Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 160

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
περασε κανεις μηπως να δει αν ειναι η βικαρα εκει?
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν επίσκεψη στο εν λόγω και συνεύρεση με το κινεζάκι το οποίο δούλευε πριν στο Καλιρρόης 85. Έχω γράψει κριτικές για το εν λόγω στο σάϊτ "που γαμάς"  μόνο που τώρα έμαθα ότι το όνομά της είναι Λίνα. Νόμιζα ότι λεγόταν Λίλη και όταν της το ανέφερα σήμερα και λόγω άγνοιας της Ελληνικής χρειάστηκαν 10 λεπτά για να συνενοηθούμε ότι αυτή είναι η Λίνα και όταν την έλεγα Λίλη νόμιζε ότι την ρωτούσα για τη Λίλη. Είχε πολύ πλάκα το θέμα. Παρεπιπτόντως κατάλαβα πολύ καλά και το αναφέρω για τους φαν της ότι η Λίλη βρίσκεται στην Κίνα. Μάλλον έκανε την αρπαχτή και αναχώρησε. Τώρα το συγκεκριμένο (Λίνα) τελικά δεν το έχει. Έχει αναστολές και δείχνει από χιλιόμετρα ότι το κάνει αγκαρία, αφού τόσο καιρό δεν έχει γίνει μια υποφερτή επαγγελματίας. Την αγάπη μου στην σέριφ Άννα (που ενημερώνεται από το σάϊτ) που δεν κάθεται με τίποτα καθότι καψούρα με κάποιον. Και γαμώ τα παιδιά  πάντως. (το έχω ξαναγράψει αυτό, μην με κατηγορήσετε για προμότορα, αλλά είναι η αδυναμία μου λόγω χαρακτήρα). Αυτά
 

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επίσκεψη στο εν λόγω και συνεύρεση με το κινεζάκι το οποίο δούλευε πριν στο Καλιρρόης 85. Έχω γράψει κριτικές για το εν λόγω στο σάϊτ "που γαμάς"  μόνο που τώρα έμαθα ότι το όνομά της είναι Λίνα. Νόμιζα ότι λεγόταν Λίλη και όταν της το ανέφερα σήμερα και λόγω άγνοιας της Ελληνικής χρειάστηκαν 10 λεπτά για να συνενοηθούμε ότι αυτή είναι η Λίνα και όταν την έλεγα Λίλη νόμιζε ότι την ρωτούσα για τη Λίλη. Είχε πολύ πλάκα το θέμα. Παρεπιπτόντως κατάλαβα πολύ καλά και το αναφέρω για τους φαν της ότι η Λίλη βρίσκεται στην Κίνα. Μάλλον έκανε την αρπαχτή και αναχώρησε. Τώρα το συγκεκριμένο (Λίνα) τελικά δεν το έχει. Έχει αναστολές και δείχνει από χιλιόμετρα ότι το κάνει αγκαρία, αφού τόσο καιρό δεν έχει γίνει μια υποφερτή επαγγελματίας. Την αγάπη μου στην σέριφ Άννα (που ενημερώνεται από το σάϊτ) που δεν κάθεται με τίποτα καθότι καψούρα με κάποιον. Και γαμώ τα παιδιά  πάντως. (το έχω ξαναγράψει αυτό, μην με κατηγορήσετε για προμότορα, αλλά είναι η αδυναμία μου λόγω χαρακτήρα). Αυτά
Με έμένα έχει "κάτσει" πάντως (δεν νομίζω οτι είμαι και ο μονος), ίσως δεν είχε κέφι όταν πήγες.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Με έμένα έχει "κάτσει" πάντως (δεν νομίζω οτι είμαι και ο μονος), ίσως δεν είχε κέφι όταν πήγες.
Ομοίως και εδώ, αλλά προ 2 μηνών τουλάχιστον. Ισως νηστευει τωρα  :grin:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως να είναι έτσι φίλε.  Μπορεί κατα βάθος και να μην με πηγαίνει. Όπως λένε εξάλλου "άβυσσος το.... (όχι η καρδιά) της γυναίκας".
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Μπα!! Ισως να ειχες παει σε μερα που ειχε κονομισιες. :grin: :grin:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Την αγάπη μου στην σέριφ Άννα (που ενημερώνεται από το σάϊτ) που δεν κάθεται με τίποτα καθότι καψούρα με κάποιον.
      πρωτον   καθεται.    δευτερον  δεν ειναι καψουρα με καποιον.    και τριτον  ολεs εχουν την καψουρα τουs  αλλα το χρημα, χρημα.    επισηs ενημερωτικα  οταν ειναι καψουρεs ,μεσα στο δωματιο ειναι πλεον τυπικεs και διεκπαιρεωτικεs kai δεν κανουν στουs αλλουs και πολλα πολλα.           
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Κατόπιν αυτού μάλλον πρέπει να πάρω πίσω τα καλά λόγια που κατά καιρούς λέω γιαυτή.
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κατόπιν αυτού μάλλον πρέπει να πάρω πίσω τα καλά λόγια που κατά καιρούς λέω γιαυτή.
  αν ξεραμε ολοι την ιστορια τηs καθε μιαs, kai απο που κραταει η σκουφια τουs και τι εχουν κανει,  ασε να πανε.  μαφιοζεs ολεs.
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γαμας εκει στο πατησιων 160?
    μαλλον  το αντιθετο.                                                                                       
ε, έχει και εκεί το κάτιτης του.... :pipa2: :zfuck: :fuck1: :pipa3: :fuck2:
                    κατι ξερειs εσυ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom