Νέα

Όλες έχουν σχέση!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mariouklas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.501
Πόντοι
5.585
Φίλε μου δεν έχουν όλες σχέση. Τα καλά μουνιά έχουν σχέση. Τα καλά μουνιά δεν μένουν ελεύθερα. Χωρίζουν και πάνε στον επόμενο γιατί ήδη της την πέφτουν άλλοι πόσοι ενώ έχει ήδη σχέση και περιμένουν στη γωνία να χωρίσει.

Χώρια ότι τα πραγματικά καλά μουνιά (δλδ αυτες που έχουν όλο το πακετο εμφανιση-δουλεια-προσωπικοτητα κλτπ) είναι ανάρπαστα και παίζουν και σε συγκεκριμένους κύκλους. Δεν θα πάνε δλδ να κανουν σχέση με εναν μισθωτό ΔΥ ή ΙΥ.

Τέλος και εμείς οι άντρες οταν βρούμε αυτά τα μουνιά δεν είμαστε (συνήθως) χαζοί να τα αφήσουμε έτσι μένουν σχεσάτα για πολυ καιρό κάθε φορά.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Καλά ρε φίλε αναλογικά οι γυναίκες είναι πολύ πιο πολλές από τους άντρες...Άσε που οι περισσότεροι άντρες είναι ναυάγια εκτός από εμφάνιση που είναι σαν κουασιμοδοι είναι και καμμενοι προτιμούν να βλέπουν τσόντες ή να μπαίνουν Instagram και να τον παίζουν.. λογικό να μην έχουν σχέση και να έχουν οι περισσότερες ελεύθερες γυναίκες γκόμενους ή περιστασιακούς ή μόνιμους... Πάμε παρακάτω θέλουμε κάτι πιο καυτό κυριακάτικο θέμα αυτό είναι για τα τσικο...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
φίλος.... μάλλον μας δουλεύεις
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Καί νά πούμε σέ αυτό τό σημείο, ότι στήν Ελλάδα είναι λάθος ο όρος σχέση.
Σχέση είναι νά μένει κάποιος μέ τό έτερον ήμισυ, σέ κοινή κατοικία νά διαχειρίζονται κατά κάποιο τρόπο καί όλα τά έξοδα.
Αν τού πλένει τά σώβρακα η Μάνα του καί τού δίνει χαρτζιλίκι γιά ένα καφέ, δέν σημαίνει ότι έχει σχέση...γκόμενα έχει!!!
-Οι σχέσεις έχουν ευθύνη καί έξοδα-
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.501
Πόντοι
5.585
Καί νά πούμε σέ αυτό τό σημείο, ότι στήν Ελλάδα είναι λάθος ο όρος σχέση.
Σχέση είναι νά μένει κάποιος μέ τό έτερον ήμισυ, σέ κοινή κατοικία νά διαχειρίζονται κατά κάποιο τρόπο καί όλα τά έξοδα.
Αν τού πλένει τά σώβρακα η Μάνα του καί τού δίνει χαρτζιλίκι γιά ένα καφέ, δέν σημαίνει ότι έχει σχέση...γκόμενα έχει!!!
-Οι σχέσεις έχουν ευθύνη καί έξοδα-
Αυτό είναι γάμος ή εστω να συζούν. Σχέση μπορεί να ειναι πολλά διαφορετικά πράγματα.

Σχέση δεν ειναι μονο "Ζουμε μαζι" ούτε το αλλο ακρο καποιος/α να μενει ακομα με τους γονεις του.
Παρα πολυ ανθρωποι εχουμε σχεσεις αλλα γουσταρουμε ο καθενας να εχει το δικο του σπιτι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αυτό είναι γάμος ή εστω να συζούν. Σχέση μπορεί να ειναι πολλά διαφορετικά πράγματα.

Σχέση δεν ειναι μονο "Ζουμε μαζι" ούτε το αλλο ακρο καποιος/α να μενει ακομα με τους γονεις του.
Παρα πολυ ανθρωποι εχουμε σχεσεις αλλα γουσταρουμε ο καθενας να εχει το δικο του σπιτι.
Σχέση καί νά μένουν χώρια δέν υπάρχει.
Υπάρχει η λέξη γκομενιλίκι...σίγουρα όχι σχέση πάντως.
Η σχέση είναι τό βήμα, πρίν τήν δέσμευση τού ζευγαριού!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

milfaris

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
57
Like
107
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες. Και μια ερώτηση: Όταν έχεις γνωρίσει το κορίτσι και όλα καλά, έχετε βγει πρώτο ραντεβού που περάσατε ωραία, έχεις βγει και δεύτερο ραντεβού όπου περάσατε καλά, υπάρχει μια γενικά ωραία επικοινωνία και στο τέλος σου πετάει ένα "σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά δεν είμαι σε φάση γενικά" τι λάθος έχω κάνει εγώ; Δεν ξέρω αν έχει τύχει και σε εσάς κάτι αντίστοιχο.

Ξέρω ότι το θέμα είναι άσχετο με αυτό που συζητάτε, απλά ήθελα μια φιλική συμβουλή!!!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.560
Πόντοι
746
Καλησπέρα μύστες. Και μια ερώτηση: Όταν έχεις γνωρίσει το κορίτσι και όλα καλά, έχετε βγει πρώτο ραντεβού που περάσατε ωραία, έχεις βγει και δεύτερο ραντεβού όπου περάσατε καλά, υπάρχει μια γενικά ωραία επικοινωνία και στο τέλος σου πετάει ένα "σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά δεν είμαι σε φάση γενικά" τι λάθος έχω κάνει εγώ; Δεν ξέρω αν έχει τύχει και σε εσάς κάτι αντίστοιχο.

Ξέρω ότι το θέμα είναι άσχετο με αυτό που συζητάτε, απλά ήθελα μια φιλική συμβουλή!!!

Ειλικρινά το λάθος που έκανες είναι ότι έδειξες ενδιαφέρον...

Η Ελλεινιδα είναι τόσο μαλακισμενη που δεν χρειάζεται να κάνεις λάθος...

Το μόνο που μένει είναι να κόψεις τελειως την επικοινωνία και να πάρεις ένα εσκορτακι για να δεις ότι το μουνι δεν αξίζει τόση θυσια ...
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
Οι γυναίκες όλες έχουν σχέση γιατί έχουν άπειρες επιλογές.

Ξέρω γυναίκα που δηλώνει 43 (μπορεί να είναι κ 49 στα αλήθεια) άσχημη, που μένει σε ένα 3αρι στην κυψέλη, με γονείς και θεία, δουλεύει σε σουπερ μαρκετ για 680 ευρω, και έχει ένα σωρό αιτήματα κάθε μέρα στο φβ και ινστα, και ένα σωρο αγαπούληδες να προσπαθούν να την φλερταρουν στα DMs

Δίδαγμα? Εαν είσαι γυναίκα δεν μπορείς να είσαι ναυάγιο, φανταστείτε άμα δεν ήταν γυναίκα, αλλά άντρας σε αυτή την κατάσταση για τη ναυάγιο θα μιλούσαμε...ούτε λεφτα για κάνα στούντιο της προκοπής δε θα είχε, στο μεταξι με τα πακια θα γαμαγε
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.687
Κριτικές
1
Like
6.813
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα μύστες. Και μια ερώτηση: Όταν έχεις γνωρίσει το κορίτσι και όλα καλά, έχετε βγει πρώτο ραντεβού που περάσατε ωραία, έχεις βγει και δεύτερο ραντεβού όπου περάσατε καλά, υπάρχει μια γενικά ωραία επικοινωνία και στο τέλος σου πετάει ένα "σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά δεν είμαι σε φάση γενικά" τι λάθος έχω κάνει εγώ; Δεν ξέρω αν έχει τύχει και σε εσάς κάτι αντίστοιχο.

Ξέρω ότι το θέμα είναι άσχετο με αυτό που συζητάτε, απλά ήθελα μια φιλική συμβουλή!!!
Πολλα μπορει να εχεις κανει ή και τιποτα.

Μπορει να μην της γεμιζει το επαγγελματικο σου επιπεδο,μπορει το οικονομικο σου,ολες οι ελλεϊνηδες το παιζουν αυτονομες ομως ολες θελουν να τις κερνανε,μπορει να μην εχεις "αλητεια" κ να σαι το καλο παιδι.

Μπορει να της μιλας πολυ ενω θελει μονο αυτη,κατι σαν ψυχολογος της.

Γενικα,θελουν κατι το μυστηριωδες και οχι πολλες σταρατες κουβεντες,επισης οχι πολυ μπλα μπλα στο φιλικο και νομος ειναι αν οχι στο πρωτο (που θα την εχεις κερασει) το πολυ στο δευτερο ραντεβου,να εχεις χωθει.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Καλησπέρα μύστες. Και μια ερώτηση: Όταν έχεις γνωρίσει το κορίτσι και όλα καλά, έχετε βγει πρώτο ραντεβού που περάσατε ωραία, έχεις βγει και δεύτερο ραντεβού όπου περάσατε καλά, υπάρχει μια γενικά ωραία επικοινωνία και στο τέλος σου πετάει ένα "σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά δεν είμαι σε φάση γενικά" τι λάθος έχω κάνει εγώ; Δεν ξέρω αν έχει τύχει και σε εσάς κάτι αντίστοιχο.

Ξέρω ότι το θέμα είναι άσχετο με αυτό που συζητάτε, απλά ήθελα μια φιλική συμβουλή!!!
Τύπε μη σκας κ προχώρα παρακάτω..
Ότι σου είπε αυτό δεν σημαίνει ότι ισχύει κιόλας.. οι γυναίκες έχουν την τάση να μη κακοκαρδιζουν.. δεν ταιριάζετε σε κάτι κ απλά είπε να στο σερβίρει έτσι..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ρε παιδια δε μπορω να καταλάβω τι γίνεται στις μέρες μας. Όπου πάω όλες οι πιτσιρίκες έχουν σχέση. Όλες οι φίλες μου έχουν σχεση και οι φίλες τους. Δηλαδή αναλογικά ο πληθυσμός των γυναικών πρέπει να είναι με διαφορά μικρότερος απ ότι των αντρών για να επικρατεί η κατάσταση αυτη. Πως το εξηγείτε εσείς; Το έχετε παρατηρήσει και εσείς; οι 9 στις 10 έχουν σχεση. Ενώ άμα ρωτήσετε 10 αντρες στο δρόμο οι 2 θα έχουν σχέση.
τυπε αν λενε οτι εχουν σχεση,μπορει απλα να θελουν να σε αποφυγουν (η και να εχουν οντως) απο κει και περα και να εχουν,αυτο δεν ειναι εμποδιο πιστεψε με...ειδικα αν μιλαμε για πιτσιρικα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056
Καλησπέρα μύστες. Και μια ερώτηση: Όταν έχεις γνωρίσει το κορίτσι και όλα καλά, έχετε βγει πρώτο ραντεβού που περάσατε ωραία, έχεις βγει και δεύτερο ραντεβού όπου περάσατε καλά, υπάρχει μια γενικά ωραία επικοινωνία και στο τέλος σου πετάει ένα "σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά δεν είμαι σε φάση γενικά" τι λάθος έχω κάνει εγώ; Δεν ξέρω αν έχει τύχει και σε εσάς κάτι αντίστοιχο.

Ξέρω ότι το θέμα είναι άσχετο με αυτό που συζητάτε, απλά ήθελα μια φιλική συμβουλή!!!
μηπως δεν εδινες γκαζι μαν και εσβησε το μοτερ?

...η απλα εφαγε τον χρονο σου γιατι δεν ειχε τι να κανει να περασει η ωρα της

...η ειναι "αλλου"

αλλα μαλλον για το πρωτο το κοβω δλδ δεν της βγηκε κατι που εψαχνε και ξενερωσε

το ξεχνας και πας για αλλα :coffee:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Καλά ρε φίλε αναλογικά οι γυναίκες είναι πολύ πιο πολλές από τους άντρες...Άσε που οι περισσότεροι άντρες είναι ναυάγια εκτός από εμφάνιση που είναι σαν κουασιμοδοι είναι και καμμενοι προτιμούν να βλέπουν τσόντες ή να μπαίνουν Instagram και να τον παίζουν.. λογικό να μην έχουν σχέση και να έχουν οι περισσότερες ελεύθερες γυναίκες γκόμενους ή περιστασιακούς ή μόνιμους... Πάμε παρακάτω θέλουμε κάτι πιο καυτό κυριακάτικο θέμα αυτό είναι για τα τσικο...
Καλά, το ότι οι πιο πολλοί άντρες δεν φροντίζουν την εμφάνισή τους και το μόνο που κάνουν είναι να αφήνουν γένια ισχύει. Εγώ βλέπω όλο με κοιλιές. Μιλάω για ηλικίες 35-45 - δεν μιλάω για πιο κάτω.
Τώρα, πολύ άσχημους δεν λές τους περισσότερους. Γιατί πχ οι γυναίκες σε αυτές τις ηλικίες φίλε μου καλέ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΚΑΝ. ΜΠΑΖΑ ΠΛΗΡΩΣ.

Απλώς, από μία ηλικία και έπειτα συνειδητοποιείς ότι είναι τρελό χάσιμο χρημάτων να πας να επενδύεις σε μια που θα σε αλλάξει αύριο με την πρώτη ευκαιρία. Σίγουρα να βρεις κάτι καλό είναι πλέον πολύ δύσκολο στις ημέρες μας.


Μια χαρά είναι το θέμα. Και για Κυριακή.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.427
Like
2.233
Πόντοι
456
Καί νά πούμε σέ αυτό τό σημείο, ότι στήν Ελλάδα είναι λάθος ο όρος σχέση.
Σχέση είναι νά μένει κάποιος μέ τό έτερον ήμισυ, σέ κοινή κατοικία νά διαχειρίζονται κατά κάποιο τρόπο καί όλα τά έξοδα.
Αν τού πλένει τά σώβρακα η Μάνα του καί τού δίνει χαρτζιλίκι γιά ένα καφέ, δέν σημαίνει ότι έχει σχέση...γκόμενα έχει!!!
-Οι σχέσεις έχουν ευθύνη καί έξοδα-
Σχέση είναι όταν περιμένεις από τον άλλο να σου δώσει και σου δίνει, παραπάνω από ένα γαμήσι.
Σε απλά ελληνικά.
Είτε μένεις μαζί, είτε όχι.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Οι καλές έχουν ζήτηση. Άρα πιθανότατα και σχέση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Έχουν όντως σχέση τύπε ή σου το λένε για να σε αποφύγουν?
Είναι ένας τρόπος και αυτός...ακόμα και το τηλέφωνο που θα δώσουν η το προφίλ στα σοσιαλ μύδια μπορεί να είναι ψεύτικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom