Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Το κακο ειναο οτι παιρνουν οσα παιρνουν και δεν δινουν αποδειξη. Αυτος ο ΣΔΟΕΕ τι κανει ρε γαμωτο ? Σε λιγο θα μας βαλλουν και αλλους φορους επειδη καποιοι δεν πληρωνουν ΦΠΑδες.
Ρε τι τραβαμαι....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σοβαρολογεις τώρα? θέλεις αποδειξη απο μασατζίδικο? ωραία,αλλά αμα σε χρεώσουν +23% ΦΠΑ μη φωνάζεις μετά ότι είναι ακριβά.....
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Ρε συ αυτο το παραμυθι που μας σερβιρουν με το 23% ειναι που εχει διαλυσει τον τοπο. Δεν υπαρχει +13% και +23%. Το ΦΠΑ δεν ειναι αλα καρτ. ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ !!!
Καθε τιμη εχει (πρεπει να εχει ΦΠΑ). Για πηγαινε στο ΧΙΛΤΟΝ και πες του οτι πληρωνω χωρις ΦΠΑ γιατι δεν θελω αποδειξη. Δεν θα δεχτουν.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
καλημερα φιλε σασ1977 και ευχαριστω για την πληροφορια αλλα 120?τ ανεβασε?ναι ειναι κορυφαια και και θα την τιμησω και παλι απλα ειχα ακουσει οτι ειχε φυγει.

100E + 20E (extra ball)  :knockinb:

πολλά…

αλλά… περίοδος γιορτών ήταν… μου «πήγαν» καλά και τα κάλαντα…. :dancing: :dancing: :dancing:

και είπα να το ρίξω λιγάκι έξω…  :rockon:
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους,

βράθηκα Ελλάδα, Αθήνα, ομήρου 35...
Μάιρα, ωραίο μασαζάκι, ρούφηγμα με προφυλακτικάκι, στήσιμο ( ονειρικό ) στα 4....
μια χαρά....
από €, τα κλασικά....
 

jevjev

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς εάν η Μαρία από Σ29 συνεχίζει εκεί ?
ΤΟ κόστος με μπριζόλα ποιο είναι ?
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπέρα σε όλους,

βράθηκα Ελλάδα, Αθήνα, ομήρου 35...
Μάιρα, ωραίο μασαζάκι, ρούφηγμα με προφυλακτικάκι, στήσιμο ( ονειρικό ) στα 4....
μια χαρά....
από €, τα κλασικά....
Τελικά αντί να πέφτουν οι τιμές ανεβαίνουν.... Λογικό είναι άφού δίπλα η Κυρά Λένη κρατάει τις τιμές και το ίδιο συμβαίνει με την Σκουφά 10. Για να μη μιλήσω για το ανεκδιήγητο της Δημοκρτίτου... Αμα υπάρχει ζήτηση η τιμή δεν πέφτει ας το πάρουμε απόφαση. Το Κολωνάκι θα παραμείνει Κολωνάκι
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τελικά αντί να πέφτουν οι τιμές ανεβαίνουν.... Λογικό είναι άφού δίπλα η Κυρά Λένη κρατάει τις τιμές και το ίδιο συμβαίνει με την Σκουφά 10. Για να μη μιλήσω για το ανεκδιήγητο της Δημοκρτίτου... Αμα υπάρχει ζήτηση η τιμή δεν πέφτει ας το πάρουμε απόφαση. Το Κολωνάκι θα παραμείνει Κολωνάκι
...τα 120-130ρια της Λυκαβυττού και Σκουφά έπεσαν στα 100 (ακριβά ακόμη) τώρα γιατί στην Ο35 έγινε το 100ρι 130ρι απορίας άξιον. πάντως ανεξάρτητα με αυτό αυτές είναι οι "μέσες" τιμές - εξαρτάται ποιά θα είναι η θεραπεύτρια και για το πως θα σε "κόψουν" .
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
...τα 120-130ρια της Λυκαβυττού και Σκουφά έπεσαν στα 100 (ακριβά ακόμη) τώρα γιατί στην Ο35 έγινε το 100ρι 130ρι απορίας άξιον. πάντως ανεξάρτητα με αυτό αυτές είναι οι "μέσες" τιμές - εξαρτάται ποιά θα είναι η θεραπεύτρια και για το πως θα σε "κόψουν" .
Συμφωνώ απόλυτα.. πάντως διαβεβαιώνω πως έχουν άλλη τιμολογιακή πολιτική για τους παλιούς πελάτες ανεξαρτήτως συχνότητας επισκέψεων... 
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
  Εγω παντως δινω 30 Ευρω καθε φορα και με φουλ κατασταση μαλιστα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Μετα ομως δινω και 100 φευγοντας!
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
 Εγω παντως δινω 30 Ευρω καθε φορα και με φουλ κατασταση μαλιστα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 Μετα ομως δινω και 100 φευγοντας!
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κακώς. Όταν πήγαν να στο αυξήσουν έπρεπε να το κόψεις μαχαίρι αγαπητέ μου.
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Κάτι δεν πάει καλά με τις τιμές που γράφετε,πάντα 80 ήταν και άν ήθελες έξτρα ήταν θέμα του κάθε συναγωνιστή.Εδώ ζητάμε να πέσουν οι τιμές και εσείς τα αλλάξατε όλα προς τα πάνω. Ξανακάντε πρόσθεση/αφάιρεση κλπ και μην μπερδεύετε τους συναγωνιστές για ποσά που δεν ισχύουν όυτε στην Ομήρου αλλά ούτε και Λ10.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κάτι δεν πάει καλά με τις τιμές που γράφετε,πάντα 80 ήταν και άν ήθελες έξτρα ήταν θέμα του κάθε συναγωνιστή.Εδώ ζητάμε να πέσουν οι τιμές και εσείς τα αλλάξατε όλα προς τα πάνω. Ξανακάντε πρόσθεση/αφάιρεση κλπ και μην μπερδεύετε τους συναγωνιστές για ποσά που δεν ισχύουν όυτε στην Ομήρου αλλά ούτε και Λ10.
sk έχεις εν μέρει δίκιο. Ηταν ανάλογα που θα σε πιάνανε. Αν ήσουνα πολύ παληός τότε οκ το 80. χωρίς έξτρα ( Επί Κυρά Λένης. Τότε οι πιο νέοι ήταν 80 και με το εξτραδακι 100. Σήμερα αν στείλεις κάποιον τον ξεκινάν από 100. ( Παλιά μου τέχνη). Οι πιο παλιοί και ανάλογα με τη σχέση που ανέπτυξαν με κάποια κοπέλα ( σταθεροί πελάτες) κάποια στιγμή κατάφερναν και με το πίτσι πίτσι μέναμε στο 80 αλλά αυτό δεν ίσχυε αφενός με όλους ούτε με όλες...
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
sk έχεις εν μέρει δίκιο. Ηταν ανάλογα που θα σε πιάνανε. Αν ήσουνα πολύ παληός τότε οκ το 80. χωρίς έξτρα ( Επί Κυρά Λένης. Τότε οι πιο νέοι ήταν 80 και με το εξτραδακι 100. Σήμερα αν στείλεις κάποιον τον ξεκινάν από 100. ( Παλιά μου τέχνη). Οι πιο παλιοί και ανάλογα με τη σχέση που ανέπτυξαν με κάποια κοπέλα ( σταθεροί πελάτες) κάποια στιγμή κατάφερναν και με το πίτσι πίτσι μέναμε στο 80 αλλά αυτό δεν ίσχυε αφενός με όλους ούτε με όλες...
Ακριβως ετσι!!!
 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
Η ΓΩΓΩ είναι εκεί την γάμησε κανεισ? είναι μεγαλη πίπα.καμια βυζαρού.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
sk έχεις εν μέρει δίκιο. Ηταν ανάλογα που θα σε πιάνανε. Αν ήσουνα πολύ παληός τότε οκ το 80. χωρίς έξτρα ( Επί Κυρά Λένης. Τότε οι πιο νέοι ήταν 80 και με το εξτραδακι 100. Σήμερα αν στείλεις κάποιον τον ξεκινάν από 100. ( Παλιά μου τέχνη). Οι πιο παλιοί και ανάλογα με τη σχέση που ανέπτυξαν με κάποια κοπέλα ( σταθεροί πελάτες) κάποια στιγμή κατάφερναν και με το πίτσι πίτσι μέναμε στο 80 αλλά αυτό δεν ίσχυε αφενός με όλους ούτε με όλες...
με 100 ευρω κλεινει η ιστορια και ειναι ευχαριστημενες ...
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
  Εγω παντως δινω 30 Ευρω καθε φορα και με φουλ κατασταση μαλιστα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Μετα ομως δινω και 100 φευγοντας!
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μου αρέσει που γράφετε για πτώση τιμών κλπ και απο ότι βλέπω μιά χαρά σας πιάνουν μαλάκες ,άν ισχύουν αυτά που διαβάζω .Τι γίνεται ρε μάγκες πολύ χρήμα βλέπω να ρέει ,η κρίση δεν σας άγγιξε εσάς ή είσαστε large και υπάρχει καβάτζα και το σκορπάτε για το αγαπημένο σας άθλημα.με 130 γιούργια για πήδημα 10 λεπτών χαλάτε την πιάτσα έλεος ,εκτός αν γράφονται εδώ φανταστικές ιστορίες .Εγώ και τον καιρό της άνεσης χρήματος και τώρα δίνω 80 γιούργια και άμα δόσω και 20 έξτρα κάνουμε τούμπες και μάλιστα μου λένε ότο το έξτρα τελείωσε τον τελέυταίο καιρό λόγω αφραγκίας των πελατών.Γιαυτό ρωτάω 150 ?
Και στο πιό lux Λ10 οι τιμές είναι 80 ή 90 γιούργια ανάλογα το δωμάτιο και άμα θέλεις δίνεις κάτι έξτρα για την θεραπεύτρια.
Αρα κάτι δεν πάει καλά με τα νούμερα που γράφετε πάιχτες ,για ψαχτείτε λίγο 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom