Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Κριτική για Vida Elevtheriadou (Dama Vida)
Η κυρία Vida είναι σε όλα τέλεια και δεν ξέρω από που να αρχίσω. Είναι πανύψηλη, σίγουρα πάνω από 1,75, με άψογο σώμα και ατελείωτα πόδια. Σίγουρα έχει ρίξει πολύ ιδρώτα στο γυμναστήριο για να έχει τέτοιο κορμί και πόδια (στο GNTM οι κριτές θα την πέρναγαν σίγουρα με 4 ναι). Το πρόσωπό της είναι πανέμορφο, πολύ πιο όμορφο από ότι είναι στις φωτογραφίες με τη μάσκα. Πρέπει να ήμουν σαν αποβλακωμένος όταν την κοίταζα στις ματάρες της την ώρα που έτρωγα σφαλιάρες. Είναι από αυτές τις γυναίκες που όταν τις συναντάς στο δρόμο τις χαζεύεις.
Στο session ήταν αφέντρα με τα όλα της. Ήταν σκληρή και το είχε στην ταπείνωση και στον λεκτικό εξευτελισμό. Το κωλαράκι μου έχει αποκτήσει κοκκινομπλέ χρώμα και έχει γίνει κοτλέ, πονάει ακόμα και τώρα που κάθομαι στον καναπέ και έχει περάσει κανένα 6ωρο από το ξύλο. Η πλάτη μου ομοίως έχει κοκκινήσει και έχει σημάδια από τα κτυπήματά της, οι ρώγες μου επίσης έγιναν παιχνιδάκι στα χέρια της και νιώθω ακόμα λίγο πόνο από τα μανταλάκια της. Όταν η συγκεκριμένη κυρία σου λέει ότι θα φας ξύλο τρως πραγματικά ξύλο. Δέρνει και δείχνει να χαίρεται που δέρνει και ότι δεν το κάνει μόνο για τα χρήματα.
Ήταν από τις φορές που η κυρία είχε πραγματικά τον έλεγχο και όχι εγώ με το να χρησιμοποιώ την λέξη ασφαλείας.
Για τα δικά μου δεδομένα, μέχρι στιγμής, ήταν το καλύτερο session που έχω κάνει, η κυρία Vida η top αφέντρα, κορυφαία στο αυταρχικό παιχνίδι και η ομορφότερη. Επίσης ένιωθα ότι της άρεσε και εκείνης το παιχνίδι.
Οι Θεσσαλονικείς είναι τυχεροί που έχουν τέτοια κυρία. Την επόμενη φορά, ή μάλλον τις επόμενες φορές που θα έρθει στην Αθήνα σίγουρα θα την επισκεφτώ.
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Κριτική για Vida Elevtheriadou (Dama Vida)
Η κυρία Vida είναι σε όλα τέλεια και δεν ξέρω από που να αρχίσω. Είναι πανύψηλη, σίγουρα πάνω από 1,75, με άψογο σώμα και ατελείωτα πόδια. Σίγουρα έχει ρίξει πολύ ιδρώτα στο γυμναστήριο για να έχει τέτοιο κορμί και πόδια (στο GNTM οι κριτές θα την πέρναγαν σίγουρα με 4 ναι). Το πρόσωπό της είναι πανέμορφο, πολύ πιο όμορφο από ότι είναι στις φωτογραφίες με τη μάσκα. Πρέπει να ήμουν σαν αποβλακωμένος όταν την κοίταζα στις ματάρες της την ώρα που έτρωγα σφαλιάρες. Είναι από αυτές τις γυναίκες που όταν τις συναντάς στο δρόμο τις χαζεύεις.
Στο session ήταν αφέντρα με τα όλα της. Ήταν σκληρή και το είχε στην ταπείνωση και στον λεκτικό εξευτελισμό. Το κωλαράκι μου έχει αποκτήσει κοκκινομπλέ χρώμα και έχει γίνει κοτλέ, πονάει ακόμα και τώρα που κάθομαι στον καναπέ και έχει περάσει κανένα 6ωρο από το ξύλο. Η πλάτη μου ομοίως έχει κοκκινήσει και έχει σημάδια από τα κτυπήματά της, οι ρώγες μου επίσης έγιναν παιχνιδάκι στα χέρια της και νιώθω ακόμα λίγο πόνο από τα μανταλάκια της. Όταν η συγκεκριμένη κυρία σου λέει ότι θα φας ξύλο τρως πραγματικά ξύλο. Δέρνει και δείχνει να χαίρεται που δέρνει και ότι δεν το κάνει μόνο για τα χρήματα.
Ήταν από τις φορές που η κυρία είχε πραγματικά τον έλεγχο και όχι εγώ με το να χρησιμοποιώ την λέξη ασφαλείας.
Για τα δικά μου δεδομένα, μέχρι στιγμής, ήταν το καλύτερο session που έχω κάνει, η κυρία Vida η top αφέντρα, κορυφαία στο αυταρχικό παιχνίδι και η ομορφότερη. Επίσης ένιωθα ότι της άρεσε και εκείνης το παιχνίδι.
Οι Θεσσαλονικείς είναι τυχεροί που έχουν τέτοια κυρία. Την επόμενη φορά, ή μάλλον τις επόμενες φορές που θα έρθει στην Αθήνα σίγουρα θα την επισκεφτώ.
που την βρίσκουμε;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Από αύριο θα την χαίρονται στη Θεσσαλονίκη.
thank you! έκανα αναζήτηση στο google με το όνομα της αλλά δεν μου έβγαζε τίποτα.... μπορεί βέβαια να φταίνει και τα φίλτρα προστασίας που βάζει τον τελευταίο καιρό το google μόνο του...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
844
Like
359
Πόντοι
26
Κριτική για Vida Elevtheriadou (Dama Vida)
Η κυρία Vida είναι σε όλα τέλεια και δεν ξέρω από που να αρχίσω. Είναι πανύψηλη, σίγουρα πάνω από 1,75, με άψογο σώμα και ατελείωτα πόδια. Σίγουρα έχει ρίξει πολύ ιδρώτα στο γυμναστήριο για να έχει τέτοιο κορμί και πόδια (στο GNTM οι κριτές θα την πέρναγαν σίγουρα με 4 ναι). Το πρόσωπό της είναι πανέμορφο, πολύ πιο όμορφο από ότι είναι στις φωτογραφίες με τη μάσκα. Πρέπει να ήμουν σαν αποβλακωμένος όταν την κοίταζα στις ματάρες της την ώρα που έτρωγα σφαλιάρες. Είναι από αυτές τις γυναίκες που όταν τις συναντάς στο δρόμο τις χαζεύεις.
Στο session ήταν αφέντρα με τα όλα της. Ήταν σκληρή και το είχε στην ταπείνωση και στον λεκτικό εξευτελισμό. Το κωλαράκι μου έχει αποκτήσει κοκκινομπλέ χρώμα και έχει γίνει κοτλέ, πονάει ακόμα και τώρα που κάθομαι στον καναπέ και έχει περάσει κανένα 6ωρο από το ξύλο. Η πλάτη μου ομοίως έχει κοκκινήσει και έχει σημάδια από τα κτυπήματά της, οι ρώγες μου επίσης έγιναν παιχνιδάκι στα χέρια της και νιώθω ακόμα λίγο πόνο από τα μανταλάκια της. Όταν η συγκεκριμένη κυρία σου λέει ότι θα φας ξύλο τρως πραγματικά ξύλο. Δέρνει και δείχνει να χαίρεται που δέρνει και ότι δεν το κάνει μόνο για τα χρήματα.
Ήταν από τις φορές που η κυρία είχε πραγματικά τον έλεγχο και όχι εγώ με το να χρησιμοποιώ την λέξη ασφαλείας.
Για τα δικά μου δεδομένα, μέχρι στιγμής, ήταν το καλύτερο session που έχω κάνει, η κυρία Vida η top αφέντρα, κορυφαία στο αυταρχικό παιχνίδι και η ομορφότερη. Επίσης ένιωθα ότι της άρεσε και εκείνης το παιχνίδι.
Οι Θεσσαλονικείς είναι τυχεροί που έχουν τέτοια κυρία. Την επόμενη φορά, ή μάλλον τις επόμενες φορές που θα έρθει στην Αθήνα σίγουρα θα την επισκεφτώ.
Έλεος ,εμείς οι Θεσσαλονικείς δεν την τιμούμε όχι για τις υπηρεσίες της αλλά γιατί είναι κόκαλο ,άσχημο φάτσα γιαυτο και οημάσκα ,-ποια γυμναστήρια και παπαριες ?σε χάρισε κανένα 10 λεπτό για να πεις αυτά τα ψέματα ?κρατηστε τη κάτω και στείλτε καμία σοβαρή πάνω διότι εμείς ότι είδαμε είδαμε με δαύτη ,και τονίζω δεν μιλάω για τις υπηρεσίες που βέβαια είναι light αλλά για την εμφάνιση ,ααα αν είναι 1,75 εγώ είμαι 2,04
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Κριτική για Vida Elevtheriadou (Dama Vida)
Δέρνει και δείχνει να χαίρεται που δέρνει και ότι δεν το κάνει μόνο για τα χρήματα.
Καλά πρωτίστως για τα χρήματα το κανουν όλες , αλλιως θα εδερναν τσαμπα ή θα χρεωναν ένα 30αρι :grin: Αφου το ευχαριστήθηκες μια χαρά
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Καλά πρωτίστως για τα χρήματα το κανουν όλες , αλλιως θα εδερναν τσαμπα ή θα χρεωναν ένα 30αρι :grin: Αφου το ευχαριστήθηκες μια χαρά
Ναι πέρασα τέλεια.
Αυτό που γράφεις ότι το κάνουν πρωτίστως για το χρήμα έχει μια βάση αλλά σκέψου και κάτι άλλο.
Ο Μέσι σίγουρα θα έπαιζε καλή μπάλα και με τα μισά χρήματα. Αφού όμως μπορεί να κάνει αυτό που του αρέσει κερδίζοντας περισσότερα γιατί να μην το κάνει; Έτσι είναι και κάποιες αφέντρες, αφού μπορούν να διασκεδάσουν και να πληρώνονται για πιο λόγο να μην το κάνουν. Και εμένα μου αρέσει η δουλειά μου αλλά μου αρέσει και να πληρώνομαι. Η εργασία της αφέντρας άλλωστε έχει και μια ημερομηνία λήξης και καμία δε θα πάρει σύνταξη από αυτή τη δουλειά.
Τώρα για τον φίλο που με αποκαλεί ψεύτη και θέλει να παρουσιάσει ένα μοντέλο σαν την κυρία Vida σε κάτι μεταξύ Νίκου Ρίζου και Στάθη Ψάλτη σε αφέντρα τι να γράψω; Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά, οποίος έχει μάτια βλέπει.
Όσο για το πόσο σκληρή είναι, είχα σκοπό να γράψω και στην κριτική μου ποια γνωστή κυρία ξεπερνάει αλλά δεν είχα όρεξη να ξαναγεμίσει το forum με 15 σελίδες ξεκατινιάσματος. Το κωλαράκι μου πάντως ακόμα πονάει από τα χτυπήματά της.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Η damavida είναι πράγματι μια πολύ όμορφη γυναίκα, 40 ετών (φαίνεται πολύ νεότερη), υπερβολικά λεπτή για το ύψος της (πάνω από 1,75). Έχει σαγηνευτικά μάτια, πιθανόν λόγω της ουκρανικής καταγωγής της, απίστευτα ευχάριστη προσωπικότητα, λαχταριστές και μεγάλες πατούσες (40 νούμερο). όσον αφορά το mind game η κοπελιά έχει πολύ φαντασία. Είναι μια πολύ καλή επιλογή ειδικά για όσους τους αρέσει το ξύλο (αν και δεν έχει πολύ βαρύ χέρι) και η ποδολαγνεία.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ναι πέρασα τέλεια.
Αυτό που γράφεις ότι το κάνουν πρωτίστως για το χρήμα έχει μια βάση αλλά σκέψου και κάτι άλλο.
Ο Μέσι σίγουρα θα έπαιζε καλή μπάλα και με τα μισά χρήματα. Αφού όμως μπορεί να κάνει αυτό που του αρέσει κερδίζοντας περισσότερα γιατί να μην το κάνει; Έτσι είναι και κάποιες αφέντρες, αφού μπορούν να διασκεδάσουν και να πληρώνονται για πιο λόγο να μην το κάνουν. Και εμένα μου αρέσει η δουλειά μου αλλά μου αρέσει και να πληρώνομαι. Η εργασία της αφέντρας άλλωστε έχει και μια ημερομηνία λήξης και καμία δε θα πάρει σύνταξη από αυτή τη δουλειά.
Τώρα για τον φίλο που με αποκαλεί ψεύτη και θέλει να παρουσιάσει ένα μοντέλο σαν την κυρία Vida σε κάτι μεταξύ Νίκου Ρίζου και Στάθη Ψάλτη σε αφέντρα τι να γράψω; Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά, οποίος έχει μάτια βλέπει.
Όσο για το πόσο σκληρή είναι, είχα σκοπό να γράψω και στην κριτική μου ποια γνωστή κυρία ξεπερνάει αλλά δεν είχα όρεξη να ξαναγεμίσει το forum με 15 σελίδες ξεκατινιάσματος. Το κωλαράκι μου πάντως ακόμα πονάει από τα χτυπήματά της.
Κοιτα εδω χωρά πολύ συζήτηση στον αντίλογο λοιπον θα σου πω ότι εάν μπορουσαν να κανουν μια άλλη δουλεια δουλευοντας λιγες ωρες και βγαζοντας τα ιδια φράγκα μαλλον θα εκαναν την άλλη και θα ειχαν το αφεντριλικι για χομπι. Οσο για τη συνταξη μην ανησυχεις οσες δεν ειναι πλακωμένες σε σκονες και άλλα παθη μια χαρά τα φτιαχνουν τα γεραματα τους.
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Πειτε κι αλλα για τη Vida ρε συντροφοι να σχηματισουμε καλυτερη γνωμη, ειμαστε απεγκνωζμενοι εντω στο Σαλονικη, ονειρευομαστε να ανεβει μια μερα καμια Θεανω σε λεω (εις ματην) και δυστυχως οι επιλογες μοιαζει να κυμαινονται μεταξυ Αριαδνης (γεματη κατ΄ ευφημισμον πλεον) και Βιδας-οδοντογλυφιδας.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Την είχα ρωτήσει και θέλει 150.
Την εριξε την ταριφα βλεπω, παλιοτερα πουλαγε το γνωστό παραμυθι ότι κανω λίγα και επιλεκτικά για αυτό και θελω 200.
Προφανως ειδε ότι δε σταυρωνε πελάτη και το βελτιωσε. 150 την ωρα σου ειπε ή 150 για μιαμισι ωρα ;
 

gauvain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
619
Like
3.239
Πόντοι
446
Την εριξε την ταριφα βλεπω, παλιοτερα πουλαγε το γνωστό παραμυθι ότι κανω λίγα και επιλεκτικά για αυτό και θελω 200.
Προφανως ειδε ότι δε σταυρωνε πελάτη και το βελτιωσε. 150 την ωρα σου ειπε ή 150 για μιαμισι ωρα ;
1.5
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Πειτε κι αλλα για τη Vida ρε συντροφοι να σχηματισουμε καλυτερη γνωμη, ειμαστε απεγκνωζμενοι εντω στο Σαλονικη, ονειρευομαστε να ανεβει μια μερα καμια Θεανω σε λεω (εις ματην) και δυστυχως οι επιλογες μοιαζει να κυμαινονται μεταξυ Αριαδνης (γεματη κατ΄ ευφημισμον πλεον) και Βιδας-οδοντογλυφιδας.
Εγώ πάντως δεν την βρήκα οδοντογλυφίδα την κυρία Vida, κορμάρα έχει, το σώμα της είναι στο στυλ της Ταραμπάνκο. Τι να σου πω; Μπορείς να κλείσεις ένα ραντεβού και να δεις μόνος σου, μην περιμένεις από τους άλλους γιατί ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Παίδες, για να μη λέμε μαλακίες, αντικειμενικά, η Vida είναι και ψηλή και αδύνατη. Είμαι 1.85 και στο munch που είχαμε στη Θεσσαλονίκη πρόσφατα, μπορεί και να με ξεπερνούσε σε ύψος με τα τακούνια της, οπότε το 1.75 χοντρικά άνετα το έχει. Τώρα τα περί νούμερο παπουτσιών, και λοιπών προσόντων, προσωπικά θα πω ένα πολύ απλό πράγμα, γούστα είναι, και αναλόγως ο καθένας επιλέγει, άλλοι γουστάρουν πιο "γεμάτες", άλλοι πιο "στεγνές", και ομοίως για τις γυναίκες, άλλες θέλουν να έχει κοιλίτσα ο άντρας, άλλες τον θέλουν φέτες.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
612
Like
1.321
Πόντοι
206
Παιδια ξερει κανεις σε ποια περιοχη βρισκεται ο χωρος της Dom Olga?
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Αφέντρα Ίσιδα απλά τέλεια. Πολύ όμορφη μικροκαμωμένη και κάνει πολύ καλά αυτό που κάνει. Έχει πολύ υπομονή και θα καταφέρει ακόμα και αυτό που δεν θες χωρίς να πιέσει και θα το απολαύσεις.
Ευχαριστώ πολύ κυρία Ίσιδα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
922
Like
4.468
Πόντοι
446
Αφέντρα Ίσιδα απλά τέλεια. Πολύ όμορφη μικροκαμωμένη και κάνει πολύ καλά αυτό που κάνει. Έχει πολύ υπομονή και θα καταφέρει ακόμα και αυτό που δεν θες χωρίς να πιέσει και θα το απολαύσεις.
Ευχαριστώ πολύ κυρία Ίσιδα
Ναι είσαι καλά..
Εγώ σε ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Natalia Basakou από το Facebook. Την γνωρίζει κανείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom