Νέα

Παύλο θεέ πάρε (επιτέλους) την ΠΑΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα olisadebe17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιον προτηματε για προεδρο της Παε?

  • Παυλος Γιανακοπουλος

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Γιαννης Βαρδινογιαννης(τζικερ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιωργος Βαρδινογιαννης(Καπετανιος)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξερω/δεν απανταω

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε μάγκες καλημέρα.Ακόμα ρε τσακώνεστε από χθες το μεσημέρι;;;;;;ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΣΥ,που λέει κ ο ξεδοντιάρης.
Αντε καλημέρες ρε σεις κ καλή δουλειά όσοι δουλεύετε.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε μάγκες καλημέρα.Ακόμα ρε τσακώνεστε από χθες το μεσημέρι;;;;;;ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΣΥ,που λέει κ ο ξεδοντιάρης.
Αντε καλημέρες ρε σεις κ καλή δουλειά όσοι δουλεύετε.
Δεν τσακώνεται κανένας....μία ''διάγνωση'' έκανα....
Τί να πεί κανείς για έναν κατεστραμμένο,σχεδόν ανύπαρκτο εγκέφαλο.....δες πιο πέρα απο την μύτη σου φιλαράκι....δεν είναι κακό....
ΥΓ--->Άλλος ένας...τρομοκράτης των pc.... :jerking: :jerking: :jerking:

Καλημέρα και απο εμένα σε όλους......
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ρε θα μας πειτε απο ποιον θα φατε την επομενη ψωλια(μετα την τσαπου της τριπολης)να το παιξουμε στο στοιχημα??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

1ον όπως έχεις δηλώσει... δεν παίζεις στοίχημα... οπότε αλλού τα αστειάκια σου

2ον δεν κοιτάς καλύτερα την δική σου καμπούρα... που μετά από το 2 στο C.L. νομίζεις ότι έγινες ξαφνικά υπερομάδα

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
1ον όπως έχεις δηλώσει... δεν παίζεις στοίχημα... οπότε αλλού τα αστειάκια σου

2ον δεν κοιτάς καλύτερα την δική σου καμπούρα... που μετά από το 2 στο C.L. νομίζεις ότι έγινες ξαφνικά υπερομάδα

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
δεν χρειαζοταν να παρω το 2πλο στο τσουλου για να γινω υπερομαδα..οι 10+1 δωρο τιτλοι + τα 2 κυπελλα τα τελευταια 11 χρονια το καταμαρτυρουν..αστειακια θα κανω οπου & οποτε γουσταρω..αν πιστευετε οτι διασαλευω την εννομη ταξη μπορειτε αγαπητε κυριε να προβειτε στις αναλογες ενεργειες σαν mod..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πραγματικα ρε pleasure,ώρες ώρες σκέφτομαι ότι πρέπει να είστε 4-5 άτομα πίσω από αυτό το Nik name.Δεν είναι δυνατόν να μπαίνω οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας κ επί 24ώρου βάσεως να τσακώνεσαι.Κάτι συμβαίνει τελικά. :think:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
..αστειακια θα κανω οπου & οποτε γουσταρω..αν πιστευετε οτι διασαλευω την εννομη ταξη μπορειτε αγαπητε κυριε να προβειτε στις αναλογες ενεργειες σαν mod..

Τα μπρατσάκια σου και σε άλλη παραλία.... και τις μαλακίες σου αλλού όχι σε εμένα...   

Και να ξέρεις ότι για όλους (μα για όλους) υπάρχει μια περίοδος χάριτος... η οποία έχει λήξει για εσένα προ πολλού...

Και σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις Αγγλικά «Warn = Προειδοποίηση» προφανώς κάτι δεν πάει καλά... 
 
 

Επισκέπτης
Τα μπρατσάκια σου και σε άλλη παραλία.... και τις μαλακίες σου αλλού όχι σε εμένα...   

Και να ξέρεις ότι για όλους (μα για όλους) υπάρχει μια περίοδος χάριτος... η οποία έχει λήξει για εσένα προ πολλού...

Και σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις Αγγλικά «Warn = Προειδοποίηση» προφανώς κάτι δεν πάει καλά... 
 
τα μπρατσακια τα χαρισαμε σε εσας απο οσο ξερω..τις απειλες σας αλλου κυριε..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
τα μπρατσακια τα χαρισαμε σε εσας απο οσο ξερω..τις απειλες σας αλλου κυριε..

Επειδή το «το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο Θεός»... το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι να χαλαρώσεις... όλοι έχουμε προβλήματα στη ζωή μας, προσπάθησε σε παρακαλώ να μην τα βγάζεις στο site…  :helpplea:

πίστευα ότι κάποιος στην ηλικία σου θα μπορούσε να ξεχωρίσει την προειδοποίηση από την απειλή...  :idiot:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
...ασύμμετρη κιόλας.Μπουα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



[move] :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

Επισκέπτης
Επειδή το «το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο Θεός»... το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι να χαλαρώσεις... όλοι έχουμε προβλήματα στη ζωή μας, προσπάθησε σε παρακαλώ να μην τα βγάζεις στο site…  :helpplea:

πίστευα ότι κάποιος στην ηλικία σου θα μπορούσε να ξεχωρίσει την προειδοποίηση από την απειλή...  :idiot:
στην ηλικια μου κανεις δεν δεχεται ουτε προειδοποιησεις,ουτε απειλες,ουτε νουθεσιες..πολυ δε περισσοτερο εγω που απο τα 15 μου δεν επετρεπω σε ΚΑΝΕΝΑΝ να με νουθετει..κανω οτι μου καυλωνει εν γνωσει των συνεπειων & ΠΑΝΤΑ τις αποδεχομαι χωρις κλαψες κλπ..βρες λοιπον κανενα αλλο να τρομαξεις με την εξουσια σου γιατι εγω δεν μασαω..οσο για το ποιος ειναι ηλιθιος,ποιος εχει προβληματα & τις συναφεις παπαριες που γραφεις εσυ & αλλοι,επαναλαμβανω οτι εχουμε χορτασει απο ψυχαναλυτες του ιντερνετ,τρομοκρατες των πληκτρων & χουλιγκαν των σπρευ..
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
στην ηλικια μου κανεις δεν δεχεται ουτε προειδοποιησεις,ουτε απειλες,ουτε νουθεσιες..πολυ δε περισσοτερο εγω που απο τα 15 μου δεν επετρεπω σε ΚΑΝΕΝΑΝ να με νουθετει..κανω οτι μου καυλωνει εν γνωσει των συνεπειων & ΠΑΝΤΑ τις αποδεχομαι χωρις κλαψες κλπ..βρες λοιπον κανενα αλλο να τρομαξεις με την εξουσια σου γιατι εγω δεν μασαω..οσο για το ποιος ειναι ηλιθιος,ποιος εχει προβληματα & τις συναφεις παπαριες που γραφεις εσυ & αλλοι,επαναλαμβανω οτι εχουμε χορτασει απο ψυχαναλυτες του ιντερνετ,τρομοκρατες των πληκτρων & χουλιγκαν των σπρευ..

pleasuregiver, με ολο το σεβασμο, αλλα ο τροπος που μιλας προς ολους τους υπολοιπους εδω μεσα (oχι στο thread σε ολο το bourdela.com λεω) αλλα και η γενικοτερη νοοτροπια σου φανερωνει οτι αν εισαι πιο μεγαλος απο τα 15 (οπως αναφερεις και εσυ που "απο τα 15 μου" κτλ), τοτε το πιο πολυ που σε κανω ειναι 16.

πρωτη φορα χθες το προσεξα μετα την αντιπαραθεση που ειχαμε στο thread με για τα high heels, και βλεπω οτι σχεδον ολα τα posts σου στα οποια λες κατι ειναι η προκλιτικα προς αλλους, η οπου προσπαθεις να επιβλιθεις. συμβουλη μου ειναι να σταματισεις να χτυπας το στηθος σου και να το παιζεις αντρας εδω, και να βρεις ενα καλο μπουρδελο να ηρεμισεις λιγο.

αν δε γουσταρεις παμε και μαζι ρε φιλε να σε κερασω ενα ποτο και να τα πουμε ηρεμα κ ωραια. :)

υγ. οι mods δεν ειναι μπατσοι, αλλα ειναι ατομα που ειναι χρησιμα στο να μενουν ολα τα threads σε ενα κοσμιο επιπεδο... εχεις βρεθει σε forum οπου δεν υπαρχουν να δεις τι ωραια που ειναι?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
στην ηλικια μου κανεις δεν δεχεται ουτε προειδοποιησεις,ουτε απειλες,ουτε νουθεσιες..πολυ δε περισσοτερο εγω που απο τα 15 μου δεν επετρεπω σε ΚΑΝΕΝΑΝ να με νουθετει..κανω οτι μου καυλωνει εν γνωσει των συνεπειων & ΠΑΝΤΑ τις αποδεχομαι χωρις κλαψες κλπ..βρες λοιπον κανενα αλλο να τρομαξεις με την εξουσια σου γιατι εγω δεν μασαω..οσο για το ποιος ειναι ηλιθιος,ποιος εχει προβληματα & τις συναφεις παπαριες που γραφεις εσυ & αλλοι,επαναλαμβανω οτι εχουμε χορτασει απο ψυχαναλυτες του ιντερνετ,τρομοκρατες των πληκτρων & χουλιγκαν των σπρευ..

Τώρα μας φόβισες... επίσης στην ηλικία σου «μάγκα πειραιώτη» που δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου... θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι ο σεβασμός κερδίζεται δεν επιβάλλεται με τραμπουκισμούς, τσαμπουκάδες και φωνές...

Για το internet και τα υπόλοιπα δεν θα σου απαντήσω μιας και εσύ είσαι αυτός που σε καθημερινή βάση κάνει περίπου 38 posts (από τις 20/8/2007 που γράφτηκες) και είσαι με τις ώρες εδώ και τσακώνεσαι...

αντί να χαίρεσαι που έμαθες για το site, έγινες μέλος και έχεις κάτι να ασχολείσαι με τις ώρες... είσαι όλο μουρμούρα και ειρωνεία στα εκτός του Ολυμπιακού thraeds…

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ το πα.Πρέπει να είναι τουλάχιστον 4 άτομα πίσω από το αυτό το nik.Δεν εξηγείται διαφορετικά. :uglystupid:
Και γω κάνω πολλά post(πρέπει να είμαι κ πρώτος από τα μέλη εδώ μέσα),αλλά ρε πούστη μου 2 χρόνια είμαι εδώ μέσα.
 
OP
OP
olisadebe17

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
δεν χρειαζοταν να παρω το 2πλο στο τσουλου για να γινω υπερομαδα..οι 10+1 δωρο τιτλοι + τα 2 κυπελλα τα τελευταια 11 χρονια το καταμαρτυρουν..αστειακια θα κανω οπου & οποτε γουσταρω..αν πιστευετε οτι διασαλευω την εννομη ταξη μπορειτε αγαπητε κυριε να προβειτε στις αναλογες ενεργειες σαν mod..
καλημερα σε ολους...

φιλε δεν ξερεις καλα μαθηματικα....

εχετε 12 τιτλους τα τελαυταια 21 χρονια....αν δεν ξερεις να μετρασ πισω στο δημοτικο......

αλλα οτι μας συμφερει λεμε μονο....

 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε dark το συγκεκριμενο θρεντ σε εσενα αναφερετε!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

fuckrx1.gif
fuckrx1.gif
fuckrx1.gif
fuckrx1.gif
fuckrx1.gif
fuckrx1.gif
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Πάλι στον καβγά το ρίξατε .... και στην μιζέρια
Και βρήκατε να τσακωθείτε σε ένα θρεντ που είναι "όλα τα λεφτα"
Στο θρεντ του πόνου, του λυγμου, της απελπισίας, της προσευχής του κάθε πικραμένου....
"Παύλο θεέ πάρε την ΠΑΕ" ....προσευχή πρωινή, μεσημεριανή,βραδυνή .....
"Παύλο πάρε την ΠΑΕ, Θανάση πάρε την ΠΑΕ.... δεν αντέχουμε άλλη πλάκα" .....
Εδω ρε εδώ που κάθε πικραμένος βγάζει καημό, εδώ στο θρεντ των λυγμών και της απελπισίας του κάθε πράσινου ....εδώ βρήκατε να τσακωθείτε ?
ΝΤΡΟΠΗ !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom