Νέα

Παραπλανητικα μηνυματα απο αριθμο vodafone

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Σημερα ελαβα το παρακατω μηνυμα(SMS) για δευτερη φορα μεσα σε 10 ημερες απο ενα νουμερο 6946.... ( EIPHNH MOY TI-KANEIΣ; XAΘHKAME! EΓΩ ΠOY NA ΣTA ΛEΩ.. XΩPIΣA ΠPIN 4 MHNEΣ EIMAI ΣTIΣ MONAΞIEΣ MOY K ΨAXNOMAI! ΠAME AYPIO ΓIA KAΦE NA TA ΠOYME AΠO 0ONTA; -MAPIA- ) το οποιο σημερα συζητωντας με καποιον φιλο μου ειπε οτι εχει λαβει και αυτος αλλα σταλμενο απο αλλο αριθμο παλι vodafone 6942...... βεβαια το μηνυμα ειναι παραπλανιτικο και καπου ειχα διαβασει οτι μαλλον μπαινουν και σου παιρνουν μοναδες .Μηπως καποιος γνωριζει κατι σχετικο να μου φυγει η περιεργεια Και βεβαια να τονισω οτι ουτε Ειρηνη με λενε ουτε τον Φιλο μου που πηρε αντιστοιχο μηνυμα τον λενε τζενη
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Το ίδιο μήνυμα έχω λάβει και εγώ δυο φορές. Αν απαντάς  προφανώς χρεώνεσαι και κάποιος αλήτης βγάζει το παντεσπάνι του.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
Σημερα ελαβα το παρακατω μηνυμα(SMS) για δευτερη φορα μεσα σε 10 ημερες απο ενα νουμερο 6946.... ( EIPHNH MOY TI-KANEIΣ; XAΘHKAME! EΓΩ ΠOY NA ΣTA ΛEΩ.. XΩPIΣA ΠPIN 4 MHNEΣ EIMAI ΣTIΣ MONAΞIEΣ MOY K ΨAXNOMAI! ΠAME AYPIO ΓIA KAΦE NA TA ΠOYME AΠO 0ONTA; -MAPIA- ) το οποιο σημερα συζητωντας με καποιον φιλο μου ειπε οτι εχει λαβει και αυτος αλλα σταλμενο απο αλλο αριθμο παλι vodafone 6942...... βεβαια το μηνυμα ειναι παραπλανιτικο και καπου ειχα διαβασει οτι μαλλον μπαινουν και σου παιρνουν μοναδες .Μηπως καποιος γνωριζει κατι σχετικο να μου φυγει η περιεργεια Και βεβαια να τονισω οτι ουτε Ειρηνη με λενε ουτε τον Φιλο μου που πηρε αντιστοιχο μηνυμα τον λενε τζενη

Μην τυχον και το απαντησεις. Θα μπλεξεις!!! Ειναι κολπο και θα χρεωθεις. Delete χωρις δευτερη σκεψη!!!
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Σημερα ελαβα το παρακατω μηνυμα(SMS) για δευτερη φορα μεσα σε 10 ημερες απο ενα νουμερο 6946.... ( EIPHNH MOY TI-KANEIΣ; XAΘHKAME! EΓΩ ΠOY NA ΣTA ΛEΩ.. XΩPIΣA ΠPIN 4 MHNEΣ EIMAI ΣTIΣ MONAΞIEΣ MOY K ΨAXNOMAI! ΠAME AYPIO ΓIA KAΦE NA TA ΠOYME AΠO 0ONTA; -MAPIA- ) το οποιο σημερα συζητωντας με καποιον φιλο μου ειπε οτι εχει λαβει και αυτος αλλα σταλμενο απο αλλο αριθμο παλι vodafone 6942...... βεβαια το μηνυμα ειναι παραπλανιτικο και καπου ειχα διαβασει οτι μαλλον μπαινουν και σου παιρνουν μοναδες .Μηπως καποιος γνωριζει κατι σχετικο να μου φυγει η περιεργεια Και βεβαια να τονισω οτι ουτε Ειρηνη με λενε ουτε τον Φιλο μου που πηρε αντιστοιχο μηνυμα τον λενε τζενη


Ωπα....Ακριβως το ιδιο μου ειπε πριν λιγες μερες μια φιλη....Οτι ελαβε μηνυμα απο  καποια Μαρια που χωρισε κ οτι την αποκαλουσε Ειρηνη.....Δεν εχει βονταφον ομως αλλα κοσμοκαρτα....
 

Επισκέπτης
αυτο το κωλομυνημα το στελνουν σε ολους τους συνδρομητες ολων των εταιρειων...

με τη πρωτη συνηθως ο παροχος σε γραφει στα αρχιδια του...
κανε καταγγελια στην ΕΕΤ  και θα δεις για ποτε μαζευονται τα μουνοπανα...
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Ωπα....Ακριβως το ιδιο μου ειπε πριν λιγες μερες μια φιλη....Οτι ελαβε μηνυμα απο  καποια Μαρια που χωρισε κ οτι την αποκαλουσε Ειρηνη.....Δεν εχει βονταφον ομως αλλα κοσμοκαρτα....
Εγω υπθετο οτι ειναι vodafone απο τα αρχικα το 6946...αλλα μπορει να ειναι και και cosmote δεν ξερω
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
O Λιλάς τα στέλνει για να μαζεψει κανα λούτσο.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Οποιος απαντησει τον απαγαγουν και του παιρνουν το σπιτι
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Σου τρώνε 2 ευρώ ανά μήνυμα!  :headbang: :idiot: ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...  :dancing:  :helpplea:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Απάντησα και μου μιλησε ο Λιλάς
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
:2funny: :2funny:

αυτο ειναι παλιο, πρωτη φορα μου ειχανε στηλει το 2008 αν θυμαμαι καλα, το ιδιο κειμενο, επεσα στην παγιδα και απαντησα με μυνημα γραφοντας απλα.... ας προσεχες.!
...δεν μου απαντησε.  :grin:

πριν κανα μηνα δεν ξερω αν εχει συμβει σε κανεναν, μου κανανε 5-6 αναπαντητες απο τηλ με κωδικο εξωτερικου, χτυπουσε μια φορα, μπενοντας στο ιντερνε και χτυποντας τον κωδικο μου εβγαλε οτι μου τις κανανε απο Τσεχια, δεν εκανα κληση φυσικα, ισως να ηταν καμια παγιδα για να τους παρω εγω και να με χρεωσουν...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Σημερα ελαβα το παρακατω μηνυμα(SMS) για δευτερη φορα μεσα σε 10 ημερες απο ενα νουμερο 6946.... ( EIPHNH MOY TI-KANEIΣ; XAΘHKAME! EΓΩ ΠOY NA ΣTA ΛEΩ.. XΩPIΣA ΠPIN 4 MHNEΣ EIMAI ΣTIΣ MONAΞIEΣ MOY K ΨAXNOMAI! ΠAME AYPIO ΓIA KAΦE NA TA ΠOYME AΠO 0ONTA; -MAPIA- ) το οποιο σημερα συζητωντας με καποιον φιλο μου ειπε οτι εχει λαβει και αυτος αλλα σταλμενο απο αλλο αριθμο παλι vodafone 6942...... βεβαια το μηνυμα ειναι παραπλανιτικο και καπου ειχα διαβασει οτι μαλλον μπαινουν και σου παιρνουν μοναδες .Μηπως καποιος γνωριζει κατι σχετικο να μου φυγει η περιεργεια Και βεβαια να τονισω οτι ουτε Ειρηνη με λενε ουτε τον Φιλο μου που πηρε αντιστοιχο μηνυμα τον λενε τζενη

Ρηνακι, Δωσε ενα ραντεβου και πηγαινε μαναρι μου.
Που ειναι το δυσκολο?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το συνεχιζουν δλδ το κολπο ε??
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Ρε μαγκες τωρα σκαλωσα. Εμενα πριν 2 μηνες μου ηρθε το εξης μηνυμα απο αγνωστο αριθμο: Καλησπερα.Εχουμε κατι καινουριο. Πηρα τηλεφωνο και δεν απαντουσε. Μετα εστειλα μηνυμα. Δε πηρα απαντηση. Μαλακια εκανα?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Ρε μαγκες τωρα σκαλωσα. Εμενα πριν 2 μηνες μου ηρθε το εξης μηνυμα απο αγνωστο αριθμο: Καλησπερα.Εχουμε κατι καινουριο. Πηρα τηλεφωνο και δεν απαντουσε. Μετα εστειλα μηνυμα. Δε πηρα απαντηση. Μαλακια εκανα?
Στο εστειλε κατα λαθος.Εσυ δεν εχεις καλεσει ποτε λαθος αριθμο;Μην ειστε τοσο καχυποπτοι .
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
οχι ρε γαμωτο !!!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
και απάντησα στο τζενακι οχι μια αλλά δυο φορές...
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
οχι ρε γαμωτο !!!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
και απάντησα στο τζενακι οχι μια αλλά δυο φορές...
:headbang: :headbang: :headbang:

τουλαχιστον προσεχε τις επομενες φορες...γιατι λογικα σε βαλανε στην "λιστα των πελατων τους"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom