Νέα

Πιο περίεργος τρόπος που έχετε χύσει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Στο intercity από Θεσσαλονικη για Αθήνα πιπούλα στη τουαλέτα. Στενάχωρα αλλά άξιζε για την φαντασίωση και για την cultιλα της φάσης.
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Έπαιρνα κάτι αλφα ή βήτα μπλόκερς, δεν θυμάμαι ακριβώς και τέλειωσα χωρίς σπέρμα στα σαράντα μου. Κατατρόμαξα γιατί νόμιζα ότι κάτι σοβαρό συνέβη. Την άλλη μέρα έριξα τα μούτρα μου και πήρα τον γιατρό τηλέφωνο. Μου είπε ότι είναι παρενέργεια του φαρμάκου και να μην ανησυχώ.
Μέχρι να μου το πεί είχα χεστεί. Δεν κοιμήθηκα καθόλου εκείνο το βράδυ...
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81
Κατά την διάρκεια του σεξ με την γυναίκα μου,για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να χυσω. Τότε παίρνει την πρωτοβουλία να μου τον παίξει με 2 πάνω κάτω πλημμύρισε ο τόπος σπέρμα. Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως έγινε αυτό, όμως το αίσθημα ήταν έντονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
ηξερα ενα τυπο παλια που εβαζε ενα μικρο σκυλακι που ειχε να τον γλυφει για να χυνει
Δεν ρωτάω ποιο μέλος είναι....αυτός πρέπει να έχει κάνει δικό του σαη.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.476
Κριτικές
1
Like
7.508
Πόντοι
2.306
Εγώ τυπε.
πηγαινα ένα σκ στο εξοχικό στη σελήνη και τον έπαιξα στο ιδιωτικό μου διαστημικό τζετ.
μπραβο τυπε! Για μια στιγμή ανησύχησα οτι κανενα απο τα εγκριτα μελη δεν διαθετει εξοχικο εκτος πλανητη. Και να πεις οτι δεν εχουμε ουφο εδω μεσα…
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Παει καμμια 25ετια ισως και παραπανω. (Κωλογερος-μπαρμπας-καυλοπιπινακιας ειμαι πια).
Ειμαι στο καστρο Λαρισσα πανω απο το Αργος, μου κανει η γκομενα μια πιπα απάυτες τις γιοματες καυλα. Για οσους ξερουν, ακριβως απο κατω αυτο το καστρο ειχε (ισως ακομη εχει) μια μονη με μοναχες. Ερχεται η ωρα να τα πεταξω, τον εχει πιασει στο χερι η γκομενα και τον παιζει με λυσσα. Τα πεταω με πιεση και τους αναλογους ηχους. Ακουω απο κατω..τι ειναι αυτο...κοιταω κι εχουν παει στον ομο στο ρασο μια μοναχης που περναγε απο κατω...Μπουχος γιναμε!!! Τρεχαμε στο αμαξι εγω με τη πουτσα εξω κι η γκομενα με το ενα βυζι κρεμαμενο και να χωροπηδαει. Το γελιο ηταν απεριγραπτο!!!!
Υγρό Πυρ ..
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
10-12 χρόνων καθισμένος στα παγκάκια της πλατείας δίπλα σε μελλοντικό καυλέτο,όπου ακουμπά,ακούμπα βρέθηκα να τρίβω μουνάκι πάνω από το σορτς της.
Έτσι χαλαρά σε παρέα που ήμασταν με άλλους και συζητούσαμε..
Η καύλα βάρεσε κόκκινα και γυρνώντας σπίτι ρίχνω μια παχιά στο ασανσέρ και γεμίζω τη καμπίνα...
Το πρωί άκουγα τη διαχειρίστρεια να φωνάζει για το πάτωμα του ασανσέρ που κολλούσε ..
 

fstergios

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
27
Πόντοι
0
μεσα στην θαλασσα με την τοτε αρραβωνιαστικιά. μετα τον πλενεις και επι τοπου δεν μ'αρεσε και τοσο πολυ το μουνι ειναι πιο καυτο εξω απο το νερο
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

kalamarilian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε συγγνώμη αλλά εσύ δεν έχεις δει ποτέ σου έναν από τους γονείς σου γυμνό; Εμείς μια τουαλέτα είχαμε.
Έτρεχα εγώ μέσα που να προλάβει να ντυθεί ή να τραβήξει την κουρτίνα του μπάνιου ο άλλος;
Δύο επιλογές είχα ή να χεστώ πάνω μου ή να κάνω ντου στο μέρος.
Ειλικρινά δεν συνέβη σε κανέναν αυτό;
εγω σε καταλαβαινω, μου εχει τυχει και με τους δικους μου γονεις να τους δω γυμνους ρε συ
 

TakoyniaThess

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
17
Like
47
Πόντοι
0
1998 4 το πρωι καλοκαιρι μαζι με τη δικια μου κεντρο θεσσαλονικης. Φοραει μινι και ψηλα πεδιλα, οι καυλες ειναι στον ουρανο αλλα δεν εχουμε χωρο να γαμηθουμε γιατι ειναι απο αλλη πολη κι εγω ακομα μενω με γονεις. Περναμε μπροστα απο μαγαζι με παπουτσια που εχει διπλη βιτρινα καθως μπαινεις μεσα για την πορτα. Μπαινουμε 'μεσα' και μου δειχνει στριπτιζοτακουνα και μου λεει θελει τετοια να φορεσει. Αμεσως τον εχω πεταξει εξω και μου τον παιζει ενω μου μοστραρει τα ποδια της και τα πεδιλακια της. Σε 3 λεπτα εχω γεμισει την βιτρινα, τα μαζευει με τα δαχτυλακια της και μου τα δινει να τα γλειψω. Ηταν η πρωτη φορα που εγλειψα τα χυσια μου πανω απο ποδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom