Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Αυτό το μιλφακι που λες τυπε πρέπει να είναι η Αλεξάνδρα η Πολωνέζα. Αρκετά καλή στο δωμάτιο, έχει μπουταρες και αρκετά σφιχτή κωλαρα που όμως δε δίνει. Πολλές φορές σε ξενερώνει με τα ψεύτικα επιφωνήματα που βγάζει αλλά σε γενικές γραμμές γαμιεται ωραία. Σε καμία περίπτωση δεν βγάζει τα γούστα της Μαρίας της Ρουμάνας.
Ενδιαφεροντα δεδομενα! Χυσιμο στο στομα με καταποση παιζει με τη συγκεκριμενη ή εστω με καμια αλλη?
Επισης, καμια αξιολογη που να δινει κωλο υπαρχει περαν της Μαριας της Ρουμανας?
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Χύσιμο στο στόμα όχι στη συγκεκριμένη. Για άλλες δεν ξέρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zurax

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα, έχει κανείς το τηλέφωνο της Άντζελας της Αλβανιδοκωλάρας; Πλάκα κάνω :)

Από το χοτέλι Ορφέας πέρασε κανείς; Έγραφε κάποιος από δίπλα ότι είδε κάποιες κοπέλες από σπίτια..
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Σήμερα το απόγευμα εθεάθη στο τρίγωνο η Μαρία η Ρουμάνα με κοντό ασπρόμαυρο φόρεμα, μαύρες ψηλές μπότες, και τη στρινγκαρα της να διαγράφεται τέλεια. Εξαιτίας του παρελθόντος μας, με άφησε να πιάσω λίγο τις βυζάρες της.
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Σημερινή φωτογραφία Μαρίας Ρουμάνας. Έξω οι μπουταρες
 

Συνημμένα

  • IMG_20210204_172136.jpg
    IMG_20210204_172136.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 360

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Καμμιά βυζαρού έχει πετύχει κανείς ή θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι την δεύτερη παρουσία για να δούμε βυζόμπαλλα?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Ρε μάγκες, έπιασα κουβέντα στη Μαρία τη Ρουμάνα πριν 3 μέρες και μου είπε ότι κάνει
πρωκτικό αρκεί να μην είναι μεγάλος! Παίρνει 20 για μια εκτόνωση + 10 το χοτέλι!
Αλλά φοβήθηκα μη μου φάει το 20ρικο και μου πει είναι μεγάλος και μα και μου.
Επίσης δεν δέχτηκε διπλή εκτόνωση με έξτρα λεφτά! Έλεος!
 

ZORRO1966

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2021
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
Mήπως εχει καποιος νεα απο την Αννα απο Βουλγαρια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ρε μάγκες, έπιασα κουβέντα στη Μαρία τη Ρουμάνα πριν 3 μέρες και μου είπε ότι κάνει
πρωκτικό αρκεί να μην είναι μεγάλος! Παίρνει 20 για μια εκτόνωση + 10 το χοτέλι!
Αλλά φοβήθηκα μη μου φάει το 20ρικο και μου πει είναι μεγάλος και μα και μου.
Επίσης δεν δέχτηκε διπλή εκτόνωση με έξτρα λεφτά! Έλεος!
το πολύ πολύ να τη πηδήξεις από μπρος
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Mήπως εχει καποιος νεα απο την Αννα απο Βουλγαρια...

Τυπε έννοεις μια καστανοξανθη με μεγάλο αλλά φανταστικό κωλο συνήθως με κολάν, που πιάτσαρε πριν 4-5 χρόνια στο τρίγωνο?
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Πάντως η καραντίνα χάλασε και το κώλο της Άντζελας.Εχθές πιατσάριζε στη πλατεία με ένα παντελόνι σαν σακκί και οι κωλομαγουλάρες της είχαν κάτσει τελείως.
Ποίο πολύ θα με έφτιαχνε αν την είχα στη δουλειά και τη τσιμπούκουνα και τη γαμούσα στις καβάτζες παρά να τη πληρώσω..
Έχει μια πολύ φτηνή πουτανιά... Παίρνει και πολλούς γέρους να φανταστώ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Πάντως η καραντίνα χάλασε και το κώλο της Άντζελας.Εχθές πιατσάριζε στη πλατεία με ένα παντελόνι σαν σακκί και οι κωλομαγουλάρες της είχαν κάτσει τελείως.
Ποίο πολύ θα με έφτιαχνε αν την είχα στη δουλειά και τη τσιμπούκουνα και τη γαμούσα στις καβάτζες παρά να τη πληρώσω..
Έχει μια πολύ φτηνή πουτανιά... Παίρνει και πολλούς γέρους να φανταστώ..
δεν πειράζει αρκεί να ανοίγει τη σούφρα της, δεν είναι δα και καμμιά πιτσιρίκα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Τι σαπίλα είναι ρε μάγκες αυτή που επικρατεί στην πιάτσα.. Εκεί έξω από το Λίμπερτι σήμερα το μεσημέρι ήτανε 5-6, πάρε τη μία και χτύπα την άλλη, κοιτάνε τους περαστικούς και λάγνα τρομάρα τους.. Ευτυχώς τουλάχιστον σήμερα απουσίαζαν τα πακιστανοτράβελα :confused: Για πάνω Σατωβριάνδου δεν το συζητώ, εικόνα σήψης, με δυο τρεις γύφτισσες (κι ένα πακιστανοτράβελο) στη γωνία με Αριστοτέλους και πιο μέσα στη Σατωβριάνδου 3-4 Μπάγκλα.. Στο Ορφέας είχε μια κίνηση, πρέπει να ήτανε 6-7 κοπέλες, οι δύο όπως πέρασα πέντε έξι φορές με το αμάξι μου φανήκανε ένα σκαλί πάνω από τη γενικότερη παρακμή, αλλά ήτανε κάτι μαλάκες μπάτσοι οι οποίοι είχανε βαλθεί να διώξουνε κάτι τζάνκια παραδίπλα και είχανε μπαστακωθεί.. Ααααχχχχχ, κι όσο θυμάμαι καλές εποχές, και στο τρίγωνο, αλλά και στη Ζήνωνος, με τη μεγάλη μου αγάπη τη Λαβίνια.. :rose:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
γεια σας συναδελφοι της ηδονης
που λετε εγω γενικα εχω παρει μια δυο φορες απο δρομο τανες ...προτιμω την θαλπωρή των σπιτιων
εχω δει πολλες φορες μια στρογγυλο μουρα ξανθια με φαρδυ κολο αλβανοφατσα μαλλον,
αριστοτελους μετα την καποδιστριου ή και καποδιστριου πριν την αριστοτελους
αξιζει εχει κανεις παρει και ποσο ;
θενκς!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
γεια σας συναδελφοι της ηδονης
που λετε εγω γενικα εχω παρει μια δυο φορες απο δρομο τανες ...προτιμω την θαλπωρή των σπιτιων
εχω δει πολλες φορες μια στρογγυλο μουρα ξανθια με φαρδυ κολο αλβανοφατσα μαλλον,
αριστοτελους μετα την καποδιστριου ή και καποδιστριου πριν την αριστοτελους
αξιζει εχει κανεις παρει και ποσο ;
θενκς!!

Την άλλη φορά που θα ζητήσεις πληροφορίες να είσαι πιο συγκεκριμένος. Την πλησιάζεις, ρωτάς το όνομά της, τι κάνει στο κρεββάτι, πόσα ζητάει. Και κατόπιν μας ρωτάς αν γνωρίζουμε την τάδε που δήλωσε ότι γαμιέται από όλες τις τρύπες και ζητάει 20€
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.913
Πόντοι
266
γεια σας συναδελφοι της ηδονης
που λετε εγω γενικα εχω παρει μια δυο φορες απο δρομο τανες ...προτιμω την θαλπωρή των σπιτιων
εχω δει πολλες φορες μια στρογγυλο μουρα ξανθια με φαρδυ κολο αλβανοφατσα μαλλον,
αριστοτελους μετα την καποδιστριου ή και καποδιστριου πριν την αριστοτελους
αξιζει εχει κανεις παρει και ποσο ;
θενκς!!

Μάλλον λες τη Μαρία..Πιατσάρει απογευματινές ώρες μετά τις 5. Δηλώνει Σερβοαλβανίδα...νταρντάνα με βυζάρες και κωλάρα...ψιλοξεπέτα είναι...Δίνει κώλο με εξτρα. Ό,τι ζητήσεις εκτός απ το απλό στο χρεώνει. Την πήρα μια φορά
που οι καύλες ειχαν χτυπήσει κόκκινο. Έχυσα τα κωλομάγουλα της κάτασπρης κωλάρας της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom