Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
έχω πάρει πολλές φορές σε ξενοδοχεία .. όχι αυτά της περιοχής ...και κάποιες που γνώρισα λίγο καλύτερα και μου φάνηκαν εντάξει τις έχω φέρει και σπίτι..
τώρα γύρισα και από διακοπές και το home theater είναι ακόμα στην θέση του..

μια που με γούσταρε ερχόταν ,σεξ , βλέπαμε ταινίες , σεξ , ύπνο ,πρωινό σεξ και πρωινό .. και την πληρωνα 100 ευρω.

τιμές μην ρωτάς γιατί δεν βγάζεις άκρη .. συνέχεια ζητιάνε και παραπάνω ..  για το κάθε τι .. ειδικα αμ δεν σε ξερουνε.
μια βαμμένη ξανθιά ενώ είχαμε κανονίσει με 50 για ξενοδοχείο .. μετά ζήταγε παραπάνω για να βγάλει σουτιέν και τέτοια .. το καταπίνω και μετά έβαζε πόδια και χεριά για να μην με αφήνει να την πηδώ άγρια .. όταν την ρώτησα τι κάνεις , μου είπε με 50 ευρώ τι γαμησι περιμένεις ?

εκεί τις πούλησα λίγο τσαμπουκά και έστρωσε .. βασικά της είπα ότι αν δεν πηδηχτεί σωστά θα της πάρω πίσω τα λεφτά ..
και το σουτιέν έβγαλε ,, και μια χαρά σεξ έκανε και μετά με άλλα 20 ευρώ κάθισε και άλλο  ένα γύρο.
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Δεν εχω καταληλη παρεα αυτο το καιρο να παω καμια βολτα απο κει.Λειποθν διακοπες ρε γμτ κ ξενερωνω μοναχος μου.Στανταρακι οποτε με το καλο παω να χτυπισω κανα πιτσιρικι πιπινακι...η αδυναμια μ
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δεν εχω καταληλη παρεα αυτο το καιρο να παω καμια βολτα απο κει.Λειποθν διακοπες ρε γμτ κ ξενερωνω μοναχος μου.Στανταρακι οποτε με το καλο παω να χτυπισω κανα πιτσιρικι πιπινακι...η αδυναμια μ

Τί να τη κάνεις τη παρέα ρε φίλε.
Περνάς από η Βαρβάκειο, τη φορτώνεις και τελείωσε.

Ακόμα και στο Σαντάνσκι, αν είσαι Θεσσαλονικιός πας Σαββατοκύριακο μόνος σου χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Ενταξει καποτε μονος μου ως επι το πλειστον πηγαινα.Πλεον γουσταρω μαζι με κανα κολλητο μου που χει πιο πολυ φαση ειδικα σε τριολετες και τετραδες
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μολλις τωρα επεστρεψα απο τις μαυρες γαζελες πισω απο το δημαρχειο αλλα προς μεγαλη εκπληξη δεν βρηκα τπτ..λετε να πηγα αργα??δεν υπηρχε καμια ουτε για δειγμα..εκτος και αν δεν ειδα τπτ λογο μαυριλας.. ;) ξερει κανεις τπτ??να ξαναπαω αυριο??
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
τωρα ποθ μας αφινει το καλοκαιρι και αρχιζει η περιοδος κυνιγιου πρεπει ολοι οι λατρεις της μαυριλας να φροντισουμε για σαφαρι.... :cheesy:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.672
Πόντοι
22.785
Τις μαζεψανε γι αποστειρωση. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Κρίμα !!!
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον περασα κατα τις 6 απο τη Βαρβακειο.ειχε καμια 30 κομματια .Στο τελος της Οδου Αθηνας μπαινει μπροστα ενα μαυρακι.πακαε ,μιλησουμε και τα σχετικα.λεω ας μιλησω δε γαμιεται.Που πας?Σπιτι της λεω.Παμε ξενοδοχειο 30 ευρω μου λεει.Τις λεω οχι παω σπιτι.οκ μου λεει παμε σπιτι.Ποσο τις λεω για 2 ωρες? 300 ευρω μου λεει.χαμογελαω τις λεω με περασες για μαλακα.οκ μου λεει 150 ευρω.οχι πολλα τις λεω.οκ μου λεει ποσα θες να δωσεις ?80 ευρω τις λεω .με κοιταζει καλα ,λεω αντε θα πει ναι.και η απαντηση:ειναι πολυ λιγα.....
ξυπνησανε και οι μαυρες..............
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ανταποκριση απο αθηνας και καποδιστριου.μαυρουκες καπουτ.ειναι ολες home.παντως ακομα και χωρις αυτες η περιοχη παλι βρωμαει.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ανταποκριση απο αθηνας και καποδιστριου.μαυρουκες καπουτ.ειναι ολες home.παντως ακομα και χωρις αυτες η περιοχη παλι βρωμαει.
Απο χθες το βράδυ φίλε που έγινε το σκηνικό στο κέντρο με τα τσεκούρια και τα σπαθιά δεν παίζει τίποτα.
Χθες που πέρασα εγώ ήταν συνέχεια με τις σαγιονάρες στο χέρι, μίλαγες και κοιτάγανε δεξιά-αριστερά.
Έτσι δε γίνεται δουλειά.
Πιστεύω να φτιάξουν τα πράγματα σύντομα...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Απο χθες το βράδυ φίλε που έγινε το σκηνικό στο κέντρο με τα τσεκούρια και τα σπαθιά δεν παίζει τίποτα.
Χθες που πέρασα εγώ ήταν συνέχεια με τις σαγιονάρες στο χέρι, μίλαγες και κοιτάγανε δεξιά-αριστερά.
Έτσι δε γίνεται δουλειά.
Πιστεύω να φτιάξουν τα πράγματα σύντομα...
Ποιο σκηνικο ρε φιλε?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Ποιο σκηνικο ρε φιλε?
"Συμπλοκή μεταξύ τουλάχιστον 150 Αφρικανών μεταναστών σημειώθηκε το απόγευμα της Παρασκευής στη περιοχή της Ομόνοιας με αποτέλεσμα να τραυματιστούν 11 από τους αλλοδαπούς που συνεπλάκησαν, ένας αστυνομικός και ένας διερχόμενος πολίτης.
Σύμφωνα με πληροφορίες, περίπου 150 μετανάστες οπλισμένοι με ξύλα, ρόπαλα, τσεκούρια και μαχαίρια συνεπλάκησαν στις οδούς Γερανίου, Μενάνδρου και Σοφοκλέους, στην περιοχή της Ομόνοιας. Τραυματίστηκαν 11 άτομα που έχουν μεταφερθεί σε νοσοκομεία.
Ένας διερχόμενος αστυνομικός της ομάδας «Ζ» προσπάθησε να επέμβει αλλά δέχτηκε επίθεση στο χέρι με τσεκούρι από κάποιον από τους συμπλεκόμενους.
Ο αστυνομικός πυροβόλησε τον δράστη στο πόδι, η σφαίρα όμως εξοστρακίστηκε και τραυμάτισε ελαφρά έναν διερχόμενο από το σημείο πολίτη.
Η αστυνομία πραγματοποίησε 49 προσαγωγές, ενώ γίνεται έρευνα για να διαπιστωθούν τα αίτια των εκτεταμένων επεισοδίων."

Εγώ δεν το ήξερα μέχρι σήμερα το βράδυ που γύρισα σπίτι. Είχα βγει βολτίτσα στου Ψυρρή και μετά πέρασα από Σόλωνος
(2 φορές) νέκρα και πίσω από το δημαρχείο όπως τα έγραψα πάνω. Γενικά είδα αρκετά περιπολικά και γι' αυτό το λόγο
ήταν φοβισμένες. Άλλες μέρες κοιτάς λίγο και σε κυνηγάνε ενώ χτες τίποτα...
(Χθες εννοώ πρις τις 00:00)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom