Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Οκ..είπα και εγώ...
Thanks
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Τυπε εμφανίστηκε αυτή στο ΕΝΑ + ΕΝΑ ;
Δεν την έχω πετυχει ποτε
Ναι πριν 4-5 μέρες την είδα ακριβός στην στροφή που μετά σε βγάζει δεξιά στο Ρουφ !! Με κοίταγε έντονα αλλά δεν σταμάτησα .. λογικά σταματάνε πιο κάτω στην στροφή εννοείται της έχουν κάνει από πριν νόημα ..γιατί καρφώνετε και σε κοιτάει … και μετά αυτή έρχεται περπατώντας κάτω δεξιά μετά την στροφή ..Πάντως περίεργο γιατί εκεί που κάθεται δεν βολεύει ούτε τους οδηγούς ούτε εκείνη ..!!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Ναι πριν 4-5 μέρες την είδα ακριβός στην στροφή που μετά σε βγάζει δεξιά στο Ρουφ !! Με κοίταγε έντονα αλλά δεν σταμάτησα .. λογικά σταματάνε πιο κάτω στην στροφή εννοείται της έχουν κάνει από πριν νόημα ..γιατί καρφώνετε και σε κοιτάει … και μετά αυτή έρχεται περπατώντας κάτω δεξιά μετά την στροφή ..Πάντως περίεργο γιατί εκεί που κάθεται δεν βολεύει ούτε τους οδηγούς ούτε εκείνη ..!!
Λογικα "κοβει " φατσες τυπε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Λογικα "κοβει " φατσες τυπε...
Ναι τύπε κάτι τέτοιο παίζεται … εμένα με είχε δει αρκετές φορές με ένα οτιμπιανκι παλιό που έχω αντίκα !!και γύριζε πρόσωπο !! Λοιπόν πριν 4-5 μέρες που με είδε με το ΤΤ … κοίταγε σαν ξελιγωμένη … και μου γελασε …
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Μυστη μου η Τατιανα κ η Βικτωρια που τις βρίσκουμε τι ώρες ; Κ πως τις ξεχωρίζουμε ευχαριστώ
Καλή χρονιά. Την Τατιάνα και την Βικτώρια τις βρίσκουμε έξω από eurobank στο τρίγωνο ώρες 10 πμ με 20:00 μμ. είναι σοβιετικής ηλικίας και εμφάνισης.....
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
186
Like
219
Πόντοι
21
Ναι πριν 4-5 μέρες την είδα ακριβός στην στροφή που μετά σε βγάζει δεξιά στο Ρουφ !! Με κοίταγε έντονα αλλά δεν σταμάτησα .. λογικά σταματάνε πιο κάτω στην στροφή εννοείται της έχουν κάνει από πριν νόημα ..γιατί καρφώνετε και σε κοιτάει … και μετά αυτή έρχεται περπατώντας κάτω δεξιά μετά την στροφή ..Πάντως περίεργο γιατί εκεί που κάθεται δεν βολεύει ούτε τους οδηγούς ούτε εκείνη ..!!
Ποιες ώρες είναι εκεί φίλε? Και μια περιγραφή της μπορείς να κάνεις?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ποιες ώρες είναι εκεί φίλε? Και μια περιγραφή της μπορείς να κάνεις?
23:30 την έχω πετυχη οσες φορές την είδα !! Μαυρομαλλα άλλες φορές κότσος σπάνια ελεύθερα !! Μπότα με φούστα κΑι σπάνια με τζιν !! Λεοπάρ μπουφανακι !! Ωραία εκφραστικά μάτια ωραίο βάψιμο προσώπου !! Σκουλαρίκια κύκλος χρυσά !! Αδύνατη με ωραίο σώμα όχι ακωλη !! Γύρο στο 1.73!! Κιλά ίσως 54-52!!!! Κατάλαβες ακριβός σε πιο σημείο λέω ;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Καλή χρονιά. Την Τατιάνα και την Βικτώρια τις βρίσκουμε έξω από eurobank στο τρίγωνο ώρες 10 πμ με 20:00 μμ. είναι σοβιετικής ηλικίας και εμφάνισης.....
Ευχαριστώ πολύ και αντεύχομαι
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Στην Κων/πόλεως λίγο πριν την Πέτρου Ράλλη, σωστά? Αξίζει μια αναζήτηση από την περιγραφή πάντως
Είναι πολύ όμορφη και με ωραίο στυλ η κοπέλα !! Τουλάχιστον στα δικά μου μάτια !! Αλλά πιστεύω αντικειμενικά πέρα από τα δικά μου γούστα πως η κοπέλα μετράει εμφανισιακά !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στην Κων/πόλεως λίγο πριν την Πέτρου Ράλλη, σωστά? Αξίζει μια αναζήτηση από την περιγραφή πάντως
Ναι τύπε στην στροφή ακριβός λίγο πριν βγούμε στο Ρουφ !!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Ανεβάστε ρε παιδιά φωτογραφίες από τα ρωσο γκολφ να δούμε αξίζει να κατέβουμε

Δεν σου περνάει από το μυαλό ότι μπορεί να μπλέξουμε; Θυμήσου τον Στάθη
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Μεσημεριάτικη βόλτα στο τρίγωνο σήμερα, δοκίμασα την Τατιάνα από Ουκρανία που είχε αναφέρει πρόσφατα ένας συναγωνιστής. Όσο μπόϊ της λείπει, τόση ενέργεια έχει στο γαμήσι. Εντατικό κλαρίνο σε ελεύθερη απόδοση και τελείωμα, αλλά με λίγο δόντι, καθαρή, με κοριτσίστικο δέρμα. Αν και διαφήμισε στα παζάρια το κωλαράκι της, δεν την πήρα από πίσω τελικά γιατί προέβαλλε δικαιολογία οτι της πέφτει μεγάλο το εργαλείο μου. Δεν βιάζεται, έμεινα ικανοποιημένος από το συνολικό πακέτο.
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Μεσημεριάτικη βόλτα στο τρίγωνο σήμερα, δοκίμασα την Τατιάνα από Ουκρανία που είχε αναφέρει πρόσφατα ένας συναγωνιστής. Όσο μπόϊ της λείπει, τόση ενέργεια έχει στο γαμήσι. Εντατικό κλαρίνο σε ελεύθερη απόδοση και τελείωμα, αλλά με λίγο δόντι, καθαρή, με κοριτσίστικο δέρμα. Αν και διαφήμισε στα παζάρια το κωλαράκι της, δεν την πήρα από πίσω τελικά γιατί προέβαλλε δικαιολογία οτι της πέφτει μεγάλο το εργαλείο μου. Δεν βιάζεται, έμεινα ικανοποιημένος από το συνολικό πακέτο.
Καλημέρα..
Κόστος συνάντησης και διάρκεια?
Ο συναγωνιστής και για τις δύο και ξενοδοχείο είχε αναφέρει 60€.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Ζητά 20αρικο, με κωλαράκι και ελεύθερο τελειωτικό. Δεν μέτρησα ώρα, αλλά είναι άνετη, με μπανάκι και οι δύο, κουβεντούλα κλπ. Δεν μέτρησα ώρα, γιατί δεν έδειχνε να την απασχολεί κι εκείνη, αλλά εύκολα ήταν 30'. Προσωπικά της έδωσα 30Ε γιατί μου έκανε διάφορα κόλπα και ίδρωσε τη φανέλα. Δεν είναι μορφονιά, αλλά τιμά τα λεφτά που παίρνει.
Διάλεξα το Λητώ που είναι καθαρό, έχει συσκευασμένες πετσέτες, σαπούνια. Κόστος 10Ε.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Επισκεψη δευτερα απογευμα κατα της 1900 η πρωτη για το 22 , στο τριγωνο ομονοιας. στην σατωβριαδου ειχε 3-4 μπαγκλαντεσιανες-πακιστανες,1 κινεζα granny, και 2-3 τραβελια και πρεζακια. στην χαλκοκονδυλη ειχε 2-3 granny ρωσσοουκρανιδες που ξεμειναν εδω μετα την σοβιετικη ενωση,καποδιστριου με αριστοτελους 1-2 απο ανοτολικο μπλοκ,καματερου με χαλκοκονδυλη και μαρνης υπηρχαν 6-7 κομματια , οι 2 κινεζες , 2 απο ανατολικο μπλοκ και 3 τουρκαλες εκ βουλγαριας , οι 2 τις οποιες ειδα για πρωτη φορα στο τριγωνο , πρεπει να ειναι καινουργιες αλλα γυφτοφερνανε απο μακρια . να σημειωσω οτι η μια κινεζα στην μαρνη , 2-2 τους ξεπεταγε τους πελατες , σε μιση ωρα πηγε με 2 πελατες στο χοτελι βεργινα τους πηγαινε. απιστευτα πραγματα. μετα απο μεγαλη αποχη εγινε η πρωτη καταθεση για το 22.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom