Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Οκ.
 

Συνημμένα

  • 5D74A65A-0F7A-40FF-8C44-34ECEDB58C8D.jpeg
    5D74A65A-0F7A-40FF-8C44-34ECEDB58C8D.jpeg
    530,3 KB · Εμφανίσεις: 122
  • 49574E12-A889-44D8-AD1A-8F27EA517507.jpeg
    49574E12-A889-44D8-AD1A-8F27EA517507.jpeg
    833,7 KB · Εμφανίσεις: 130
  • 56CE9AA8-F321-4666-96FE-D84DB9233F43.jpeg
    56CE9AA8-F321-4666-96FE-D84DB9233F43.jpeg
    940,3 KB · Εμφανίσεις: 119
  • F1308063-82AB-4D2E-AE50-95FC936818FB.jpeg
    F1308063-82AB-4D2E-AE50-95FC936818FB.jpeg
    655,2 KB · Εμφανίσεις: 118
  • 8EF6C8A2-BCF7-41B0-A6B3-258DF96B5219.jpeg
    8EF6C8A2-BCF7-41B0-A6B3-258DF96B5219.jpeg
    277,7 KB · Εμφανίσεις: 126
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Πάει μια θεία στον κρεοπώλη που γνωρίζει από μικρή κ του ζητάει τα ψώνια της.

Έλα χοντρή της απαντάει αυτός.

Ξαναπάει…


Έλα χοντρή μου.

3η, 4η.

Ναι χοντρή.


5η φορά πάλι τα ίδια

Έλα χοντρή.
Δεν γαμιέσαι ρε μαλάκα, όλο χοντρή κ χοντρή;

Τραβά σπίτι σου που ο καφετζής σου πηδάει τη γυναίκα.
Για το καλό της το έλεγε , τοσες φορές που την ειπε χοντρη κανονικα συμφωνα με την γυναικεία φύση θα έπρεπε να κάνει διαιτα και να γίνει στυλάκι αλλα μαλλον για βουλγαρο φορτηγατζή την κόβω την 'θειά' σου .:2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Για το καλό της το έλεγε , τοσες φορές που την ειπε χοντρη κανονικα συμφωνα με την γυναικεία φύση θα έπρεπε να κάνει διαιτα και να γίνει στυλάκι αλλα μαλλον για βουλγαρο φορτηγατζή την κόβω την 'θειά' σου .:2funny::2funny::2funny:


Δεν ήταν θεία μου αλλά ήταν μπετονιέρα.

Για την ιστορία όντως ο καφετζής πηδούσε την γυναίκα του κρεοπώλη.

Το ήξερε όλο το χωριό εκτός από τον κερατά.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Σήμερα έχω αληθινή ιστορία τρόμου φρίκης αγωνίας κα θριλερ. Πέρα για πέρα αληθινή. εκ των υστέρων η υπόθεση αυτή έχει ξαναγίνει επαγγελματικά από κύκλωμα δικηγόρων και ψυχολόγων (γυναικών) .

Γνωστός επαγγελματίας σωστός και ωραίος επιτυχημένος παντρεύεται.. Κάνουν και 2 παιδιά. Μόλις τα παιδιά φτάνουν στα 4-5, η γυναικα ζητά διαζύγιο. (Δεν γνωρίζω τους πραγματικούς λόγους διαζυγίου).
Ξέρω όμως τι τρομερό έκανε η γυναικα στον σύζυγο. Εκεί που γινόταν το δικαστήριο διαζυγίου, παρουσιαζεται μια παιδοψυχολογος και υποστηρίζει ότι υπάρχουν σοβαρές ενδείξεις σεξουαλικής κακοποιήσης των παιδιων απο τον άντρα!
Για τον άντρα η υποθεση παιρνει διαστάσεις θρίλερ αυτό το χτυπημα εκτός απο τηνψυχολογική διάσταση του θέματος διαλύει την υπόληψη του, στους συγγενείς του, στον επαγγελματικό περίγυρο.

Το διαζυγίο βγαίνει υπερ της γυναίκας, παίρνει τα παιδιά και εξαφανίζεται σε μακρινή περιοχή, ο αντρας χανει την επαφή με τα παιδιά, και διαλύεται η ζωή του και ψυχικά και επαγγελματικά με την ρετσινιά του παιδεραστή.

Η δικαίωση έρχεται αυτόν εδώ τον χρόνο όπου διαπιστώνεται" επαγγελματικό" κύκλωμα γυναικας παιδοψυχολόγου με δικηγόρους, όπου η συγκεκριμένη παιδοψυχολόγος, έχει εκδώσει πολλές πανομοιότυπες γνωματεύσεις σεξουαλικής κακοποίησης παιδιών από τον πατέρα τους!!!!!

Η ιστορία που σας γράφω είναι εντελώς πραγματική.
Πιθανον λέω πιθανόν δεν γνωρίζω κάθε υπόθεση αλλα και στην συγκεκριμένη ο λόγος διαζυγιου να ήταν η απιστία του άντρα, δική μου υπόθεση ίσως να υπήρχαν δεκάδες άλλοι λόγοι. Αλλά να τον βγάλει δικαστικά παιδεραστή σται ίδια του τα παιδιά, είναι απίστευτη τερατώδης εκδίκηση!
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.681
Πόντοι
1.756
Σήμερα έχω αληθινή ιστορία τρόμου φρίκης αγωνίας κα θριλερ. Πέρα για πέρα αληθινή. εκ των υστέρων η υπόθεση αυτή έχει ξαναγίνει επαγγελματικά από κύκλωμα δικηγόρων και ψυχολόγων (γυναικών) .

Γνωστός επαγγελματίας σωστός και ωραίος επιτυχημένος παντρεύεται.. Κάνουν και 2 παιδιά. Μόλις τα παιδιά φτάνουν στα 4-5, η γυναικα ζητά διαζύγιο. (Δεν γνωρίζω τους πραγματικούς λόγους διαζυγίου).
Ξέρω όμως τι τρομερό έκανε η γυναικα στον σύζυγο. Εκεί που γινόταν το δικαστήριο διαζυγίου, παρουσιαζεται μια παιδοψυχολογος και υποστηρίζει ότι υπάρχουν σοβαρές ενδείξεις σεξουαλικής κακοποιήσης των παιδιων απο τον άντρα!
Για τον άντρα η υποθεση παιρνει διαστάσεις θρίλερ αυτό το χτυπημα εκτός απο τηνψυχολογική διάσταση του θέματος διαλύει την υπόληψη του, στους συγγενείς του, στον επαγγελματικό περίγυρο.

Το διαζυγίο βγαίνει υπερ της γυναίκας, παίρνει τα παιδιά και εξαφανίζεται σε μακρινή περιοχή, ο αντρας χανει την επαφή με τα παιδιά, και διαλύεται η ζωή του και ψυχικά και επαγγελματικά με την ρετσινιά του παιδεραστή.

Η δικαίωση έρχεται αυτόν εδώ τον χρόνο όπου διαπιστώνεται" επαγγελματικό" κύκλωμα γυναικας παιδοψυχολόγου με δικηγόρους, όπου η συγκεκριμένη παιδοψυχολόγος, έχει εκδώσει πολλές πανομοιότυπες γνωματεύσεις σεξουαλικής κακοποίησης παιδιών από τον πατέρα τους!!!!!

Η ιστορία που σας γράφω είναι εντελώς πραγματική.
Πιθανον λέω πιθανόν δεν γνωρίζω κάθε υπόθεση αλλα και στην συγκεκριμένη ο λόγος διαζυγιου να ήταν η απιστία του άντρα, δική μου υπόθεση ίσως να υπήρχαν δεκάδες άλλοι λόγοι. Αλλά να τον βγάλει δικαστικά παιδεραστή σται ίδια του τα παιδιά, είναι απίστευτη τερατώδης εκδίκηση!
21616515_712390748954137_7981139359384094404_n.jpg
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Τέσσερις ψωλαραίοι 16,5 χρονών, έχουμε μαζευτεί σπίτι του ενός μόλις έχουν βγει τα βίντεο. Ο αδελφός του είχε νοικιάσει τσόντες. Και ενω έχουμε πιάσει από έναν καναπέ και τον έχουμε κάνει κάγκελο, ή μητέρα του φίλου γυρνάει απο τη δουλειά νωρίτερα. Και ενω οι τρεις μας βαζουμε μπροστα μαξιλάρια, τραβάμε στραβα παντελόνια κλπ απο ντροπή, ο τέταρτος κοιτάει τη μάνα του φιλου μας και συνεχίζει ακάθεκτος τη δουλεια ενώ η άλλη κοιτάει αλαλη μια εμας μες στην κοκκινιλα από ντροπή μια τον άλλον που συνεχιζει να τον παίζει. Σε κλασματα ακούγεται και το "για παρτη σας κυρα Λενιω" ( το ονομα της μανας) και τα ριχνει στο χαλί. Για πότε φύγαμε δεν το κατάλαβα. Δεν ξαναπατήσαμε σπίτι εννοείται. Εκτος από αυτόν που έχυσε... Δυο χρονια μετά την πήδηξε τη μανούλα , και για όσο ήταν φαντάρος. Του είχε εκμυστηριευτει ότι την καύλωσε το θάρρος τογ να συνεχισει να τον παιζει και να χύσει μπροστά σε ολους μας ....
Μετά απο λίγο καιρό έφυγε η κυρα Λενιω μόνιμα για Πάτρα νομιζω.

ΥΓ. Αβυζη αλλά με κωλάρα τη θυμαμαι.
άξιος ο νέος
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.225
Πόντοι
6.236
Το εχω ακουσει και και το εχω δει και εγω αυτο,απο μια υποθεση!!
περα απο τα χρηματα και τις εξασφαλισεις,οι γυναικες-τερατα στις συγκεκριμενες περιπτωσεις
το κανουν για να χασει την οποιαδηποτε,η την ελαχιστη επαφη με τα παιδια του ο πατερας
το θεωρω,οτι πιο απανθρωπο και ελεεινο υπαρχει!!
Όχι μόνο μεγαλώνει το παιδί χωρίς την παρουσία του πατέρα αλλά μεγαλώνει και με το στίγμα ότι έχει κακοποιηθεί κλπ...μανάδες που εργαλειοποιούν τα παιδιά τους για εγωιστικούς λόγους...δεν το χωρά ανθρώπινος νους και όμως, συμβαίνει.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Όχι μόνο μεγαλώνει το παιδί χωρίς την παρουσία του πατέρα αλλά μεγαλώνει και με το στίγμα ότι έχει κακοποιηθεί κλπ...μανάδες που εργαλειοποιούν τα παιδιά τους για εγωιστικούς λόγους...δεν το χωρά ανθρώπινος νους και όμως συμβαίνει.
Τον ρώτησα τώρα τα παιδιά σου μιλάνε είναι τώρα 13-14, έχουν αντιληφθεί τι έχει συμβεί; Και λέει ο άνθρωπος μου μιλάνε και δεν μου μιλάνε. Το χειρότερο, είναι η αμφιβολία που έχει περάσει σε συγγενείς και φίλους. Λες να συνέβηκε αλήθεια, φεύγει εύκολα τέτοια ρετσινια; Βρε και το ίδιο το παιδί ακόμα ακόμα θα σκέφτεται λες όταν δεν είχα ακόμα αντίληψη και μνήμη όντας 1-2 ετών να μου έβαζε χέρι;;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
έβλεπα x Hamster βιντεάκι όπου καποιος πηδάει την πεθερά του….

Υπαρχει απο καποιον τετοια ιστορία;;
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Γάμος Σάββατο με τη νύφη σε προχωρημένη εγκυμοσύνη,
γλέντι τρικούβερτο μέχρι το πρωί της Κυριακής.
Δευτέρα πρωί διαζύγιο, για λόγους που δεν έμαθα ποτέ..

Έχω υπάρξει μάρτυρας σε δύο ιστορίες, που το μόνο που άλλαζε,
ήταν ο βαθμός συγγένειας των πρωταγωνιστριών.
Μεγαλύτερη αδερφή να αρπάξει το γκόμενο της μικρότερης,
απλά για να της την σπάσει.
Πιπίνι να χαλάσει το γάμο 30άρας πρώτης ξαδέρφης της,
φλερτάροντας με τον άντρα της τον οποίο μάλιστα δε γούσταρε
και αυτό φάνηκε και από το γεγονός ότι μόλις το ζευγάρι χώρισε,
το πιπίνι τον παράτησε.

Μαλακισμένη γιαγιά,με την επίσης μαλακισμένη νύφη της,
να πηγαίνουν να κάνουν, μεταξύ άλλων, "μάγια":confused: στην αλλοδαπή και γαμώ τα άτομα
γυναίκα του άλλου γιού, με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να τους χωρίσουν.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.221
Like
34.685
Πόντοι
9.931
Γάμος Σάββατο με τη νύφη σε προχωρημένη εγκυμοσύνη,
γλέντι τρικούβερτο μέχρι το πρωί της Κυριακής.
Δευτέρα πρωί διαζύγιο, για λόγους που δεν έμαθα ποτέ..

Έχω υπάρξει μάρτυρας σε δύο ιστορίες, που το μόνο που άλλαζε,
ήταν ο βαθμός συγγένειας των πρωταγωνιστριών.
Μεγαλύτερη αδερφή να αρπάξει το γκόμενο της μικρότερης,
απλά για να της την σπάσει.

Πιπίνι να χαλάσει το γάμο 30άρας πρώτης ξαδέρφης της,
φλερτάροντας με τον άντρα της τον οποίο μάλιστα δε γούσταρε
και αυτό φάνηκε και από το γεγονός ότι μόλις το ζευγάρι χώρισε,
το πιπίνι τον παράτησε.

Μαλακισμένη γιαγιά,με την επίσης μαλακισμένη νύφη της,
να πηγαίνουν να κάνουν, μεταξύ άλλων, "μάγια":confused: στην αλλοδαπή και γαμώ τα άτομα
γυναίκα του άλλου γιού, με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να τους χωρίσουν.
Αυτο πρεπει να συμβαίνει συχνά, ξερω περίπτωση αδελφής που γαμιοταν με τους πρώην γκόμενους της μεγάλης της αδελφής.
Βεβαια για της συγκεκριμένες αδελφές δεν θα μου φαινόταν παράξενο να της ελεγε η μεγαλη αδελφη να χωθει σε κάποιον πρωην ισως επειδη ηταν καλος γαμιας ωστε να περάσει καλα και η μικρη...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
έβλεπα x Hamster βιντεάκι όπου καποιος πηδάει την πεθερά του….

Υπαρχει απο καποιον τετοια ιστορία;;
Ναι τύπε.

Έχουν γραφτεί τουλάχιστον 2 τέτοιες πιο πίσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom