Νέα

Περισσοτερος καιρος που γαμουσατε το ιδιο μουνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Mε τη βασικη παμε αισιως στα 25 χρονια.
Με τις κατά καιρους αναπληρωματικες από 2-3 χρονια.
Η τωρινη είναι 4 μηνων αλλα δεν μας βλεπω για πολύ ακομα....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
Καλά ρε τύπε την πηδούσες καθημερινά και αυτή έψαξε να βρει και άλλον  :think:   για πες σκηνικό...
Την αφησα αγαμητη ενα δεκαημερο τυπε, για να περασω χριστουγεννα με την οικογενεια μου. Δεν εχασε ουτε δευτερολεπτο.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Την αφησα αγαμητη ενα δεκαημερο τυπε, για να περασω χριστουγεννα με την οικογενεια μου. Δεν εχασε ουτε δευτερολεπτο.

Ξενέρωσε και καλά επειδή προτίμησες την οικογένεια σου από αυτήν; Με ποιον πηδήχτηκε η καριόλα;
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
Ξενέρωσε και καλά επειδή προτίμησες την οικογένεια σου από αυτήν; Με ποιον πηδήχτηκε η καριόλα;
Συγκεκριμενα μου ειπε "σε βαρεθηκα", τυπε. Εννοειται οτι την ειχα καλεσει να παμε μαζι στην οικογενεια μου, την οποια ηδη γνωριζε. Το ποιον πηδηξε ειναι μια τεραστια κωμωδια. Καλυτερα να την αφησουμε για οταν χρειαζομαστε ενα pick-me-up, που λεν και στο χωριο μου.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.561
Πόντοι
3.506
10 χρόνια. Παράνομο fuck buddy που τραβιολογιέμαι ακόμα γιατί η φύση της σχέσης είναι καυλοκεντρική και χωρίς δεσμεύσεις. Ένα τηλεφώνημα ή sms αρκεί, για να τρέξει να τον ρουφήξει και να τον αρπάξει από παντού, αν της το επιτρέπει το πρόγραμμά της. Κάθε 15 μέρες ή μια φορά το μήνα στις χειρότερες. Σκοπεύω να το τραβήξω όσο γουστάρει αυτή.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.791
Πόντοι
24.596
10 χρόνια. Παράνομο fuck buddy που τραβιολογιέμαι ακόμα γιατί η φύση της σχέσης είναι καυλοκεντρική και χωρίς δεσμεύσεις. Ένα τηλεφώνημα ή sms αρκεί, για να τρέξει να τον ρουφήξει και να τον αρπάξει από παντού, αν της το επιτρέπει το πρόγραμμά της. Κάθε 15 μέρες ή μια φορά το μήνα στις χε4ιρότερες. Σκοπεύω να το τραβήξω όσο γουστάρει αυτή.
παντρεμένη ;; κωλοτρυπιδι δουλεύει;
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
18
Πόντοι
0
Για να γαμας το ίδιο μουνί πολύ καιρο πρέπει ή να κάνει το γαμήσι του αιώνα ή να την πάτησες και να την παντρεύτηκες...
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
φακ μπάντις, αυτή η ευλογία. Το νήμα αφορά το ίδιο μ
10 χρόνια. Παράνομο fuck buddy που τραβιολογιέμαι ακόμα γιατί η φύση της σχέσης είναι καυλοκεντρική και χωρίς δεσμεύσεις. Ένα τηλεφώνημα ή sms αρκεί, για να τρέξει να τον ρουφήξει και να τον αρπάξει από παντού, αν της το επιτρέπει το πρόγραμμά της. Κάθε 15 μέρες ή μια φορά το μήνα στις χειρότερες. Σκοπεύω να το τραβήξω όσο γουστάρει αυτή.

Φακ μπάντις, αυτή η ευλογία. Καθόλου απλό σε βάθος χρόνου πάντως.
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
γυναικα για γαμο τυπε   :S
Τυπε ξερεις ποιο ειναι το ευτυχημα; Πως μετα το δεκαημερο εκεινο ειχα κανονισει ταξιδι για τους δυο μας, οπου σκεφτομουν να τη ζητησω σε γαμο. Γλιτωσα τη κρεμαλα και ακομα βγαζω πουπουλα δηλαδη.
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
81
Like
16
Πόντοι
0
20 χρονια τη γυναικα μου παιδια και ακομα κανει το καλυτερο κρεβατι απο ολες....που και που δοκιμαζω και κατι αλλα, αλλα παλι εκει γυρναω
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.561
Πόντοι
3.506
παντρεμένη ;; κωλοτρυπιδι δουλεύει;

Παντρεμένη. Δουλεύει κωλοτρυπίδι κάργα (μέχρι πούτσο και σφήνα μαζί στο γκροβεράκι), χυσίματα στη μούρη, κατάποση, γλυφοκώλια, light φάσεις BDSM και εξευτελισμού, δημόσιο sex, δυστυχώς όχι παρτούζα... Ό,τι δηλαδή δεν της έκαναν άλλοι και την έπεισα, γαμώντας της τον εγκέφαλο πρώτα. Γι αυτό και κόλλησα 10 χρόνια. Όσο δεν ζορίζομαι επιπροσθέτως με χορηγείες και υπερβολικές αγαπουλιάσεις...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πολύ ωραίο θέμα. 1 χρόνο... Με τον 1 χρόνο να μεσολαβεί ανάμεσα στις 2 τελευταίες φορές.  :dancing: Την είχα στείλει γιατί μου έσπαγε τα @@ όποτε ήταν να κανονίσουμε και την ξανάστειλα για τον ίδιο λόγο. Πάντως ούτε εγώ είμαι πολύ της σχέσης και απορώ με κάτι ζευγάρια (όχι μόνο παντρεμένα) που λένε ότι πηδιούνται σχεδόν κάθε μέρα και είναι μαζί για χρόνια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
20 χρονια τη γυναικα μου παιδια και ακομα κανει το καλυτερο κρεβατι απο ολες....που και που δοκιμαζω και κατι αλλα, αλλα παλι εκει γυρναω
Αν εδώ και 20 χρόνια δε την έχεις βαρεθεί και κάνει ακόμα το καλύτερο κρεβάτι, μην το πεις πουθενά. Έχεις χτυπήσει το τσακπότ.
 

Επισκέπτης
Πολύ ωραίο θέμα. 1 χρόνο... Με τον 1 χρόνο να μεσολαβεί ανάμεσα στις 2 τελευταίες φορές.  :dancing: Την είχα στείλει γιατί μου έσπαγε τα @@ όποτε ήταν να κανονίσουμε και την ξανάστειλα για τον ίδιο λόγο. Πάντως ούτε εγώ είμαι πολύ της σχέσης και απορώ με κάτι ζευγάρια (όχι μόνο παντρεμένα) που λένε ότι πηδιούνται σχεδόν κάθε μέρα και είναι μαζί για χρόνια.
κι εγω απορω

Και οσο και να με καυλωνει καποια κι οσο κι αν μ αρεσει το γαμησι , χρειαζομαι λιγο καιρο για να χω ορεξη να ξαναπαω με την ιδια

Επισης δε με ενδιαφερει τοσο το καλο γαμησι(περιεργως ισως) αλλα ποσο με καυλωνει η αλλη εμφανισιακα

Δηλαδη αναμεσα σε μια που με καυλωνει εμφανισιακα και σε μια που κανει καλο κρεβατι θα διαλεξψ την πρωτη κι ας ειναι και ψυγειο
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
18
Πόντοι
0
Όποτε ακούω για παντρεμένους ή για κάποιους σε μεγαλες σχέσεις που ακόμα γαμανε καλά, προβληματίζομαι..
Συνήθως μου φαινονται φίδια!
Ένας μας βγήκε και αδερφή. Όντως γαμαγε καθε μερα, αλλά γάμαγε αγοράκια!

Εγω καποτε ειχα σχεση 5 χρονια που οντως γαμαγα αρκετα ( και παλι οχι καθε μερα) αλλά η γκόμενα ηταν τουρμπο στο κρεβατι και ηταν και μούναρος..

Ποιο ειναι το μυστικό ρε τύπε να το ξερουμε και εμεις;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.561
Πόντοι
3.506
Ποιο ειναι το μυστικό ρε τύπε να το ξερουμε και εμεις;

Συναγωνιστή, δυο πράγματα απο πλευράς μου:
α. να της γαμάς τον εγκέφαλο πριν σου ξαναανακαλύψει το μουνάκι της
β. να μην αρκείσαι μόνο σ' αυτή αλλά να υπάρχει πάντα το αναλογο rotation που αντέχει η κάθε ηλικία.

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Ειχα σχεση 5 χρονια αλλα γαμαγα κι αλλες, κυριως βιζιτες. Το πρωτο εξαμηνο νομιζω γαμαγα μονο αυτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom