Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
γιατί ο Νίκος έκανε πολύ καλή δουλειά.... :grin:
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
εγω εχω ενα piercing στα χειλη απο την δεξια πλευρα!
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
δεν νομίζω οτι θα τον πειράξει... ούτε εμένα φυσικά... :2funny:

 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
με τέτοιους συνεργάτες που έχεις είναι σίγουρη η δουλειά.... :booty:
 

Επισκέπτης
η παρακατω δουλεια,ειχε διαρκεια 5 ωρες την πρωτη φορα!γιναν και αλλα περασματα βεβαια!
 

Συνημμένα

  • 001%20(1).jpg
    001%20(1).jpg
    54,2 KB · Εμφανίσεις: 20

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
φιλαρακια ανοιγω αυτο το θεμα γιατι θελω πολυ να κανω ενα τατουαζ αλλα επειδη μιλαμε για κατι που θα μεινει για παντα μαζι μου ψαχνω το τελειο σχεδιο για τα δικα μου γουστα.
ελατε να μοιραστουμε ιδεες,σχεδια, ακομα και ξενα σαιτ με φωτογραφιες απο ξεχωριστα και πρωτοτυπα tattoo's.
:rockon: :rockon: :rockon:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

elliot

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακια ανοιγω αυτο το θεμα γιατι θελω πολυ να κανω ενα τατουαζ αλλα επειδη μιλαμε για κατι που θα μεινει για παντα μαζι μου ψαχνω το τελειο σχεδιο για τα δικα μου γουστα.
ελατε να μοιραστουμε ιδεες,σχεδια, ακομα και ξενα σαιτ με φωτογραφιες απο ξεχωριστα και πρωτοτυπα tattoo's.
:rockon: :rockon: :rockon:
είχαμε τον ειδικό πάνω στο θέμα tattoo,τον warhol!αλλα δυστυχώς αποχώρησε απο το σάιτ  :tickedoff:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
ok,καλοι οι ειδικοι αλλα εγω μιλαω για σχεδια.
να μοιραστουμε πληροφοριες για το που θα βρουμε ωραια και πρωτοτυπα σχεδια.
τωρα για studio που ειναι καλα και καθαρα και ψαγμενα ολες οι πληροφοριες ειναι καλοδεχουμενες.
 

elliot

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ok,καλοι οι ειδικοι αλλα εγω μιλαω για σχεδια.
να μοιραστουμε πληροφοριες για το που θα βρουμε ωραια και πρωτοτυπα σχεδια.
τωρα για studio που ειναι καλα και καθαρα και ψαγμενα ολες οι πληροφοριες ειναι καλοδεχουμενες.
έχω και εγω ενα tattoo,το οποιο θελω να το καλύψω με καποιο άλλο σχέδιο!πήγα σε 2 μαγαζιά και μου είπαν οτι δεν γίνεται τίποτα!χτές ενα παιδί απο το τσάτ που έδωσε την διεύθυνση για την ιστοσελίδα του warhol!η πλάκα είναι οτι ένα φιλαράκι μου ,μου είχε είπε πει γι αυτόν όταν του είχα πεί οτι δεν μπόρεσαν τα άλλα μαγαζιά να με βοηθήσουν!
Νομίζω οτι ειναι καλύτερα να πας σε 4,5 μαγαζιά και να δείς εκεί σχέδια!
αν πληκτρολογήσεις τη λέξη tattoo στη μηχανή αναζήτησης θα σου βγάλει πολλές σελίδες με σχέδια!διαλέγεις κα κοιτάς!
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείς επίσης να μιλήσεις με τον καλλιτέχνη και να φτιάξετε μαζί ένα σχέδιο που θα είναι πολύ πιο "προσωπικό" σου... Εγώ αυτό έκανα και το αποτέλεσμα με εξέπληξε -ευχάριστα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπορείς επίσης να μιλήσεις με τον καλλιτέχνη και να φτιάξετε μαζί ένα σχέδιο που θα είναι πολύ πιο "προσωπικό" σου... Εγώ αυτό έκανα και το αποτέλεσμα με εξέπληξε -ευχάριστα.


αυτης της αποψης ειμαι και γω :)
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Γνωμη μου ειναι να φτιαξεις ενα προσωπικο και προτωτυπο ταττοο.Οπως ειπαν και οι φιλοι συναδελφοι συζητησε το με καποιο μαγαζι αλλα πρεπει να ορισεις και κατι σαν "βαση" και απο εκει και περα πειραματιζεσαι.Καλη επιτυχια να εχεις τυπε.
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Γιέχου χάσ' ιπισουόδια...

Ποια είναι τα δίπλα σάιτ πάλι??
 

anemona

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
βαλε στην μηχανη αναζητησησς studio tattoo και θα σου φερει πολλα.
εγω εχω κανει 3 απο τα 4 που εχω σε ενα πολυ καλο στην γλυφαδα,δεν ειχα κανενα προβλημα,και απο εβδομαδα παω για το 5ο μου, ειναι πολυ καλο και εχει πολλα αλμπουμ με διαφορα σχεδια για να διαλεξει ο πελατης,και αν θες σου ζωγραφιζει εκεινος σε χαρτι καποιο σχεδιο που εχεις στο μυαλο σου μεχρι να σου αρεσει το αποτελεσμα
εχει πολλα το νετ,και τα πιο πολλα εχουν και photo gallery για να δεις σχεδια.
καλη επιτυχια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom