Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 850K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Νεα άφιξη....παλιο αεροδρόμιο(εκει που άραζε μια πολυ αδύνατη Αλβανιδα)
Τσιγγανοβουλγαρα μιλφ μελαμψή ντύσιμο σκυλέ...30πιπα 40κομπλε
εθεάθη Σάββατο περι 2.00 το βράδυ...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.997
Πόντοι
506
Νεα άφιξη....παλιο αεροδρόμιο(εκει που άραζε μια πολυ αδύνατη Αλβανιδα)
Τσιγγανοβουλγαρα μιλφ μελαμψή ντύσιμο σκυλέ...30πιπα 40κομπλε
εθεάθη Σάββατο περι 2.00 το βράδυ...
Ισχύει επιβεβαιωνω
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.581
Κριτικές
31
Like
13.161
Πόντοι
5.097
Τώρα μόλις καθως επέστρεφα απο γλύφαδα,οποτε οτι αναφέρω είναι στο ρευμα προς πειραια.
Γλυφαδα στο βενζινάδικο shell αμέσως μετα τα everest μελαχροινή φαινότανε ωραία.
Λιγό πριν το φανάρι για Αλίμου και αμέσως μετα τον τρελό γαιδαρο ξανθιά με κόκκινο μπουφαν.
Γωνία Μαρμαρίδης ξανθιά με κοντό μαλλι.
Μετα το συμμαχικο νεκροταφειο στο ημικυκλικο μια εντυπωσιακή καστανόξανθη με κωλάρα να διαγραφεται στο μαυρό παντελόνι και ασπρές γόβες επίσης στο ίδιο σημείο μια μελαχροινή νταρντάνα με κωλάρα.
50 μέτρα πιο κάτω ακριβώς στο φανάρι μια ξανθιά με μίνι.
Απέναντι απο την είσοδο για φλοίσβο 2 ξανθιές αδιάφορες φαινόντουσαν.
Είναι ακόμα νωρίς οπότε οσοι ενδιαφέρεστε προλαβαίνετε ελπίζω να μην έκαψα καμιά ξέμπαρκη  :grin: που δεν το νομίζω κάναν κρα οτι ήταν για πιάτσα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.997
Πόντοι
506
Η κάστανοξάνθη ήταν ελαφρώς κονδουλα;
 

StarletGt

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Δουλεύω Γλυφάδα και γυρνάω κάθε  μέρα βράδυ από παραλιακή . Θέλω να πάρω μία φορά αλλά δεν ξέρω σε ποια να καταλήξω. Θέλω γνώμες παιδιά για να έχω μία καλή εμπειρία γιατί είμαι και πρωτάρης σε τέτοιες καταστάσεις .
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Τώρα μόλις ...
50 μέτρα πιο κάτω ακριβώς στο φανάρι μια ξανθιά με μίνι....
Λούση, ελαφρά ψευδή. δοκιμάστηκε για πίπα στο αυτοκίνητο/20 ευρά.
Πίπα μόνο με προφυλακτικό κάνει και όχι κάτι το ιδιαίτερο. Με το ζόρι τελείωσα. Σιγά μην πήγαινα και ξενοδοχείο.
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
179
Like
103
Πόντοι
1
Περασμα σημερα 19:30 απο μαρμαριδη μια ξανθια ονοματη Στελλα μου ειπε αλβανιδα.εχει κανεις εμπειρια?
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
Τώρα μόλις καθως επέστρεφα απο γλύφαδα,οποτε οτι αναφέρω είναι στο ρευμα προς πειραια.
Γλυφαδα στο βενζινάδικο shell αμέσως μετα τα everest μελαχροινή φαινότανε ωραία.
Λιγό πριν το φανάρι για Αλίμου και αμέσως μετα τον τρελό γαιδαρο ξανθιά με κόκκινο μπουφαν.
Γωνία Μαρμαρίδης ξανθιά με κοντό μαλλι.
Μετα το συμμαχικο νεκροταφειο στο ημικυκλικο μια εντυπωσιακή καστανόξανθη με κωλάρα να διαγραφεται στο μαυρό παντελόνι και ασπρές γόβες επίσης στο ίδιο σημείο μια μελαχροινή νταρντάνα με κωλάρα.
50 μέτρα πιο κάτω ακριβώς στο φανάρι μια ξανθιά με μίνι.
Απέναντι απο την είσοδο για φλοίσβο 2 ξανθιές αδιάφορες φαινόντουσαν.
Είναι ακόμα νωρίς οπότε οσοι ενδιαφέρεστε προλαβαίνετε ελπίζω να μην έκαψα καμιά ξέμπαρκη  :grin: που δεν το νομίζω κάναν κρα οτι ήταν για πιάτσα.

Την μελαχρινη στην shell θελω να δοκιμασω... Ειναι το αστερι της παραλιακης πιστευω...
 

Morgan1990

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Έχουμε και λέμε.Περασμα από παραλιακή ρεύμα προς γλυφαδα το απόλυτο τίποτα...Ρευμα προς πειραια ξεκινάει πρώτη η παλιά καραβάνα Μιγκένα (γνωστη ως Αμαντα) στη shell (δεν χρειάζεται συστασεις).Λιγο πιο κάτω στο παλιό αεροδρόμιο η Χριστίνα, μελαχρινή με πολύ καλό κορμί και σκυλόφατσα,
φιλική, σχετικά καινούρια και αξιζει.
Αρκετά πιο κάτω και πριν την έξοδο για βουλιαγμένης ξανθό μιλφ ονόματι κλαουντια, τίποτα το ιδιαιτερο απλα τα παίρνει στομα.Ενα στενό πάρακατω αλλο μιλφ που δεν θυμάμαι όνομα,επισης τίποτα το σπουδαίο.Στο τριγωνακι πριν το κοκοματ η Νίκη καστανοξανθη με φοβερό κορμί και κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο κυκλοφορει αυτή τη στιγμή στη παραλια.Εξω απο το κοκοματ αδύνατη ξανθιά ονοματι Λώρη μαζί με την Χριστίνα επίσης αδύνατη τσιγγάνα μελαχρινή.Η πρώτη δεν άξιζει και με την δεύτερη δεν έχω εμπειρία.Καμια φορά είναι μαζι τους και η Μαρία, μελαχρινή με μεγάλο κωλο η οποια όμως τις περισσότερες φορες αραζει μόνη της κοντά στο αγγλοσαξονικό νεκροταφείο.Στο τελος της παραλιακής πριν τα τελευταία φανάρια 2 ξανθιές, η μια μεγαλύτερη ηλικίας κοντά στα 40(Αννα) και η άλλη κοντα στα 25 (Βικτωρια) που αξιζει.Τελος πριν απο καμία βδομάδα ειδα έξω από την eurobank μετα απο πολύ καιρό την Βίκυ που εσκαγε πιο παλιά με την δίδυμη αδερφή της και δεν προλαβαινες να την φορτωσεις. Δυστυχώς μια ωρα αργότερα που πέρασα και έκανα το πάνω κάτω ηταν άφαντη.Γενικα οι ίδιες και οι ίδιες,απλα γράφω και εγώ πρώτη φορα εδώ στο φορουμ για κανενα παιδί που τωρα ξεκινάει να κατεβαίνει προς αυτα τα μέρη.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.997
Πόντοι
506
Έχουμε και λέμε.Περασμα από παραλιακή ρεύμα προς γλυφαδα το απόλυτο τίποτα...Ρευμα προς πειραια ξεκινάει πρώτη η παλιά καραβάνα Μιγκένα (γνωστη ως Αμαντα) στη shell (δεν χρειάζεται συστασεις).Λιγο πιο κάτω στο παλιό αεροδρόμιο η Χριστίνα, μελαχρινή με πολύ καλό κορμί και σκυλόφατσα,
φιλική, σχετικά καινούρια και αξιζει.
Αρκετά πιο κάτω και πριν την έξοδο για βουλιαγμένης ξανθό μιλφ ονόματι κλαουντια, τίποτα το ιδιαιτερο απλα τα παίρνει στομα.Ενα στενό πάρακατω αλλο μιλφ που δεν θυμάμαι όνομα,επισης τίποτα το σπουδαίο.Στο τριγωνακι πριν το κοκοματ η Νίκη καστανοξανθη με φοβερό κορμί και κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο κυκλοφορει αυτή τη στιγμή στη παραλια.Εξω απο το κοκοματ αδύνατη ξανθιά ονοματι Λώρη μαζί με την Χριστίνα επίσης αδύνατη τσιγγάνα μελαχρινή.Η πρώτη δεν άξιζει και με την δεύτερη δεν έχω εμπειρία.Καμια φορά είναι μαζι τους και η Μαρία, μελαχρινή με μεγάλο κωλο η οποια όμως τις περισσότερες φορες αραζει μόνη της κοντά στο αγγλοσαξονικό νεκροταφείο.Στο τελος της παραλιακής πριν τα τελευταία φανάρια 2 ξανθιές, η μια μεγαλύτερη ηλικίας κοντά στα 40(Αννα) και η άλλη κοντα στα 25 (Βικτωρια) που αξιζει.Τελος πριν απο καμία βδομάδα ειδα έξω από την eurobank μετα απο πολύ καιρό την Βίκυ που εσκαγε πιο παλιά με την δίδυμη αδερφή της και δεν προλαβαινες να την φορτωσεις. Δυστυχώς μια ωρα αργότερα που πέρασα και έκανα το πάνω κάτω ηταν άφαντη.Γενικα οι ίδιες και οι ίδιες,απλα γράφω και εγώ πρώτη φορα εδώ στο φορουμ για κανενα παιδί που τωρα ξεκινάει να κατεβαίνει προς αυτα τα μέρη.
Ισχύουν ολα
Δεν έχει πει κάποιος εντυπώσεις γι αυτήν στο αεροδρομιο
Επσισης για Κλαούντια και την επόμενη δεν έχει ακουστεί κατι
 

Morgan1990

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
nickpie2008 η Χριστίνα στο αεροδρομιο αρκετά καλή.Εγω έχω πάει 2 φορες μαζί της και πραγματικά τα τιμάει τα λεφτα της.Χωρις βιασύνες και σε κάνει να νιώθεις άνετα.Μειον είναι τα μειωμένα Ελληνικά της.Οσο για την Κλαούντια μόνο πίπα και αυτό γιατί ήταν η μόνη που ειχα βρει την ωρα που πέρασα.
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
589
Like
1.398
Πόντοι
206
Έχουμε και λέμε.Περασμα από παραλιακή ρεύμα προς γλυφαδα το απόλυτο τίποτα...Ρευμα προς πειραια ξεκινάει πρώτη η παλιά καραβάνα Μιγκένα (γνωστη ως Αμαντα) στη shell (δεν χρειάζεται συστασεις).Λιγο πιο κάτω στο παλιό αεροδρόμιο η Χριστίνα, μελαχρινή με πολύ καλό κορμί και σκυλόφατσα,
φιλική, σχετικά καινούρια και αξιζει.
Αρκετά πιο κάτω και πριν την έξοδο για βουλιαγμένης ξανθό μιλφ ονόματι κλαουντια, τίποτα το ιδιαιτερο απλα τα παίρνει στομα.Ενα στενό πάρακατω αλλο μιλφ που δεν θυμάμαι όνομα,επισης τίποτα το σπουδαίο.Στο τριγωνακι πριν το κοκοματ η Νίκη καστανοξανθη με φοβερό κορμί και κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο κυκλοφορει αυτή τη στιγμή στη παραλια.Εξω απο το κοκοματ αδύνατη ξανθιά ονοματι Λώρη μαζί με την Χριστίνα επίσης αδύνατη τσιγγάνα μελαχρινή.Η πρώτη δεν άξιζει και με την δεύτερη δεν έχω εμπειρία.Καμια φορά είναι μαζι τους και η Μαρία, μελαχρινή με μεγάλο κωλο η οποια όμως τις περισσότερες φορες αραζει μόνη της κοντά στο αγγλοσαξονικό νεκροταφείο.Στο τελος της παραλιακής πριν τα τελευταία φανάρια 2 ξανθιές, η μια μεγαλύτερη ηλικίας κοντά στα 40(Αννα) και η άλλη κοντα στα 25 (Βικτωρια) που αξιζει.Τελος πριν απο καμία βδομάδα ειδα έξω από την eurobank μετα απο πολύ καιρό την Βίκυ που εσκαγε πιο παλιά με την δίδυμη αδερφή της και δεν προλαβαινες να την φορτωσεις. Δυστυχώς μια ωρα αργότερα που πέρασα και έκανα το πάνω κάτω ηταν άφαντη.Γενικα οι ίδιες και οι ίδιες,απλα γράφω και εγώ πρώτη φορα εδώ στο φορουμ για κανενα παιδί που τωρα ξεκινάει να κατεβαίνει προς αυτα τα μέρη.


Έχουμε κάποια εμπειρεια για την Μαρία είναι η μελαχρινή που κάθεται κ στο νεκροταφείο μόνη μεγάλος κόλος??
Επίσης έχεις δοκιμάσει κάποιος την κοπέλα από το σελ Γλυφάδας.?
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
8
Like
505
Πόντοι
301
δεν ειδα να εχει μεγάλο κώλο .ειχε καρε μαλλι ξανθό.πρόσωπο καλο ειχε αλλα απο υπερεσιες δεν ξερω..

την εχω πάρει δυο φορές. Ευχάριστο τυπάκι, χαλαρή με αρκετο χιουμορ. στο του αγώνα παρέμεινα σε σκουφάτη πιπα. απο την συνέντευξη προέκυψε πως δεν λέει οχι σε τπτ σε χοτέλι. τιμές κλασσικές 30 πιπα - 50 αμαξι  -100 χοτελ φουλ εξτρα κατα δήλωση της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom