'αυτό έχει μείνει η έκφραση, "μου φέρθηκε πούστικα".
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Τα 3Π αδερφια χαλανε την πιατσα...
Πουστηδες Πουτανες Παντου..
και δυστηχως οχι Πουτανες οπως αυτες των μπουρδελων!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
τα πουσταρια δεν ειναι πιο εξυπνα ειναι πιο πονηρα ομως.Εξου και η φραση:αρχισε τα πουστριλικια!Πηγε να παιχτει πουστια!
Δυστυχως σημερα τα προτυπα τους ειναι και τα πιο θρασυτατα στην τηλεοραση.
Ψινακης ο πρωτομαστορας και μετεπειτα ολες οι πουτρες που προβαλονται απο τα ριαλιτι κυριως.
Ποτε αλλοτε δεν εχει γινει τετοια μαζικη προβολη πουστηδων στην ελλαδα με την ελευση των ριαλιτι.
Ξεχναμε με τη κραγμενη πουστρα τον ολυμπιονικη που φιλησε στο στομα τον προπονητη του και εγινε της πουτανας στα καναλια?
Ξεχναμε που πηγε να δικαιολογησει οτι ηταν φυσιολογικη αντιδραση?
Σημερα αν δουμε κατι παρομοιο θα περασει στο ντουκου δυστυχως.Εκει φαινεται η πλυση εγκεφαλου στο κοσμο.
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
εμενα προσωπικα μου κανει εντυπωση που σε πολλους που βλεπουμε στην τηλεοραση τους βγαινει πολυ το πουστριλικι!!!αλλα βγαινει σε τοσο πολλους που δεν μπορω να το πιστεψω οτι ειναι ολοι τους πουστηδες!!!!απλα καποιες φορες πιστευω ειναι της μοδας να το παιζεις πουστης!!!!ο Ψινακης που τον αποκαλουν ολοι πουστηδες...δεν πιστευω οτι ειναι...ισα ισα εχει γαμησει τοσα πολλα μουνια που καποια στιγμη βαρεθηκε και αρχισε να γαμαει και αντρες και να τον γαμανε!!!οπως λεει και ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΛΕΤΣΟΣ πουστης δεν ειναι αυτος που παει με αντρες,αλλα αυτος που παει με αντρες και δεν του αρεσει...!!!!Παντως προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με τους πουστηδες....με αυτους που κανουν πουστιες εχω ομως παρα πολυ μεγαλο προβλημα...!!αυτους ειναι να φοβομαστε!!!
 

Επισκέπτης
Αυτή τη μαλακία αν την ξανακούσω μούρη με μούρη από κανένα καργιολάκι θα μας δείξει το ...CNN :knuppel: :knuppel: :knuppel:
Αυτό που δε γουστάρω είναι ότι όλα αυτά τα μουνόπανα επινοούν και επιβάλλουν το σύγχρονο, ανέραστο, χωρίς ίχνος θηλυκότητας γυναικείο πρότυπο...Ποιοί, αυτοί που ΜΙΣΟΥΝ το γυναικείο φύλο...Κι αυτές οι μαλακισμένες τους ακούνε ρε, λες και θέλουν οι αδερφάρες το καλό των γυναικών :jerking: :jerking: :jerking:
+1000000 ολες οι καργιολες οι ελληνιδες μας θελουν φλωρακια χωρις σκεψη.... για αυτο πανε και γαμιουνται με κατι φλωρακια που το παιζουν αντρες.... ειδα τις προαλλες σε ενα κλαμπ μια γκομενα που της την πεφτανε δυο παιδια αυτη μετα φασοθικε με τον εναν μπροστα στον αλλο και ο μαλακας αντι να φυγει εκανε σαν καραγκιωζης και χορευε σαν μαλακας με αυτον που φασοθηκε με την γκομενα.... παντως η αληθεια ειναι πως ολα αυτα ειναι προτυπα απο την tv αυτο βλεπουμε να προβαλονται οι ανεραστες (γυναικες, που το παιζουν ομως και πουτανακια) και οι θυληπρεπεις (αντρες) σαν προτυπα... γιατι εχουν βαλθει να γαμησουν την ομορφια των δυο φυλων!!!!!
 

Επισκέπτης
καλως των gayboy, αντε να μπουν οι βαρβατιλες στο φορουμ να το φερουν στα ισια του.....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ετσι ειναι μαγκες μου.εχετε απολυτο δικιο.σε λιγο θα μας πηγαινουνε φυλακη που κανουνε καμακι στισ γκομενες.εχουμε φτασει στο σημειο να αποθεωνεται η ομοφυλοφυλια και να θεωρειται κακο να τη  πεφτεις στον δρομο στα μουνακια που κυκλοφορουν που ειναι(?) μες την καυλα.και εγω στην καλλιθεα που κυκλοφορψω ειναι ενας πουστης που οποτε με βλεπει καθεται διπλα μου.τι να κανω,να τον σαπισω στο ξυλο ?ειναι και μεγαλος ανθρωπος.και μου προκαλει αηδια αυτο το πραγμα.πραγματικα μην καμια μερα τα παρω στο κρανιο.ετσι λοιπον κατι βαλιανατοι  κια χατζηστεφαΝΟΙ αποθεωνουν την πουστια και εχουμε φτασει στο σημειο οταν την πεφτουμε σε κανα μουνακι να λεγομαστε "ανωμαλοι".ετσι λοιπον εχουμε γεμισει πουσταραδες που ειναι και οι καλυτερες "φιλες" των γυναικων.ωραια που ζουμε σε αυτη την ανεραστη κοινωνια.ζητω η πρωην σοβιετικη ενωση λοιπον.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
επισης μεγαλυτερος πουστης ειναι και ο ανδρας που δεν εχει λογο και δη μεγαλυτερος ο ψευτης ο συμφεροντολογος και αχαριστος.αλλα αυτο ειναι γενικοτερο ελαττωμα των ανθρωπων.
 

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Ώρες - ώρες διασκεδάζω πολύ με τα λεγόμενά σας. Θα συμφωνήσω κι εγώ μαζί σας σε κάποια θέματα. Αν και είμαι ομοφυλόφιλος δεν μου αρέσει αυτή η προβολή που γίνεται μέσα από τα Μ.Μ.Ε. Θεωρώ ότι η σεξουαλική προτίμηση του καθενός είναι προσωπική κι όχι προσπάθεια ινδαλματοποίησης. Θα πρέπει επιτέλους να σταματήσουν να προβάλλουν τόσο έντονα την ομοφυλοφιλία γιατί με αυτόν τον τρόπο ίσως επηρεάζουν την νεότερη γενιά. Το να είσαι ομοφυλόφιλος για μένα είναι επιτρεπτό αν το έχεις ανακαλύψει μόνος σου κι όχι αν στο έχει επιβάλλει η εποχή. Όσον αφορά την κακία που δείχνουν οι ομοφυλόφιλοι δεν θεωρώ ότι πηγάζει από την μη αποδοχή από το κοινωνικό σύνολα παρά από κάποιους φόβους τους. Για παράδειγμα εγώ όταν έκανα πρώτη φορά σεξουαλική επαφή με άντρα στεναχωρήθηκα πάρα πολύ γιατί διαπίστωσα ότι θα είμαι πάντα μόνος, δεν θα αποκτήσω οικογένεια και μια ζωή θα πρέπει να ζω την εξέλιξη μέσα από τους άλλους. Ας μην γινόμαστε λοιπόν κυνικοί κι αυστηροί γιατί δεν γνωρίζουμε τα πάντα. Το να λέμε απλά ότι του αρέσει να γαμιέται, δεν ολοκληρώνει την προσωπικότητα κάποιου.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τα 3Π αδερφια χαλανε την πιατσα...
Πουστηδες Πουτανες Παντου..
και δυστηχως οχι Πουτανες οπως αυτες των μπουρδελων!

σορρυ αλλα ειναι λιγο τραγικη ειρωνια του ποιητη να βλεπω τετοια ποστς σε ενα τετοιο θρεντ απο ενα τετοιο νικνεημ :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom