Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Παιδιά, θέλω να σας πω ότι και εγώ έχω κάνει αρκετό σεξ με γνωστή αφέντρα του χώρου (που πιθανότατα να μας διαβάζει). Δεν την γνώρισα όμως ως "πελάτης", αλλά κάνοντας ένα κανονικό πέσιμο σε μια πανεμορφη γυναίκα που εκείνη την στιγμή δεν ήξερα ότι ήταν επαγγελματίας. Ξεκίνησε ως ένα πολύ τυχερό one night stand την 01 Σεπτεμβρίου του 2016 και συνολικά κράτησε 3-4 μήνες, όταν και με παράτησε....
 
Τελευταία τροποποίηση:

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Παιδιά, θέλω να σας πω ότι και εγώ έχω κάνει πολύ σεξ με γνωστή αφέντρα του χώρου (που πιθανότατα να με διαβάζει αυτή την στιγμή). Δεν την γνώρισα όμως ως "πελάτης", αλλά κάνοντας ένα κανονικό πέσιμο σε μια πανεμορφη γυναίκα που εκείνη την στιγμή δεν ήξερα ότι ήταν επαγγελματίας. Ξεκίνησε ως one night stand την 01 Σεπτεμβρίου του 2016 και συνολικά κράτησε 3-4 μήνες, όταν και με παράτησε....
δεν ειπαμε οτι οι αφεντρες δεν κανουν σεξ, προφανως και κανουν γιατι πανω απο ολα ειναι και γυναικες. αλλα το να βγαινεις και να λες οτι γαμησες ακαποτα την ερικα ειναι σαν να λες οτι πηρες παρτουζα την κατια με την μισελ :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Παιδιά, θέλω να σας πω ότι και εγώ έχω κάνει αρκετό σεξ με γνωστή αφέντρα του χώρου (που πιθανότατα να μας διαβάζει). Δεν την γνώρισα όμως ως "πελάτης", αλλά κάνοντας ένα κανονικό πέσιμο σε μια πανεμορφη γυναίκα που εκείνη την στιγμή δεν ήξερα ότι ήταν επαγγελματίας. Ξεκίνησε ως ένα πολύ τυχερό one night stand την 01 Σεπτεμβρίου του 2016 και συνολικά κράτησε 3-4 μήνες, όταν και με παράτησε....
Πως βγάζει μάτι το αυθεντικό από το fake... Σωστός ο Σωτήρης, ούτε κομπορρημονεί, ούτε εκθέτει, απλά παραθέτει ένα πραγματικό γεγονός. Και σωστός και μάγκας και ακομπεξάριστος αφού δεν διστάζεις να γράψεις ότι σε παράτησε.. Όπως πολύ σωστά γράφει και ο τρελός, γυναίκες είναι και αυτές και έχουν τις ανάγκες τους, αλλά ειδικά η Έρρικα δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο με πελάτη. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μ' αυτές που το κάνουν, - κι εμένα μ' αρέσει να το κάνω -, έχω όμως πρόβλημα μ' αυτούς που προσβάλλουν και εκθέτουν.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σίγουρα,σκιές μας γράφει σκέψου τι βλέπει μέσα στην τρέλα του,κρίμα

Φιλαρακο εισαι ωραιος, δεν χρειαζεται να αποδειξεις τιποτα εδω μεσα. keep fucking.

Κάτσε να δω. Μισό.
JORMAKKA άρχισε να παίρνεις τα ψυχοφάρμακα σου, εδώ έγραψες για να τραβήξεις την προσοχή, δροσερό αγόρι με μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια άυπνος νύχτες, μέχρι στιγμής δύο αφέντρες έχουν ζητήσει το τηλέφωνο σου και το έδωσα, είσαι ευτραφής, κοντός με ανοικτά μάτια, έχω προφίλ θα δίνω το τηλέφωνο σου σε όλα τα call girls και τις αφέντρες
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Πως βγάζει μάτι το αυθεντικό από το fake... Σωστός ο Σωτήρης, ούτε κομπορρημονεί, ούτε εκθέτει, απλά παραθέτει ένα πραγματικό γεγονός. Και σωστός και μάγκας και ακομπεξάριστος αφού δεν διστάζεις να γράψεις ότι σε παράτησε.. Όπως πολύ σωστά γράφει και ο τρελός, γυναίκες είναι και αυτές και έχουν τις ανάγκες τους, αλλά ειδικά η Έρρικα δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο με πελάτη. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μ' αυτές που το κάνουν, - κι εμένα μ' αρέσει να το κάνω -, έχω όμως πρόβλημα μ' αυτούς που προσβάλλουν και εκθέτουν.
Ακριβώς, ο jourmeka είναι διπολικό, επετε και συνέχεια να προστατέψουμε όλες τις γυναίκες, έχω το τηλέφωνο του
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Λάθος λέξη χρησιμοποιείς, δεν πρόκειται για μίσος αλλά για οίκτο.
Τα ψέμματα
- Είσαι και καλά ο μεγαλύτερος γαμιάς, γαμάς όποια θέλεις, θα πηδηξεις την αφέντρα που δεν γαμιέται, θα πηδήξεις την πουτάνα χωρις λεφτά απλά γιατί εσαι ο jormakka
- Έχεις τον μεγαλύτερο πούτσο, ένα κατάρτι που δεν χωράει να μπει πουθενά, αλλά σε άλλο post τα ξεχνάς τι έχεις πει πριν και σου ξεφεύγει ότι μελάτωσες.
- Εκτός από σούπερ εμφάνιση, σούπερ πούτσο, έχεις και σούπερ μυαλό γιαυτό όλες σου κάθονται εκεί που στους άλλους ρίχνουν πόρτα.
- Ειδικά τις αφέντρες όχι μόνο τις πηδάς, αλλά και τις ξεφτιλίζεις δημόσια, τις εκθέτεις βγάζοντας τες στην φόρα, αλλά αυτές εκεί εξακολουθούν να θέλουν τα αλύπητο γαμήσι απο σένα.

Οι αλήθεια
Η μόνη αλήθεια είναι ότι είσαι για λύπηση. Πριν ασχοληθείς με πουτάνες, αφέντρες, γκόμενες φρόντισε πρώτα να επισκεφτείς ένα καλό ψυχίατρο, χρειάζεσαι επειγόντως ψυχιατρική αγωγή, είσαι νάρκισσος, αυτάρεσκος, ενδεχομένως και διπολικός. Στην πραγματικότητα πρέπει να είσαι ακριβώς το αντίθετο απ' αυτο που δηλώνεις, άσχημος, κοντός, προβληματικός, πρέπει να έχει φάει πολύ bullying στο σχολείο και έφτιαξες το δικό σου ψηφιακό ιδανικό σύμπαν. Τύπε τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις δεν μπορούν να αποτελούν άλλοθι για να εκθέτεις κόσμο. Γιατί αν ως υπόθεση εργασίας δεχόμασταν ότι αυτά που έγραψες ήταν αλήθεια - που είναι 100% φίδια- , εφ' όσον τα έγραψες χωρίς συναίνεση, είσαι απαράδεκτος και η ντροπή είναι όλη δική σου.
Διπολικός είναι, και νομίζει ότι δεν τον πιάνουν τα φάρμακα και έχει ξεφύγει, επικίνδυνος ακόμα και για την οικογένεια του
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σταματείστε να ασχολείστε με τον jourmeka και τον κάθε κομπλεξικό! Το θέμα του forum είναι άλλο νομίζω
Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά είναι επικίνδυνος ο goumerka εδώ είμαι και δεν έχει απαντήσει στο ερώτημα μου, πόσες φορές έχει νοσηλευτεί σε ψυχιατρειο; πολλές
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
δεν ειπαμε οτι οι αφεντρες δεν κανουν σεξ, προφανως και κανουν γιατι πανω απο ολα ειναι και γυναικες. αλλα το να βγαινεις και να λες οτι γαμησες ακαποτα την ερικα ειναι σαν να λες οτι πηρες παρτουζα την κατια με την μισελ :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:

Με φώναξε κανείς;;; :P :P :P
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Πως βγάζει μάτι το αυθεντικό από το fake... Σωστός ο Σωτήρης, ούτε κομπορρημονεί, ούτε εκθέτει, απλά παραθέτει ένα πραγματικό γεγονός. Και σωστός και μάγκας και ακομπεξάριστος αφού δεν διστάζεις να γράψεις ότι σε παράτησε.. Όπως πολύ σωστά γράφει και ο τρελός, γυναίκες είναι και αυτές και έχουν τις ανάγκες τους, αλλά ειδικά η Έρρικα δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο με πελάτη. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μ' αυτές που το κάνουν, - κι εμένα μ' αρέσει να το κάνω -, έχω όμως πρόβλημα μ' αυτούς που προσβάλλουν και εκθέτουν.
Ναι αλλά κούρασες πολύ και εσύ με όλες αυτές τις υπεραναλύσεις και επιπλεον του εδινες και πατήματα του jomarka να συνεχίζει να γράφει . Ενταξει την υπερασπίστηκες την τιμή της Ερικας πήγαινε κάνε τις βουτιές σου τωρα και εσύ και οι άλλοι υπερασπιστές . Ειλικρινά δε μας ενδιαφέρει αν το κάνει η Ερικα ή οχι και μας κανετε τα νευρα ξέφτια κάθε φορά που θα γράψει καποιος για το μουνί μία αφεντρας και θα αρχισουν τα κατεβατά των υπερασπιστων . Διαβαστε τον γαμημενο για τιτλο του νήματος τι λεει ; Δηλαδή αυτό τα ταμπου με το τι κανουν με το μουνι τους έχει κουρασει απελπιστικά
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
δεν ειπαμε οτι οι αφεντρες δεν κανουν σεξ, προφανως και κανουν γιατι πανω απο ολα ειναι και γυναικες. αλλα το να βγαινεις και να λες οτι γαμησες ακαποτα την ερικα ειναι σαν να λες οτι πηρες παρτουζα την κατια με την μισελ :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:
Εμενα πάντως με πήραν παρτουζα και ευχαρίστως θα καθόμουν ξανά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.b

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Την έρικα έχω να την δω χρόνια, από πιτσιρίκα την ξέρω ,έστειλα μήνυμα στην σελίδα της και κλείσαμε για την επόμενη εβδομάδα, πριν χρόνια ήταν τούρμπο τώρα δεν ξέρω ,ότι βλέπω στο προφίλ της ,έχει φοβερή μνήμη με θυμήθηκε
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Πως βγάζει μάτι το αυθεντικό από το fake... Σωστός ο Σωτήρης, ούτε κομπορρημονεί, ούτε εκθέτει, απλά παραθέτει ένα πραγματικό γεγονός. Και σωστός και μάγκας και ακομπεξάριστος αφού δεν διστάζεις να γράψεις ότι σε παράτησε.. Όπως πολύ σωστά γράφει και ο τρελός, γυναίκες είναι και αυτές και έχουν τις ανάγκες τους, αλλά ειδικά η Έρρικα δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο με πελάτη. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μ' αυτές που το κάνουν, - κι εμένα μ' αρέσει να το κάνω -, έχω όμως πρόβλημα μ' αυτούς που προσβάλλουν και εκθέτουν.
Και εγώ θέλω να να κάνω και σεξ και έχω κάνει με αρκετές αφέντρες και μπράβο τους ,με την έρικα ακόμα δεν έχω κάνει αλλά ποτέ δεν ξέρεις:grin:
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Και εγώ θέλω να να κάνω και σεξ και έχω κάνει με αρκετές αφέντρες και μπράβο τους ,με την έρικα ακόμα δεν έχω κάνει αλλά ποτέ δεν ξέρεις:grin:
Ωχ τι το έγραψες τώρα και εσύ αυτό, εκεί που λέγαμε μήπως ησυχάσουμε λιγο τώρα θα αρχίσουν τα γνωστά ....με τη χαρά θα μείνεις , αυτό δε θα γίνει ποτέ και πάει λέγοντας :)
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ωχ τι το έγραψες τώρα και εσύ αυτό, εκεί που λέγαμε μήπως ησυχάσουμε λιγο τώρα θα αρχίσουν τα γνωστά ....με τη χαρά θα μείνεις , αυτό δε θα γίνει ποτέ και πάει λέγοντας :)

Με εμένα έγινε στιγμιαία και ακάποτα, όσο και να κλαίτε δεν αλλάζει κάτι. Είναι απολαυστικό το πώς καταρρέετε. Έγινα κοντός, χοντρός, γνωστός, από κλινική, χρηστης, επικίνδυνος, με κινητό, και ψεύτης. Όλο αυτό επειδή τον έβαλα ακάποτα σε μια στιγμή ρομαντική, που να είστε σίγουροι έχει ξαναγίνει. Πόσο αδύναμα όντα να είστε ρε φίλε... πόσο...
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
122
Πόντοι
1
Και εγώ θέλω να να κάνω και σεξ και έχω κάνει με αρκετές αφέντρες και μπράβο τους ,με την έρικα ακόμα δεν έχω κάνει αλλά ποτέ δεν ξέρ

Την έρικα έχω να την δω χρόνια, από πιτσιρίκα την ξέρω ,έστειλα μήνυμα στην σελίδα της και κλείσαμε για την επόμενη εβδομάδα, πριν χρόνια ήταν τούρμπο τώρα δεν ξέρω ,ότι βλέπω στο προφίλ της ,έχει φοβερή μνήμη με θυμήθηκε
Απο το 2017 την ξερω την ερικα ,πολυ καλη αφεντρα και πολυ σωστη σε ολα,αλλα για διπλο που ειχα παει με αλλη μια αφεντρα μια νορα σκετη απογοητευση η νορα,η ερικα εκανε τα παντα η αλλη βαριοταν
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Με εμένα έγινε στιγμιαία και ακάποτα, όσο και να κλαίτε δεν αλλάζει κάτι. Είναι απολαυστικό το πώς καταρρέετε. Έγινα κοντός, χοντρός, γνωστός, από κλινική, χρηστης, επικίνδυνος, με κινητό, και ψεύτης. Όλο αυτό επειδή τον έβαλα ακάποτα σε μια στιγμή ρομαντική, που να είστε σίγουροι έχει ξαναγίνει. Πόσο αδύναμα όντα να είστε ρε φίλε... πόσο...
στον υπνο σου μπορει, στον ξυπνιο σου ουτε σεσσιον δεν μπορουσες να κανεις ποσο μαλλον να τον βαλεις στην ερικα :buck2::buck2::buck2::buck2: να κλαιγεσαι για τον μπαμπακα σου που σε παρατησε και εχει φτιαξει αλλη οικογενεια ηθελες και για το οτι τα φαρμακακια σου δεν σε πιανουν πλεον. μην ξεχναμε και τους μαυρους κυκλους στα ματακια απο την αυπνια :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:. σε ειχα προειδοποιησει μην συνεχισεις να λες φιδιες δεν ακουσες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom